Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-01-24 20:10:17

Ammit
U┐ytkownik

Leniwe fanki

Tia... ja mia┼éam napisa─ç zeszyt praktyki zawodowej, bo jak tego nie zrobie, to nie dopuszcz─ů mnie do egzaminu... Ale nic to :oops:

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ┼Ťwiat jest w sercach tych, kt├│rzy nas kochaj─ů...

#2 2006-01-24 23:32:05

Diana
U┐ytkownik

Re: Leniwe fanki

Ja chyba te┼╝ nie jestem zbyt zdyscyplinowana; wol─Ö czasem zrobi─ç co┼Ť, co mi poprawi nastr├│j i co zwi─ůzane jest z jak─ů┼Ť moj─ů pasj─ů ni┼╝ wykonywa─ç nieuniknione obowi─ůzki(czytaj: rozwi─ůzywa─ç testy na prawo jazdy). :?

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#3 2006-01-25 21:32:54

Ammit
U┐ytkownik

Dobrze, ┼╝e nie tylko ja big_smile

~Ammit~
---------------

#4 2006-02-02 19:10:56

Julianna
U┐ytkownik

Mnie to m├│wicie! Pranie zalega od kilku dni, naczynia w zlewie nie pozmywane, a pies prosi o spacer... no, mo┼╝e chocia┼╝ z nim wyjd─Ö. A potem powr├│c─Ö do swej ulubionej czynno┼Ťci - ┼Ťledzenia po raz n-ty los├│w moich ulubionych bohater├│w! Pozdrawiam wszystkie uzale┼╝nione od DiU! big_smile

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#5 2006-02-02 19:58:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja powinnam zrobi─ç test, posprzatac mieszkanie, wyprowazic psa...
w zasadzie wszystko z 2 tyg. mi zalega.
I chyba nadal zalegnie :twisted:

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#6 2006-02-02 20:39:14

Ammit
U┐ytkownik

Mi zalega r├│wnie┼╝ pranie, sprz─ůtanie.. I jeszcze dwa egzamy na studia plus referat... smile

~Ammit~
---------------

#7 2006-02-02 20:58:55

Alison
U┐ytkownik

Czy┼╝by pies od 2 tygodni sobie nie sikn─ů┼é? wink
To┼╝ ma zaworek "z szwedzkiej stali" smile

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#8 2006-02-02 21:00:09

AineNiRigani
U┐ytkownik

:twisted: :twisted: :twisted:

#9 2006-04-24 10:55:55

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

ufff... a ja myslalam, ze tylko ja tak mam... ze zamiast brac sie za cokolwiek innego, biore sie za Dume i wszystko co z nia zwiazane!
Radykalnym krokiem bylby odwyk, ale nie jestem w stanie sama go sobie narzucic, co niestety zle wrozy mojej przyszlosci na studiach hmm ech. A jak przyjdzie jeszcze mania na N&S w tym goracym okresie, to juz naprawde bedzie trzeba zasiegnac porady specjalisty i pojsc na odwyk!!! Ja juz naprawde czuje sie jak na "glodzie" w zwiazku z N&S... jeszcze tego nie widzialam, a juz nie moge bez tego wytrzymac... chyba ze mna gorzej big_smile

#10 2006-04-24 11:49:57

Alison
U┐ytkownik

To ja Ci dobrze radz─Ö - przed sesj─ů do tego nie zagl─ůdaj!!

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#11 2006-04-24 14:45:34

beju
U┐ytkownik

no ja sie do matury powinnam uczyc...

#12 2006-04-24 16:49:58

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

No niestety sesyja sie zbli┼╝a WIELKIMI krokami a ja potrafie mysle─ç tylko o JA, Dumie i od niedawna jeszcze o N&S big_smile Jako┼Ť nie wierz─Ö ┼╝e uda mi si─Ö zda─ç te wszystkie egzaminy, a juz najbardziej przera┼╝a mnie Historia teatru powszechnego. Ale nie b─Öde o tym teraz my┼Ťla┼éa. Id─Ö sobie pu┼Ťci─ç wywiad z Thorntonem big_smile

#13 2006-04-24 16:55:32

Monika24
U┐ytkownik

Radykalnym krokiem bylby odwyk, ale nie jestem w stanie sama go sobie narzucic, co niestety zle wrozy mojej przyszlosci na studiach hmm ech. A jak przyjdzie jeszcze mania na N&S w tym goracym okresie, to juz naprawde bedzie trzeba zasiegnac porady specjalisty i pojsc na odwyk!!! Ja juz naprawde czuje sie jak na "glodzie" w zwiazku z N&S... jeszcze tego nie widzialam, a juz nie moge bez tego wytrzymac... chyba ze mna gorzej big_smile

Alison dobrze Ci radzi big_smile Schowaj p┼éytki gdzie┼Ť g┼é─Öboko, a najlepiej oddaj komu┼Ť na przechowanie, by za bardzo Ci─Ö nie kusi┼éo. Szkoda, ┼╝e mi kto┼Ť wcze┼Ťniej takich rad nie dawa┼é 8)

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#14 2006-04-24 16:57:11

Monika24
U┐ytkownik

No niestety sesyja sie zbli┼╝a WIELKIMI krokami a ja potrafie mysle─ç tylko o JA, Dumie i od niedawna jeszcze o N&S big_smile Jako┼Ť nie wierz─Ö ┼╝e uda mi si─Ö zda─ç te wszystkie egzaminy, a juz najbardziej przera┼╝a mnie Historia teatru powszechnego. Ale nie b─Öde o tym teraz my┼Ťla┼éa. Id─Ö sobie pu┼Ťci─ç wywiad z Thorntonem big_smile

Dzielimy ten sam los, tyle ┼╝e ja mam do wykucia co┼Ť znacznie nudniejszego :? I dlatego ci─ůgle sk┼éaniam si─Ö ku N&S zamiast czyta─ç podr─Öczniki z prawa :cry:

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#15 2006-04-24 17:49:16

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

hahaha.. plytki sa daaaaleko ode mnie... niestety (albo i stety) wszystkie odcinki mam zgrane na kompie.. i to jest problem big_smile ale jeszcze na sile umiem sie zmusic do czegokolwiek innego niz Duma... wiec poki co poczekam z tym odwykiem big_smile

#16 2006-04-25 22:11:44

ewelinka
U┐ytkownik

Ja te┼╝ jestem zupe┼énie zalatana i tylko jak mam woln─ů chwilk─Ö to wol─Ö (sto razy) posiedzie─ç z Wami tutaj ni┼╝ sprz─ůta─ç lub pisa─ç prac─Ö licencjack─ů marz─Ö ju┼╝ o wakacjach bo wtedy mam nadziej─Ö,┼╝e znajd─Ö wiecej wolnego czasu chocia┼╝ moja c├│reczka mo┼╝e co┼Ť wymy┼Ťle─ç wink

#17 2006-04-25 23:14:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja zwykle siedze przy kompie: to konspekty, to testy, to przygotowanie materialow do lekcji. Wiec jak tylko przychodzi powiadomienie o nowej odpowiedzi z dzika rozkosza odrywam sie od tego wszystkiego i klepie big_smile Co chyba widac. POnad 2300 odpowiedzi wink wink

#18 2006-04-28 18:09:39

frycia
U┐ytkownik

no no no ale pies to ci chyba nie zalega od dw├│cz tygodni co wink

,, ┼╝ycie to ┼╝art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#19 2006-05-04 11:25:15

ewelinka
U┐ytkownik

A ja zwykle siedze przy kompie: to konspekty, to testy, to przygotowanie materialow do lekcji. Wiec jak tylko przychodzi powiadomienie o nowej odpowiedzi z dzika rozkosza odrywam sie od tego wszystkiego i klepie big_smile Co chyba widac. POnad 2300 odpowiedzi wink wink

Masz fajnie.Teraz ju┼╝ rozumi─Ö sk─ůd tak du┼╝o post├│w u Ciebie. wink

#20 2006-05-10 21:15:31

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Z leniwej fanki chcia┼éabym si─Ö przeistoczy─ç w fank─Ö pracowit─ů big_smile Jak kto┼Ť wie jak tego dokona─ç niech da zna─ç. Zap┼éac─Ö ka┼╝d─ů cen─Ö!

#21 2006-05-10 21:28:25

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Oterwaymistercollins! Przeciez to takie proste - wystarczy odlaczyc kabel z netu big_smile albo kategorycznie zabronic bratu i mamie wpuszczania ciebie na kompa <lol>

#22 2006-05-11 23:22:43

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Oterwaymistercollins! Przeciez to takie proste - wystarczy odlaczyc kabel z netu big_smile albo kategorycznie zabronic bratu i mamie wpuszczania ciebie na kompa <lol>

Latwo powiedziec a trudniej zrobic! Podobno SWOICH rad najtrudniej sie slucha. Ech... to gdzie mozna sie zapisac na odwyk? big_smile Dzien dobry.. jestem bezpaznokcianka i jestem uzalezniona od DiU. yikes

Stopka forum