Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-08-11 17:01:21

Aga85
Użytkownik

Mog? przegrac "Dum? i uprzedzenie" lub inne filmy

Mog? przegrac "Dum? i uprzedzenie" z Colinem Firthem lub który? z poni?szych filmów z tym boskim Anglikiem.
"Miasto nadziei"
"Valmont"
"To w?a?nie mi?o?c"
"Czego pragnie dziewczyna"
"Trauma".
Przegrywam na DVD-R lub DVD+R, opcjonalnie "Dum? i uprzedzenie" mog? przegrac na 3 p?yty CD-R.
Zainteresowanym podaj? mój adres: amiga3@o2.pl
Pozdrawiam big_smile

#2 2005-08-11 17:06:02

Aga85
Użytkownik

Re: Mog? przegrac "Dum? i uprzedzenie" lub inne filmy

Zapomnia?am dodac do powy?szej listy jeszcze dwóch rzadkich filmów z Firthem:
"The importance of being Earnest"
"Ostateczne rozwi?zanie" ( "Conspiracy" ).
Je?eli którego? nie widzieli?cie, piszcie ?mia?o: amiga3@o2.pl
big_smile

#3 2005-08-12 16:35:09

Aga85
Użytkownik

Poza powy?szymi filmami mog? udost?pnic jeszcze:
"Emma" z Kate Beckinsale
"Emma" z Gwyneth Paltrow
"Rozwa?na i romantyczna"
"Duma i uprzedzenie" ( oczywi?cie z Firthem big_smile ) - dwudyskowe wydanie specjalne z dodatkami, w oryginalnej wersji j?zykowej z angielskimi napisami. Wszystkie powy?sze p?yty s? oryginalne ( ??cznie z "D&U" ).
Ka?d? mog? przegrac. Piszcie na mój adres ( amiga3@o2.pl ), bo np. z Colinem mam jeszcze inne filmy. Na pewno si? dogadamy. Nie zapominajcie, ?e mam tez 'D&U' z polskimi napisami, ale jak ka?dy wie, taka wersja jest w formacie DivX.
Pozdrawiam :-)

#4 2005-08-26 14:17:54

Aga85
Użytkownik

Do listy filmów, które mog? udost?pnic, dodaj? jeszcze:
"Persuasion" ( "Perswazje" ) 1995 r. ; wyst?puj?: Amanda Root i Ciaran Hinds
"Jane Eyre" wydanie dwup?ytowe z Timothym Daltonem i Zelah Clarke
"Wives and Daughters" ( "?ony i córki" ); wydanie dwup?ytowe, s? tylko angielskie napisy. Jest to kolejna produkcja BBC w stylu "Dumy i uprzedzenia". Na tej stronie znajdziecie wi?cej informacji: http://www.pbs.org/wgbh/masterpiece/wives/
"Middlemarch" - wydanie dwup?ytowe, angielskie napisy.
big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

#5 2005-09-13 18:47:49

Aga85
Użytkownik

UWAGA: Przegrywam tylko do ko?ca wrze?nia!!! Od pa?dziernika zaczynam studia i niestety nie b?d? mia?a zbyt du?o wolnego czasu. Ewentualnie w weekendy mo?e b?d? mog?a co? sporadycznie przegrac, ale o to prosz? pytac drog? mailow? smile
Jednak do ko?ca wrze?nia s? jeszcze dwa tygodnie, wi?c je?li kto? jest zainteresowany jakim? z powy?szych filmów ( s? wymienione w poprzednich postach ) lub innymi filmami, to prosze pisac.
Pe?n? list? filmów mog? wys?ac na maila.
Pozdrawiam wink

Stopka forum