Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-04-24 10:31:55

Alison
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Jeśli jesteś "skrzywiona" to pewnie trawisz na "skrzywionego" i tylko w gwiazdach jest zapisane co wam z tego wyjdzie ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#27 2006-04-24 10:33:21

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Jeśli jesteś "skrzywiona" to pewnie trawisz na "skrzywionego" i tylko w gwiazdach jest zapisane co wam z tego wyjdzie ;-)

Jeśli ja będe skrzywiona i on też to pewnie wyjdzie nam z tego cos prostego big_smile

Offline

 

#28 2006-04-24 10:33:23

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ale ja siebie nie okreslam jeszcze mianem starej panny tylko twierdze ze mam ogromny potencjał żeby nią zostać. Jestem skrzywiona przez te wszystkie powieści XIX-wieczne i chce żeby mężczyzna był taki jak Mr Darcy, płk Brandon czy Mr Knightley...

wink wink wink mam to samo niestety... ale to sa idealy, a w normalnym zyciu idealow nie ma i chyba dobrze... big_smile

Offline

 

#29 2006-04-24 10:34:51

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ale ja siebie nie okreslam jeszcze mianem starej panny tylko twierdze ze mam ogromny potencjał żeby nią zostać. Jestem skrzywiona przez te wszystkie powieści XIX-wieczne i chce żeby mężczyzna był taki jak Mr Darcy, płk Brandon czy Mr Knightley...

wink wink wink mam to samo niestety... ale to sa idealy, a w normalnym zyciu idealow nie ma i chyba dobrze... big_smile

No niestety...sama musze przyznać z dużo dozą samokrytycyzmu że pewnie bliżej mi do Lidii niż do Elizabeth big_smile

Offline

 

#30 2006-04-24 10:35:35

Alison
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Jeśli jesteś "skrzywiona" to pewnie trawisz na "skrzywionego" i tylko w gwiazdach jest zapisane co wam z tego wyjdzie ;-)

Jeśli ja będe skrzywiona i on też to pewnie wyjdzie nam z tego cos prostego big_smile

Życie niestety nie jest proste z założenia, ale daj Wam Boże najprostszą z prostych ścieżkę tegoż życia :-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#31 2006-04-24 10:36:27

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

skoro ty jestes Lydia to ja musze byc Kitty big_smile Tylko gdzie ci wszyscy oficerowie 8O lol wink

Offline

 

#32 2006-04-24 16:08:44

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo


No niestety...sama musze przyznać z dużo dozą samokrytycyzmu że pewnie bliżej mi do Lidii niż do Elizabeth big_smile

Tescik kochane, tescik i wszystko bedzie wiadome big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#33 2006-04-24 17:00:22

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo


No niestety...sama musze przyznać z dużo dozą samokrytycyzmu że pewnie bliżej mi do Lidii niż do Elizabeth big_smile

Tescik kochane, tescik i wszystko bedzie wiadome big_smile

Zrobiłam sobie teścik i wyszło mi że jestem jak Lizzy big_smile czyli wynik taki sam jak u większości dziewczyn big_smile Aż się chce zacytować pana z 'Rejsu': Pytania są tendencyjne!!!

Offline

 

#34 2006-04-24 17:45:37

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

mi wyszedl pan Darcy... to juz w ogole 8O

Offline

 

#35 2006-04-24 17:48:33

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

to teraz już wiem dlaczego tak dobrze sie rozumiemy big_smile

Offline

 

#36 2006-04-24 17:52:15

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

to teraz już wiem dlaczego tak dobrze sie rozumiemy big_smile

tylko mi nie mow Otherway, ze to ty jestes ty moim wysnionym? (ta wysniona - jeslibym miala sie za pana Darcy'ego podawac). To ja cie szukam po calym swiecie, a ty dwa domu dalej siedzisz??? AAAA... no to bedziemy dwie az do starosci lazic do siebie i ogladac Dume lub N&S big_smile

Offline

 

#37 2006-04-24 18:01:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

mi wyszedl pan Darcy... to juz w ogole 8O

Mnie chodzilo o test ktora z siostr Bennet jestes i ktory z panow najbardziej do Ciebie pasuje. Ostatnie i najnowsze.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#38 2006-04-24 18:07:25

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Aha... hehe big_smile sorry wybracz big_smile ja chyba ostatnio mam jakies odchyly myslowe. A gdzie to mozna znalezc?
a tak btw.... myslisz, ze tylko Darcy z bohaterow Dumy jest trudno dostepny... wydaje mi sie za Bingley jest tak samo poza moimi horyzontami big_smile wszak obaj nie istnieli. Ale wiem... ten tescik to tylko zabawa big_smile

Offline

 

#39 2006-04-24 18:13:13

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ostatnio linki podawała Caroline big_smile

WysÅ‚any: 23-04-2006 19:40 Temat postu:     Znacie te quizy?

1. Którą dziewczyną Bennetów jesteś
2. Który mężczyzna z P&P jest dla Ciebie
3. Test na znajomość P&P

Dziwne, że jeszcze ich nie było na naszym forum, a może stronka główna P&P się odświeżyła a my to przegapiłyśmy?

http://www.bbc.co.uk/drama/prideandprej … zzes.shtml


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#40 2006-04-24 18:15:52

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ostatnio linki podawała Caroline big_smile

WysÅ‚any: 23-04-2006 19:40 Temat postu:     Znacie te quizy?

1. Którą dziewczyną Bennetów jesteś
2. Który mężczyzna z P&P jest dla Ciebie
3. Test na znajomość P&P

Dziwne, że jeszcze ich nie było na naszym forum, a może stronka główna P&P się odświeżyła a my to przegapiłyśmy?

http://www.bbc.co.uk/drama/prideandprej … zzes.shtml

Ja cie.. dzieki... wiem, ze gdzies to na forum widzialam... ale przegapilam. A nigdy nie bylam na tej stronie big_smile Spasiba balszoj

Offline

 

#41 2006-04-24 18:21:04

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

A nie mowilam??? Jestem KITTY!!! Moja zdolnosc prekognicji mnie zadziwia big_smile Komu powrozyc? tongue Nie.. ja po prostu siebie znam...

Offline

 

#42 2006-04-24 18:30:47

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

mi wyszedl dwa razy pan Bingley i raz Wickham.. no coz... a ja sie przy Darcym upieralam, a nie moge go nawet na quizie zlapac hmm

Offline

 

#43 2006-04-24 18:30:55

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ale mi mix wyszedł. Jane i Wickham. Zaczynam sie bać o swoją przyszłość big_smile

Offline

 

#44 2006-04-24 18:40:43

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Ale mi mix wyszedł. Jane i Wickham. Zaczynam sie bać o swoją przyszłość big_smile

Kitty i Bingley to nie miks? Tylko pani Bennet moglaby sie ucieszyc z tego malzenstwa... i to chyba tylko przez wzglad na to, ze B ma 5 tysiecy funtow. Bo chyba nie byliby szczesliwi. big_smile

Offline

 

#45 2006-04-24 18:42:16

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Jeśli jesteś "skrzywiona" to pewnie trawisz na "skrzywionego" i tylko w gwiazdach jest zapisane co wam z tego wyjdzie ;-)

Biedne dzieci dopiero beda "pokrzywdzone" z takich pokrzywdzonych rodzicow big_smile

Offline

 

#46 2006-04-24 19:41:00

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

He's just what a young man ought to be. Sensible, lively. Handsome too, which a young man ought to be|if he possibly can.]
Co prawda jest to o panu Bingley'u ale... pasuje. big_smile Jest pewnym swojej aparycji blondynem.... z 10 tysiacami funtow rocznie big_smile i umie gotowac. A co? Chcialabys byc moja siostra? big_smile

Offline

 

#47 2006-04-24 19:47:43

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Dziewczyny, co znaczy "telly"? (W tym pierwszym teście.)

tak Brytyjczycy mowia o telewizorze big_smile pieszczotliwie big_smile TV tez mowia, ale telly jest wlasnie bardzo brytyjskie

Offline

 

#48 2006-04-24 20:16:10

caroline
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

bezpaznokcianko, czy Ty masz osobny twardy dysk w mózgu z cytatami z Jane? big_smile

Offline

 

#49 2006-04-24 21:54:45

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

O rany... załamałam się... Jestem Jane z Wichamem pod pachą... Idę się upić z rozpaczy.
Pytania były tendencyjne!!
Jedyna pociecha, że w teście na to który wielbiciel BJ jest dla mnie wymarzo ny wyszedł mi jedynie słuszny Mark Darcy. Jakoś się stoczyłam do Wickhama przez tych kilka lat. :cry:

Offline

 

#50 2006-04-24 22:30:40

Narya
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Wyszła mi Jane hmmmm..... I Bingley... W sumie nie najgorzej smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB