Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-27 11:23:04

karolcia
Użytkownik

Jane po kolei

roll [img][/img] Jestem wielbicielkÄ… Jane od niedawna,czytam jej powiesci,ale nie wiem jak sa pisane po kolei,jesli ktos wie,a w to nie watpie ze takich fanow jest sporo to prosze o pomoc tongue dziekuje


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#2 2005-07-01 21:41:03

Anonymous
Go¶ć

Re: Jane po kolei

Karolciu, jeśli wykarzesz się cierpliwością, to chętnie napiszę dla Ciebie taką chronologię, jednak dopiero po 20 lipca. Może któraś z Dziewcząt zrobi to szybciej? Jeśli nie to ja chętnie to zrobie, proszę jednak, byś przypomniała mi o tym mailowo (adres znajdziesz w moim profilu)
big_smile

 

#3 2005-07-01 21:43:41

sister
Użytkownik

Re: Jane po kolei

Karolciu, jeśli wykażesz (ups... sory za byka w poprzednimn poście :oops: ) się cierpliwością, to chętnie napiszę dla Ciebie taką chronologię, jednak dopiero po 20 lipca. Może któraś z Dziewcząt zrobi to szybciej? Jeśli nie to ja chętnie to zrobie, proszę jednak, byś przypomniała mi o tym mailowo (adres znajdziesz w moim profilu)
big_smile

to byłam oczywiście ja, tylko zapomniałam się zalogować :oops:

Tak więc Karolciu, przypomnij się a pomogę napewno smile

Offline

 

#4 2005-08-08 16:06:20

sister
Użytkownik

Re: Jane po kolei

Napisałam więc chronologię prac Jane Austen. Mam nadzieję, że artykuł zostanie zaakceptowany i będziecie mogły przeczytać, jeśli jesteście nadal ciekawe w jakiej kolejności powstawały i ukazywały się dzieła JA.
smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB