Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-04-08 19:29:34

kaha
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Przede wszystkim U2 :!: od ponad 20 lat!!!!

Offline

 

#27 2006-04-08 19:48:32

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

U2...przy tym się wychowywałam, podobnie jak przy kulcie, the cranberies itp. ogólnie słucham dość mocniejszej muzyki...rock, punk, grunge, reagge, nie mam ulubionych zespołów, ale z wiekiem zaczynam słuchać czegoś spokojniejszego. Ostatnio zakochałam się w Franku Sinatrze, do czego nie mogę przyznać się przed moim towarzystwem, a moda na metal minęła mi już dawno i prawdopodobnie bezpowrotnie, ale Ironi będą ze mną zawsze...to tyle jak na moje wypociny


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#28 2006-04-08 21:32:43

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Ja lubiÄ™ wszystko: pop, rock, r'n'b, hip hop, soul....kocham AliciÄ™ Keys, lubiÄ™ Stinga, SinatrÄ™, Green Day, Richarda Marxa, Cutting Crew, Queen, Foreigner......czasami Elvisa....... wink


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#29 2006-04-08 22:42:31

milosz
U¿ytkownik

Re: Muzyka


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#30 2006-04-08 22:44:27

Diana
U¿ytkownik

Re: Muzyka

To prawda, co jakiś czas wypływa jakaś przeróbka czy remix utworu Elvisa; nawet teraz ostatnio bodajże "In the Ghetto" grają w nowej wersji. Najbardziej lubię chyba z jego piosenek "Can't Help Falling in Love". T ojuż klasyka.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#31 2006-04-08 23:30:34

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Muzyka

U2
U2
U2
U2
od lat

U2 to też moja wielka miłość. Chociaż słucham wiele różnej muzyki, do U2 zawsze wracam. Kocham ich za to, że ciągle robią piosenki, które poruszają mnie do głebi. Dziś w sklepowych głośnikach usłyszałam "Sometimes you can't make it on your own" i musiałam stanąć z boku, przerwać jakieś głupie zakupy... Słuchałam, słuchałam po raz dwusetny pewnie jak urzeczona - ze łzami w oczach...


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#32 2006-04-08 23:35:51

Ania
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Ja bardzo lubię różnorodność. Nie mam chyba takiego ulubionego zespołu, którego wszystkie utwory przyjmowalabym bezkrytycznie. Najbardziej bliskie mi klimaty, w największej ilości znajduję chyba w muzyce Queen'ów - oczywiście z czasów Frediego. Bardzo lubię rockowe, a nawet "metalowe" ballady (Metaliki, Led Zeppelin, Thin Lizzy i Garry Moora, Pink Floydów itp.). Kocham poezję śpiewaną (słuchać, grać i śpiewać). Oczywiście najbardziej wolę ją w wykonaniu starych dobrych studenckich zespołów - SDM, Bez Jacka, Antoniny Krzysztoń, Eli Adamiak... Pasjami też lubię posłuchać (a niektórych i pograć) piosenek śp. Jacka Kaczmarskiego, najlepiej z Gintrowskim. Grechuta, Turnau też mogą być, ale raczej w starszym repertuarze. Z muzyki filmowej wymieniłyście większość z utworów które lubię. Dorzucę może jeszcze muzykę E. Moricone (Misja, Dawno temu w Ameryce, Dawno temu na dzikim Zachodzie, i wiele innych) Vangelisa (Rydwany Ognia, 1492 - wyprawa do raju, łowca androidów, Aleksander itp) H. Shora (Władca pierscieni) Glennie - Smitha (Twierdza, Gladiator) Wiliamsa (m.in Gwiezdne wojny).
Z muzyki poważnej Bethowen i Grieg, no i Gerschwin ... Niezły misz-masz?!! wink lol

Offline

 

#33 2006-04-10 17:47:45

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Muzyka


ja tez tak reagujÄ™...od lat;)

Czekam na wydanie dvd z europejskiej części trasy, chyba z Amsterdamu. Miało być na wiosnę, a na razie nic nie słychać...


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#34 2006-04-10 18:47:52

kaha
U¿ytkownik

Re: Muzyka


ja tez tak reagujÄ™...od lat;)

Czekam na wydanie dvd z europejskiej części trasy, chyba z Amsterdamu. Miało być na wiosnę, a na razie nic nie słychać...

Chyba z Mediolanu (tak słyszałam), też czekam......

Offline

 

#35 2006-04-11 01:49:42

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Muzyka


Chyba z Mediolanu (tak słyszałam), też czekam......

Może być i z Mediolanu, byle będzie :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#36 2006-04-12 08:39:05

Gitka
U¿ytkownik

Re: Muzyka

U mnie ostationo rozbrzmiewa muzyka zespołu Satellite
http://www.satelliteprog.com/plyta.htm

Offline

 

#37 2006-04-12 12:59:32

Monika24
U¿ytkownik

Re: Muzyka

A ja od jakiegoś czasu ciągle słucham Richarda Claydermana, uwielbiam jego aranżacje do starych przebojów. Ale najpiękniejszy utwór jaki kiedykolwiek słyszałam to jego "Mariage D'amour". Taki bajkowy, można zamknąć oczy i przenieść się w jakieś przyjemne miejsce lol Co często czynię wink
A tu link do tego utworu, może komuś też przypadnie do gustu
http://www.megaupload.com/?d=H2W8XRGA


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#38 2006-04-12 13:46:21

Kika
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Cudny jest ten utwór......


gg 2775021

Offline

 

#39 2006-04-13 10:01:45

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Witam smile

Czytam, że kilku z Was podoba się muzyka Katie Melua. Gdyby ktoś chciał posłuchać 2 - 3 najpiękniejsze utwory z poprzedniej płyty - dajcie znać (wpiszcie adresy mailowe) - mogę przesłać mailem (w ramach sympatii dla forum, gdzie w końcu mogę bezpiecznie pisać o fascynacji Matthew MacFadyen`em wink

pozdrawiam,
monika


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#40 2006-04-13 11:57:21

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Muzyka

a moda na metal minęła mi już dawno i prawdopodobnie bezpowrotnie, ale Ironi będą ze mną zawsze...to tyle jak na moje wypociny

Za młodu ;-) też słuchałam metalu - najcięższych gatunków. I do dziś czasem do niektórych rzeczy sobie wracam, np. do Paradise Lost. Zawsze też lubiłam bardzo Guns n' Roses - do dziś zresztą to jeden z moich ulubionych zespołów. Ale rzeczywiście teraz słucham bardzo różnych rzeczy - od jazzujących, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze się nie śmiać :-))


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#41 2006-04-13 12:06:07

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka


Za młodu ;-) też słuchałam metalu - najcięższych gatunków. I do dziś czasem do niektórych rzeczy sobie wracam, np. do Paradise Lost. Zawsze też lubiłam bardzo Guns n' Roses - do dziś zresztą to jeden z moich ulubionych zespołów. Ale rzeczywiście teraz słucham bardzo różnych rzeczy - od jazzujących, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze się nie śmiać :-))

ja wiem...mi też to minie...już nawet mija. Może to znaczy, że dorośleję wink .Nie wiem czemu, kiedyś potrafiłam siedzieć przy najostrzejszych odmianach metalu i wsłuchiwać się w tą muzyke, teraz nie wutrzymuje kilku minut. Widać to była zwykła młodzieńcza fascynacja. Wśród moich znajomych nic się nie zmienia, dalej męczą uszy tymi hałaśliwymi dźwiękami. Ale rock dla mnie nigdy nie zginie. A tak przy okacji wiesz, że Guns'n' Roses grają tego lata w Warszawie:)?


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#42 2006-04-13 12:08:33

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka


Ale rzeczywiście teraz słucham bardzo różnych rzeczy - od jazzujących, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze się nie śmiać :-))

Nie ma się z czego śmiać, w końcu chłopak na topie wink


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#43 2006-04-13 12:14:29

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

A tak przy okazji, właśnie słucham Franka Sinatry(za co zostałabym zlinczowana przez znajomych)...przy "Blue Moon" odpływam...


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#44 2006-04-13 12:42:14

Alison
U¿ytkownik

Re: Muzyka

A tak przy okazji, właśnie słucham Franka Sinatry(za co zostałabym zlinczowana przez znajomych)...przy "Blue Moon" odpływam...

Och "blue moon" jest boski, tyle w nim luziku takiego i aż nogi sią rwą żeby sobie trochę pobalować...
Stary dobry Frank, świat bez niego byłby uboższy... miał taki niesamowity elektryzujący głos wink a "Stranger in the night"? mmmmmmmm lol


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#45 2006-04-13 12:44:39

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

A tak przy okazji, właśnie słucham Franka Sinatry(za co zostałabym zlinczowana przez znajomych)...przy "Blue Moon" odpływam...

Och "blue moon" jest boski, tyle w nim luziku takiego i aż nogi sią rwą żeby sobie trochę pobalować...
Stary dobry Frank, świat bez niego byłby uboższy... miał taki niesamowity elektryzujący głos wink a "Stranger in the night"? mmmmmmmm lol

Oh..."stranger..."...Alison wpadaj do mnie na balety big_smile


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#46 2006-04-13 12:54:56

Alison
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Oh..."stranger..."...Alison wpadaj do mnie na balety big_smile

Już leceeee!!!!
Qrcze, jeszcze tylko te cholerne szybki, i już pędzę ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#47 2006-04-13 12:59:52

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Szybko...szybko, bo rodzina wraca big_smile


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#48 2006-04-13 13:01:37

Alison
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Szybko...szybko, bo rodzina wraca big_smile

Wstydzimy sie tańczyć przy rodzinie? roll


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#49 2006-04-13 13:03:14

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

nie...ale nocÄ… na ulicach jest zimno wink


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#50 2006-04-13 13:04:03

Margarett
U¿ytkownik

Re: Muzyka

I mam pytanie z innej beczki...czysta ciekawość...z jakiej dzielnicy Katowic jesteś?


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB