Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-04-08 19:29:34

kaha
U┐ytkownik

Re: Muzyka

Przede wszystkim U2 :!: od ponad 20 lat!!!!

#27 2006-04-08 19:48:32

Margarett
U┐ytkownik

U2...przy tym si─Ö wychowywa┼éam, podobnie jak przy kulcie, the cranberies itp. og├│lnie s┼éucham do┼Ť─ç mocniejszej muzyki...rock, punk, grunge, reagge, nie mam ulubionych zespo┼é├│w, ale z wiekiem zaczynam s┼éucha─ç czego┼Ť spokojniejszego. Ostatnio zakocha┼éam si─Ö w Franku Sinatrze, do czego nie mog─Ö przyzna─ç si─Ö przed moim towarzystwem, a moda na metal min─Ö┼éa mi ju┼╝ dawno i prawdopodobnie bezpowrotnie, ale Ironi b─Öd─ů ze mn─ů zawsze...to tyle jak na moje wypociny

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#28 2006-04-08 21:32:43

Jeanne
U┐ytkownik

Ja lubi─Ö wszystko: pop, rock, r'n'b, hip hop, soul....kocham Alici─Ö Keys, lubi─Ö Stinga, Sinatr─Ö, Green Day, Richarda Marxa, Cutting Crew, Queen, Foreigner......czasami Elvisa....... wink

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#29 2006-04-08 22:42:31

milosz
U┐ytkownik

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#30 2006-04-08 22:44:27

Diana
U┐ytkownik

To prawda, co jaki┼Ť czas wyp┼éywa jaka┼Ť przer├│bka czy remix utworu Elvisa; nawet teraz ostatnio bodaj┼╝e "In the Ghetto" graj─ů w nowej wersji. Najbardziej lubi─Ö chyba z jego piosenek "Can't Help Falling in Love". T oju┼╝ klasyka.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#31 2006-04-08 23:30:34

GosiaJ
U┐ytkownik

U2
U2
U2
U2
od lat

U2 to te┼╝ moja wielka mi┼éo┼Ť─ç. Chocia┼╝ s┼éucham wiele r├│┼╝nej muzyki, do U2 zawsze wracam. Kocham ich za to, ┼╝e ci─ůgle robi─ů piosenki, kt├│re poruszaj─ů mnie do g┼éebi. Dzi┼Ť w sklepowych g┼éo┼Ťnikach us┼éysza┼éam "Sometimes you can't make it on your own" i musia┼éam stan─ů─ç z boku, przerwa─ç jakie┼Ť g┼éupie zakupy... S┼éucha┼éam, s┼éucha┼éam po raz dwusetny pewnie jak urzeczona - ze ┼ézami w oczach...

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#32 2006-04-08 23:35:51

Ania
U┐ytkownik

Ja bardzo lubi─Ö r├│┼╝norodno┼Ť─ç. Nie mam chyba takiego ulubionego zespo┼éu, kt├│rego wszystkie utwory przyjmowalabym bezkrytycznie. Najbardziej bliskie mi klimaty, w najwi─Ökszej ilo┼Ťci znajduj─Ö chyba w muzyce Queen'├│w - oczywi┼Ťcie z czas├│w Frediego. Bardzo lubi─Ö rockowe, a nawet "metalowe" ballady (Metaliki, Led Zeppelin, Thin Lizzy i Garry Moora, Pink Floyd├│w itp.). Kocham poezj─Ö ┼Ťpiewan─ů (s┼éucha─ç, gra─ç i ┼Ťpiewa─ç). Oczywi┼Ťcie najbardziej wol─Ö j─ů w wykonaniu starych dobrych studenckich zespo┼é├│w - SDM, Bez Jacka, Antoniny Krzyszto┼ä, Eli Adamiak... Pasjami te┼╝ lubi─Ö pos┼éucha─ç (a niekt├│rych i pogra─ç) piosenek ┼Ťp. Jacka Kaczmarskiego, najlepiej z Gintrowskim. Grechuta, Turnau te┼╝ mog─ů by─ç, ale raczej w starszym repertuarze. Z muzyki filmowej wymieni┼éy┼Ťcie wi─Ökszo┼Ť─ç z utwor├│w kt├│re lubi─Ö. Dorzuc─Ö mo┼╝e jeszcze muzyk─Ö E. Moricone (Misja, Dawno temu w Ameryce, Dawno temu na dzikim Zachodzie, i wiele innych) Vangelisa (Rydwany Ognia, 1492 - wyprawa do raju, ┼éowca android├│w, Aleksander itp) H. Shora (W┼éadca pierscieni) Glennie - Smitha (Twierdza, Gladiator) Wiliamsa (m.in Gwiezdne wojny).
Z muzyki poważnej Bethowen i Grieg, no i Gerschwin ... Niezły misz-masz?!! wink lol

#33 2006-04-10 17:47:45

GosiaJ
U┐ytkownik

ja tez tak reaguj─Ö...od lat;)

Czekam na wydanie dvd z europejskiej cz─Ö┼Ťci trasy, chyba z Amsterdamu. Mia┼éo by─ç na wiosn─Ö, a na razie nic nie s┼éycha─ç...

#34 2006-04-10 18:47:52

kaha
U┐ytkownik

ja tez tak reaguj─Ö...od lat;)

Czekam na wydanie dvd z europejskiej cz─Ö┼Ťci trasy, chyba z Amsterdamu. Mia┼éo by─ç na wiosn─Ö, a na razie nic nie s┼éycha─ç...

Chyba z Mediolanu (tak słyszałam), też czekam......

#35 2006-04-11 01:49:42

GosiaJ
U┐ytkownik

Chyba z Mediolanu (tak słyszałam), też czekam......

Mo┼╝e by─ç i z Mediolanu, byle b─Ödzie :-)

#36 2006-04-12 08:39:05

Gitka
U┐ytkownik

U mnie ostationo rozbrzmiewa muzyka zespołu Satellite
http://www.satelliteprog.com/plyta.htm

#37 2006-04-12 12:59:32

Monika24
U┐ytkownik

A ja od jakiego┼Ť czasu ci─ůgle s┼éucham Richarda Claydermana, uwielbiam jego aran┼╝acje do starych przeboj├│w. Ale najpi─Ökniejszy utw├│r jaki kiedykolwiek s┼éysza┼éam to jego "Mariage D'amour". Taki bajkowy, mo┼╝na zamkn─ů─ç oczy i przenie┼Ť─ç si─Ö w jakie┼Ť przyjemne miejsce lol Co cz─Östo czyni─Ö wink
A tu link do tego utworu, mo┼╝e komu┼Ť te┼╝ przypadnie do gustu
http://www.megaupload.com/?d=H2W8XRGA

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#38 2006-04-12 13:46:21

Kika
U┐ytkownik

Cudny jest ten utw├│r......

gg 2775021

#39 2006-04-13 10:01:45

monika_29_09
U┐ytkownik

Witam smile

Czytam, ┼╝e kilku z Was podoba si─Ö muzyka Katie Melua. Gdyby kto┼Ť chcia┼é pos┼éucha─ç 2 - 3 najpi─Ökniejsze utwory z poprzedniej p┼éyty - dajcie zna─ç (wpiszcie adresy mailowe) - mog─Ö przes┼éa─ç mailem (w ramach sympatii dla forum, gdzie w ko┼äcu mog─Ö bezpiecznie pisa─ç o fascynacji Matthew MacFadyen`em wink

pozdrawiam,
monika

czy istnieje pi─Ökniejszy u┼Ťmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#40 2006-04-13 11:57:21

GosiaJ
U┐ytkownik

a moda na metal min─Ö┼éa mi ju┼╝ dawno i prawdopodobnie bezpowrotnie, ale Ironi b─Öd─ů ze mn─ů zawsze...to tyle jak na moje wypociny

Za m┼éodu ;-) te┼╝ s┼éucha┼éam metalu - najci─Ö┼╝szych gatunk├│w. I do dzi┼Ť czasem do niekt├│rych rzeczy sobie wracam, np. do Paradise Lost. Zawsze te┼╝ lubi┼éam bardzo Guns n' Roses - do dzi┼Ť zreszt─ů to jeden z moich ulubionych zespo┼é├│w. Ale rzeczywi┼Ťcie teraz s┼éucham bardzo r├│┼╝nych rzeczy - od jazzuj─ůcych, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze si─Ö nie ┼Ťmia─ç :-))

#41 2006-04-13 12:06:07

Margarett
U┐ytkownik

Za m┼éodu ;-) te┼╝ s┼éucha┼éam metalu - najci─Ö┼╝szych gatunk├│w. I do dzi┼Ť czasem do niekt├│rych rzeczy sobie wracam, np. do Paradise Lost. Zawsze te┼╝ lubi┼éam bardzo Guns n' Roses - do dzi┼Ť zreszt─ů to jeden z moich ulubionych zespo┼é├│w. Ale rzeczywi┼Ťcie teraz s┼éucham bardzo r├│┼╝nych rzeczy - od jazzuj─ůcych, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze si─Ö nie ┼Ťmia─ç :-))

ja wiem...mi te┼╝ to minie...ju┼╝ nawet mija. Mo┼╝e to znaczy, ┼╝e doro┼Ťlej─Ö wink .Nie wiem czemu, kiedy┼Ť potrafi┼éam siedzie─ç przy najostrzejszych odmianach metalu i ws┼éuchiwa─ç si─Ö w t─ů muzyke, teraz nie wutrzymuje kilku minut. Wida─ç to by┼éa zwyk┼éa m┼éodzie┼äcza fascynacja. W┼Ťr├│d moich znajomych nic si─Ö nie zmienia, dalej m─Öcz─ů uszy tymi ha┼éa┼Ťliwymi d┼║wi─Ökami. Ale rock dla mnie nigdy nie zginie. A tak przy okacji wiesz, ┼╝e Guns'n' Roses graj─ů tego lata w Warszawie:)?

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#42 2006-04-13 12:08:33

Margarett
U┐ytkownik

Ale rzeczywi┼Ťcie teraz s┼éucham bardzo r├│┼╝nych rzeczy - od jazzuj─ůcych, muzyki filmowej, do Robbiego Williamsa czy K-Maro (prosze si─Ö nie ┼Ťmia─ç :-))

Nie ma si─Ö z czego ┼Ťmia─ç, w ko┼äcu ch┼éopak na topie wink

#43 2006-04-13 12:14:29

Margarett
U┐ytkownik

A tak przy okazji, w┼éa┼Ťnie s┼éucham Franka Sinatry(za co zosta┼éabym zlinczowana przez znajomych)...przy "Blue Moon" odp┼éywam...

#44 2006-04-13 12:42:14

Alison
U┐ytkownik

A tak przy okazji, w┼éa┼Ťnie s┼éucham Franka Sinatry(za co zosta┼éabym zlinczowana przez znajomych)...przy "Blue Moon" odp┼éywam...

Och "blue moon" jest boski, tyle w nim luziku takiego i a┼╝ nogi si─ů rw─ů ┼╝eby sobie troch─Ö pobalowa─ç...
Stary dobry Frank, ┼Ťwiat bez niego by┼éby ubo┼╝szy... mia┼é taki niesamowity elektryzuj─ůcy g┼éos wink a "Stranger in the night"? mmmmmmmm lol

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#45 2006-04-13 12:44:39

Margarett
U┐ytkownik

Och "blue moon" jest boski, tyle w nim luziku takiego i a┼╝ nogi si─ů rw─ů ┼╝eby sobie troch─Ö pobalowa─ç...
Stary dobry Frank, ┼Ťwiat bez niego by┼éby ubo┼╝szy... mia┼é taki niesamowity elektryzuj─ůcy g┼éos wink a "Stranger in the night"? mmmmmmmm lol

Oh..."stranger..."...Alison wpadaj do mnie na balety big_smile

#46 2006-04-13 12:54:56

Alison
U┐ytkownik

Oh..."stranger..."...Alison wpadaj do mnie na balety big_smile

Ju┼╝ leceeee!!!!
Qrcze, jeszcze tylko te cholerne szybki, i ju┼╝ p─Ödz─Ö ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#47 2006-04-13 12:59:52

Margarett
U┐ytkownik

Szybko...szybko, bo rodzina wraca big_smile

#48 2006-04-13 13:01:37

Alison
U┐ytkownik

Szybko...szybko, bo rodzina wraca big_smile

Wstydzimy sie tańczyć przy rodzinie? roll

#49 2006-04-13 13:03:14

Margarett
U┐ytkownik

nie...ale noc─ů na ulicach jest zimno wink

#50 2006-04-13 13:04:03

Margarett
U┐ytkownik

I mam pytanie z innej beczki...czysta ciekawo┼Ť─ç...z jakiej dzielnicy Katowic jeste┼Ť?

Stopka forum