Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#601 2006-04-06 11:41:38

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Mój Boże ile się tu dzieje już od rana big_smile
Żeby docenić w pełni Thorntona trzeba obejrzeć film, zdjęcia i filmiki nie oddają w pełni całej osobowości, uczciwości i odwagi tego mężczyzny. Tu nie chodzi tylko o jego wygląd zewnętrzny, to wszystkie jego cechy i fizyczne i te wewnętrzne razem tworzą idealnego mężczyznę. I to w tych szczególikach się właśnie "zakochałyśmy". Tak jak pisały już wcześniej dziewczyny, trzeba go lepiej poznać, a wtedy wszystko w nim wydaje się być fascynujące, uniesienie brwi, półuśmiechy, głos. Jak to powiedział Thorton: Musisz patrzeć głębiej (You 'ave to look 'ard).

A mi najbardziej podoba się Thornton w białej koszuli z podwiniętymi rękawami tongue


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#602 2006-04-06 11:47:02

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Moniko, dokladnie sie z Toba zgadzam. Ja jestem zywym i namacalnym przykladem tego nawrocenia wink
W bialej koszuli jest mu bardzo do twarzy i nie jest juz taki mroczny..


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#603 2006-04-06 11:53:59

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Mam od dawna refleksję o względności urody męskiej lol
Pamiętam - dawno temu - pierwsze spojrzenie na trailer DiU 1995 i rozczarowane westchnienie pewnej pani: taaaaki Darcy? Pani do dziś nie wyobraża sobie już innego (Matthew dla niej nie istnieje do tego stopnia, że obejrzała DiU 2005 raz i powiedziała, że z powodu pana Darcy nie obejrzy już więcej). To samo było przy:
1. Żebrowskim zanim zagrał Skrzetuskiego ("ueeeee, ten Konrad z Dziadów??!!)
2. Matthew zanim zagrał Darcy'ego (pamiętam te internetowe krzyki przed premierą: jaki on brzydki!! sama tak uważałam)
3. Viggo zanim zagrał Aragorna ("GI Jane" - bue...)
I podejrzewam, że każda z Was może wymienić jeszcze wielu panów, których spotkał ten miły los.
Więć na razie - mnie się Rysio wydaje w ogóle nie pociągający. Ale dam znać jeżeli zmienię zdanie, obiecuję. Na film czekam przebierając nóżkami z niecierpliwości lol

Offline

 

#604 2006-04-06 12:08:19

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ale ja dalej kocham Colina

I ja! I ja!
Nie zlinczujcie mnie, ale mnie się ten Rysio nie podoba wcale. Może jak obejrzę serial, zmienię zdanie, ale na razie jestem jak Matthew Mac Fadyen według Miłosza - wierna Colinowi, zwłaszcza w kolorze niebieskim.

Trzykrotko serial już w drodzę, tak więc niedługo go obejrzysz. Czekamy, co nam napiszesz i czy zmienisz zdanie.

Dziewczyny zauważyłyście ile już tu jest fanek N&S, a będzie jeszcze więcej.
Prośba dla Was! Migotka prosiła mnie o przysłanie serialu, ja jednak naprawdę nie daję rady.
Na nic już nie mam czasu, serialu nie mogę poraz enty obejrzeć bo tylko nagrywam...
Może któraś się zlituje i jej nagra jak się zgłosi (głupio mi tak odmawiać, ale z domu mnie wyrzuca jak tak dalej będzie).

http://img81.imageshack.us/img81/9158/teraz1nq.jpg

Offline

 

#605 2006-04-06 12:21:53

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko, jak ja się cieszę! Od wczoraj czytam sobie powieść (jestem przy rozdziale 3, ale musiałam iść do pracy...)

Offline

 

#606 2006-04-06 12:25:48

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Nawet sobie nie wyobrażasz jak ja Ci zazdroszczę czytasz sobie w orginale, ajajaj...
http://img131.imageshack.us/img131/597/friends3ip.jpg

Offline

 

#607 2006-04-06 12:38:54

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

To ja wyslÄ™ Migotce ............a niech tam big_smile big_smile
I tak ide na pocztę wysłać jeszcze dwie płyty z tym serialem big_smile big_smile
gg 1311651

Offline

 

#608 2006-04-06 12:45:33

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

A ja lubie Thortona takiego mrocznego
Gdy wyłania sie z zaułka i ma tę czarna muche i czarny surdut
CzujÄ™ wtedy taki dreszczyk............
Te muchy powoduja , że chodzi jeszcze bardzie wyprostowany, jego sylwetka góruje nad innymi - nie mówiąc nawet jak góruje gdy ma na głowie cylinder

Tak ten film trzeba koniecznie obejrzeć w całości

Offline

 

#609 2006-04-06 12:46:39

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gosiu ale co dla fanek???
:cry:

Czy to się da otworzyć???

Offline

 

#610 2006-04-06 12:47:31

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Dziękuje Ci Ewuniu!
Napisałam do Migotki żeby tu wpadła do Nas.
Coraz Nas więcej i więcej i więcej - oglądają mamy, córki, ojcowie.
A chłopak lub mąż obejrzał któreś z Was?
http://img81.imageshack.us/img81/823/teraz4es.jpg

Offline

 

#611 2006-04-06 12:51:07

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ewcia to jest strona dla fanek
jest tam adres do korespondencji
Address Used:
Richard Armitage
c/o PFD - Dallas Smith
Drury House
34-43 Russell Street
London, WC2B 5HA
Już go chyba Monika kiedyś wklejała.
Może któraś z anglojęzycznych by napisała o zdjęcia z autografem dla Nas.

Offline

 

#612 2006-04-06 12:52:53

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Tak wygląda to zdjęcie ale bez białej koszuli to Alison chyba nie będzie reflektować.
http://img81.imageshack.us/img81/1377/zdjcie0ja.jpg

Offline

 

#613 2006-04-06 12:57:38

Justyna
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

To ja należę do kategorii zatwardziałych grzeszników,bez szansy nawrócenia,bo nic szczególnego w Thorntonie jako mężczyżnie nie zauważyłam i nie widzę.


Elisa: Signor Conte calmatevi,
Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

Offline

 

#614 2006-04-06 13:05:08

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Justynko podpuszczasz Nas
Z pewnościa nie widziałaś całego filmu

Offline

 

#615 2006-04-06 13:09:39

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko dzięki za wyjaśnienia
Niestety nie znam angielskiego i i tak nic nie napiszÄ™
Ponadto ja nigdy nie szaleje za aktorami prywatnie , za to kocham szalenie bohaterów których odgrywaja
Armitage jest mi raczej obojetny chociaż chetnie obejrzę z nim filmy - wydaje mi się , że jest dobrym aktorem
Za to kocham Johna Thortona , ale oczywiście odgrywanego przez Armitage'a

Chyba to wszystko zagmatwałam :?

Offline

 

#616 2006-04-06 13:16:38

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Nic nie zagmatwalas, wszystko jest jasne big_smile
Kochasz Johna Thorntona, a nie Armitage`a, choc go bedziesz ogladac w innych rolach... to zupelnie tak jak ja wink

Justyno, jesli tak jest jak mowisz, to (jak mowia) wyjatek potwierdza tylko regule big_smile


Mi to zdjecie, ktore przesyla jako fotos sie mniej podoba.
Ale jesli by ktoras pisala, to moglaby poprosic o wieksza ilosc, bo sa jednak z autografem wink

Gitko, to zdjecie, ktore zamiescilas wyzej na pewno spodoba sie Alison, jestem pewna smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#617 2006-04-06 13:29:58

Justyna
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Nie podpuszczam,film widziałam trzy razy.Przyznaję, interesujący.Podoba mi się,tak samo jak postać Thorntona,ale tylko postać.On sam ie podoba mi się fizycznie, w wysokich kołnierzykach i w cylindrze.Skrępowany,jak ongiś kobiety w gorsetach.Zastanawiam się zawsze,czy nie obetrze sobie brody.Nie podoba mi się również Armitage.Nie mieści się moich kanonach męskiej urody.Mężczyzna jak mężczyzna.Przeciętny,jakich setki na ulicach.
Podoba mi się za to Higgins.No i oczywiście panie.Siostra Thorntona.A matka...wspaniała.


Elisa: Signor Conte calmatevi,
Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

Offline

 

#618 2006-04-06 13:39:43

ewa7
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Justyno!! Zrozumiałam
Mnie np bardzo podoba sie nowy Darcy ( stary zreszta też choć są tak różni)
Być może jestem z tego powodu w znacznej mniejszości.
Nowy Darcy bardzo mi przypomina Radziwiłowicza z czasów młodości ( mojej zreszta też)
I chociaż Radziwiłowicz nie ma urody amanta to coś w nim było takiego co mnie przyciągało- może grał dobre role???

Offline

 

#619 2006-04-06 13:40:37

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

wiecie co... tak sobie dumam (zrobiłam się melancholijna deczko)

czy możliwa jest taka miłość?
wink


gg 2775021

Offline

 

#620 2006-04-06 13:46:18

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

I chociaż Radziwiłowicz nie ma urody amanta to coś w nim było co mnie przyciagało- może grał dobre role???



Och, Ewo, poruszyłaś we mnie czułą strunę! Radziwiłłowicz jest niezwykły - okropnie brzydki obiektywnie rzecz biorąc, szpatułkonosy zdecydowanie wink , ale co za ekscytujący mężczyzna! Ten głos!! Ja specjanie dla niego oglądałam teraz Glinę i jestem wdzięczna Pasikowskiemu, że go wyciągnął na powierzchnię. Wszyscy się raptem zaczęli zachwycać jakby zobaczyli kwadratowe jajo - jakiż to wspaniały aktor. A on zawsze był wspaniały. Pamiętasz, Miłosz, jak grał Astolfa w Życie jest snem?("jesteś źle po-in-for-mo-wana"). Choć my wtedy patrzyłyśmy na kogoś innego. lol

Offline

 

#621 2006-04-06 13:49:19

Justyna
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Każda miłość jest możliwa.


Elisa: Signor Conte calmatevi,
Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

Offline

 

#622 2006-04-06 15:25:25

Admete
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

O tak Radziwiłłowicz sprawił, że serial Glina zdystansował zdecydowanie inne tego produkcje.
Co do lubienia lub nielubienia aktorów. Ja też przeżywam fascynacje postaciami, nie aktorami. Na przykład nie przepadam z Russelem Crowe, ale uwielbiam Maximusa.


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#623 2006-04-06 15:44:14

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Przeciez to oczywiste, gdyby Armitage nie byl Thorntonem, to nigdy bym nie zwrocila na niego uwagi, bo mi sie nie podobal.
Na innych zdjeciach wyglada przecietnie.
Ale jako Thornton jest (jak to napisala autorka artykulu) "ekstremalnie przystojny", przynajmniej dla mnie.
Na pewno duza w tym zasluga jego glosu.
Co do ubran, sa niezle, czasem co prawda wyglada w nich troche jakby byl scisniety lub przyduszony, ale mi sie podoba, bo odbieram go jako postac i jako mezczyzne, dzieki mimice twarzy, gestom, usmiechom nabiera to wszystko innego smaku. I w czasie trwania filmu dzieki fabule i jego przemianie, staje sie bardzo bardzo interesujacy.
Swietny scenariusz, dialogi, zdjecia, jego gra - tworza calosc, dzieki czemu on sam nabiera niezwyklego uroku.
Gdy go ogladam teraz nie moge sie powstrzymac od pelnego zachwytu usmiechu.
Nie mowie ze tak bedzie zawsze, bo jeszcze wrazenia sa swieze, ale wiem, ze postac Thorntona zapadnie mi w pamiec, choc moze ten aktor juz nigdy wiecej nie bedzie mi sie podobal tak jak teraz.


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#624 2006-04-06 18:21:18

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gitko, to zdjecie, ktore zamiescilas wyzej na pewno spodoba sie Alison, jestem pewna smile

Zdjęcie mi się podoba, bo ma na nim bardzo intrygujące oczy i nie przeszkadza mi, ze nie ma białej koszuli, w której oczywiście I love go najbardziej ;-)
Ale Bogiem a prawdą, zdjęcia z autografem mnie nie rajcują, bo już tak dawno wyrosłam z jakiegoś zbierania zdjęć i np. wklejania do albumów. Co niby miałabym z tym teraz robić? Mój synuś wystarczy, że się ze mnie nabija jak mam na pulpicie co i raz innego przystojniaka ;-) Nad łóżkiem sobie czegoś takiego nie przywalę, bo bym musiała przed gośćmi chusteczką jakąś zakrywać, bo by pomyśleli, że na łeb z rozpaczy upadłam. Muszę się przyznać, że w jakiejś zamierzchłej podstawówce, czyli wtedy kiedy połowy z was jeszcze nie było w planach, a Armitage chodził do żłobka, miałam album ze zdjęciami Jerzego Grunwalda, com się w nim skrycie podkochiwała. Cappucino dla tej co wie kto to był, a właściwie jest, ale podobno mieszka gdzieś w Szwecji. Tak więc wystarczy mi, że tu oczy napasę. Co innego gdyby mi osobiście ten autograf dał, to bym go sobie ceniła. Mam osobiste wpisy do książek Okudżawy, Jacka Kaczmarskiego, od Jacka nawet dostalam w prezencie kasetę i dziś to dla mnie bezcenne pamiątki, ale takie przysłane pocztą, hurtem podpisywane przez jakąs agentkę może.... PHI :?


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#625 2006-04-06 18:22:32

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Armitage czyta fragment powiesci North & South:
http://www.richard-armitage.com/Multimedia/Clip%204.mp3

[URL=http://imageshack.us]http://img157.imageshack.us/img157/7639/northsouth20small18je.jpg[/URL]


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB