Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-02-28 02:05:09

karolcia
U¿ytkownik

wroce napewno

chyba zostałam sama,wiec ide spac,ale jak wstane to napewno tu zajrze


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#2 2005-02-28 15:40:59

dorotka
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

taaaa... uzależnienie?
Może by tak stworzyć nową listę? Zamiast o manii P&P to o manii na punkcie forum?
Dobra, tylko tak sobie wypisuję głupoty, Karolciu nie słuchaj mnie big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2005-03-01 13:19:27

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

dziekuje Dorotko ze chociaz Ty mi odpisujesz.Dobry pomysl z lista na forum. strona jest tak fajna ze nie tylko nas wciagnela.masz jakas propozycje??


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#4 2005-03-01 19:32:13

dorotka
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Heh, mania zaczyna się, gdy ktoś wchodzi średnio co 15 minut na forum, bo a nuż ktoś napisał - mi się jeszcze taka regularność nie przytrafiła, ale kto wie...? Ja mam różne dziwne pomysły, tylko mi czasu szkoda big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#5 2005-03-04 10:45:38

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

ja nie mam pomyslow zadnych bo nie znam strony jeszcze na tyle by wiedziec ze mozna cos zmienic w niej lub dodac.A czy mam manie to nie iem ale pierwsze co robie jak wlaczam kompa to wchodze na strone JA.Nie mam zbyt wiele czsu jak inni bo mam synka trzy-miesiecznego i on zabiera mi mnostwo czasu,ale jest cudowny.Kiedy zajmuje sie nim tatus to mm czas na pisanie.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#6 2005-03-12 00:11:31

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Ha! Nareszcie ktos kto mnie zrozumie. Ja mam synka 17-miesięcznego, i wierz mi, że jak Twój będzie tyle miał, to będziesz jeszcze rzadziej zaglądać na forum... niestety... sad Chociaz mój synek też jest cudowny - co zreszta innego moze powiedzieć (napisać) matka wink

Offline

 

#7 2005-03-12 02:05:43

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Mój synek o 20 zasypia i spi do siodmej rano wiec mam czas -na razie. A tak szczerze to zastanawiałam sie nad Tobą Moniczek czemu Ciebie tak długo nie ma, nawet na daty patrzyłam (jak sie logowalam po raz pierwszy) kiedy byłas, czy juz dawno i juz nie zagladasz wogole, czy tylko chwilowo,bo masz tak charakterystyczną ikonke.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#8 2005-03-12 12:34:31

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Oj niestety nie mogę zaglądać na forum tak często jak bym chciała. sad
Obecnie jest nawet jeszcze gorzej, gdyż mam dodatkową pracę w postaci tłumaczenia książki - ma ona 230 stron! A muszę skończyć do maja! Przynajmniej trochę kasy wpadnie, bo ja niestety nie zarabiam tyle ile powinnam, a rodzinkę trzeba jakoś utrzymać (oczywiście na spółkę z mężem, ale on ma ten sam problem co ja, bo jesteśmy przedstawicielami tej samej profesji). Teraz też muszę wracać do tłumaczenia. Dobrze, że to lubię, a na dodatek zawsze słucham ścieżki dźwiękowej z P&P, więc humor mimo wszystko mi dopisuje. smile big_smile lol big_smile

Offline

 

#9 2005-03-12 12:37:23

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

A mój synek też był bardziej zdyscyplinowany jak był taki malutki. ładnie spał i w ogóle, ale odkąd umie chodzić (lepsze określenie w jego przypadku to biegać lub pędzić wink ), to nie chce marnować czasu na tak nudne zjęcie, jakim jest spanie... wink

Offline

 

#10 2005-03-12 19:14:30

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

zdaje sobie sprawę że ten jego calo nocny sen niedługo się skończy i nie bede miala tyle czasu dla siebie. Z utrzymaniem rodziny jest cięzko i to bardzo. Tez musze znalezc dodatkowe zajecie zeby było lzej. Wstyd mi przyznac, ale nie mam nic oprucz powiesci. Nie mam ekranizacji, ani sciezek. Pisałam do Loany z zapytaniem czy ona wymienia sie filmami czy sprzedaje ale mi nie odpisała. Z allegro chce sobie zamowic,ale narazie musze oszczedzac.Z eMule sciagam kilka filmow,ale moze za rok obejrze.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#11 2005-03-12 22:42:24

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

No nie, tak nie może być, że nie masz żadnych ekranizacji... Proszę, napisz, że masz przynajmniej P&P!! To prawie obowiązek!! Ja Ci mogę coś przesłać, choć nie mam wszystkiego... A jak chcesz to już dziś mogę Ci przesłać jakieś ścieżki dźwiękowe. Daj tylko znać. smile

Offline

 

#12 2005-03-13 11:55:15

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Hej Karolcia! Masz niespodziankę (mam nadzieję :!: ) w swojej skrzynce mailowej. Daj znać jak Ci się podoba... big_smile

Offline

 

#13 2005-03-13 11:56:53

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Moniczko dostałam Twoje maile.Nie wiem co jest w załacznikach bo dopiero je pobiera,ale naprawde DZIEKUJE!!! big_smile big_smile big_smile


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#14 2005-03-13 12:00:15

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

No bo to właśnie niespodzianka! big_smile wink

Offline

 

#15 2005-03-13 19:10:47

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Bardzo miła niespodzianka! Chciałam podziekowac Ci mailem,ale podziekuje Ci na forum. DZIEKUJE!!! Muzyka jest przesliczna naprawde!! DZIEKUJE!


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#16 2005-03-13 20:09:44

moniczek
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Miłego słuchania! big_smile

Offline

 

#17 2005-03-13 20:59:23

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

DZieki, wlasnie slucham :!: Chcialabym jakos Ci sie zrewanzowac,ale nie mam czym. Moze jak sciagne fajne fotki to Ci przesle.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#18 2005-03-14 09:55:57

Loana
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Chyba musze cos ze skrzynka zrobic... juz ktoras osoba z rzedu mowi, ze nie odpisalam na maila - problem w tym, ze ja go wcale NIE DOSTALAM! Co prawda nie jestem zbyt szybka w odpisywaniu, ale zawsze odpisuje.
Karolcia, z przyjemnoscia wymienie sie filmami (na mojej stronce - adres w stopce - znajdziesz spis ekranizacji JA, ktore posiadam, cala liste z innymi moge wyslac mailem). Napisz prosze jeszcze raz jesli jestes zainteresowana smile. Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#19 2005-03-14 14:20:18

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Loano czy Ty sprzedajesz te filmy,wymieniasz czy tylko przegrywasz bez zadnych opłat? Ja jestem zainteresowana. Bede miała P&P z 1995 roku. A tak poza tym mozesz mi np. nagrac Mansfield park


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#20 2005-03-15 10:36:11

Loana
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Trudno opisac tongue. Po pierwsze wymieniam sie, jesli ktos ma filmy mnie interesujace. Po drugie, nie przegrywam bez oplat, bo mnie na to nie stac po prostu. Wyslalam P&P i inne ekranizacje do ponad 50 osob, gdybym robila to za darmo po prostu bym zbankrutowala. Po trzecie, nie sprzedaje, bo co mialabym sprzedawac - przeciez filmy nie sa moja wlasnoscia, ja tylko przegrywam kopie dla innych.
Czyli zostaje przegrywanie, ale zainteresowany musi pokryc koszty plyt i przesylki - tak jak jest to opisane na mojej stronie.
Moge Ci przegrac filmy, ktore sobie zazyczysz, ale jesli nie masz nic na wymiane, to bede Cie prosila o zaplacenie mi za plyty i przesylke (wplata na konto najlepiej).
Co do Mansfield Park - posiadam oryginal, a co za tym idzie, DVD dwuwarstwowe. Tlumaczenie - jesli chcesz, zebym Ci to przegrala, musialabys mi zaplacic za pusta plyte DVD dwuwarstwowa, ktora najtaniej kosztuje ok. 26 zl. Moglabym nagrac na dwoch DVDkach, ale to sporo zachodu, na dokladke film bylby przekrojony i niewygodny do ogladania.
Zwlaszcza, ze na sieci, a dokladnie na Allegro, mozna znalezc co najmniej kilkanascie DVD z Mansfield Park do kupienia - film ten byl dodawany do dwoch gazet i dlatego jest tyle ofert. Mozna kupic wiec oryginalna plyte z gazety i to jeszcze bardzo tanio - proponuje to rozwiazanie, zwlaszcza, ze sama pisalas, ze zaczniesz korzystac z Allegro. To samo tyczy sie filmu Emma (w dwoch wersjach, obydwie byly dodawane do gazet). Mam nadzieje, ze wyjasnilam wszystkie watpliwosci smile. Pozdrawiam!!!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#21 2005-03-15 13:33:09

karolcia
U¿ytkownik

Re: wroce napewno

Loano mi nawet do głowy nie przyszło zeby nie pokryc kosztow przesyłki i płyt. To dla mnie było jasne. Mysłałam że moze wchodzą jakies jeszcze koszta. Chciałabym serial P&P napewno posiadasz. Tylko że na kompa,a nie DVD. Więcej informacji podam Ci na poczte. Przyznam Ci że na Twoją strone zadko zagladam i nie mam czasu czytać dokładnie dlatego jestem tak mało poinformowana.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB