Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#101 2006-01-24 21:55:15

Anonymous
Go¶æ

Re: Co ze zjazdem fanek???

Cześć! Właśnie wpadłam całkiem przypadkiem na to forum i przeczytałam sobie przy okazji cała historię Waszych planów "zlotowych". Dziewczyny! Pomysł jest super, ale w Was tkwi prawdziwa natura kobiet! Przeczytajcie ten wątek od samego początku w całości - sójka zdążyła już dwa razy obrócić za morze i z powrotem, a Wy dalej w lesie. I dobrze, bo bardzo chciałabym uczestniczyć w takim spotkaniu...

 

#102 2006-04-02 22:23:28

Magdalena
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Właśnie!! Racja!!!

Pomyślmy:
1. Kiedy jest najlepszy termin na spotkanie: wakacje, gdy wyślemy dzieci na wczasy, chłopaków do domu by odpocząć od nich, gdy nie będzie kolegów, którzy mogliby się z nas podśmiechiwać; a może jesień, cicha i spokojna z chwilami do zamyśleń smile
2. Jaki charakter ma mieć spotkanie: konferencji, luźnego zlotu, balu. Jeśli miałaby to być konferencja, to trzeba pomyśleć o tematach, które będziemy poruszać; jeśli luźne spotkanie, to pewnie będzie nieprzewidywalne; jeśli bal, to myślę obowiązkowo stroje z epoki. W każdym myślę, że trzeba planowac jakieś weekend, byśmy mogli/mogły sie nagadać.
3. Gdzie może się odbyć: np. jakis ładny pałacyk, hotel, pensjonat, miasto, itp. A może ktoś ma jakiś "zaprzyjaźniony pałacyk", z którego szefostwem możnaby się w wielu sprawach dogadać.
4. Kluczowa sprawa, ile osób reflektuje na takie spotkanie.
5. Czy udział będzie płatny: jeśli tak, to w jakiej wysokości; jeśli nie, to każdy uczestnik np. sam rezerwuje sobie pokój w hotelu (miejscu gdzie odbędzie się spotkanie).

Rozpocznijmy dyskuskje... JakieÅ› inne propozycje?

Pozdrawiam


Magdalena

Offline

 

#103 2006-04-02 22:34:35

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Ja bym dyskusje odłożyła do czerwca. I tak wiadomo, że teraz się nie dogramy i większosci pasuje termin wakacyjny. Moim zdaniem nie ma na razie sensu lanie wody po próżnicy. Jeszcze jest czas.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#104 2006-04-03 19:06:40

izek
U¿ytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Magdalena, poszukaj wÄ…tku "ankieta:zjazd fanek po raz drugi"
tam bj aktualne (choć terminy nie bliższe wink ) info na ten temat


gg 5425654

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB