Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-02-28 00:43:40

karolcia
U¿ytkownik

Wspaniała strona :) gratulacje!

tongue Cudowna strona!! Jeszcze nie moge za bardzo na niej sie polapac,ale szczerze pisze ze z niej nie wychodze smile Az sie boje co ze mna bedzie jak wroce do domu,a tam nie mam internetu sad bedzie mi brakowało tej strony i bede tesknic :cry: . Strasznie mnie wciagneła


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#2 2005-02-28 15:27:54

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Prawda, że fajna? Jestem jej autentyczną fanką, co zresztą widać: włażę na nią codziennie, co ja zrobię jak na wakacje wyjadę i nie dostanę się do kompa przez dwa miesiące? wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2005-03-01 13:02:09

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile
ja bywam na stronie tylko jak jestem u mojego FACETA.Czasem jestem kilka dni to dokladnie przejrze strone,a czasem tylko na chwilke tak jak teraz.Niedlugo bede naprawde zadko bo sie wyprowadzamy i dlugo nie bedziemy mieli dostepu do internetu bo bedzie trzeba oszczedzac


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#4 2005-03-02 10:14:06

Loana
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Hmm, to mowilas ze ile masz lat? tongue


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2005-03-02 15:23:12

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

yyyyyyyyyyyy.... to do mnie było?
Jak tak to 17, jak nie to co tam, pisałam, że smarkata jestem wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#6 2005-03-04 11:54:07

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

mam nadzieje ze nie jestem tu najstarsza wink


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#7 2005-03-04 12:51:16

Loana
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Pytalam Karolcie, bo przez zdrobnione imie i styl wypowiedzi sprawiala wrazenie nastolatki, co mi nie pasowalo do jej historii i nie potrafilam stworzyc sobie jej wizerunku w glowie. Mysle Karolcia, ze nie jestes najstarsza, chociaz nie potwierdze, bo akurat wiem, ze sa starsze ode mnie dziewczyny, tylko nie wiem o ile. Fajnie, ze mamy taki przekroj - od mlodziezy do starszych smile. Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#8 2005-03-04 13:03:49

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

hmm troche glupio mi sie zrobilo,no ale trudno. Nie jestem nastolatka juz jakis czas.W lipcu skoncze 24.Moze za duzo czasu spedzam z mlodzieza i dlatego


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#9 2005-03-04 13:49:33

Loana
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Przepraszam, jesli zrobilam Ci przykrosc - nie chcialam.
Powinnas raczej cieszyc sie, ze jestes brana za mlodsza niz masz lat - to swiadczy o tym, ze jestem mloda duchem smile. Rowniez przebywam sporo z mlodzieza (mlodsze rodzenstwo i okolice tongue), niestety, zawsze jestem brana za starsza - i z wygladu, i z zachowania. Czyli odwrotnie niz Ty, bo jestem z tego samego rocznika tongue. Ciesz zyciem i mlodoscia jak najdluzej smile. Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#10 2005-03-04 15:00:55

fringilla
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Chyba ja jestem najstarza, przynajmniej tak sie czuje wink Mąż, dwoje dzieci, studia już skonczone, nie tak dawno, ale jednak...
Cóż, JA łączy pokolenia wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#11 2005-03-04 15:58:52

ula
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

nooo nie wiem fringilla... nie to że tak bardzo chciałabym być tu najstarsza, ale..........
to dobrze że JA łączy pokolenia lol

Offline

 

#12 2005-03-04 16:09:24

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Wiecie co, to może ja teraz zacznę sie zastanawiać o tę dolna granicę wieku? Ale tu miałabym chyba za konkurentkę tylko Marysię tongue
Przyznaję, że było mi początkowo trochę nieswojo, jak się skapnęłam, że ja dopiero do liceum poszłam i że pewnie nie będziecie mnie traktować poważnie. Ale co tam, minęło mi wink W zasadzie taka rozpiętość osobowości i różnica wieku jest fajna, bo niekiedy opinie są bardzo różne, sama bym nie doszła do co niektórych wniosków.


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#13 2005-03-04 16:18:41

fringilla
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Dorotka, ja Cię doskonale rozumiem, bo choć tu jetem bliżej górnej granicy, to więkzosc moich koleżanek jest ode mnie dużo starsza. Poza tym wczesnie urodzilam dziecko i czy to w przedszkolu, czy to w szkole, zawsze czułam się jak gówniara... Wciąz jeszcze wyglądam dość młodo, a moja córka goni mnie wzrostem i podbiera ciuchy, więc czesto brana jestem za jej siostre. I zczerze powiem, tak jak kiedyś mnie to tylko bawiło, teraz zaczyna mile łechtać miłość własną wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#14 2005-03-04 20:47:40

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Loano absolutnie nie zrobilas mi przykrosci wink nie urazilo mnie to. Super ze nie jestem najstarsza i super ze jest tak rozny wiek. tez mam synka za dziesiec dni bedzie mial cztery miesiace. Pozdrawiam wszystkie mamusie! I rownisz te ktore jeszcze nimi nie sa! smile


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#15 2005-03-05 11:52:28

sister
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

No to ładnie... wygląda na to, że tylko ja mam jakieś niułożone życie w tym wieku... Czytam tu o Waszych mężach, dzieciach, domach, rodzinach... Może zostanę starą panną jak JA??? Bo ja jakoś też nie mogę zmusić się do wiązania z facetami, nawet najfajniejszymi tylko dla wygody bycia z komś, jeśli wiem, że to nie jest to...

Offline

 

#16 2005-03-05 12:09:49

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

sister, nie martw się! Moja kuzynka nigdy nie miała chłopaka, pojechała do Francji jako au-pair i przywiozła sobie narzeczonego lol
Mi się tam jeszcze nie śpieszy do bycia mamą, mam jeszcze czas...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#17 2005-03-05 12:50:12

Anonymous
Go¶æ

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

no pewnie Ty Dorotko jeszcze masz sporo czsau.Ja wielu zawodach milosnych tez myslalam ze nie spotkam nikogo,a tu zakochana po uszy jestem i mam cudowny tego owoc

 

#18 2005-03-05 15:18:29

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

a wracajac do tematu: Loano mojego zdrobnionego imienia urzywam od lat w internecie jako loginu,nicka itd. mam nawet je w adresie mailowym. Po prostu przywiazanie i juz pewnie tak zostanie


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#19 2005-03-05 18:58:59

angelix
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Z TYM WIEKIEM TO CHYBA PRZEBIJĘ WAS WSZYSTKIE, BO JA JESTEM W TZW WIEKU CHRYSTUSOWYM - 33 LATKA, DZIECIAK 7 LETNI I MĄŻ. W CZASACH JANE AUSTIN - UCHODZIłABYM JUŻ ZA KOBIETĘ W WIEKU "DOJRZAłYM" 8O :oops: :evil: - MIMO TO DUCHEM CZUJĘ SIĘ JAK NASTOLATKA - A TEGO NIKT MI NIE ZABRONI. :!: :!: :!:
POZDRAWIAM WIĘC WSZYSTKIE MAMUSIE,ŻONY, PANNY NASTO- I NIE - NASTOLATKI ,

BEATA lol

Offline

 

#20 2005-03-07 09:40:14

Loana
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Angelic, pracujesz moze w banku? Bo jakies pol roku temu zglosila sie do mnie dziewczyna, ktorej przegrywalam P&P, tez miala meza i dziecko (corke). Ja juz tyle osob na necie poznalam dzieki P&P, ze czasami zapominam, kto, jak i kiedy, ale akurat z Wrocka to byla ta jedna dziewczyna, zastanawiam sie, czy to nie Ty smile.
BTW, w piatek 11 marca kolo godz. 17-18 urzadzam babska impreze (jesli ktoras chce to moze zostac cala noc) z ogladaniem jakiegos P&P (nie serial, inna wersja). Zapraszam serdecznie smile!
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#21 2005-03-07 11:43:09

ula
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Angelix, stwierdzam to z niejakim smutkiem, ale nie przebiłaś mnie sad

Offline

 

#22 2005-03-11 21:42:02

angelix
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

LOANO
NIESTETY TO NIE JA,
NIE PRACUJĘ BANKU - JESTEM ARCHITEKTEM POZA TYM RESZTA SIĘ ZGADZA (MĄŻ, CÓRKA) big_smile

BEATA

Offline

 

#23 2005-03-12 00:21:58

moniczek
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

O kurcze! Jestem coraz bardziej ciekawa jak wyglądacie? Może założymy na tej stronie jakąś galerię i poprzysyłamy zdjęcia? wink

Offline

 

#24 2005-03-12 02:11:38

karolcia
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

Galeria lol fajnie bo ja tez Jestem ciekawa! Fajnie jak by były co jakis czas nowe fotki i ciekawe to bylo by super! Lepiej by sie nam pisalo jak bysmy mialy twatze przed oczami osob do ktorych sie zwracamy. No i nie tylko w koncu co nie ktore przyjaznia sie juz jakis czas. Wsumie to kto wie czy mailem sobie fotek nie przesłały wink Trzeba poczekać na opinie Kazika. Co Ty na to Kazik? smile


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#25 2005-03-12 11:57:59

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wspaniała strona :) gratulacje!

No to jak już powstanie taka galeria to się zacznę martwić skąd wziąć zdjęcie.
Jedyne jakie mam na kompie to ze ślubowania w szkole (na które zostałam wybrana jako kozioł ofiarny przez dyrektorkę; stoję z palcem wyciągniętym w stronę sztandaru i nie wyglądam zbyt inteligentnie) i z Wigilii, ale na nich mam dziwną minę bo właśnie śpiewałam kolędy, więc wybaczcie, czegoś takiego nie prześlę lol


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB