Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-03-19 07:19:16

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Gaelforce Dance

Tylko musze aparat rozładować
Ale nie s─ů dobrej jakosci - z gory uprzedzam

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#27 2006-03-19 08:25:00

Gitka
U┐ytkownik

Ach dziewczyny tak opowiadacie o tym wyst─Öpie "Gaelforce Dance", ┼╝e normalnie Wam zazdroszcz─Ö. sad
Oj Alison ma racj─Ö naczeka┼éam si─Ö na Was ale warto by┼éo. Podesz┼éy do mnie dwie urocze damy, u┼Ťciska┼éy, ca┼éowa┼éy ca┼ée w skowronach. Ale po chwili zaraz przesz┼éy do sedna i wiecie czego szuka┼éy?
Na pewno ju┼╝ wiecie .... :arrow: kibelka.
AineNiRigani to prawda spotkanie trwalo wybitnie za kr├│tko.
Alison i AineNiRigani dziekuj─Ö za uroczy wiecz├│r w Waszym towarzystwie.

http://www.e-kwiaty.pl/photo/m_bukiet_222d.jpg

#28 2006-03-19 12:35:36

Gosia
U┐ytkownik

Tak opowiadacie, ze tez Wam normalnie zazdroszcze ...
Fotki dawac ze spotkania plissssss big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#29 2006-03-19 13:20:44

Alison
U┐ytkownik

Ach dziewczyny tak opowiadacie o tym wyst─Öpie "Gaelforce Dance", ┼╝e normalnie Wam zazdroszcz─Ö. sad
Oj Alison ma racj─Ö naczeka┼éam si─Ö na Was ale warto by┼éo. Podesz┼éy do mnie dwie urocze damy, u┼Ťciska┼éy, ca┼éowa┼éy ca┼ée w skowronach. Ale po chwili zaraz przesz┼éy do sedna i wiecie czego szuka┼éy?
Na pewno ju┼╝ wiecie .... :arrow: kibelka.]

No niestety, ma┼éo to wytworne by┼éo, ale tam gdzie by┼é koncert to┼Ťmy juz nie chcia┼éy czasu traci─ç, a przed koncertem jeszcze┼Ťmy co┼Ť tam mokrego w siebie wla┼éy bo przyjecha┼éy┼Ťmy z jakies p├│┼é godziny przed koncertem, no i jeszcze te wszystkie emocje...Ja si─Ö wprawdzie odrobinke odwodni┼éem, bo siem fsruszy┼éem historiom mi┼éosnom wyta┼äczon─ů prze┼Ťlicznie, ale to by┼éo za ma┼éo i bez tualetki for ladies, ani rusz ;-

Alison i AineNiRigani dziekuj─Ö za uroczy wiecz├│r w Waszym towarzystwie.

Ja te┼╝ wam obu bardzo dzi─Ökuj─Ö, mimo, ┼╝e nie mam takich cudnych kwiat├│w na podor─Ödziu ;-)
Aine dzi─Öki za te niespodziewajki "Dla Mamci" - wywiad z Colinem SUPER!!!

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#30 2006-03-19 15:52:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja tylko przypomn─Ö, ┼╝e z domciu wysz┼éam o godz. 7:35, a wr├│ci┼éam ok 22. Jedna wizyta w tym przybytku rozkoszy to i tak niewiele (zwa┼╝ywszy na to, ┼╝e pijam czesto i w du┼╝ych ilo┼Ťciach big_smile)

Giteczko, dzi─Ökuj─Ö bardzo za kwiaty. I realne i wirtualne. R├│zyczka si─Ö suszy, a ja dzisiaj siadam do zgrywania.

P.S. Ali, a nie pisa┼éam, ┼╝e Ci pere┼éki przywioz─Ö? I co o┼Ťwiadcza Ci sie na okr─ůg┼éo?

#31 2006-03-19 17:45:07

caroline
U┐ytkownik

Zazdro┼Ť─ç cz┼éowieka z┼╝era z powodu koncertu i spotkania, ech :twisted:
Fajnie, ┼╝e si─Ö wreszcie jaki┼Ť zjazd zorganizowa┼é. Zdj─ůtka prosimy!!!

Dla tych co nie byli, nie wiem, czy to ten zesp├│┼é, raczej nie, ale tupi─ů fajnie:
http://www.filmiki.jeja.pl/tupajaca,ekipa.php

(Trzeba klikn─ů─ç "play")

#32 2006-03-19 18:04:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

To jest chyba Riverdance.
Tylko dlaczego ja nie mog─Ö sobie tego zapisa─ç?

#33 2006-03-19 19:58:24

caroline
U┐ytkownik

Jakie┼Ť chytruski zak┼éada┼éy stronk─Ö, nie chc─ů si─Ö dzieli─ç sad

#34 2006-03-20 09:48:07

Diana
U┐ytkownik

Ten zjazdzik daje duzo nadziei, że i do innych dojdzie. Gratuluję miłego spotkania i także czekam na zdjęcia! big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#35 2006-03-20 11:13:14

Alison
U┐ytkownik

P.S. Uroczy┼Ťcie o┼Ťwiadczam, ┼╝e wbrew zapewnieniom Alison rudej brody nie posiada (chocia┼╝ musz─Ö si─Ö przyzna─ç, ┼╝e tak utkwi┼é mi ten jej avatar, ┼╝e autentycznie szuka┼éam czego┼Ť rudego z brod─ů). Za to ma rudy szaliczek, kt├│ry omakulony wok├│┼é szyi nadaje jej i┼Ťcie Colinowski wygl─ůd big_smile

No masz....M─Öski m├│zg, Colinowski wygl─ůd...Chyba si─Ö zoperuj─Ö i zmieni─Ö p┼ée─ç. B─Öd─Ö si─Ö mog┼éa wtedy z kt├│r─ů┼Ť z was o┼╝eni─ç. Kt├│ra ch─Ötna? ;-)
Znam sporo wierszy na pami─Ö─ç, mog─Ö recytowa─ç na zawo┼éanie jak szafa graj─ůca big_smile

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#36 2006-03-20 12:54:45

musia
U┐ytkownik

Alison, mi┼éo , ┼╝e wspomnia┼éa┼Ť o ich wyst─Öpie w Spodku sprzed kilku laty.
S─ů perfekcyjni, co?

By┼éam o tym ┼Ťwi─Öcie przekonana. Wyciagn─Ö┼éam kole┼╝ank─Ö z ma┼é┼╝onkiem i mojego Andrzeja na koncert.

Do dzi┼Ť m├│j m─ů┼╝ na ich wspomnienie si─Ö u┼Ťmiecha, bo to by┼é jedyny raz w polskich wyst─Öpach , gdy solista - blondyn na pocz─ůtku spektaklu potkn─ů┼é si─Ö i wyr┼╝n─ů┼é o deski. 8O big_smile lol

Oczywi┼Ťcie szybko si─Ö pozbiera┼é , ale jednak.
Wtedy to widowisko porywa┼éo publiczno┼Ť─ç. Siedzieli┼Ťmy na widoni u g├│ry a p┼éyta tupta┼éa.

Dzi┼Ť jak mi si─Ö na satelicie trafi, to wszyscy z zapa┼éem ogladamy.

Szkoda , że zorientowałam się za późno.

#37 2006-03-20 13:04:56

Alison
U┐ytkownik

Do dzi┼Ť m├│j m─ů┼╝ na ich wspomnienie si─Ö u┼Ťmiecha, bo to by┼é jedyny raz w polskich wyst─Öpach , gdy solista - blondyn na pocz─ůtku spektaklu potkn─ů┼é si─Ö i wyr┼╝n─ů┼é o deski. 8O big_smile lol
Oczywi┼Ťcie szybko si─Ö pozbiera┼é , ale jednak.
Wtedy to widowisko porywa┼éo publiczno┼Ť─ç. Siedzieli┼Ťmy na widoni u g├│ry a p┼éyta tupta┼éa.

By┼éam na p┼éycie i tupta┼éam ;-) ale kompletnie nie przypominam sobie, ┼╝eby solista si─Ö wy┼éo┼╝y┼é. Nie wiem czy wtedy te┼╝ by┼éo wi─Öcej ni┼╝ jeden koncert? Natomiast by┼éam pora┼╝ona jego solowym wyst─Öpem z tymi mikrofonikami na ┼éydkach, wydawa┼é nieludzk─ů wprost cz─Östotliwo┼Ť─ç d┼║wi─Öku jak dzi─Öcio┼é nie przymierzaj─ůc. Teraz tego nie by┼éo, by┼éy takie kr├│tkie sol├│wki, ale takiego popisu jak tamten ju┼╝ nie :-(

#38 2006-03-21 19:21:19

Gosia
U┐ytkownik

Ja slyszalam, ze jest takie zainteresowanie, ze maja byc na przelomie marca i kwietnia dwa dodatkowe koncerty w Warszawie.

Z Południa na Północ:

#39 2006-03-21 19:23:59

Alison
U┐ytkownik

Tyle, ┼╝e w Warszawie bilety by┼éy podobno za jakie┼Ť nieludzkie pieni─ůdze od 300-500z┼é, bo w Kongresowej...
Paranoja!

#40 2006-03-21 19:25:40

Alison
U┐ytkownik

Aine, a wiesz, ┼╝e oni po tym drugim koncercie wyszli do foyer i gadali z lud┼║mi i rozdawali autografy. Moja kole┼╝anka za┼éapa┼éa si─Ö na p┼éyt─Ö i par─Ö zasadniczych ;-) autograf├│w :-( ale bis├│w ju┼╝ tyle nie by┼éo, bo┼Ťmy ich wyko┼äczy┼éy :-)

#41 2006-03-21 20:20:15

Gosia
U┐ytkownik

No niestety, tutaj czesto sa takie ceny, dlatego rzadko chodze na koncerty ... sad

Z Południa na Północ:

#42 2006-03-27 09:00:06

Gitka
U┐ytkownik

Tajemnica Gaelforce Dance
Po Polsce niczym walec przetacza si─Ö irlandzkie show taneczne Gaelforce Dance.

Por├│wnanie do walca jest jak najbardziej na rzeczy. Gdziekolwiek pojawi si─Ö spektakl, odnosi sukcesy spektakularne jak maszyna drogowa w walce z nier├│wno┼Ťciami terenu.

Nie ma publiczno┼Ťci, kt├│ra by┼éaby w stanie si─Ö mu oprze─ç. Show zawita┼éo do nas przesz┼éo tydzie┼ä temu. Przyjmowane jest entuzjastycznie. "Osobi┼Ťcie nigdy czego┼Ť takiego nie prze┼╝y┼éem. Bydgoszcz by┼éa zdumiona i chce ich u siebie jeszcze raz" - napisa┼é jaki┼Ť internauta. - "Dom Muzyki i Ta┼äca w Zabrzu omal nie rozpad┼é si─Ö od owacji" - dodaje inny. - "W Krakowie wyst─Öp te┼╝ super. Wra┼╝enia niesamowite" - wt├│ruje jeszcze jeden fan. Zdarzaj─ů si─Ö te┼╝ narzekania, ale gin─ů jednak w zalewie entuzjastycznych recenzji.
Dalej tutaj
http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,3416 … 3-27-03-05

#43 2006-04-05 23:30:07

Caitriona
U┐ytkownik

Dziewcz─Öta, a gdzie obiecane fotki?

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#44 2006-05-14 00:40:25

Margarett
U┐ytkownik

Dzisiaj w Chorzowie na Polach Marsowych ┼Ťwietny koncert. Bardzo podoba┼é mi si─Ö wyst─Ö polskiej kapeli Beltaine(graj─ů muzyk─Ö irlandzk─ů)...tylko moje nogi gorzej to znios┼éy(grali jeszcze T.Love i Myslovitz.). Kt├│ra┼Ť by┼éa dziewczyny

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

Stopka forum