Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-06-29 12:30:07

gotka
U┐ytkownik

a mo┼╝e by tak...

S┼éuchajcie...na stronie telewizji Polskiej jest cos ala dzia┼é kontakt├│w, gdzie przez maila mo┼╝na zg┼éaszac swoje propozycje programowe itp. Mo┼╝e jak by wiele os├│b napisa┼éo maila z prosb─ů o wyemitowanie DiU (6cio odcinkowej) to mo┼╝e by nas pos┼éuchali...ja juz maila wys┼éa┼éam. Mo┼╝e zadzia┼éa mo┼╝e nie, ale chyba nie zawadzi spr├│bowa─ç :?: big_smile

#2 2005-06-29 18:07:59

dorotka
U┐ytkownik

Re: a mo┼╝e by tak...

Czemu nie, podaj link big_smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-06-29 22:24:17

Kazik
(Admin)

Warto spr├│bowa─ç. Niekt├│rzy z Was mo┼╝e sobie przypominaj─ů jak to ok. 2000/2001 zrobili┼Ťmy ju┼╝ tak─ů akcj─Ö i faktycznie po kilku miesi─ůcach (2001) telewizja zrobi┼éa 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w ┼Ťrodku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, pos┼éuchali sugestii widz├│w.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2005-06-30 08:41:17

gotka
U┐ytkownik

http://ww2.tvp.pl/mail/kontakt_z_tvp.html

a jesli on nie zadzia┼éa to: strona www.tvp.pl, nalezy p├│┼╝niej wybra─ç kontakt, i pojawi sie strona z wielkim zdaniem na czele: "Zapraszamy do kontaktu z TP. Wszelkie uwagi, pytania....itp itd...przy pomocy formularza, kt├│ry znajduje sie tutaj. I nalezy w┼éa┼Ťnie klikn─ů─ç na to "tutaj" big_smile
No to do dzieła big_smile Akurat telewizja ma teraz w niedziele cykl Romantyczna Jedynka czy cos takiego, wiec moze wtedy by ten filmik pokazali. Zreszta możnaby im to napisać, że fajnie by było aby w tym cyklu pojawiła sie DiU big_smile

#5 2005-06-30 09:41:11

dorotka
U┐ytkownik

Ju┼╝ napisa┼éam do TVP, swoim ugrzecznionym stylem (jakim zwracam si─Ö najcz─Ö┼Ťciej do babci big_smile )

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-07-01 21:49:36

sister
U┐ytkownik

Uhhh Dziewczyny, znowu wypadłam z tematów poruszanych na forum.... Musicie mi jednak wybaczyć, ponieważ wielkimi krokami zbliża się moja obrona, mam masę roboty i nauki...

Poza tym mam fantastycznego niusa, pisa┼éam gdzie┼Ť na forum o mojej Psince, kt├│ra mia┼éa operacj─Ö i o oczekiwaniu na wyniki bada┼ä... Tak wi─Öc wyniki s─ů bardzo dobre, na szcz─Ö┼Ťcie to nie by┼é guz z┼éo┼Ťliwy, a jedynie jaki┼Ť niegro┼║ny wytw├│r tkankowy, kt├│rego nazwy teraz nie pami─Ötam... Z ca┼éym szacunkiem, ul┼╝y┼éo mi jak cholera... (wybaczcie to s┼é├│wko :oops: ) Piesia zdrowa na szcz─Ö┼Ťcie a blizny po operacji ju┼╝ niemal nie wida─ç smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

#7 2005-07-20 16:47:36

moniczek
U┐ytkownik

Ja te┼╝ strasznie d┼éugo nie zagl─ůda┼éam na forum... Sister - to super, ┼╝e piesia dochodzi (juz pewnie dosz┼éa) do siebie smile
Musz─Ö sobie troch─Ö poczyta─ç nowe tematy, bo za tydzie┼ä wyje┼╝d┼╝am na ca┼ée 4 tyg. ... I zn├│w b─Öd─Ö nie na bie┼╝─ůco...

#8 2006-04-22 23:42:16

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Warto spr├│bowa─ç. Niekt├│rzy z Was mo┼╝e sobie przypominaj─ů jak to ok. 2000/2001 zrobili┼Ťmy ju┼╝ tak─ů akcj─Ö i faktycznie po kilku miesi─ůcach (2001) telewizja zrobi┼éa 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w ┼Ťrodku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, pos┼éuchali sugestii widz├│w.

Aaa... to wy maczaliscie w tym palce. A ja tu sie zastanawialam. Fakt, ze nie widzialam ani pol minuty z emitowanych wtedy odcinkow, bo albo bylam w szkole (emisja pierwsza), albo trafialabym na koncowke po powrocie (emisja druga) o czym zawsze przypominalam sobie po fakcie wieczorem. Ale czemu nie, ja sie teraz chetnie przylacze do akcji!

#9 2006-06-24 15:18:06

angelo
U┐ytkownik

ja dzieki tej emisji w 2001 zobaczylam pierwszy raz DiU big_smile a ze moim pragnieniem byla zawsze powtorka serialu tez dorzucilam glosa w tym celu lol moze poskutkuje i powtorza ... kiedys! big_smile

big_smile big_smile ale dzieki temu odkrylam te strone co mnie bardzo cieszy big_smile big_smile big_smile

#10 2006-07-01 19:44:26

mara7
U┐ytkownik

Wys┼éa┼éam do nich pe┼éno pr├│┼Ťb z prosb─ů o puszczenie P&P wr─Öcz ich b┼éaga┼éam... big_smile Jej─ç,ma nadzieje ┼╝e sie uda...

#11 2006-07-01 22:36:06

Katarzyna
U┐ytkownik

To mo┼╝e jeszcze raz Ka┼╝dy z nas jutro wy┼Ťle po kilka wiadomo┼Ť─çi to mo┼╝e nareszcie ich ol┼Ťni :!:

#12 2006-07-02 15:08:31

mara7
U┐ytkownik

No to ja to zrobie i niech jeszcze pare os├│b-trzeba ich prze┼Ťladowac z tym pomys┼éem dop├│ki nie puszcz─ů 8)

#13 2006-07-04 11:08:14

Dione
U┐ytkownik

Tylko, czy ta nasza telewizja pos┼éucha :?: Jak ich znam, to o ile wyemituj─ů, to w nieludzkiej porze roll

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#14 2006-07-04 16:53:34

elbereth
U┐ytkownik

Do┼é─ůczam si─Ö do akcji! Jak zostan─ů zasypani pro┼Ťbami, to mo┼╝e dla ┼Ťwi─Ötego spokoju puszcz─ů "Dum─Ö...". :-)

Ale tak sobie my┼Ťl─Ö... mo┼╝e by zamie┼Ťci─ç jakie┼Ť og┼éoszenie o tej akcji na stronie g┼é├│wnej? W ko┼äcu nie wszyscy wchodz─ů na forum... (Sama bym to zrobi┼éa, ale si─Ö na tym nie znam za bardzo. :-) )

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#15 2006-07-05 10:12:00

Dione
U┐ytkownik

big_smile big_smile big_smile big_smile To mo┼╝e Vasco zamie┼Ťci jakie┼Ť ┼Ťliczne og┼éoszonko lol lol lol

#16 2006-07-13 12:13:40

Irish
U┐ytkownik

To ┼Ťwietny pomys┼é z t─ů telewizj─ů. :idea: Oczywi┼Ťcie przy┼é─ůczy┼éam sie do akcji. big_smile i niecierpliwie czekam na jej rezultat.

#17 2006-07-14 13:03:37

Vasco
Administrator

Zanim si─Ö za to zabior─Ö, pozw├│lcie, ┼╝e skontaktuje si─Ö z koleg─ů (z telewizji!) i dowiem si─Ö, czy oni te pro┼Ťby bior─ů powa┼╝nie, czy to wielki pic. Bo szkoda si─Ö organizowa─ç, a potem si─Ö oka┼╝e, ┼╝e nikt tego nie przeczyta.

Inna sprawa, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç ma ten film w jakiej┼Ť formie i czy jest sens ogl─ůda─ç to z lektorem i w fullscreenie w tv?

#18 2006-07-14 13:07:08

Dione
U┐ytkownik

S─ů przecie┼╝ tacy, kt├│rzy preferuj─ů filmy w TV. Np. moja mama, kt├│ra ma niezwyk┼é─ů wprost awersj─Ö do ogl─ůdania film├│w na komputerze i do tego jeszcze z p┼éyty roll

#19 2006-07-14 13:13:46

Vasco
Administrator

No w sumie tak. Komputer mam pod┼é─ůczony do tv od ┼éadnych paru lat, wi─Öc nie pomy┼Ťla┼éem (=zapomnia┼éem ju┼╝), ┼╝e mo┼╝na ogl─ůda─ç albo na tv albo na kompie.

#20 2006-07-14 13:15:57

Dione
U┐ytkownik

No c├│┼╝ bywaj─ů konserwatywni i "konserwatywni inaczej" :twisted:

#21 2006-07-14 19:06:36

Areliee
U┐ytkownik

Ja też napisałam big_smile

Ciekawe swoj─ů drog─ů, czy to co┼Ť da...

#22 2006-08-04 23:46:10

lemonick
U┐ytkownik

rany. kompletnie nie wiedzia┼éam co napisa─ç. smile czu┼éam si─Ö, jakbym zg┼éasza┼éa conajmniej jak─ů┼Ť propozycj─Ö do rz─ůdu. na serio. wink ale mam nadziej─Ö, ┼╝e je┼Ťli zam─Öczymy TVP wink to puszcz─ů. mo┼╝e jeszcze w wakacje? nie znios┼éabym, gdyby DiU puszczali w poniedzia┼éki o 10..... :evil:

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#23 2006-08-11 15:14:41

lemonick
U┐ytkownik

czy mi si─Ö zdaje, czy TVP nas ola┼éo? maj─ů czas do ko┼äca wakacji. je┼Ťli nie puszcz─ů DiU to na┼Ťl─Ö na nich rodzin─Ö mojej kole┼╝anki z Izraela smile

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Stopka forum