Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-06-29 12:30:07

gotka
Użytkownik

a mo?e by tak...

S?uchajcie...na stronie telewizji Polskiej jest cos ala dzia? kontaktów, gdzie przez maila mo?na zg?aszac swoje propozycje programowe itp. Mo?e jak by wiele osób napisa?o maila z prosb? o wyemitowanie DiU (6cio odcinkowej) to mo?e by nas pos?uchali...ja juz maila wys?a?am. Mo?e zadzia?a mo?e nie, ale chyba nie zawadzi spróbowa? :?: big_smile

#2 2005-06-29 18:07:59

dorotka
Użytkownik

Re: a mo?e by tak...

Czemu nie, podaj link big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-06-29 22:24:17

Kazik
(Admin)

Warto spróbowa?. Niektórzy z Was mo?e sobie przypominaj? jak to ok. 2000/2001 zrobili?my ju? tak? akcj? i faktycznie po kilku miesi?cach (2001) telewizja zrobi?a 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w ?rodku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, pos?uchali sugestii widzów.

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2005-06-30 08:41:17

gotka
Użytkownik

http://ww2.tvp.pl/mail/kontakt_z_tvp.html

a jesli on nie zadzia?a to: strona www.tvp.pl, nalezy pó?niej wybra? kontakt, i pojawi sie strona z wielkim zdaniem na czele: "Zapraszamy do kontaktu z TP. Wszelkie uwagi, pytania....itp itd...przy pomocy formularza, który znajduje sie tutaj. I nalezy w?a?nie klikn?? na to "tutaj" big_smile
No to do dzie?a big_smile Akurat telewizja ma teraz w niedziele cykl Romantyczna Jedynka czy cos takiego, wiec moze wtedy by ten filmik pokazali. Zreszta mo?naby im to napisa?, ?e fajnie by by?o aby w tym cyklu pojawi?a sie DiU big_smile

#5 2005-06-30 09:41:11

dorotka
Użytkownik

Ju? napisa?am do TVP, swoim ugrzecznionym stylem (jakim zwracam si? najcz??ciej do babci big_smile )

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-07-01 21:49:36

sister
Użytkownik

Uhhh Dziewczyny, znowu wypad?am z tematów poruszanych na forum.... Musicie mi jednak wybaczy?, poniewa? wielkimi krokami zbli?a si? moja obrona, mam mas? roboty i nauki...

Poza tym mam fantastycznego niusa, pisa?am gdzie? na forum o mojej Psince, która mia?a operacj? i o oczekiwaniu na wyniki bada?... Tak wi?c wyniki s? bardzo dobre, na szcz??cie to nie by? guz z?o?liwy, a jedynie jaki? niegro?ny wytwór tkankowy, którego nazwy teraz nie pami?tam... Z ca?ym szacunkiem, ul?y?o mi jak cholera... (wybaczcie to s?ówko :oops: ) Piesia zdrowa na szcz??cie a blizny po operacji ju? niemal nie wida? smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

#7 2005-07-20 16:47:36

moniczek
Użytkownik

Ja te? strasznie d?ugo nie zagl?da?am na forum... Sister - to super, ?e piesia dochodzi (juz pewnie dosz?a) do siebie smile
Musz? sobie troch? poczyta? nowe tematy, bo za tydzie? wyje?d?am na ca?e 4 tyg. ... I znów b?d? nie na bie??co...

#8 2006-04-22 23:42:16

bezpaznokcianka
Użytkownik

Warto spróbowa?. Niektórzy z Was mo?e sobie przypominaj? jak to ok. 2000/2001 zrobili?my ju? tak? akcj? i faktycznie po kilku miesi?cach (2001) telewizja zrobi?a 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w ?rodku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, pos?uchali sugestii widzów.

Aaa... to wy maczaliscie w tym palce. A ja tu sie zastanawialam. Fakt, ze nie widzialam ani pol minuty z emitowanych wtedy odcinkow, bo albo bylam w szkole (emisja pierwsza), albo trafialabym na koncowke po powrocie (emisja druga) o czym zawsze przypominalam sobie po fakcie wieczorem. Ale czemu nie, ja sie teraz chetnie przylacze do akcji!

#9 2006-06-24 15:18:06

angelo
Użytkownik

ja dzieki tej emisji w 2001 zobaczylam pierwszy raz DiU big_smile a ze moim pragnieniem byla zawsze powtorka serialu tez dorzucilam glosa w tym celu lol moze poskutkuje i powtorza ... kiedys! big_smile

big_smile big_smile ale dzieki temu odkrylam te strone co mnie bardzo cieszy big_smile big_smile big_smile

#10 2006-07-01 19:44:26

mara7
Użytkownik

Wys?a?am do nich pe?no pró?b z prosb? o puszczenie P&P wr?cz ich b?aga?am... big_smile Jej?,ma nadzieje ?e sie uda...

#11 2006-07-01 22:36:06

Katarzyna
Użytkownik

To mo?e jeszcze raz Ka?dy z nas jutro wy?le po kilka wiadomo??i to mo?e nareszcie ich ol?ni :!:

#12 2006-07-02 15:08:31

mara7
Użytkownik

No to ja to zrobie i niech jeszcze pare osób-trzeba ich prze?ladowac z tym pomys?em dopóki nie puszcz? 8)

#13 2006-07-04 11:08:14

Dione
Użytkownik

Tylko, czy ta nasza telewizja pos?ucha :?: Jak ich znam, to o ile wyemituj?, to w nieludzkiej porze roll

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#14 2006-07-04 16:53:34

elbereth
Użytkownik

Do??czam si? do akcji! Jak zostan? zasypani pro?bami, to mo?e dla ?wi?tego spokoju puszcz? "Dum?...". :-)

Ale tak sobie my?l?... mo?e by zamie?ci? jakie? og?oszenie o tej akcji na stronie g?ównej? W ko?cu nie wszyscy wchodz? na forum... (Sama bym to zrobi?a, ale si? na tym nie znam za bardzo. :-) )

?ona: Dlaczego zostawi?e? mnie sam?? Wida? kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M??: Ale? sk?d! Gdyby?cie oboje ton?li w rzece, ratowa?bym Ciebie!
?ona: Naprawd??
M??: Oczywi?cie! Jeste? dwa razy l?ejsza! big_smile

#15 2006-07-05 10:12:00

Dione
Użytkownik

big_smile big_smile big_smile big_smile To mo?e Vasco zamie?ci jakie? ?liczne og?oszonko lol lol lol

#16 2006-07-13 12:13:40

Irish
Użytkownik

To ?wietny pomys? z t? telewizj?. :idea: Oczywi?cie przy??czy?am sie do akcji. big_smile i niecierpliwie czekam na jej rezultat.

#17 2006-07-14 13:03:37

Vasco
Administrator

Zanim si? za to zabior?, pozwólcie, ?e skontaktuje si? z koleg? (z telewizji!) i dowiem si?, czy oni te pro?by bior? powa?nie, czy to wielki pic. Bo szkoda si? organizowa?, a potem si? oka?e, ?e nikt tego nie przeczyta.

Inna sprawa, ?e wi?kszo?? ma ten film w jakiej? formie i czy jest sens ogl?da? to z lektorem i w fullscreenie w tv?

#18 2006-07-14 13:07:08

Dione
Użytkownik

S? przecie? tacy, którzy preferuj? filmy w TV. Np. moja mama, która ma niezwyk?? wprost awersj? do ogl?dania filmów na komputerze i do tego jeszcze z p?yty roll

#19 2006-07-14 13:13:46

Vasco
Administrator

No w sumie tak. Komputer mam pod??czony do tv od ?adnych paru lat, wi?c nie pomy?la?em (=zapomnia?em ju?), ?e mo?na ogl?da? albo na tv albo na kompie.

#20 2006-07-14 13:15:57

Dione
Użytkownik

No có? bywaj? konserwatywni i "konserwatywni inaczej" :twisted:

#21 2006-07-14 19:06:36

Areliee
Użytkownik

Ja te? napisa?am big_smile

Ciekawe swoj? drog?, czy to co? da...

#22 2006-08-04 23:46:10

lemonick
Użytkownik

rany. kompletnie nie wiedzia?am co napisa?. smile czu?am si?, jakbym zg?asza?a conajmniej jak?? propozycj? do rz?du. na serio. wink ale mam nadziej?, ?e je?li zam?czymy TVP wink to puszcz?. mo?e jeszcze w wakacje? nie znios?abym, gdyby DiU puszczali w poniedzia?ki o 10..... :evil:

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste?, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#23 2006-08-11 15:14:41

lemonick
Użytkownik

czy mi si? zdaje, czy TVP nas ola?o? maj? czas do ko?ca wakacji. je?li nie puszcz? DiU to na?l? na nich rodzin? mojej kole?anki z Izraela smile

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste?, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Stopka forum