Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-05-24 13:14:21

Annie
U¿ytkownik

Biografia J. Austen

Witajcie smile Na wstępie dziękuję za tą stronę. Od kilku już lat fascynuję się twórczością tej znakomitej pisarki, ale jak dotąd nie miałam okazji, aby ją lepiej poznać.
Niedawno byłam w Anglii, w Hampshire i odwiedziłam jej dom. W nim również był niewielki sklepik, gdzie można się zaopatrzyć w powieści Jane Austen [naturalnie w języku oryginalnym], widziałam też mnóstwo książek biograficznych i innych precjozów z nią związanych. Sam dom jest zadbany i troskliwie chroniony. Niestety, mogłam jedynie obejrzeć parter budynku i przepiękny ogród wraz z zabudowaniami gospodarczymi [jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku, a domek Jane Austen nie ma windy]. Bardzo miło będę wspominać ten dzień. Jeśli ktoś z Was będzie w południowej Anglii, koniecznie odwiedźcie dom Jane Austen.
Korzystając z okazji, ośmielam się prosić o pomoc. Chodzi o biografię Jane Austem w języku polskim. Jeśli ktoś z Was ma i chciałby odsprzedać, będę wdzięczna. Mam jedynie ''Listy wybrane...'' Mój adres; annie1971@wp.pl
Pozdrawiam
Annie

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB