Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-05-24 13:14:21

Annie
U┐ytkownik

Biografia J. Austen

Witajcie smile Na wst─Öpie dzi─Ökuj─Ö za t─ů stron─Ö. Od kilku ju┼╝ lat fascynuj─Ö si─Ö tw├│rczo┼Ťci─ů tej znakomitej pisarki, ale jak dot─ůd nie mia┼éam okazji, aby j─ů lepiej pozna─ç.
Niedawno by┼éam w Anglii, w Hampshire i odwiedzi┼éam jej dom. W nim r├│wnie┼╝ by┼é niewielki sklepik, gdzie mo┼╝na si─Ö zaopatrzy─ç w powie┼Ťci Jane Austen [naturalnie w j─Özyku oryginalnym], widzia┼éam te┼╝ mn├│stwo ksi─ů┼╝ek biograficznych i innych precjoz├│w z ni─ů zwi─ůzanych. Sam dom jest zadbany i troskliwie chroniony. Niestety, mog┼éam jedynie obejrze─ç parter budynku i przepi─Ökny ogr├│d wraz z zabudowaniami gospodarczymi [jestem osob─ů niepe┼énosprawn─ů i poruszam si─Ö na w├│zku, a domek Jane Austen nie ma windy]. Bardzo mi┼éo b─Öd─Ö wspomina─ç ten dzie┼ä. Je┼Ťli kto┼Ť z Was b─Ödzie w po┼éudniowej Anglii, koniecznie odwied┼║cie dom Jane Austen.
Korzystaj─ůc z okazji, o┼Ťmielam si─Ö prosi─ç o pomoc. Chodzi o biografi─Ö Jane Austem w j─Özyku polskim. Je┼Ťli kto┼Ť z Was ma i chcia┼éby odsprzeda─ç, b─Öd─Ö wdzi─Öczna. Mam jedynie ''Listy wybrane...'' M├│j adres; annie1971@wp.pl
Pozdrawiam
Annie

Stopka forum