Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-04-07 19:53:14

Mila
U┐ytkownik

"Rozwa┼╝na i romantyczna" w TVP 1

Serdecznie zapraszam wszystkich (a szczeg├│lnie tych, kt├│rzy nie mieli wsze┼Ťniej okazji) do obejrzenia w niedziel─Ö (10.04 - tak przy okazji moje urodziny) filmu "Rozwa┼╝na i romantyczna". Ja na pewno nie rusz─Ö si─Ö w tym czasie sprzed ekranu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

#2 2005-04-09 14:54:20

dorotka
U┐ytkownik

Re: "Rozwa┼╝na i romantyczna" w TVP 1

Ja też się nie ruszę, chyba, że siła wyższa znowu zadziała - jak wtedy, gdy leciał film z Colinem i mi się telewizor popsuł lol
Wszystkiego najlepszego, Milu!!!

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-04-09 16:05:43

Mila
U┐ytkownik

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za ┼╝yczenia! Mam wielk─ů nadziej─Ö, ┼╝e si┼éa wy┼╝sza jednak nie przeszkodzi Ci w ogl─ůdaniu. Ja na szcz─Ö┼Ťcie mam dwa telewizory w domu - z tym, ┼╝e nasza energetyka bardzo lubi wy┼é─ůcza─ç pr─ůd. Do tej pory nie mia┼éam okazji obejrze─ç "Rozwa┼╝nej i romantycznej" tak┼╝e jestem bardzo wdzi─Öczna TVP (uwa┼╝am to za niezamierzony prezent urodzinowy big_smile ).

#4 2005-04-09 21:40:37

aire
U┐ytkownik

Powiem tyle :Alan Rickman, Alan Rickman :mrgreen: :twisted: grrrhhhhrrrrgggg....<to wyraz mojej atencji>
Jako zagorza┼éa fanka jego talentu jesem wprost zachwycona, a swoj─ů drog─ů - serdeczne dzi─Öki Mila za o┼Ťwiecenie mnie w tej kwestii, bo sama bym na pewno przeoczy┼éa!
Pozdrawiam i Happy Birthday! big_smile

#5 2005-04-09 21:46:35

Kazik
(Admin)

Jak zwykle przy takiej okazji prosz─Ö o przysy┼éanie takich informacji jako newsy - mailem do mnie (kazik@janeausten.pl) albo przez "Zamie┼Ť─ç artyku┼é" w menu strony. Mila jako nowa tym razem dostaje taryf─Ö ulgow─ů wink

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#6 2005-04-10 09:58:55

Anonymous
GoŠ

Och... ja te┼╝ uwielbiam Alana... po prostu miodzio aktor. To by┼é oficjalny pow├│d ┼╝eby rodzice pozwolili mi nagra─ç film na video (drugim - ju┼╝ nieoficjalnym - oczywi┼Ťcie by┼éo to, ┼╝e to "Rozwa┼╝na i romantyczna", ale tego rodzicom powiedzie─ç nie mog┼éam, gdy┼╝ nienawidz─ů "takich g┼éupich romanside┼é"). I jeszcze raz dzi─Ökuj─Ö za ┼╝yczenia big_smile
Do Kazika: bardzo przepraszam :oops:. Na drugi raz si─Ö poprawi─Ö.

#7 2005-04-10 10:01:19

Mila
U┐ytkownik

Ten go┼Ť─ç wy┼╝ej - to oczywi┼Ťcie ja. Ujawni┼éa si─Ö moja niesamowita skleroza i zapomnia┼éam si─Ö zalogowa─ç wink .

#8 2005-04-10 18:29:44

Kazik
(Admin)

Ju┼╝ si─Ö poprawi┼éa┼Ť - dzi─Öki za newsa o "Rajskiej drodze" smile

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#9 2005-04-10 18:36:23

Mila
U┐ytkownik

Nigdy nie pope┼éniam dwa razy tych samych b┼é─Öd├│w big_smile . A wiadomo┼Ť─ç o "Rozwa┼╝nej i romantycznej" zamie┼Ťci┼éam na forum, gdy┼╝ z racji tego, ┼╝e jestem nowa, nie wiedzia┼éam jak to zrobi─ç na stronie :oops: .

#10 2005-04-10 22:53:33

aire
U┐ytkownik

Aaaaaaach..... big_smile jakie to było miłe przeżycie lol

#11 2005-04-11 11:22:45

Mila
U┐ytkownik

Aaaaaaaach... big_smile Mi te┼╝ si─Ö podoba┼éo... dop├│ki nie sko┼äczy┼é si─Ö film, a ja przypomnia┼éam sobie, ┼╝e mam dzisiaj sprawdzian z matematyki. Na szcz─Ö┼Ťcie zd─ů┼╝y┼éam si─Ö rozchorowa─ç i nie posz┼éam do szko┼éy. Ufffff...

#12 2005-04-11 12:02:58

dorotka
U┐ytkownik

Wczoraj ogl─ůda┼éam, o dziwo tym razem sprz─Öt nie nawali┼é wink
M├│j tata w po┼éowie filmu stwierdzi┼é, ┼╝e on nie rozumie, dlaczego ┼╝adna z si├│str Dashwood nie chcia┼éa tego pu┼ékownika. Najbardziej polubi┼é w┼éa┼Ťnie pu┼ékownika i uroczego pana Palmera big_smile

#13 2005-04-11 13:25:40

Mila
U┐ytkownik

Moja mama by┼éa lepsza. Tak pilnie ogl─ůda┼éa film, ┼╝e przy pierwszym spotkaniu Marianny z Willoughbym zapyta┼éa si─Ö mnie: "Dlaczego on si─Ö jej jeszcze nie o┼Ťwiadczy┼é? Ile mo┼╝na czaka─ç.". Zreszt─ů myli┼éa wszystkich: Willoughby'ego z Edwardem, Edwarda z Brandonem, Mariann─Ö z Elinor i Elinor z Lucy. W ko┼äcu, gdy j─ů po raz kt├│ry┼Ť poprawi┼éam, posz┼éa do kuchni, bo uzna┼éa ┼╝e nie lubi takich film├│w, w kt├│rych trzeba my┼Ťle─ç. I z kim tu gada─ç?...

#14 2005-04-11 14:37:35

dorotka
U┐ytkownik

Nie ma to jak kochani rodzice big_smile
Ale trzeba odda─ç tacie, ┼╝e w og├│le ogl─ůda tego typu filmy - nie ka┼╝dy facet by si─Ö na to zdoby┼é. Pomarudzi┼é tylko troch─Ö, ┼╝e pana Benneta nie by┼éo, po czym znowu u┼Ťwiadamia┼é sobie, ┼╝e to nie ta ekranizacja...

#15 2005-04-11 14:53:59

Mila
U┐ytkownik

Zazdroszczę taty... Mój tylko przyszedł na pięć minut. Po tym czasie spojrzał się na mnie dziwnie spojrzeniem, które mówiło "Co za badziewie!" i sobie poszedł.

#16 2005-04-11 16:57:36

fringilla
U┐ytkownik

Zauwa┼╝y┼éy┼Ťcie, ┼╝e jakies dziwne t┼éumaczenie by┼éo? Ja mam nagran─ů RiR te┼╝ z TVP i oczywi┼Ťcie znam prawie na pami─Ö─ç, tak wi─Öc od razu zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e co┼Ť jest nie tak wink Tamto t┼éumaczenie moim zdaniem by┼éo lepsze. Najbardziej denerwowa┼éo mnie wymawianie Edwarda jako Eduorda. Jestem za zachowywaniem imin w oryginalnym brzmieniu, jak Elinor, John itd., ale ten Eduord mnie razi┼é.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#17 2005-04-12 10:19:01

Mila
U┐ytkownik

Szczerze m├│wi─ůc nie zwr├│ci┼éam na to uwagi... Za bardzo by┼éam zapatrzona w ekran, ┼╝eby my┼Ťle─ç nad tym m├│wi─ů. Ale nast─Öpnym razem jak b─Öd─Ö ogl─ůda─ç to na pewno zwr├│c─Ö na to uwag─Ö smile

#18 2005-04-19 20:04:36

Maharett
U┐ytkownik

nie polecam ogl─ůdania jakichkolwiek ekranizacji powie┼Ťci JA z bratem i tat─ů...ca┼éy czas sobie ┼╝artowali, robili jakies aluzje, wzdychali, udawali, ze mdlej─ů itp...chocia┼╝ trzeba przyznac, ze by┼éo weso┼éo. Chyba, ┼╝e to ca┼ée przedstawienie tak naprawd─Ö mia┼éo skrywac ich ogromne zainteresowanie filmem smile - wyczekali do ko┼äca

#19 2005-04-20 16:11:31

dorotka
U┐ytkownik

M├│j tata akurat ca┼ékiem lubi takie filmy. A ch┼éopcy zwykle nabijaj─ů si─Ö, ale tak naprawd─Ö to wci─ůga ich film i robi─ů z siebie idiot├│w, ┼╝eby nie pokaza─ç, ┼╝e "babski" film mo┼╝e by─ç fajny. wink

#20 2005-05-12 11:17:11

sister
U┐ytkownik

Ja ogl─ůdam raczej z Mam─ů telewizj─Ö, bo Tata ci─ůgle pracuje sad ale jak ju┼╝ co┼Ť ogl─ůdamy razem, to nigdy nie marudzi jak ogl─ůdamy co┼Ť mojego... raz nawet ogl─ůdali┼Ťmy razem Kubusia Puchatka smilesmilesmile

Co do Rickmana, to powali┼é mnie na kolana ostatecznie w "To w┼éa┼Ťnie mi┼éo┼Ť─ç" smilesmilesmile Zreszt─ů tam wyst─Öpuje ca┼éa plejada moich i z pewno┼Ťci─ů waszych ulubionych aktor├│w smile

Polecam też filmy o Harrym Potterze, naprawdę Rikman jest tam niezły smile

Stopka forum