Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2008-04-17 00:45:20

Dione
U┐ytkownik

Sense & Sensibility 2007

To dopiero nazywa si─Ö nadrabianie zaleg┼éo┼Ťci wink W┼éa┼Ťnie jestem po ko┼äskiej dawce nowych ekranizacji JA. Wczoraj MP, dzi┼Ť P i RR.
I musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e Edzio jest rewelacyjny. Przynajmniej cho─ç raz pokazali, ┼╝e ma charakterek, cho─ç nie zawsze umie z niego korzysta─ç. No i naprawd─Ö jest przystojny. A te blue zak┼éopotane ocz─Öta i u┼Ťmiech ch┼éopca, kt├│ry nabroi┼é.... noremalnie mo┼╝na si─Ö zakocha─ç big_smile Marianna nie jest a┼╝ tak ┼éadna, jak by─ç powinna. Eleonora za to ma przecudny g┼éos. Cho─ç g┼éosik starszej panny Steele robi jeszcze wi─Öksze wra┼╝enie lol Ale jednej rzeczy nie mog┼éam ┼Ťcierpie─ç - tego rudzielca, kt├│ry gra┼é dzieciaka ich brata (pewnie o dzieciach tak nie wypada m├│wi─ç, ale by┼é paskudny yikes ). I pu┼ékownik wydawa┼é mi si─Ö za stary, cho─ç nie przecz─Ö, ┼╝e si─Ö sprawdzi┼é. Ale Willoughby to dla mnie pora┼╝ka. W wersji z Alanem Rickmanem, W. by┼é zdecydowanie bardziej przekonuj─ůcy. W sumie ca┼ékiem mi si─Ö podoba┼éo. Dosy─ç wiernie wzgl─Ödem ksi─ů┼╝ki. Muzyka te┼╝ mi si─Ö szalenie podoba┼éa. Walka na szpady - to si─Ö nazywa "zrobi─ç efekt" - powiedzia┼ébym "twarde m─Öskie kino" lol No i ten Edzio na koniu... P┼éaszcz rozwiany, w┼éosy w nie┼é─ůdzie, prawie, ┼╝e nie kowbojski kapelusz... Na urodziny poprosz─Ö o prywatengo Edzia big_smile

A tak w┼éa┼Ťciwie, czy ja przypadkiem nie dubluj─Ö tematu? Je┼Ťli tak, to Adminie nasz z┼éoty, kochany ... wykasuj. Najwy┼╝ej napisz─Ö jeszcze raz big_smile big_smile

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

Stopka forum