Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-03-13 21:08:43

karolcia
Użytkownik

Nasza Galeria

Czy ktoras z Was juz wys?a?a fotki do naszej galerii? Bedzie okolo dziesieciu i dopiero powstanie galeria na stronie. Mam nadzieje ze wszystkie jestesmy odwazne i zadna sie nie wycofa ani nie obleci ja strach.

?yj rozs?dnie, a ?ycie b?dzie pi?kniejsze.

#2 2005-03-13 21:12:18

karolcia
Użytkownik

Re: Nasza Galeria

aaa jeszcze odnosnie spotkania wrzesniowego, czy jest aktualne, czy dalej cos planujecie :?: Ja bym pojechala zchecia,ale mojego Marcina akurat nie bedzie, nie wiem czy zostawiac mojego synka na caly weekend i skad wziac ubrania i kase na podroz :?: :?: A bylo by super :!: :!:

#3 2005-03-14 10:15:11

Loana
Użytkownik

Mi akurat pasuje termin pierwszy weekend wrzesnia. Ale jak bedzie trzeba to sie dostosuje do innego. Na razie nie mam zadnych propozycji co mozemy robic. Tzn. mam jedna - moglabym poszydelkowac z Wami smile. Pouczyc sie od Was albo pouczyc kogos poczatkujacego tongue. Mysle, ze jesli ktos nie moze to nie musi miec przebrania, to w koncu kosztuje. Sama nie wiem, czy uda mi sie cos zalatwic.
To byl taki duzy oftopik tongue.
Karolcia, do wrzesnia jeszcze duzo czasu, moze cos sie ulozy smile.
A co do zdjec...musze jakies poszukac - takie ladne, zebyscie sie nie przestraszyly ;P. Tak przy okazji, chcialabym wspomniec, ze moj avatar to jest tak naprawde moj autoportret. Co prawda na rysunku wygladam na chudsza niz w rzeczywistosci jestem (bo jestem jak baleronik tongue), ale wygladam dosc podobnie smile. Tylko wlosy mam juz dluzsze, zapuszczam, zeby sie odpowiednio uczesac smile.
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#4 2005-03-14 10:16:47

Loana
Użytkownik

Poprawka, w rzeczywistosci nie mam oczywiscie skrzydelek i aureoli tongue. Ale reszta sie zgadza smile.

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2005-03-14 15:14:24

karolcia
Użytkownik

ja tez jestem t?u?ciutka. W cia?y tyle przyty?am ze teraz zrzucic tego nie mog?. Lekarz t?umaczy ze zima i organizm trzyma? tkanke i jak przyjdzie wiosna to zrzuce.Wiosna idzie,a mi nic nie zlecia?o sad W dodatku jestem niefotogeniczna i na zdieciach wychodze jak kuleczka,ale mam pare mozliwych to wysle. Te zdi?cia mamy wysy?ac najpierw do Kazika? Chyba tak bo jako post to chyba format za du?y :?: :!:

#6 2005-03-14 23:48:48

moniczek
Użytkownik

No w?a?ne - gdzie mamy wys?a? zdj?cia. Która? juz wys?a?a? Je?li tak, to dajcie namiary. No i ile tych zdj?? - chyba jedno, no nie? (bo piszecie ca?y czas "zdj?cia"...)

#7 2005-03-15 08:45:43

Kazik
(Admin)

Na mój email: kazik@janeausten.pl, podaj?c w tre?ci swój login ze strony, ?ebym odpowiednio przyporz?dkowa?. Co do ilo?ci to na pocz?tek umówmy si? na jedno. W razie potrzeby b?dzie mo?na je zmieni?.

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#8 2005-03-15 13:51:52

karolcia
Użytkownik

Na razie po jedym,a z czasem jak ktos bedzie mia? ciekawe to bedzie mog? wys?a?? One b?d? zast?powane starymi czy stare nie b?d? usuwane i nowe dok?adane :?:

#9 2005-03-15 17:52:06

moniczek
Użytkownik

O rety! Co to znaczy "odpowiednio przyporz?dkowa?"? Chyba nie b?dzie "wyskakiwa?" to zdj?cie przy naszych wypowiedziach? wink
Bo mo?e jakie? oficjalne wy?l?, np. takie do dowodu? Dziewcz?ta - jakie Wy wysy?acie zdj?cia - takie oficjalne czy "na luzie". Ja mam raczej same zdj?cia z synkiem (no i z m??em oczywi?cie wink ), wi?c chyba takie wy?l?. Mo?na?

#10 2005-03-15 20:32:15

fringilla
Użytkownik

Heh, ja tez mam w kompie g?ównie zdj?cia z dzieciakami. Sama raczej aparatu unikam, jak sie gdzie? za?apie, to przez przypadek. Ale chyba znajde co?, czego nie b?dzie wstyd pokaza?. Mam nadzieje...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#11 2005-03-15 23:28:34

Kazik
(Admin)

Zdj?cia b?d? tylko w galerii, nie b?dzie ich wida? na forum, chyba ?e same je poustawiacie sobie jako w?asne ikonki
. A "przyporz?dkowa?" znaczy?o tyle co odpowiednio podpisa?, ?ebym Was nie pomyli? wink

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#12 2005-03-18 11:00:31

karolcia
Użytkownik

Ja tez mam fotki "luzne" w komputerze. Wysy?ajcie takie jakie macie bo wszystkie s? mile widziane prawda?

#13 2005-03-25 12:23:12

moniczek
Użytkownik

No i co s?ycha? w sprawie naszej galerii? Czy tylko ja wys?a?am swoje zdj?cie? sad

#14 2005-03-26 11:22:46

dorotka
Użytkownik

Prosz? o wyrozumia?o??. Na razie znalaz?am zdj?cie i jestem na etapie szukania kogo?, kto ma skaner i da si? troszk? wykorzysta? wink

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#15 2005-03-27 19:26:08

moniczek
Użytkownik

No to ile osób juz wys?a?o zdj?cia? Ja wys?a?am. To znaczy, ?e na pewno jest juz jedna fotka. Jeszcze tylko 9 i mo?emy obejrze? nasz? galeri?!... wink

#16 2005-03-28 14:46:09

sister
Użytkownik

Ja wczoraj zrobi?am sobie zdj?cia, jak tylko je dostan? drog? mailow? to wy?l? Kazikowi smile na razie jedno, mam nadziej?, ?e starczy. Jak b?d? mia?a inne jakie? przyzwoite to wy?l? jeszcze smile

#17 2005-03-30 08:58:37

Kazik
(Admin)

Póki co s? 2 zdj?cia. Troch? za ma?o na galeri?.

#18 2005-05-10 21:14:22

dorotka
Użytkownik

W?a?nie wys?a?am swoje. Przepraszam za zw?ok? wink

#19 2005-05-12 10:37:50

sister
Użytkownik

No tak, na ?mier? zapomnia?am o zdj?ciach!

Postaram si? wys?a? wswoje niebawem smile

#20 2005-05-13 23:52:12

moniczek
Użytkownik

No tak, a ja my?l?, ?e nie b?dzie nam dane obejrze? swoich zdj??, je?li w takim tempie b?dziemy je wysy?a?... wink
Ale od czego jest wyobra?nia smile big_smile lol

#21 2005-05-14 10:23:30

dorotka
Użytkownik

Oj tam, jak chcecie to mo?emy sobie potajemnie mailem poprzesy?a?. Tak by?oby szybciej i bezpieczniej - mo?e lepiej nie wystawia? mojej bu?ki na pokaz wink

#22 2005-05-23 23:06:11

sister
Użytkownik

S?k w tym Dorotko, ?e ja nie mog? tych zdj?? na kompie znale??, bo mam ostatnio taaaaki ba?agan na dyskach... ale je?li chcecie, to tak faktycznie b?dzie szybciej i wygodniej smile

Dorotko, DZI?KI BARDZO za nast?pne kawa?ki muzyki z Emmy, Z?ota Dziewczyna z Ciebie smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

#23 2005-05-25 12:18:44

sister
Użytkownik

Cze?? Dziewuszki smilesmilesmile

Wys?a?am w?a?nie Kazikowi swoje zdj?cia, gdyby jednak powsta?a nasza galeria smile

Wedle Waszego pomys?u prze?l? je te? Moniczce i Dorotce, oczekuj? jednak rewan?u smilesmilesmile

Je?li która? z Was chcia?aby równie? dosta? moje zdj?cie, to napiszcie tutaj, a ch?tnie wy?l? smile

#24 2005-05-25 15:04:26

dorotka
Użytkownik

Ju? ci wys?a?am big_smile
Nie ma za co, je?li chodzi o mp3 - mia?am zakodowane, ?e te? szukasz najwyra?niej nie jest a? tak ?le z moj? pami?ci? wink

#25 2005-05-25 20:49:55

moniczek
Użytkownik

Do mnie te? wysy?ajcie swoje zdj?cia! Prosz?! Je?li kto? chce to si? odwdzi?cz? tym samym smile
Sister - Tobie ju? wys?a?am.

Stopka forum