Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#301 2008-04-19 20:33:40

Dione
Użytkownik

Re: S? takie dni....

Mam do?a giganta...
Mam wino...., mam ser ple?niowy..., czekolady nie mam, ale mam kakao...., mam p?atki kukurydziane..., mam cukini?...., mam paluszki krabowe.... - upiek? sobie cukini? z p?atkami, paluszkami, kakao, pod pierzynk? z sera, otworz? wino.... i b?d? walczy? z przygn?bieniem, które mnie coraz bardziej ogarnia... Jaki? film mo?e sobie zapodam... albo i nie...

A jak mi si? nie uda przegna? depresji, to zwin? si? w k??bek i sobie przez pó? nocy pobecz?....

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#302 2008-04-19 21:40:43

karotka
Użytkownik

Biedna Dione...i nie ma ci? kto utuli?...prze?yjesz jak zwykle- jak chcesz si? podo?owa? jeszcze badziej to polecam piosenk?: for blue skies zespo?u strays don't sleep-niestety ja jestem masochistk? : P

#303 2008-04-19 22:59:30

Dione
Użytkownik

Dla mnie najbardziej do?uj?cy jest film "Us?ane ró?ami". Nie wiem czemu. Wystarczy, ?e obejrz?, a przez tydzie? chodz? jak jedno wielkie nieszcz??cie.

Id? sobie porycze?....

#304 2008-04-20 01:09:31

AineNiRigani
Użytkownik

Dionus poplacz, czasem pomaga. Byle nie za dlugo. Potem przypomnij sobie ze z drugiego kranca Polski macham do Cie lapka. Przez cala noc niemal...

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#305 2008-04-20 15:25:34

Dione
Użytkownik

Biedastwo, musia?a? sobie ?apk? nadwyr??y? yikes
Wprawdzie sobie nie porycza?am, ale za to si? znacznie posun??am w tek?cie obiecanej historyjki. Dosz?am prawie do meritum, a przerwa?am pisanie, bo mi literki zacz??y si? na ekranie pl?ta? (popi?y si?, czy co?). No to sobie poczyta?am na halsztuku nowelk?, w której Darcy po?lubia Lizzy cho? ona go jeszcze nie kocha (nie wiem czemu, strasznie mnie ten tekst przygn?bia, ko?czy si? szcz??liwie, ale taki do?uj?cy jest) i poci?gaj?c nosem posz?am spa?. A dzi? strajkuj? i nigdzie nie wychodz?.

#306 2008-04-20 15:47:11

karotka
Użytkownik

Dione napisał:

No to sobie poczyta?am na halsztuku nowelk?, w której Darcy po?lubia Lizzy cho? ona go jeszcze nie kocha

Nie znam, có? to jest? : )

#307 2008-04-20 16:15:23

Tamara
Użytkownik

Oj Dione biedactwo!!! To pogoda przedwiosenna i skacz?ce ci?nienie niech je wszystkie bogi... Zrób dzi? koniecznie co? wy??cznie dla przyjemno?ci i ?adnych rzeczy z obowi?zku! :pociesza i przytula:

#308 2008-04-20 16:16:55

AineNiRigani
Użytkownik

Jeden z fanfikolkow wydany bodajze na Amazonie - w sumie pomysl bardzo oryginalny big_smile

#309 2008-04-20 16:23:56

Dione
Użytkownik

Mo?e i oryginalny, ale jak si? to czyta, to depresja sama cz?owieka chwyta i nie chce pu?ci?. A ju? niektóre pomys?y i wymys?y Darsika i Lizzy s? takie, ?e chcia?oby si? ich tylko chwyci? i za uszy wytarga?. A zarazem tak bardzo ich jest cz?owiekowi ?al.... Nie, ja nie powinnam takich rzeczy czyta? neutral Jestem na to za wra?liwa neutral Taa, zdecydowanie za wra?liwa...

Zrobi?am sobie kawusi? z mleczkiem tongue

#310 2008-04-20 17:36:16

Tamara
Użytkownik

A masz jakie? ciacho do tego? Garfield nie prze?yje samej kawusi... wink

#311 2008-04-20 19:38:05

AineNiRigani
Użytkownik

toz pisalam - ze pomysl oryginalny. Z reszta to tak roznie big_smile
Zdecydowanie ciacho. Czekoladowe.

#312 2008-04-20 19:56:06

karotka
Użytkownik

AineNiRigani napisał:

Jeden z fanfikolkow wydany bodajze na Amazonie - w sumie pomysl bardzo oryginalny big_smile

?e co? neutral

#313 2008-04-20 20:58:42

Dione
Użytkownik

Zamiast ciacha, zrobi?a spaghetti tongue

#314 2008-04-20 21:02:42

Vasco
Administrator

Ja mam humor do?? dobry, z kolegami po meczu kupili?my 0,7 czego? na B. Fuj! Zagryza?em oczywi?cie Wedlem mleczn? toffi wink

#315 2008-04-20 21:29:22

AineNiRigani
Użytkownik

Vasco - moje szczere wyrazy wspolczucia... tongue

#316 2008-04-20 21:33:08

Dione
Użytkownik

Vasco napisał:

Ja mam humor do?? dobry, z kolegami po meczu kupili?my 0,7 czego? na B. Fuj! Zagryza?em oczywi?cie Wedlem mleczn? toffi wink

Vasco bój si? boga, czekolada do piwa yikes To profanacja, cho? ca?kiem przyjemna tongue

#317 2008-04-20 23:26:12

Tamara
Użytkownik

Po czekoladzie piwo jeszcze bardziej gorzkie si? robi , b?e . Ale piwo w obj?to?ci 0,7???

#318 2008-04-20 23:53:42

AineNiRigani
Użytkownik

ta gorycz jest w piwie najlepsza. Musze Wam przyznac, ze jak jestem na wszelkiego rodzaju dietach, nie brakuje mi czelukady ani inkszych slodkosci, jeno tego chmielowego napoju Bogów...

#319 2008-04-20 23:54:48

AineNiRigani
Użytkownik

Dodam tylko ze ja mam cala niedziele do dupy. Jak kazda zreszta - po niedzieli zwykle bywa po?mierdzia?ek, czyli trza isc do pracy.
Jak ja nie lubie swojej pracy!! Wrrrr!!!

#320 2008-04-21 07:46:39

pak4
Użytkownik

?
Ja przerabiam ostatnio tylko p?ytkie do?y. I w sumie rzadko. Bycie osobnikiem pozbawionym wra?liwo?ci ma swoje dobre strony big_smile

Aine: ostatnio wizytowa?em pewne miejsce pracy. I us?ysza?em od dykrektora, ?e jest dobrej my?li. Mówi?: "Jestem optymist?. Jest tak ?le, ?e mo?e by? ju? tylko lepiej!"

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#321 2008-04-21 14:08:24

Vasco
Administrator

Hmm, to 0,7 to nie by?o piwo!!! Piwo by?o po 0,7, a zagryzane wszystko czekolad?, która oczywi?cie z tego wszystkiego mi najbardziej smakowa?a smile

To wszystko mia?o miejsce w niedziele. W sobot? mia?em do?a po meczu w Poznaniu sad

#322 2008-04-21 17:01:19

Nancy18
Użytkownik

Pooky wszystkich zdo?owanych przytula,Dione buziak :**

To pi?kne, gdy cz?owiek mo?e by? dumny ze swojego miasta, lecz jeszcze pi?kniej, gdy miasto mo?e by? z niego dumne.

#323 2008-04-21 18:32:26

Dione
Użytkownik

Tamara napisał:

Po czekoladzie piwo jeszcze bardziej gorzkie si? robi , b?e . Ale piwo w obj?to?ci 0,7???

Czasem zdarzy si? taka "nietypowa" butelka...

A ja dzi? mam ca?kiem niez?y humor. Wreszcie mój mebel jest gotowy i przywioz? mi go w ?rod? big_smile big_smile

Koniec z materacem!!! big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-04-21 18:38:08)

#324 2008-04-21 20:00:59

Tamara
Użytkownik

Znaczy tapczanik czy ?o?e jak si? patrzy? Oj , b?dzie kocisko mia?o na czym sie wylegiwa? big_smile

#325 2008-04-22 21:25:48

Nancy18
Użytkownik

To jesli mozna ja sie tu tez wyzale. to nie zdaza sie pierwszy raz,kiedy ja czuje sie opusczona przez wszystkich,zostawiona sama sobie. Jestem taka osoba ktora nie ma grupy przyjaciol,odpechnieta przez wszystkich. Ludziom zalezy na kontaktach ze mna , kiedy czegos potrzebuje, a ja staram sie nie odmawiac. Wydaje mi sie ze dla nie ktorych jestem niczym wiecej niz zabawka do towarzystwa.

To pi?kne, gdy cz?owiek mo?e by? dumny ze swojego miasta, lecz jeszcze pi?kniej, gdy miasto mo?e by? z niego dumne.

Stopka forum