Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2007-06-21 11:30:38

Dione
U┐ytkownik

Problemy techniczne

Nie znalaz┼éam takiego w─ůtku, wi─Öc pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e si─Ö przyda. Zawsze mog─ů si─Ö pojawi─ç problemy lub pytania dotycz─ůce dzia┼éania strony.

Na poczatek chc─Ö zg┼éosi─ç problemy ze stron─ů wczoraj oko┼éo 14-tej - 15-tej. Pojawia┼é si─Ö komunikat: error MySQol (czy co┼Ť podobnie). To znaczy serwer czy jak?

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#2 2007-06-21 11:41:35

Vasco
Administrator

Re: Problemy techniczne

Tak, a konkretniej baza danych na serwerze. Niestety, nie tylko mi─Ödzy 14 a 15, ale praktycznie cale przedpo┼éudnie, a wieczorem jeszcze taka "czkawka" by┼éa... Interweniuje w "serwerowni", ale niewiele to pomaga ostatnio. Z moich obserwacji wynika, ┼╝e spory w tym udzia┼é maj─ů wszelkie wyszukiwarki, kt├│re chodz─ů po ca┼éem stronie i troch─Ö j─ů "przytykaj─ů".

#3 2007-06-21 11:49:52

Dione
U┐ytkownik

Acha...
Vasco, ┼╝ebym jeszcze zrozumia┼éa co napisa┼ée┼Ť roll
Ale wierz─Ö ┼╝e Ty wiesz o co chodzi i jak tylko b─Ödzie to mo┼╝liwe, zrobisz z tym porz─ůdek.

#4 2007-06-21 12:16:24

Vasco
Administrator

smile

Ja, niestety, mogę tylko zgłaszać problemy do "nadzorcow" sad

#5 2007-06-21 13:33:08

megg
U┐ytkownik

A ja wczoraj późnym wieczorem chciałam wysłać artykuł (tłumaczenie recenzji z najnowszego "Mansfield") i mi wyskoczyła informacja, że serwer jest przeładowany (chyba, po angielsku było, a na poziomie techniczno-komputerowym moja angielszczyzna jest kiepska;) )

#6 2007-06-21 15:11:54

Vasco
Administrator

To mailem mi, mailem wink [U góry w ogłoszeniu jest podany]

#7 2007-06-22 19:08:55

ewa
U┐ytkownik

Przez kilka dni w tym tygodniu nie moglam dostac sie na strone, ani rano, ani popoludniu, ani wieczorem. Tez mialam komunikat o przeladowaniu serwera, czy ma znaczenie to ze jestm pare tys km od Polski?

I dwell in Possibility
A fairer house than Prose
More numerous of Windows
Superior for Doors

#8 2007-06-22 22:20:44

Vasco
Administrator

#9 2007-06-23 09:51:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

łaaaał, to my tak utechnizowani jestesmy?
Świat to globalna wioska...

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#10 2007-06-29 11:08:47

Dione
U┐ytkownik

Ten serwr jest fuuj! Trzy dni mnie nie chcia┼é na forum wpu┼Ťci─ç mad

#11 2007-07-21 22:31:32

Caitriona
U┐ytkownik

Nie wiem czy to tu mam wpisa─ç, ale nie mog─Ö zmieni─ç avatara. Ma 100x100 i 4kB i ne chce mi go stronka przyja─ç.
smile

edit: oki, ju┼╝ mam inny avek; wychodzi na to ┼╝e na zmian─Ö trzeba troch─Ö poczeka─ç wink

Ostatnio edytowany przez Caitriona (2007-07-22 19:40:10)

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#12 2009-07-19 12:06:12

Akaterine
Administrator

To nie problem, ale pytanie techniczne dotycz─ůce strony kierowane do Vasco wink. Czy na stronie g┼é├│wnej na samym dole pod wszystkimi artyku┼éami da┼éoby si─Ö zrobi─ç linka "poprzednie" lub co┼Ť takiego, ┼╝eby mo┼╝na by┼éo przegl─ůda─ç wszystkie newsy po kolei? Bo troch─Ö mi tego brakuje, bo ┼╝eby zobaczy─ç jakie┼Ť artyku┼éy, kt├│re by┼éy wcze┼Ťniej, trzeba wej┼Ť─ç w "Archiwum artyku┼é├│w", a nast─Öpnie zjecha─ç na d├│┼é na "wszystkie artyku┼éy", a i tak list─Ö przegl─ůda si─Ö mniej wygodnie ni┼╝ tak, jak jest to na stronie g┼é├│wnej.

"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Stopka forum