Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2007-05-06 16:43:28

OlgaG
U┐ytkownik

Perswazje'95 pom├│┼╝cie zdoby─ç ten film

Cze┼Ť─ç,

jestem nowa na forum wi─Öc zanim zaczn─Ö prosi─ç o pomoc to si─Ö przywitam: Witajcie:)

Czy kto┼Ť z Was jest w posiadaniu "Perswazji", rocznik 95? Zaczytuje si─Ö w ksi─ů┼╝ce i koniecznie chcia┼éabym zobaczy─ç ten film w ca┼éo┼Ťci a nie tylko fragmenty z YOUTUBE'a. Pom├│┼╝cie, please:)

Z g├│ry dzi─Öki.

OlgaG

#2 2007-05-06 21:33:12

Marija
U┐ytkownik

Re: Perswazje'95 pom├│┼╝cie zdoby─ç ten film

Moze poszukaj na aukcjach internetowych /tu znak zapytania, bo klawiatura padla/

#3 2007-05-07 06:34:52

OlgaG
U┐ytkownik

Ch─Ötnie kupi─Ö ten film oryginalny lub nie, ale na aukcjach je┼Ťli ju┼╝ co┼Ť sprzedaj─ů Jane Austin to jedynie "Emma"sad Na Osio┼éku kr─ů┼╝─ů tylko dziwne, b┼é─Ödne wersje, kt├│re nie chc─ů chodzi─çsad(((

#4 2007-05-07 08:30:50

Marija
U┐ytkownik

http://www.merlin.com.pl/frontend/brows … 58230.html to jest tzw. sze┼Ťciopak, drogo, ale masz ekranizacje sze┼Ťciu powie┼Ťci, w tym i Perswazje smile

#5 2007-05-07 11:23:39

Vasco
Administrator

W poznańskim Auchan widywałem nieraz w okolicach 150 zł, ale na Allegro widzę po 129,99 zł...

#6 2007-05-07 16:13:23

xxx557
U┐ytkownik

Poszukuj─Ö "Perswazji" Jane Austen z roku jakiegokolwiek!!! Cena do 20 z┼é. Wiem, ┼╝e sprzedawane by┼éy (jakie┼Ť 50% pewno┼Ťci) z tygodnikiem GALA. Ma mo┼╝e kto┼Ť? ┼╗aden sze┼Ťciopak mnie nie interesuje. Pozdrawiam wszystkich, kt├│rzy s─ů fanami Jane Austen i tanich DVD smile

xxx557

#7 2007-05-07 16:14:49

xxx557
U┐ytkownik

ps. na youtube jest ca┼éa "Perswazja" ale z 2007 (ITV). Tylko to si─Ö tak ┼║le ogl─ůda, ┼╝e szkoda s┼é├│w... w beznadziejnych kawa┼ékach, ale jest.
A ca┼éo┼Ť─ç? Kto ma na DVD?

xxx557

#8 2007-05-07 18:42:49

OlgaG
U┐ytkownik

Vasco napisa│:

W poznańskim Auchan widywałem nieraz w okolicach 150 zł, ale na Allegro widzę po 129,99 zł...

Hmm ten link, kt├│ry podajesz nie prowadzi do paka za 129,99 PLN. Kto ma tego paka? Czy wersja Perswazji jest z 1995 r. z Ciranem Hindsem? Zale┼╝y mi akurat na tej wersji.

#9 2007-05-07 18:50:57

AineNiRigani
U┐ytkownik

W paku jest dokładnie ta wersja

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#10 2007-05-07 20:03:48

OlgaG
U┐ytkownik

No to chyba przyjdzie wysup┼éa─ç troch─Ö kaski....Skoro nie ma innej mo┼╝liwo┼Ťci:)

#11 2007-05-07 20:40:00

Vasco
Administrator

> Poszukuj─Ö "Perswazji" Jane Austen z roku jakiegokolwiek!!! Cena do 20 z┼é. Wiem, ┼╝e sprzedawane by┼éy (jakie┼Ť 50% pewno┼Ťci) z tygodnikiem GALA. Ma mo┼╝e kto┼Ť?

A to nie było Mansfield Park?

> Hmm ten link, kt├│ry podajesz nie prowadzi do paka za 129,99 PLN. Kto ma tego paka? Czy wersja Perswazji jest z 1995 r. z Ciranem Hindsem? Zale┼╝y mi akurat na tej wersji.

Nie prowadzi, bo nie wpisa┼éem linku. Widzia┼éa┼Ť moj─ů "sygnaturk─Ö" smile

Link do pakietu to http://www.allegro.pl/item192319183_jan … niej_.html

#12 2007-05-07 22:33:52

OlgaG
U┐ytkownik

No w┼éa┼Ťnie:) Troch─Ö si─Ö zdziwi┼éam:) Ok. Dzi─Öki za namiary:)

A dla wszystkich fanów Perswazji z 95 taki mały rarytas:

http://www.youtube.com/watch?v=C1EEgWCr … 20pi%EAkne

smile

Ostatnio edytowany przez OlgaG (2007-05-07 22:47:43)

#13 2007-05-08 12:50:44

Enaj
U┐ytkownik

wspaniały teledysk - wyrazy uznania dla OLGI za ten mały muzyczny rarytas Perswazji
dzi─Öki
Enaj

#14 2007-09-10 10:31:14

snowdrop
U┐ytkownik

W sobote byłam w Częstochowie w Media Markt i ku mojemu zdziwnieniu były serie z BBC z 1995 r. Rzuciłam się na to, ale niestety Perswazji nie było. Dumy zreszta też nie. Za to wszystko inne sobie kupiłam. Jedna kosztuje 29,90 zł.
A tak poza tym, to by┼éam te┼╝ w Empiku i niestety kicha..., nie mieli nic Jane Austen nie wspominaj─ůc ju┼╝ o Bronte. Pe┼éno Chmielewskiej, Cobana i Coehla. Hm. Odnios┼éam wra┼╝enie ┼╝e maj─ů tylko to co si─Ö sprzedaje. By┼éam bardzo rozczarowana.

#15 2007-09-10 14:58:28

Vasco
Administrator

Je┼Ťli chcia┼éa┼Ť kupi─ç ca┼éo┼Ť─ç, to zdecydowanie taniej wychodzi w pakiecie - widzia┼éem ju┼╝ po 130 z┼é.

#16 2007-09-10 19:59:40

Robert_Benett
U┐ytkownik

U nas w opolskim MM tez by┼éy wszystkie czesci z serii..ale czy jeszcze maj─ů? B├│g raczy wiedzie─ç

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#17 2007-09-11 19:19:22

Dione
U┐ytkownik

Zaofftopuj─Ö ju┼╝ totalnie, ale si─Ö nie mog─Ö powstrzyma─ç.

Robert, jak ja Cię dawno nie widziałam na forum. Szczerze powiem (?) - napiszę (!) szalenie mi Cię brakowało wink

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#18 2007-09-11 22:19:03

AineNiRigani
U┐ytkownik

┼é─ůcze sie z Dione we wsp├│lnej pie┼Ťni dzi─Ökczynno-st─Ösknionej (?? big_smile)

#19 2007-09-11 23:10:52

Robert_Benett
U┐ytkownik

Dzi─Ökuj─Ö...bardzo lubie Wasze towarzystwo...a na swoje usprawiedliwienie powiem ┼╝e ostatnio ma┼éo siedz─Ö przed komputerem...jako┼Ť komputer mnie rozprasza przy muzyce i malowaniu..Perswazje z paka Ebelpolu da si─Ö bez problemu skopiowa─ç - nikt nie ma tego paka ┼╝eby pom├│c damie?

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -

#20 2007-09-11 23:52:58

AineNiRigani
U┐ytkownik

Przyznaje, ze jestem ciut ostrozniejsza w stosunku do nowych osob, ktore nie udzielajac sie na forum, ni z tego ni z owego wyskakuja z prosba o przegranie, po czym znowu nic nie pisza. Ja rozumiem, ze nie kazdy ma czas na siedzenie na forum, ale skrobniecie od czasu do czasu chyba nie boli.
S─ů na forum osoby, ktore maja naprawde niewiele postow, ale zaznaczyly swoja obecbnosc, co jakis czas sie odzywaja w roznych tematach, a nie wchodza niczym zajac do sklepu z pytaniem "jest marchewka", po czy wychodza.
Przyznaje - takie zachowanie raczej mnie odstrasza od ew. pomocy i dzielenia si─Ö swoimi zbiorami.

P.S. Robercie, a jesli mozna wiedziec - co malujesz? oczywiscie nie chodzi mi stricte o tematyke, ale tak ogolnie o kilka zdan. To szalenie miłe mieć w naszym gronie artystyczna dusze ...

#21 2007-09-12 00:51:20

Robert_Benett
U┐ytkownik

Zajmuj─Ö si─Ö malarstwem olejnym...wprawdzie ciekawi mnie r├│wnie┼╝ akwarela i pastel ale chyba tego nie czuj─Ö.W┼éa┼Ťciwie to ci─ůgle poszukuj─Ö swojej drogi...od mniej lub bardziej udanego kopiowania do malowania swoich obraz├│w...Kocham kolor w kazdej postaci..
Z malarstwa najbadziej fascynuje mnie sztuka holenderska - k┼éebiaste chmury i takie tam....zreszt─ů w takim duchu holenderskiego malarstwa nakr─Öcono zdj─Öcia do filmu Dziewczyna z per┼é─ů...

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -

#22 2007-09-12 17:35:24

Dione
U┐ytkownik

Jak tak wspomnia┼ée┼Ť o Dziewczynie z per┼é─ů, to dosz┼éo do mnie, ┼╝e p┼éytka z tym filmem czeka na mojej p├│┼éeczce ju┼╝ kilka tygodni. Jako┼Ť czasu nie mia┼éam na ogl─ůdanie. Trzeba wreszcie si─Ö za to zabra─ç.....

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#23 2007-09-12 18:42:55

pak4
U┐ytkownik

Tylko kilka tygodni???
No to szybko ogl─ůdasz filmy! wink U mnie "Dziewczyna z per┼é─ů" le┼╝y chyba rok, a jeszcze nie znalaz┼éem dla niej czasu...

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#24 2007-09-12 21:59:05

Robert_Benett
U┐ytkownik

Dziewczyna z Per┼é─ů jeszcze nie obejrzana? To zbrodnia! Przepi─Ökny film!!

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -

#25 2007-09-12 23:42:09

AineNiRigani
U┐ytkownik

C├│┼╝, ta gra ┼Ťwiat┼éa i cienia w malarstwie holenderskim jest niezwykle inspirujaca. Mi┼éosz cz─Östo czerpa┼é z nich natchnienie w swej tw├│rczo┼Ťci. Przyznam, ┼╝e tez mam do niego s┼éabo┼Ť─ç (do malarstwa, nie Mi┼éosza. Za tym drugim nie przepadam).
Robercie, gratuluję pasji. Potrafi sprawic sporo frustracji, gdy dzieło nie zgadza sie z wizja, ale gdy tylko sie uda - ileż satysfakcji!!! big_smile

Stopka forum