Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-02-28 14:55:30

Marianna
U┐ytkownik

Film o Jane

W tym roku maj─ů rozpocz─ů─ç si─Ö zdj─Öcia do biograficznego filmu fabularnego o Jane Austen. Pracuje nad nim wytw├│rnia Columbia Pictures. Roboczy tytu┼é brzmi :"Becoming Jane". Je┼Ťli wierzy─ç plotkom, Jane ma zagra─ç Natalie Portman.
Produkcj─ů obrazu zajmuje si─Ö Graham Broadbent. Autorem scenariusza jest Kevin Hood. Jak na razie projekt nie ma re┼╝ysera.

#2 2005-02-28 18:44:36

sister
U┐ytkownik

Re: Film o Jane

O Bo┼╝e, tylko nie Natalie Portman!!!!!! RATUNKU!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:

#3 2005-02-28 21:45:55

fringilla
U┐ytkownik

No, Natalie Portman jet zdecydowanie za ┼éadna wink No i chyba Jane powinna zagra─ç rodowita Brytyjka, nie s─ůdzicie?

Pozdr. Agata
gg 5739618

#4 2005-03-01 18:39:01

Kazik
(Admin)

Dziewczyny, wielka pro┼Ťba - przysy┼éajcie takie informacje jako newsy, albo po prostu jako wiadomo┼Ť─ç dla mnie a ja je umieszcz─Ö na stronie g┼é├│wnej. News'├│w brakuje nam jak powietrza! Przysy┼éajcie a strona b─Ödzie ┼╝y─ç. Ja niestety nie zawsze mam czas przejrze─ç forum i wy┼éowi─ç ciekawe informacje.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#5 2005-03-01 19:18:50

dorotka
U┐ytkownik

To ja proponuje co┼Ť w rodzaju instrukcji obs┼éugi lol
Jest taki dzia┼é po lewje stronie - "Zamie┼Ť─ç artyku┼é" i tam umieszczajcie takie wiadomo┼Ťci, bo faktycznie az si─Ö same o to prosz─ů wink

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-03-04 10:25:42

Marianna
U┐ytkownik

Ja mam zawsze dylemat, bo dla mnie artykuł to przynajmniej kilka sensownych zdań, a nie dwie linijki tekstu, dlatego nigdy nie wiem, co jest warte umieszczenia jako artykuł.

#7 2005-03-04 16:01:23

dorotka
U┐ytkownik

To mo┼╝e takie kr├│ciutkie zamieszczaj jako nowo┼Ť─ç? Tam jest do wybrania przecie┼╝ z kt├│rej kategorii to ma by─ç tekst.

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#8 2006-07-01 20:20:37

mara7
U┐ytkownik

Nie moge si─Ö juz, doczeka─ç tego filmu o Jane Austen z Anna Hathway, ciekawe czy si─Ö nauczy tego angielskiego akcentu,bo przecie┼╝ jest ona amerykank─ů...JESTEm POzytywnie nakr─Öcona na ten film 8)

#9 2007-01-23 15:11:50

peri
U┐ytkownik

Świetnie wink Już się na niego cieszę smile

"... strze┼╝ si─Ö tak odda─ç serce pon─Ötom wy┼Ťnionym: kt├│┼╝ by┼é odblaskiem wody napojony, albo czy┼╝ kiedy kto b─Ödzie?"
Haffiz "Gazele"

#10 2007-01-29 16:28:51

AineNiRigani
U┐ytkownik

No ja tez jestrem nastawiona pozytywnie.
Nie spodziewam sie cudu, pana Tumnusa sobie ogl─ůdn─Ö, ale nie licze na porzadny i ierny film... niestety P7P 05 pozbawi┼éa mnie z┼éudze┼ä.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#11 2007-01-31 12:52:26

Nela
U┐ytkownik

Wital

Zwiastun filmu "Becoming Jane"

http://www.mymovies.net/player/player.a … 3&sec=

#12 2007-01-31 19:46:06

Katarzyna
U┐ytkownik

Nela uwielbiam Ci─Ö big_smile big_smile big_smile

#13 2007-01-31 20:18:59

Nela
U┐ytkownik

Oh jak miłosmile

Ja si─Ö ju┼╝ nie mog─Ö doczeka─ç. Oczywiscie czyta┼éam jaki ┼╝al maj─ů Anglicy, ┼╝e amerykanka zagra Jane. Jednka ja bardzo lubi─Ö Anne Hathaway. Ma ┼Ťliczny u┼Ťmiech. Zobaczymy jak sobie da rad─Ö z rol─ů. Teraz szukam kiedy premiera. ┼Üwiatowa ma byc pod 08 marca.

#15 2007-02-06 16:16:50

mara7
U┐ytkownik

8 marca....hmm to ju┼╝ nied┼éugo intryguje mnie ten facet co gra tam niejakiego Toma(chyba James McAvoy?).Film doprawi─ů pewnie przyprawami a'la Hollywood tongue Ale to przecie┼╝ od razu go nie skre┼Ťla... big_smile Dobrze ze luty jest kr├│tki.Chyba powoli zaczne odlicza─ç.... wink

#16 2007-02-06 16:28:32

Nela
U┐ytkownik

mara musz─Ö cie zmartwi─ç my do ┼Ťwiata nie nalezymy

#17 2007-02-06 16:31:59

mara7
U┐ytkownik

Heheheh jeste┼Ťmy poza zasi─Ögiem tongue hehheehehe powinni nakr─Öci─ç o Polsce film pt."Inni"

Ostatnio edytowany przez mara7 (2007-02-06 16:32:37)

#18 2007-02-06 18:29:00

AineNiRigani
U┐ytkownik

James to pan Tumnus (ja go jeszcze widziałam w Wimbledonie)
Czy sie orientujecie, czy Tom jest/był Szkotem?

#19 2007-02-06 18:46:41

mara7
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťnie sprawdzi┼éam Aine i rzeczywi┼Ťcie pochodzi ze Szkocji z jakiej┼Ť dzielnicy Glasgow tongue A kogo on gra┼é w Wibledonie??Bo te┼╝ ogl─ůda┼éam ale nie pami─Ötam go... tongue

#20 2007-02-07 20:03:42

Natalia
U┐ytkownik

W Wimbledonie gra┼é Carla Colta. A ostatnio, jak Aine wspomnia┼éa, gra┼é Fauna Tumnusa w "Opowie┼Ťciach z Narnii" (uwa┼╝am, ┼╝e zagra┼é ┼Ťwietnie).

#21 2007-02-08 00:40:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

Maro, mnie nawet nie tyle o jamesa chodziło, co o Toma, postać z filmu. Bo james ma bardzo silny szkocki akcent i raczej trudno mu sie go pozbyc...
Jak dla mnie to jest kochane - uwielbiam walijskie twarde "r", szkockie seplenienie i irlandzkie zaci─ůganie big_smile

#22 2007-02-08 00:41:54

AineNiRigani
U┐ytkownik

Natalia napisa│:

W Wimbledonie grał Carla Colta. .

a u┼Ťci┼Ťlaj─ůc - brata g┼é├│wnego bohatera. Tego co to zawsze w zak┼éadach obstawia┼é jego przeciwnik├│w... big_smile

#23 2007-04-03 13:55:14

fringilla
U┐ytkownik

Mysla┼éam, ┼╝e mo┼╝e ktos wie, jakie sa losy tego filmu w Polsce, ale chyba nikt nic nie wie. Bo na ┼Ťwiecie juz po premierze i szcz─Ösliwi fani JA zza oceanu i nie tylko ciesz─ů si─Ö nim od miesi─ůca.
Chyba widzia┼éam jakies plakaty w kt├│rym┼Ť z warszawskich kin, co mog┼éoby sugerowa┼║, ┼╝e jednak planowana jest premiera i u nas, ale teraz zaczynam sie zastanawia─ç, czy nie by┼éo to myslenie zyczeniowe, moze tylko mi sie wydawa┼éo...

A Tom z "prawdziwej" historii byl Irlandczykiem, jak wyczytałam w artykule na naszej stronie głownej.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#24 2007-04-03 16:29:44

AineNiRigani
U┐ytkownik

Wszelki duch ... fringilla!!!
Cead Mile Failte!!!

Teoretycznie Szkoci, to Irlandczycy big_smile Ka┼╝dy Irlandczyk jest Szkotem, ale nie ka┼╝dy Szkot jest Irlandczykiem big_smile

#25 2007-04-03 16:32:59

AineNiRigani
U┐ytkownik

dodam jeszcze, ze z tego co sie orientuje, polska premiera nie jest zapowiedziana. Je┼Ťli w og├│le b─Ödzie, to pewnie sie na ni─ů naczekamy.

Stopka forum