Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-28 14:55:30

Marianna
Użytkownik

Film o Jane

W tym roku maj? rozpocz?? si? zdj?cia do biograficznego filmu fabularnego o Jane Austen. Pracuje nad nim wytwórnia Columbia Pictures. Roboczy tytu? brzmi :"Becoming Jane". Je?li wierzy? plotkom, Jane ma zagra? Natalie Portman.
Produkcj? obrazu zajmuje si? Graham Broadbent. Autorem scenariusza jest Kevin Hood. Jak na razie projekt nie ma re?ysera.

#2 2005-02-28 18:44:36

sister
Użytkownik

Re: Film o Jane

O Bo?e, tylko nie Natalie Portman!!!!!! RATUNKU!!!!!!!
:evil: :evil: :evil:

#3 2005-02-28 21:45:55

fringilla
Użytkownik

No, Natalie Portman jet zdecydowanie za ?adna wink No i chyba Jane powinna zagra? rodowita Brytyjka, nie s?dzicie?

Pozdr. Agata
gg 5739618

#4 2005-03-01 18:39:01

Kazik
(Admin)

Dziewczyny, wielka pro?ba - przysy?ajcie takie informacje jako newsy, albo po prostu jako wiadomo?? dla mnie a ja je umieszcz? na stronie g?ównej. News'ów brakuje nam jak powietrza! Przysy?ajcie a strona b?dzie ?y?. Ja niestety nie zawsze mam czas przejrze? forum i wy?owi? ciekawe informacje.

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#5 2005-03-01 19:18:50

dorotka
Użytkownik

To ja proponuje co? w rodzaju instrukcji obs?ugi lol
Jest taki dzia? po lewje stronie - "Zamie?? artyku?" i tam umieszczajcie takie wiadomo?ci, bo faktycznie az si? same o to prosz? wink

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-03-04 10:25:42

Marianna
Użytkownik

Ja mam zawsze dylemat, bo dla mnie artyku? to przynajmniej kilka sensownych zda?, a nie dwie linijki tekstu, dlatego nigdy nie wiem, co jest warte umieszczenia jako artyku?.

#7 2005-03-04 16:01:23

dorotka
Użytkownik

To mo?e takie króciutkie zamieszczaj jako nowo??? Tam jest do wybrania przecie? z której kategorii to ma by? tekst.

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#8 2006-07-01 20:20:37

mara7
Użytkownik

Nie moge si? juz, doczeka? tego filmu o Jane Austen z Anna Hathway, ciekawe czy si? nauczy tego angielskiego akcentu,bo przecie? jest ona amerykank?...JESTEm POzytywnie nakr?cona na ten film 8)

#9 2007-01-23 15:11:50

peri
Użytkownik

?wietnie wink Ju? si? na niego ciesz? smile

"... strze? si? tak odda? serce pon?tom wy?nionym: któ? by? odblaskiem wody napojony, albo czy? kiedy kto b?dzie?"
Haffiz "Gazele"

#10 2007-01-29 16:28:51

AineNiRigani
Użytkownik

No ja tez jestrem nastawiona pozytywnie.
Nie spodziewam sie cudu, pana Tumnusa sobie ogl?dn?, ale nie licze na porzadny i ierny film... niestety P7P 05 pozbawi?a mnie z?udze?.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#11 2007-01-31 12:52:26

Nela
Użytkownik

Wital

Zwiastun filmu "Becoming Jane"

http://www.mymovies.net/player/player.a … 3&sec=

#12 2007-01-31 19:46:06

Katarzyna
Użytkownik

Nela uwielbiam Ci? big_smile big_smile big_smile

#13 2007-01-31 20:18:59

Nela
Użytkownik

Oh jak mi?osmile

Ja si? ju? nie mog? doczeka?. Oczywiscie czyta?am jaki ?al maj? Anglicy, ?e amerykanka zagra Jane. Jednka ja bardzo lubi? Anne Hathaway. Ma ?liczny u?miech. Zobaczymy jak sobie da rad? z rol?. Teraz szukam kiedy premiera. ?wiatowa ma byc pod 08 marca.

#15 2007-02-06 16:16:50

mara7
Użytkownik

8 marca....hmm to ju? nied?ugo intryguje mnie ten facet co gra tam niejakiego Toma(chyba James McAvoy?).Film doprawi? pewnie przyprawami a'la Hollywood tongue Ale to przecie? od razu go nie skre?la... big_smile Dobrze ze luty jest krótki.Chyba powoli zaczne odlicza?.... wink

#16 2007-02-06 16:28:32

Nela
Użytkownik

mara musz? cie zmartwi? my do ?wiata nie nalezymy

#17 2007-02-06 16:31:59

mara7
Użytkownik

Heheheh jeste?my poza zasi?giem tongue hehheehehe powinni nakr?ci? o Polsce film pt."Inni"

Ostatnio edytowany przez mara7 (2007-02-06 16:32:37)

#18 2007-02-06 18:29:00

AineNiRigani
Użytkownik

James to pan Tumnus (ja go jeszcze widzia?am w Wimbledonie)
Czy sie orientujecie, czy Tom jest/by? Szkotem?

#19 2007-02-06 18:46:41

mara7
Użytkownik

W?a?nie sprawdzi?am Aine i rzeczywi?cie pochodzi ze Szkocji z jakiej? dzielnicy Glasgow tongue A kogo on gra? w Wibledonie??Bo te? ogl?da?am ale nie pami?tam go... tongue

#20 2007-02-07 20:03:42

Natalia
Użytkownik

W Wimbledonie gra? Carla Colta. A ostatnio, jak Aine wspomnia?a, gra? Fauna Tumnusa w "Opowie?ciach z Narnii" (uwa?am, ?e zagra? ?wietnie).

#21 2007-02-08 00:40:53

AineNiRigani
Użytkownik

Maro, mnie nawet nie tyle o jamesa chodzi?o, co o Toma, posta? z filmu. Bo james ma bardzo silny szkocki akcent i raczej trudno mu sie go pozbyc...
Jak dla mnie to jest kochane - uwielbiam walijskie twarde "r", szkockie seplenienie i irlandzkie zaci?ganie big_smile

#22 2007-02-08 00:41:54

AineNiRigani
Użytkownik

Natalia napisał:

W Wimbledonie gra? Carla Colta. .

a u?ci?laj?c - brata g?ównego bohatera. Tego co to zawsze w zak?adach obstawia? jego przeciwników... big_smile

#23 2007-04-03 13:55:14

fringilla
Użytkownik

Mysla?am, ?e mo?e ktos wie, jakie sa losy tego filmu w Polsce, ale chyba nikt nic nie wie. Bo na ?wiecie juz po premierze i szcz?sliwi fani JA zza oceanu i nie tylko ciesz? si? nim od miesi?ca.
Chyba widzia?am jakies plakaty w którym? z warszawskich kin, co mog?oby sugerowa?, ?e jednak planowana jest premiera i u nas, ale teraz zaczynam sie zastanawia?, czy nie by?o to myslenie zyczeniowe, moze tylko mi sie wydawa?o...

A Tom z "prawdziwej" historii byl Irlandczykiem, jak wyczyta?am w artykule na naszej stronie g?ownej.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#24 2007-04-03 16:29:44

AineNiRigani
Użytkownik

Wszelki duch ... fringilla!!!
Cead Mile Failte!!!

Teoretycznie Szkoci, to Irlandczycy big_smile Ka?dy Irlandczyk jest Szkotem, ale nie ka?dy Szkot jest Irlandczykiem big_smile

#25 2007-04-03 16:32:59

AineNiRigani
Użytkownik

dodam jeszcze, ze z tego co sie orientuje, polska premiera nie jest zapowiedziana. Je?li w ogóle b?dzie, to pewnie sie na ni? naczekamy.

Stopka forum