Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-28 02:05:09

karolcia
Użytkownik

wroce napewno

chyba zosta?am sama,wiec ide spac,ale jak wstane to napewno tu zajrze

?yj rozs?dnie, a ?ycie b?dzie pi?kniejsze.

#2 2005-02-28 15:40:59

dorotka
Użytkownik

Re: wroce napewno

taaaa... uzale?nienie?
Mo?e by tak stworzy? now? list?? Zamiast o manii P&P to o manii na punkcie forum?
Dobra, tylko tak sobie wypisuj? g?upoty, Karolciu nie s?uchaj mnie big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-03-01 13:19:27

karolcia
Użytkownik

dziekuje Dorotko ze chociaz Ty mi odpisujesz.Dobry pomysl z lista na forum. strona jest tak fajna ze nie tylko nas wciagnela.masz jakas propozycje??

#4 2005-03-01 19:32:13

dorotka
Użytkownik

Heh, mania zaczyna si?, gdy kto? wchodzi ?rednio co 15 minut na forum, bo a nu? kto? napisa? - mi si? jeszcze taka regularno?? nie przytrafi?a, ale kto wie...? Ja mam ró?ne dziwne pomys?y, tylko mi czasu szkoda big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#5 2005-03-04 10:45:38

karolcia
Użytkownik

ja nie mam pomyslow zadnych bo nie znam strony jeszcze na tyle by wiedziec ze mozna cos zmienic w niej lub dodac.A czy mam manie to nie iem ale pierwsze co robie jak wlaczam kompa to wchodze na strone JA.Nie mam zbyt wiele czsu jak inni bo mam synka trzy-miesiecznego i on zabiera mi mnostwo czasu,ale jest cudowny.Kiedy zajmuje sie nim tatus to mm czas na pisanie.

#6 2005-03-12 00:11:31

moniczek
Użytkownik

Ha! Nareszcie ktos kto mnie zrozumie. Ja mam synka 17-miesi?cznego, i wierz mi, ?e jak Twój b?dzie tyle mia?, to b?dziesz jeszcze rzadziej zagl?da? na forum... niestety... sad Chociaz mój synek te? jest cudowny - co zreszta innego moze powiedzie? (napisa?) matka wink

#7 2005-03-12 02:05:43

karolcia
Użytkownik

Mój synek o 20 zasypia i spi do siodmej rano wiec mam czas -na razie. A tak szczerze to zastanawia?am sie nad Tob? Moniczek czemu Ciebie tak d?ugo nie ma, nawet na daty patrzy?am (jak sie logowalam po raz pierwszy) kiedy by?as, czy juz dawno i juz nie zagladasz wogole, czy tylko chwilowo,bo masz tak charakterystyczn? ikonke.

#8 2005-03-12 12:34:31

moniczek
Użytkownik

Oj niestety nie mog? zagl?da? na forum tak cz?sto jak bym chcia?a. sad
Obecnie jest nawet jeszcze gorzej, gdy? mam dodatkow? prac? w postaci t?umaczenia ksi??ki - ma ona 230 stron! A musz? sko?czy? do maja! Przynajmniej troch? kasy wpadnie, bo ja niestety nie zarabiam tyle ile powinnam, a rodzink? trzeba jako? utrzyma? (oczywi?cie na spó?k? z m??em, ale on ma ten sam problem co ja, bo jeste?my przedstawicielami tej samej profesji). Teraz te? musz? wraca? do t?umaczenia. Dobrze, ?e to lubi?, a na dodatek zawsze s?ucham ?cie?ki d?wi?kowej z P&P, wi?c humor mimo wszystko mi dopisuje. smile big_smile lol big_smile

#9 2005-03-12 12:37:23

moniczek
Użytkownik

A mój synek te? by? bardziej zdyscyplinowany jak by? taki malutki. ?adnie spa? i w ogóle, ale odk?d umie chodzi? (lepsze okre?lenie w jego przypadku to biega? lub p?dzi? wink ), to nie chce marnowa? czasu na tak nudne zj?cie, jakim jest spanie... wink

#10 2005-03-12 19:14:30

karolcia
Użytkownik

zdaje sobie spraw? ?e ten jego calo nocny sen nied?ugo si? sko?czy i nie bede miala tyle czasu dla siebie. Z utrzymaniem rodziny jest ci?zko i to bardzo. Tez musze znalezc dodatkowe zajecie zeby by?o lzej. Wstyd mi przyznac, ale nie mam nic oprucz powiesci. Nie mam ekranizacji, ani sciezek. Pisa?am do Loany z zapytaniem czy ona wymienia sie filmami czy sprzedaje ale mi nie odpisa?a. Z allegro chce sobie zamowic,ale narazie musze oszczedzac.Z eMule sciagam kilka filmow,ale moze za rok obejrze.

#11 2005-03-12 22:42:24

moniczek
Użytkownik

No nie, tak nie mo?e by?, ?e nie masz ?adnych ekranizacji... Prosz?, napisz, ?e masz przynajmniej P&P!! To prawie obowi?zek!! Ja Ci mog? co? przes?a?, cho? nie mam wszystkiego... A jak chcesz to ju? dzi? mog? Ci przes?a? jakie? ?cie?ki d?wi?kowe. Daj tylko zna?. smile

#12 2005-03-13 11:55:15

moniczek
Użytkownik

Hej Karolcia! Masz niespodziank? (mam nadziej? :!: ) w swojej skrzynce mailowej. Daj zna? jak Ci si? podoba... big_smile

#13 2005-03-13 11:56:53

karolcia
Użytkownik

Moniczko dosta?am Twoje maile.Nie wiem co jest w za?acznikach bo dopiero je pobiera,ale naprawde DZIEKUJE!!! big_smile big_smile big_smile

#14 2005-03-13 12:00:15

moniczek
Użytkownik

No bo to w?a?nie niespodzianka! big_smile wink

#15 2005-03-13 19:10:47

karolcia
Użytkownik

Bardzo mi?a niespodzianka! Chcia?am podziekowac Ci mailem,ale podziekuje Ci na forum. DZIEKUJE!!! Muzyka jest przesliczna naprawde!! DZIEKUJE!

#16 2005-03-13 20:09:44

moniczek
Użytkownik

Mi?ego s?uchania! big_smile

#17 2005-03-13 20:59:23

karolcia
Użytkownik

DZieki, wlasnie slucham :!: Chcialabym jakos Ci sie zrewanzowac,ale nie mam czym. Moze jak sciagne fajne fotki to Ci przesle.

#18 2005-03-14 09:55:57

Loana
Użytkownik

Chyba musze cos ze skrzynka zrobic... juz ktoras osoba z rzedu mowi, ze nie odpisalam na maila - problem w tym, ze ja go wcale NIE DOSTALAM! Co prawda nie jestem zbyt szybka w odpisywaniu, ale zawsze odpisuje.
Karolcia, z przyjemnoscia wymienie sie filmami (na mojej stronce - adres w stopce - znajdziesz spis ekranizacji JA, ktore posiadam, cala liste z innymi moge wyslac mailem). Napisz prosze jeszcze raz jesli jestes zainteresowana smile. Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#19 2005-03-14 14:20:18

karolcia
Użytkownik

Loano czy Ty sprzedajesz te filmy,wymieniasz czy tylko przegrywasz bez zadnych op?at? Ja jestem zainteresowana. Bede mia?a P&P z 1995 roku. A tak poza tym mozesz mi np. nagrac Mansfield park

#20 2005-03-15 10:36:11

Loana
Użytkownik

Trudno opisac tongue. Po pierwsze wymieniam sie, jesli ktos ma filmy mnie interesujace. Po drugie, nie przegrywam bez oplat, bo mnie na to nie stac po prostu. Wyslalam P&P i inne ekranizacje do ponad 50 osob, gdybym robila to za darmo po prostu bym zbankrutowala. Po trzecie, nie sprzedaje, bo co mialabym sprzedawac - przeciez filmy nie sa moja wlasnoscia, ja tylko przegrywam kopie dla innych.
Czyli zostaje przegrywanie, ale zainteresowany musi pokryc koszty plyt i przesylki - tak jak jest to opisane na mojej stronie.
Moge Ci przegrac filmy, ktore sobie zazyczysz, ale jesli nie masz nic na wymiane, to bede Cie prosila o zaplacenie mi za plyty i przesylke (wplata na konto najlepiej).
Co do Mansfield Park - posiadam oryginal, a co za tym idzie, DVD dwuwarstwowe. Tlumaczenie - jesli chcesz, zebym Ci to przegrala, musialabys mi zaplacic za pusta plyte DVD dwuwarstwowa, ktora najtaniej kosztuje ok. 26 zl. Moglabym nagrac na dwoch DVDkach, ale to sporo zachodu, na dokladke film bylby przekrojony i niewygodny do ogladania.
Zwlaszcza, ze na sieci, a dokladnie na Allegro, mozna znalezc co najmniej kilkanascie DVD z Mansfield Park do kupienia - film ten byl dodawany do dwoch gazet i dlatego jest tyle ofert. Mozna kupic wiec oryginalna plyte z gazety i to jeszcze bardzo tanio - proponuje to rozwiazanie, zwlaszcza, ze sama pisalas, ze zaczniesz korzystac z Allegro. To samo tyczy sie filmu Emma (w dwoch wersjach, obydwie byly dodawane do gazet). Mam nadzieje, ze wyjasnilam wszystkie watpliwosci smile. Pozdrawiam!!!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#21 2005-03-15 13:33:09

karolcia
Użytkownik

Loano mi nawet do g?owy nie przysz?o zeby nie pokryc kosztow przesy?ki i p?yt. To dla mnie by?o jasne. Mys?a?am ?e moze wchodz? jakies jeszcze koszta. Chcia?abym serial P&P napewno posiadasz. Tylko ?e na kompa,a nie DVD. Wi?cej informacji podam Ci na poczte. Przyznam Ci ?e na Twoj? strone zadko zagladam i nie mam czasu czyta? dok?adnie dlatego jestem tak ma?o poinformowana.

Stopka forum