Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-10-05 10:59:00

eliz
Użytkownik

DiU w "przyjació?ce"

Kochani Przyjació?ka wznawia jako dodatek do pa?dziernikowego numeru Dum? z 1995 roku oraz Rozwa?n? i Romantyczn?-do wyboru- informuj? gdyby kto? by? zainteresowany.Jako?? nie jest taka najgorsza. Ja upolowa?am poprzednio( nie by?o ?atwo) i jestem baardzo szcz??liwa big_smile big_smile big_smile

#2 2006-10-05 11:25:59

anika
Użytkownik

Re: DiU w "przyjació?ce"

Bardzo dzi?kuj?!

anika

#3 2006-10-05 16:00:34

HerMia
Użytkownik

No co Ty Eliz, nie narzekaj! Jak na 1995 to jako?c filmu jest super!

#4 2006-10-05 16:02:43

anika
Użytkownik

Chyba nie chodzi o jako?? filmu a obrazu w formacie VCD.
Ja nie narzekam ale mo?e nie jestem takim koneserem?
Teraz b?d? ogl?da? "RiR" nowo zakupion?.

anika

#5 2006-10-05 16:09:15

HerMia
Użytkownik

Dla mnie jako?? filmu i obraz w formacie VCD to jedno i to samo. Najwidocznej ?le si? wyrazi?am. Chodzi?o mi o to, ?e ten obraz w formacie VDC jest bardzo dobry. Trzeba te? zwróci? uwag? na rok nagrania. Wtedy chyba by?y inne ta?my filmowe, wi?c nie mo?na porównywa? filmu nagranego 11 lat temu z dzisiejszymi. (znowu chodzi o jako?c obrazu w formacie VCD wink )

#6 2006-10-05 17:22:24

forget-me-not
Użytkownik

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post, wi?c prosz? o wyrozumia?o?? je?li pope?ni? jak?? gaf? wink Mam pytanko odno?nie "Dumy i Uprzedzenie" z 1995 r. z "Przyjació?ki" - które odcinki "DiU" s? aktualnie dost?pne z "Przyjació?k?" 1,2,3 czy te? 4 i 5?? Pytam, poniewa? w moim kiosku s? aktualnie dost?pne odc. 4 i 5 a pani mi powiedzia?a, ?e 1, 2 i 3 by?y wcze?niej... Czy?by "Przyjació?ka" najpierw zacze?a do??cza? odc. 4 i 5 a za nied?ugo b?d? 1, 2 i 3 :?: Prosz? o odpowied?, bo mi bardzo zale?y na kupieniu tego serialu, ale je?li obecnie s? w sprzeda?y tylko odc. 4 i 5, to co mi po nich, je?li nie mam wcze?niejszych sad

#7 2006-10-05 21:06:16

anika
Użytkownik

Witaj w naszym gronie.
My?l?, ?e powinny by? w komplecie 5 p?yt z numerem 40, bo "R&R" s? wszystkie cz???i czyli 3.
Dzi? zakupi?am.
Powodzenia

anika

#8 2006-10-05 22:54:55

forget-me-not
Użytkownik

Anika, dzi?kuj? Ci bardzo za odpowied?, ale na stronie g?ównej pisze, ?e seria "DiU" zostanie podzielona na dwie cz??ci (mam nadziej?, ?e dobrze zrozumia?am) czyli w tym tyg. powinna by? w kioskach pierwsza cz??? (nr. 1,2 i 3) a potem nast?pne odc. (4 i 5). Przynajmniej tak wywnioskowa?am z tego, co napisa? Vasco na str. g?ównej, a jednak pani z kiosku zapewni?a mnie, ?e 1,2 i 3 nie mia?a wcale a dzi? ma tylko odc. 4 i 5, wi?c si? zdziwi?am. Bardzo mi zale?y na tym, ?eby wyja?ni? t? sytuacj?, bo uwielbiam ten serial i uwa?am, ?e on jest pere?k? kobiecego ( i nie tylko!) kina, wi?c chcia?abym go mie? w ca?o?ci, ale teraz ju? nie wiem które odcinki s? obecnie dost?pne z nr. 40 "Przyjació?ki" - 4 i 5 czy wszystkie naraz (1,2,3,4 i 5). Czy kto? mo?e wie na ten temat co? wi?cej :?: B?d? bardzo wdzi?czna za odpowied? smile

#9 2006-10-06 14:07:09

eliz
Użytkownik

1,2,3, widzia?am w tym tygodniu .To jest wznowienie ,takie samo wydanie ukazywa?o si? w czasie wakacji , bodaj?e w lipcu. w sumie 5 p?yt w 2 cz?sciach 1,2,3 potem 4,5. RiR by?y te? w 2 cz??ciach , tak samo Emma. pewnie wznowi? wszystko po kolei.A na jako?? nie narzekam bo?e uchowaj , wiedzia?am co bior?.

#10 2006-10-06 14:45:01

anika
Użytkownik

R&R by?a od razu w ca?o?ci, wszystkie trzy p?yty.
Ju? kupi?am

anika

#11 2006-10-06 19:49:46

Elentari
Użytkownik

Hej! Mam! W?a?nie kupi?am ca?y komplecik DiU tongue. W jednym numerze jest ca?o?? (1-5), ale w zale?no?ci od tego jak s? zapakowane wida? 1-3 llub 4-5. Wystarczy pomaca?, poprzesuwa? zawarto??, a oka?e si?.... Oj! Ale si? ciesz?.

#12 2006-10-10 22:53:21

forget-me-not
Użytkownik

Bardzo Wam wszystkim dzi?kuj? za odpowiedzi, dzi?ki którym w ko?cu mog?am ustali? ile p?yt i jakie numery odcinków ukaza?y si? w nr 40 "Przyjació?ki"!! Uda?o mi si? dzi? zdoby? DiU ostatni egzemplarz!! BARDZO si? ciesz?, tym bardziej, ?e jest z lektorem!! W ?yciu nie przysz?oby mi do g?owy, ?eby "pomaca?" ok?adk? i sprawdzi? ile tam mo?e by? p?yt i ?e w jednym numerze tym razem dali WSZYSTKIE odcinki!! Pozdrawiam wszystkie mi?o?niczki tego cudownego serialu!! big_smile

#13 2006-10-13 21:52:08

lemonick
Użytkownik

ech, taka to niedola separacji z telewizorem przez tydzie? nauki... o tym, ?e "DiU" jest w "Przyjació?ce" dowiedzia?am si? w zesz?y pi?tek. a wi?c, przez 3 dni lata?am jak g?upia po wszystkich koskach, sklepach, Empikach, Tesco i Realach. i co? jedyne, co znalaz?am, to "Przyjació?ka" z "CK Dezerterzy" i z jakimi? bajkami dla dzieci czy poradnikiem... i co ja mam zrobi?? poprosi? o wys?anie gazety do domu?? ech... (ponure wzdychanie oznak? za?enowania i lekkiego poddenerwowania t? sytuacj?)

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste?, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#14 2006-10-17 20:08:30

Lilia
Użytkownik

Ja równie? lata?am po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie by?o DiU musia?am si? zadowoli? starsz? wersj? Rozwa?nej i romantycznej, w której moim osobistym zdaniem aktor, który gra? pu?kownika Brandona, kompletnie by? niedobrany sad

#15 2006-10-18 01:20:46

AineNiRigani
Użytkownik

Ja równie? lata?am po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie by?o DiU musia?am si? zadowoli? starsz? wersj? Rozwa?nej i romantycznej, w której moim osobistym zdaniem aktor, który gra? pu?kownika Brandona, kompletnie by? niedobrany sad

pu?kownik Brandon - pó? biedy. Ca?a reszta jest do bani. Wszyscy dr?twi, niczym z amatorskiego teatrzyku dla emerytów. Mnie du?o bardziej irytuje Edward i Eleonora. Brrrr!

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#16 2006-10-18 06:22:52

Angel
Użytkownik

Mi mama sprawi?a mi?? niespodziank? i nie proszona kupi?a DiU wink 8) (oczywi?cie,ja tv nie ogl?dam,wi?c znowu bym przegapi?a tak,jak wtedy,kiedy by?a w czerwcu ) Jak si? okaza?o,kupi?a w ostatni dzie? lol 8)

Angels falls down first...

#17 2006-10-19 21:46:38

lemonick
Użytkownik

o, ja nieszcz?sna... los mój pechowy... sad

teraz zostaje mi tylko czeka? na kolejn? "Przyjació?k?" z filmami... wink

Paulo Coelho

#18 2006-10-20 14:35:50

HerMia
Użytkownik

O ile DiU jeszcze si? w Przyjació?ce pojawi. Mam szcz??cie, ?e moja babcia zadba?a o to by kupi? gazet? w czerwcu big_smile

#19 2006-10-20 18:40:21

Angel
Użytkownik

B?d?my dobrej my?li - mo?e b?dzie to jeszcze w tym roku? wink

#20 2006-10-23 21:10:40

AineNiRigani
Użytkownik

mo?e na Wigilie big_smile

#21 2006-10-23 22:27:53

lemonick
Użytkownik

prezent na Gwiazdk? od "Przyjació?ki"- "DiU".. wink

Paulo Coelho

#22 2006-10-23 22:32:54

AineNiRigani
Użytkownik

prezent na Gwiazdk? od "Przyjació?ki"- "DiU".. wink

ja utrzymuj? ?e na Wigili? big_smile

#23 2006-10-24 05:44:36

Angel
Użytkownik

Wtedy to fanki DiU b?d? dopiero happy big_smile

#24 2006-10-24 16:08:38

AineNiRigani
Użytkownik

b?d? mia?y uczt? ... big_smile

Stopka forum