Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-10-05 10:59:00

eliz
U┐ytkownik

DiU w "przyjaciółce"

Kochani Przyjaci├│┼éka wznawia jako dodatek do pa┼║dziernikowego numeru Dum─Ö z 1995 roku oraz Rozwa┼╝n─ů i Romantyczn─ů-do wyboru- informuj─Ö gdyby kto┼Ť by┼é zainteresowany.Jako┼Ť─ç nie jest taka najgorsza. Ja upolowa┼éam poprzednio( nie by┼éo ┼éatwo) i jestem baardzo szcz─Ö┼Ťliwa big_smile big_smile big_smile

#2 2006-10-05 11:25:59

anika
U┐ytkownik

Re: DiU w "przyjaciółce"

Bardzo dzi─Ökuj─Ö!

anika

#3 2006-10-05 16:00:34

HerMia
U┐ytkownik

No co Ty Eliz, nie narzekaj! Jak na 1995 to jako┼Ťc filmu jest super!

#4 2006-10-05 16:02:43

anika
U┐ytkownik

Chyba nie chodzi o jako┼Ť─ç filmu a obrazu w formacie VCD.
Ja nie narzekam ale mo┼╝e nie jestem takim koneserem?
Teraz b─Öd─Ö ogl─ůda─ç "RiR" nowo zakupion─ů.

anika

#5 2006-10-05 16:09:15

HerMia
U┐ytkownik

Dla mnie jako┼Ť─ç filmu i obraz w formacie VCD to jedno i to samo. Najwidocznej ┼║le si─Ö wyrazi┼éam. Chodzi┼éo mi o to, ┼╝e ten obraz w formacie VDC jest bardzo dobry. Trzeba te┼╝ zwr├│ci─ç uwag─Ö na rok nagrania. Wtedy chyba by┼éy inne ta┼Ťmy filmowe, wi─Öc nie mo┼╝na por├│wnywa─ç filmu nagranego 11 lat temu z dzisiejszymi. (znowu chodzi o jako┼Ťc obrazu w formacie VCD wink )

#6 2006-10-05 17:22:24

forget-me-not
U┐ytkownik

Witam wszystkich!
To m├│j pierwszy post, wi─Öc prosz─Ö o wyrozumia┼éo┼Ť─ç je┼Ťli pope┼éni─Ö jak─ů┼Ť gaf─Ö wink Mam pytanko odno┼Ťnie "Dumy i Uprzedzenie" z 1995 r. z "Przyjaci├│┼éki" - kt├│re odcinki "DiU" s─ů aktualnie dost─Öpne z "Przyjaci├│┼ék─ů" 1,2,3 czy te┼╝ 4 i 5?? Pytam, poniewa┼╝ w moim kiosku s─ů aktualnie dost─Öpne odc. 4 i 5 a pani mi powiedzia┼éa, ┼╝e 1, 2 i 3 by┼éy wcze┼Ťniej... Czy┼╝by "Przyjaci├│┼éka" najpierw zacze┼éa do┼é─ůcza─ç odc. 4 i 5 a za nied┼éugo b─Öd─ů 1, 2 i 3 :?: Prosz─Ö o odpowied┼║, bo mi bardzo zale┼╝y na kupieniu tego serialu, ale je┼Ťli obecnie s─ů w sprzeda┼╝y tylko odc. 4 i 5, to co mi po nich, je┼Ťli nie mam wcze┼Ťniejszych sad

#7 2006-10-05 21:06:16

anika
U┐ytkownik

Witaj w naszym gronie.
My┼Ťl─Ö, ┼╝e powinny by─ç w komplecie 5 p┼éyt z numerem 40, bo "R&R" s─ů wszystkie cz─Ö┼Ť─çi czyli 3.
Dzi┼Ť zakupi┼éam.
Powodzenia

anika

#8 2006-10-05 22:54:55

forget-me-not
U┐ytkownik

Anika, dzi─Ökuj─Ö Ci bardzo za odpowied┼║, ale na stronie g┼é├│wnej pisze, ┼╝e seria "DiU" zostanie podzielona na dwie cz─Ö┼Ťci (mam nadziej─Ö, ┼╝e dobrze zrozumia┼éam) czyli w tym tyg. powinna by─ç w kioskach pierwsza cz─Ö┼Ť─ç (nr. 1,2 i 3) a potem nast─Öpne odc. (4 i 5). Przynajmniej tak wywnioskowa┼éam z tego, co napisa┼é Vasco na str. g┼é├│wnej, a jednak pani z kiosku zapewni┼éa mnie, ┼╝e 1,2 i 3 nie mia┼éa wcale a dzi┼Ť ma tylko odc. 4 i 5, wi─Öc si─Ö zdziwi┼éam. Bardzo mi zale┼╝y na tym, ┼╝eby wyja┼Ťni─ç t─Ö sytuacj─Ö, bo uwielbiam ten serial i uwa┼╝am, ┼╝e on jest pere┼ék─ů kobiecego ( i nie tylko!) kina, wi─Öc chcia┼éabym go mie─ç w ca┼éo┼Ťci, ale teraz ju┼╝ nie wiem kt├│re odcinki s─ů obecnie dost─Öpne z nr. 40 "Przyjaci├│┼éki" - 4 i 5 czy wszystkie naraz (1,2,3,4 i 5). Czy kto┼Ť mo┼╝e wie na ten temat co┼Ť wi─Öcej :?: B─Öd─Ö bardzo wdzi─Öczna za odpowied┼║ smile

#9 2006-10-06 14:07:09

eliz
U┐ytkownik

1,2,3, widzia┼éam w tym tygodniu .To jest wznowienie ,takie samo wydanie ukazywa┼éo si─Ö w czasie wakacji , bodaj┼╝e w lipcu. w sumie 5 p┼éyt w 2 cz─Ösciach 1,2,3 potem 4,5. RiR by┼éy te┼╝ w 2 cz─Ö┼Ťciach , tak samo Emma. pewnie wznowi─ů wszystko po kolei.A na jako┼Ť─ç nie narzekam bo┼╝e uchowaj , wiedzia┼éam co bior─Ö.

#10 2006-10-06 14:45:01

anika
U┐ytkownik

R&R by┼éa od razu w ca┼éo┼Ťci, wszystkie trzy p┼éyty.
Już kupiłam

anika

#11 2006-10-06 19:49:46

Elentari
U┐ytkownik

Hej! Mam! W┼éa┼Ťnie kupi┼éam ca┼éy komplecik DiU tongue. W jednym numerze jest ca┼éo┼Ť─ç (1-5), ale w zale┼╝no┼Ťci od tego jak s─ů zapakowane wida─ç 1-3 llub 4-5. Wystarczy pomaca─ç, poprzesuwa─ç zawarto┼Ť─ç, a oka┼╝e si─Ö.... Oj! Ale si─Ö ciesz─Ö.

#12 2006-10-10 22:53:21

forget-me-not
U┐ytkownik

Bardzo Wam wszystkim dzi─Ökuj─Ö za odpowiedzi, dzi─Öki kt├│rym w ko┼äcu mog┼éam ustali─ç ile p┼éyt i jakie numery odcink├│w ukaza┼éy si─Ö w nr 40 "Przyjaci├│┼éki"!! Uda┼éo mi si─Ö dzi┼Ť zdoby─ç DiU ostatni egzemplarz!! BARDZO si─Ö ciesz─Ö, tym bardziej, ┼╝e jest z lektorem!! W ┼╝yciu nie przysz┼éoby mi do g┼éowy, ┼╝eby "pomaca─ç" ok┼éadk─Ö i sprawdzi─ç ile tam mo┼╝e by─ç p┼éyt i ┼╝e w jednym numerze tym razem dali WSZYSTKIE odcinki!! Pozdrawiam wszystkie mi┼éo┼Ťniczki tego cudownego serialu!! big_smile

#13 2006-10-13 21:52:08

lemonick
U┐ytkownik

ech, taka to niedola separacji z telewizorem przez tydzie┼ä nauki... o tym, ┼╝e "DiU" jest w "Przyjaci├│┼éce" dowiedzia┼éam si─Ö w zesz┼éy pi─ůtek. a wi─Öc, przez 3 dni lata┼éam jak g┼éupia po wszystkich koskach, sklepach, Empikach, Tesco i Realach. i co? jedyne, co znalaz┼éam, to "Przyjaci├│┼éka" z "CK Dezerterzy" i z jakimi┼Ť bajkami dla dzieci czy poradnikiem... i co ja mam zrobi─ç? poprosi─ç o wys┼éanie gazety do domu?? ech... (ponure wzdychanie oznak─ů za┼╝enowania i lekkiego poddenerwowania t─ů sytuacj─ů)

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#14 2006-10-17 20:08:30

Lilia
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ lata┼éam po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie by┼éo DiU musia┼éam si─Ö zadowoli─ç starsz─ů wersj─ů Rozwa┼╝nej i romantycznej, w kt├│rej moim osobistym zdaniem aktor, kt├│ry gra┼é pu┼ékownika Brandona, kompletnie by┼é niedobrany sad

#15 2006-10-18 01:20:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ lata┼éam po wszystkich kioskach w okolicy i nie w okolicy, lecz nigdzie nie by┼éo DiU musia┼éam si─Ö zadowoli─ç starsz─ů wersj─ů Rozwa┼╝nej i romantycznej, w kt├│rej moim osobistym zdaniem aktor, kt├│ry gra┼é pu┼ékownika Brandona, kompletnie by┼é niedobrany sad

pułkownik Brandon - pół biedy. Cała reszta jest do bani. Wszyscy drętwi, niczym z amatorskiego teatrzyku dla emerytów. Mnie dużo bardziej irytuje Edward i Eleonora. Brrrr!

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#16 2006-10-18 06:22:52

Angel
U┐ytkownik

Mi mama sprawi┼éa mi┼é─ů niespodziank─Ö i nie proszona kupi┼éa DiU wink 8) (oczywi┼Ťcie,ja tv nie ogl─ůdam,wi─Öc znowu bym przegapi┼éa tak,jak wtedy,kiedy by┼éa w czerwcu ) Jak si─Ö okaza┼éo,kupi┼éa w ostatni dzie┼ä lol 8)

Angels falls down first...

#17 2006-10-19 21:46:38

lemonick
U┐ytkownik

o, ja nieszcz─Ösna... los m├│j pechowy... sad

teraz zostaje mi tylko czeka─ç na kolejn─ů "Przyjaci├│┼ék─Ö" z filmami... wink

Paulo Coelho

#18 2006-10-20 14:35:50

HerMia
U┐ytkownik

O ile DiU jeszcze si─Ö w Przyjaci├│┼éce pojawi. Mam szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e moja babcia zadba┼éa o to by kupi─ç gazet─Ö w czerwcu big_smile

#19 2006-10-20 18:40:21

Angel
U┐ytkownik

B─ůd┼║my dobrej my┼Ťli - mo┼╝e b─Ödzie to jeszcze w tym roku? wink

#20 2006-10-23 21:10:40

AineNiRigani
U┐ytkownik

mo┼╝e na Wigilie big_smile

#21 2006-10-23 22:27:53

lemonick
U┐ytkownik

prezent na Gwiazdkę od "Przyjaciółki"- "DiU".. wink

Paulo Coelho

#22 2006-10-23 22:32:54

AineNiRigani
U┐ytkownik

prezent na Gwiazdkę od "Przyjaciółki"- "DiU".. wink

ja utrzymuj─Ö ┼╝e na Wigili─Ö big_smile

#23 2006-10-24 05:44:36

Angel
U┐ytkownik

Wtedy to fanki DiU b─Öd─ů dopiero happy big_smile

#24 2006-10-24 16:08:38

AineNiRigani
U┐ytkownik

b─Öd─ů mia┼éy uczt─Ö ... big_smile

Stopka forum