Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2006-09-20 12:52:43

Balbina
U┐ytkownik

Re: Idealni kandydaci na m─Ö┼╝a ;-)

big_smile

hmmm..... nie odkocham sie :twisted: wink

I tak trzymaj lol

szalej─ůca czterdziestka

#102 2006-09-20 13:29:27

Dione
U┐ytkownik

A jak się odkochasz, to nie tylko patrzysz jedynie na liste, ale wręcz były ukochany, nie ma żadnej cechy pozytywnej, a posiada wszystkie cechy negatywne big_smile

hmmm..... nie odkocham sie :twisted: wink

Oj, odkocha─ç sie jest najtrudniej....
Niestety najcz─Ö┼Ťciej kobieta widzi wszystkie wady swojego faceta, potrafi je nawet wyolbrzymia─ç, ale.... mimo wszystko na widok tego "...." kolana ci─ůgle jej mi─Ökn─ů :?

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#103 2006-09-20 13:51:07

elbereth
U┐ytkownik

Tak sobie te wszystkie wymagania czytam i dumam... nie s─ůdzicie, ┼╝e tylko kobiety potrafi─ů sporz─ůdzi─ç dok┼éadn─ů list─Ö cech idealnego m─Ö┼╝a? Faceci chyba jako┼Ť tak za bardzo nie wiedz─ů, czego chc─ů od kobiet (a przynajmniej nie umiej─ů tego sprecyzowa─ç - pr├│cz lakonicznego: "jedzenia i seksu" wink )

Z drugiej strony my, kobiety, b─Öd─ůc tak dobrymi w sporz─ůdzaniu list wszelakich, mamy te┼╝ tendencj─Ö do naginania w┼éasnych kryteri├│w i idealizowania swoich "drugich po┼é├│wek" (i dobrze, bo inaczej na ┼Ťwiecie by┼éyby same stare panny big_smile ) Faceci natomiast, cho─ç kryteri├│w sprecyzowanych nie maj─ů, zapytani i tak przewa┼╝nie odrzekn─ů, ┼╝e kobieta wymaga┼ä na idea┼é nie spe┼énia. I jak tu z nimi doj┼Ť─ç do ┼éadu? big_smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#104 2006-09-20 13:54:26

Dione
U┐ytkownik

Elbereth to było głębokie...
Ale w sumie masz racj─Ö. Wi─Ökszo┼Ť─ç facet├│w twierdzi, ze dla nich liczy si─Ö wn─Ötrze kobiety, ┼╝e musz─ů z ni─ů porozmawia─ç, ┼╝eby si─Ö zakocha─ç. Tylko przypadkiem z regu┼éy zakochuj─ů si─Ö w tych ┼éadniejszych. Ciekawe :twisted:

#105 2006-09-20 14:05:12

elbereth
U┐ytkownik

Elbereth to było głębokie...

Ale jako┼Ť tak samo wyp┼éyn─Ö┼éo big_smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#106 2006-09-20 14:06:33

Dione
U┐ytkownik

lol lol

#107 2006-09-20 19:20:40

pak4
U┐ytkownik

Faceci chyba jako┼Ť tak za bardzo nie wiedz─ů, czego chc─ů od kobiet (a przynajmniej nie umiej─ů tego sprecyzowa─ç - pr├│cz lakonicznego: "jedzenia i seksu" wink

Ja si─Ö w┼éa┼Ťnie ca┼éy czas ciesz─Ö, ┼╝e mowa jest o idealnych kandydatach na m─Ö┼╝a, a nie idealnych kandydatkach na ┼╝on─Ö, dzi─Öki czemu mog─Ö do woli krytykowa─ç i marudzi─ç, nie zadaj─ůc sobie trudu opracowania odpowiedniej listy wink

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#108 2006-09-20 20:13:57

Robert_Benett
U┐ytkownik

Jakich to list domagacie si─Ö mi┼ée Panie od Pan├│w? My┼Ťl─Ö ┼╝e kazdy facet ma albo nie ma indywidualne potrzeby i zgodnie z nimi ma albo nie ma ┼╝ony..ot co!

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#109 2006-09-21 00:22:37

angelo
U┐ytkownik

Ja si─Ö w┼éa┼Ťnie ca┼éy czas ciesz─Ö, ┼╝e mowa jest o idealnych kandydatach na m─Ö┼╝a, a nie idealnych kandydatkach na ┼╝on─Ö, dzi─Öki czemu mog─Ö do woli krytykowa─ç i marudzi─ç, nie zadaj─ůc sobie trudu opracowania odpowiedniej listy wink

Az sie ciesze ze taka lista nie istnieje big_smile bo dopiero by sie dzialo :twisted:

#110 2006-09-21 00:48:34

AineNiRigani
U┐ytkownik

He he, jak na razie, to my mo┼╝emy sobie pokrytykowa─ç, pozmienia─ç, podopisywa─ç, poodpisywa─ç. A panowie musz─ů to wszystko czyta─ç big_smile
Gdyby istnia┼éa lista idealnej kandydatki, to musia┼éby┼Ťmy si─Ö pod┼éamywac big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#111 2006-09-21 09:58:45

Dione
U┐ytkownik

A dlaczego mia┼éyby┼Ťmy sie pod┼éamywa─ç?
Mi ju┼╝ kilka razy powiedziano, ┼╝e jestem ┼Ťwietn─ů kandydatk─ů na ┼╝on─Ö, a ci─ůgle nie czuj─Ö mocy takiego komplementu. W najbli┼╝szym czasie ┼╝on─ů by─ç nie zamierzam (ostatnio tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝e nawet wcale). Nie planuj─Ö dla jakiego┼Ť faceta pra─ç skarpetek i gatek, sprz─ůta─ç i prasowa─ç (najwy┼╝ej mog─Ö gotowa─ç, bo to akurat lubi─Ö). A ju┼╝ na pewno dzieci rodzi─ç w najbli┼╝szym czasie nie b─Öd─Ö: jeszcze strac─Ö swoj─ů (ciut w─ůtpliw─ů) figur─Ö i nie b─Öd─Ö mog┼éa sobie pozwala─ç na nie wr├│cenie na noc do domu. W ostatnim czasie doceni┼éam wolno┼Ť─ç i tak bez walki jej nie oddam. :twisted:

#112 2006-09-21 17:55:35

Robert_Benett
U┐ytkownik

No w┼éasnie..tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e skoro umie─ç pra─ç ┼éacznie z obs┼éug─ů pralki, prasowa─ç, gotowa─ç, sprz─ůta─ç, szy─ç..nawet haftowa─ç ( nauka prababci-reszta edukacji w szkole) to..po co mi posiadanie ┼╝ony? dla seksu te┼╝ niekoniecznie bo lu┼║ne zwi─ůzki tak┼╝e istniej─ů...a wolno┼Ť─ç i niezale┼╝no┼Ť─ç i swoje hobby sobie ceni─Ö i takze bym nie odda┼é tych skarb├│w bez walki..

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -

#113 2006-09-21 19:25:39

pak4
U┐ytkownik

O wolno┼Ťci to Kofta ┼Ťpiewa┼é. ┼éadnie ┼Ťpiewa┼é i bardzo a propos.

A z tym praniem to ja nie rozumi─Ö :evil: Gdy ja zapytany, co robi┼éem, wymieniam porz─ůdki, pranie i prasowanie, to zawsze dostaj─Ö reprymend─Ö, ┼╝e przecie┼╝ nie pior─Ö, bo to robi sama pralka. Wi─Öc co to za problem, skoro ludzie nie pior─ů tylko robi─ů to pralki?

Zaraz, Robercie, haftowa─ç Ci─Ö uczy┼éa prababcia, a reszt─Ö szko┼éa? Bo mnie do┼Ť─ç dok┼éadnie (z wyj─ůtkiem babci zamiast prababci) odwrotnie smile To znaczy nie licz─ůc gotowania, kt├│rego si─Ö nie nauczy┼éem sad

PS.
Ale jakby mi przysz┼éo dzisiaj, tyle lat po szkolnej nauce, haftowa─ç... Szcz─Ö┼Ťliwie nie musz─Ö.

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#114 2006-09-28 21:41:02

lemonick
U┐ytkownik

ale dyskusja... smile
1. Aine, ju┼╝ si─Ö przyzwyczai┼éam, ┼╝e cokolwiek bym nie powiedzia┼éa to od razu jeste┼Ť na NIE (dos┼éownie jak Wojew├│dzki w Idolu-zawsze na nie, z ma┼éymi wyj─ůtkami)
2. czy ja powiedzia┼éam, ┼╝e trzeba stworzy─ç baz─Ö idealnych kandydat├│w na m─Ö┼╝a? c├│┼╝, odwo┼éuj─Ö... bo jeszcze si─Ö pobij─ů na klawiatury albo muszki, tzn myszki wink
3. zawiesi┼éam si─Ö na tym forum, nie wiem o co chodzi ale trudno. w najbli┼╝szym czasie nadrobi─Ö zaleg┼éo┼Ťci...
4. mi─Ö chodzi┼éo o idea┼éy ksi─ů┼╝kowo-filmowe tudzie┼╝ gwiazdowo-estradowe, bo wiem, ┼╝e w realnym ┼Ťwiecie ma┼éo jest idea┼é├│w. a pisz─ůc o homoseksualistach, ksi─Ö┼╝ach i zaj─Ötych facetach mia┼éam na my┼Ťli tych, kt├│rych uwa┼╝am za idea┼é├│w. ksi─ůdz- m┼éody, zmarnowa┼é si─Ö ch┼éopina. a taki przystojny, sympatyczny, zakr─Öcony... homoseksualista- dyrektor "by┼éej" szko┼éy j─Özykowej- to widac na kilometr, ┼╝e jest homo... ale te┼╝, jak w przypadku pierwszym, zakr─Öcony, sympatyczny i pi─Ökny jak... apollo (mam teraz zwi─ůzki frazeologiczne na polskim, h┼ée h┼ée). zaj─Öty facet- c├│┼╝, nie trza komentowa─ç. chocia┼╝by nasz nauczyciel od wf- jest cudowny. m├│wi─Ö o charakterze, ju┼╝ o wygl─ůdzie nie wspominaj─ůc... rozpisa┼éam si─Ö, sama ju┼╝ nawet nie wiem na jaki temat... wink

MM: Halo! Piszemy po polsku! Wielkie litery, pojedyncze kropki itp.

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#115 2006-10-02 11:00:29

sfinks
U┐ytkownik

M├│j kandydat to Darcy, Darcy i jeszcze raz Darcy...big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

-Przyby┼éem do Rosings jedynie po to,by pani─ů zobaczy─ç...Wbrew zdrowemu rozs─ůdkowi,
oczekiwaniom mojej rodziny,pani niskiemu urodzeniu i ub├│stwu.
O wszystkim tym jestem skłonny zapomnieć,
i prosi─ç pani─ů, by zako┼äczy┼éa m─ů agoni─Ö.

#116 2006-10-03 01:08:36

AineNiRigani
U┐ytkownik

a pisz─ůc o homoseksualistach, ksi─Ö┼╝ach i zaj─Ötych facetach mia┼éam na my┼Ťli tych, kt├│rych uwa┼╝am za idea┼é├│w. ksi─ůdz- m┼éody, zmarnowa┼é si─Ö ch┼éopina. a taki przystojny, sympatyczny, zakr─Öcony... homoseksualista- dyrektor "by┼éej" szko┼éy j─Özykowej- to widac na kilometr, ┼╝e jest homo... ale te┼╝, jak w przypadku pierwszym, zakr─Öcony, sympatyczny i pi─Ökny jak... apollo (mam teraz zwi─ůzki frazeologiczne na polskim, h┼ée h┼ée). zaj─Öty facet- c├│┼╝, nie trza komentowa─ç. chocia┼╝by nasz nauczyciel od wf- jest cudowny. m├│wi─Ö o charakterze, ju┼╝ o wygl─ůdzie nie wspominaj─ůc... rozpisa┼éam si─Ö, sama ju┼╝ nawet nie wiem na jaki temat... wink

Znowu b─Ödzie, ┼╝e si─Ö czepiam, a ja po prostu nie rozumiem nic, z tego co napisa┼éa┼Ť
BłAGAM przetłumacz to na polski.

#117 2006-10-03 22:51:53

lemonick
U┐ytkownik

poprostu do┼Ťwiadczenia wieku dzi─Öci─Öcego wypali┼éy tak─ů o to dziur─Ö w mojej psychice.
m┼éody ksi─ůdz, kt├│ry wygl─ůda┼é jak Model zdj─Öty z obrazu- zapami─Öta┼éam go, mimo, ┼╝e mia┼éam wtedy 6 lat tongue
homoseksualista, czyli dyrektor szko┼éy j─Özykowej, by┼é taki lalusiowaty, chodzi┼é w taakich obcis┼éych koszulkach (┼╝e a┼╝ mu, ┼╝e tak powiem, sutki wystawa┼éy... ja rozumiem- moda w┼éoska...) ┼╝e ka┼╝dy od razu m├│wi┼é na niego "geju┼Ť".
zaj─Öty- m─Ö┼╝czyzna z przychodni, przyszed┼é do lekarza z ┼╝on─ů i dzieckiem. wygl─ůda┼é jak mieszanka Matheusha i Colinka...

to 3 najlepsze przykłady osób, które uważam za ideały...

a, i JA SI─ś NIE CZEPIAM tongue to Ty si─Ö czepiasz, ┼╝e niby ja si─Ö czepiam.... ee, niewa┼╝ne wink

Paulo Coelho

#118 2006-10-03 23:04:04

AineNiRigani
U┐ytkownik

lemonick, czyli od przysz┼éego kandydata na me┼╝a wymagasz jedynie fizyczno┼Ťci, pi─Ökna, urody, wspania┼éego wygl─ůdu, tak? Walory (lub nie) psychiczne si─Ö nie licz─ů? Jak na razie piszesz o facetach kt├│rych nie znasz naprawd─Ö, kt├│rzy s─ů dla Ciebie jedynie obrazkiem na ┼Ťcianie, plakatem z idolem. A gdzie tutaj PRAWDZIWY M─ś┼╗CZYZNA? Z porozrzucanymi skarpetkami, niezamkni─Öt─ů klap─ů od ubikacji, poczuciem humoru i tym specjalnym spojrzeniem przeznaczonym tylko dla Ciebie?

#119 2006-10-03 23:23:09

lemonick
U┐ytkownik

alez ja narazie mówię o "skorupie". wnetrze każdy ma inne, więc... narazie nie mam idealnego wnętrza, ale jakby tak posklejać "charaktery" wszystkich "uwnętrznionych" mężczyzn i skorupę jednego z tych "których lubię tylko ze względu na powłokę"... ideał

skoro nalegasz, no to:
wymagam odpowiedniej kultury, szacunku dla kobiet, inteligencji i oczytania, bystro┼Ťci, "charakterku" godnego zainteresowania, odpowiedniej pasji, ciekawych zainteresowa┼ä; powinien miec co┼Ť ciekawego do powiedzenia (nawet je┼Ťli to ogranicza┼éoby si─Ö do "Jak zdrowie? ┼éadnie wygl─ůdasz" czy podobnego tekstu), mie─ç pewnego rodzaju "szacuneczek" dla moich pasji, zainteresowa┼ä i umie─ç mnie doceni─ç...

pewnie znowu pomieszane, nieskładne i nic z tego nie zrozumiecie, ale spać mi się chce wink

Paulo Coelho

#120 2006-10-04 00:18:49

AineNiRigani
U┐ytkownik

nie nalegam. Przeczytaj jednak dokładnie temat, bo wynika, że wprowadzasz chaos.

#121 2006-10-04 10:27:50

Marija
U┐ytkownik

A gdzie tutaj PRAWDZIWY M─ś┼╗CZYZNA? Z porozrzucanymi skarpetkami, niezamkni─Öt─ů klap─ů od ubikacji, poczuciem humoru i tym specjalnym spojrzeniem przeznaczonym tylko dla Ciebie?

hehehehe, no jakbym przy tym by┼éa, khe khe...Dodam, ┼╝e nie pami─Ötaj─ů, kt├│ra szczoteczka do z─Öb├│w do nich nale┼╝y (z racji nie odr├│┼╝niania pomara┼äczowego od r├│┼╝owego) lol

#122 2006-10-04 14:01:59

fringilla
U┐ytkownik

Aine, utwierdzi┼éam si─Ö w przekonaniu, ┼╝e jestes moim idea┼éem. Jeszcze zanim wspomnia┼éa┼Ť o gotowaniu, bo w tym to i ja jestem niez┼éa. Nie b─Öd─Ö sk┼éada─ç ci propozycji matrymonialnych, bo oabawiam si─Ö jestem heteroseksualna. Nie pr├│bowa┼éam wprawdzie jeszcze nigdy jakby to by┼éo z kobiet─ů, ale poniewa┼╝ w og├│le mnie moja p┼ée─ç nie pociaga, nawet jesli zachwycam si─Ö czyj─ů┼Ť urod─ů, to chyba jednak oznacza heteroseksualno┼Ť─ç.

Zanim przejd─Ö do idea┼éu big_smile zabior─Ö jeszcze g┼éos w kwestii pracy i kariery, jako kobieta do┼Ťwiadczona, dzieciata i "po przej┼Ťciach" wink
Ot├│┼╝ mozna godzi─ç prac─Ö z macierzy┼ästwem, robi to chyba wi─Ökszo┼Ť─ç kobiet w naszym kr─Ögu kulturowym, a te kt├│re tego nie robia, sa okreslane ca┼ékiem nies┼éusznie pogardliwym okresleniem kur domowych. Ale nie znaczy to, ┼╝e jest to ┼éatwe. Jesli lubi si─Ö swoj─ů prac─Ö, chce j─ů sie wykoywac dobrze, a to cz─Östo oznacza - po┼Ťwi─Öci─ç sporo czasu. Macierzy┼ästwo te┼╝ wymaga sporego zaanga┼╝owania wink Wi─Öc trudno pogodzi─ç jedno z drugim.
Przyk┼éadowo - ja pracuj─Ö po 7 godzin (tylko! zwyle pracuje si─Ö co najmniej 8), m├│j dzisiejszy dzie┼ä wygl─ůda tak:
- 6 rano pobudka
- 6-7 przygotowanie siebie i dzieci do wyj┼Ťcia
- 7 biegiem na przystanek
- 7-8 odstawienie m┼éodego do przedszkola, dotarcie do pracy, kupienie czegos na sniadanie; m┼éoda na szcz─Ö┼Ťcie ods┼éuguje si─Ö sama
- 15.15 wychodze z pracy, id─Ö na jaki┼Ť obiad
- 16 - zebranie w przedszkolu
- 17.15 młoda kończy zajęcia
- 17.30 docieram po m┼éod─ů, za┼éatwiam sprawy na jej zaj─Öciach
- 19 jak dobrze p├│jdzie dotr─Ö do domu
- 19.30 - 21 kolacja, szykowanie młodego do wyrka, ew. pomoc w lekcjach
- 21 jak dobrze pójdzie, dzieci w łóżkach, mam trochę czasu dla siebie, ale nie wytrzymuję dłużej niż do 23, źle znosze wczesne wstawanie
Na szcz─Öscie jutro pracuj─Ö od 15 do 22 i dzieci pod opiek─ů dziadk├│w wink
Nie pisze tego, ┼╝eby si─Ö wy┼╝ali─ç, tylko u┼Ťwiadomi─ç tym, kt├│rzy nie maj─ů dzieci, jakie to jest absorbuj─ůce wszytsko. Jak nie ma zebrania w przedszkolu, to jest w szkole, albo jakie┼Ť inne atrakcje, a czasem fryzjer, czy kosmetyczka albo kinderbal. W tygodniu brakuje mi czasu dla siebie, ale odrobi─Ö to w weekend. Wi─Ökszo┼Ťc pracuj─ůcych kobiet nie radzi sobie z dzie─çmi i praca bez pomocy rodzic├│w, niani, czy sporego zaanga┼╝owania partnera. Zawsze jest co┼Ť kosztem czego┼Ť. Dlatego nie jest to takie hop siup, jak si─Ö zdaje.

Heh, chyba będę kontynuować w następnym poscie, bo sie okrutnie rozpisałam.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#123 2006-10-04 14:40:59

fringilla
U┐ytkownik

Co do idea┼éu, dzis by┼é ciekawy artyku┼é na Onecie, ┼╝e odchodzi w niebyt ju┼╝ m─Ö┼╝czyzna metroseksualny, kt├│ry kobietom za bardzo do gustu nie przypad┼é, a teraz w cenie s─ů soft macho wink

Jesli o mnie chodzi wygl─ůda to mniej wi─Öcej tak:

- wygl─ůd jest wa┼╝ny, jesli kto┼Ť ci─Ö odrzuca, nic z tego nie b─Ödzie, jednak, poniewa┼╝ s─ů r├│┼╝ne gusta okreslenie: "zab├│jczo przystojny" staje si─Ö nieco niejednoznaczne wink

- bieg┼éo┼Ť─ç w ars amandi a przynajmniej ch─Ö─ç do nauki - absolutnie niezb─Ödna

- poczucie humoru, inteligencja, pogl─ůdy i zainteresowania zblizone do moich

- pogl─ůdy w kwestiach zasadniczych, zasadniczo zbiezne - inaczej trudno doj┼Ť─ç do porozumienia

- wyrozumia┼éo┼Ť─ç - niezb─Ödna, ┼╝eby jako┼Ť wsp├│lnie funkcjonowa─ç

- szacunek - cho─ç trudno w to uwierzy─ç, bywa, ┼╝e z biegiem lat sie go traci, a wzajemny szacunek to podstawa

- egoizm - zdecydowanie niepo┼╝adany, a przynajmniej nie w nadmiarze

- facet musi by─ç odpowiedzialny i got├│w bra─ç odpowiedzialno┼Ť─ç za rodzin─Ö

- nie ba─ç si─Ö obowi─ůzk├│w domowych, bra─ç w nich udzia┼é w r├│wnym stoponiu co ja, wprowadza─ç r├│wnouprawnienie w zycie codzienne

- oczywi┼Ťcie stabilizacja finansowa jest absolutnie konieczna, zw┼éaszcza jesli w gre wchodz─ů "towary luksusowe" wink

Bardzo mnie rozbawi┼éa elberth chyba, kt├│ra napisa┼éa, ┼╝e to nie jest najwa┼╝niejsze, bo ona by chcia┼éa miec tylko wlasny domek i urlop za granic─ů raz w roku - ma┼éo z krzes┼éa nie spad┼éam. Wi─Ökszo┼Ť─ç (m┼éodych) ludzi, my┼Ťl─ůc o stabilizacji finansowej ma na mysli mozliwo┼Ť─ç wzi─Öcia kredytu na mieszkanie!

Posiadanie dziecka bez zony jest zasadniczo bardzo wygodne i wielu m─Ö┼╝czyznom odpowiada, szczg├│lnie, ┼╝e jest r├│wnoznaczne z widywaniem dziecka raz, g├│ra dwa razy w tygodniu i minimalnego udzia┼éu z codziennych zwi─ůzanych z nim obowi─ůzkach :twisted:

Pozdr. Agata
gg 5739618

#124 2006-10-04 14:48:43

Marija
U┐ytkownik

- 6 rano pobudka
- 6-7 przygotowanie siebie i dzieci do wyj┼Ťcia
- i td., itp.,
- 19.30 - 21 kolacja, szykowanie młodego do wyrka, ew. pomoc w lekcjach
- 21 jak dobrze pójdzie, dzieci w łóżkach, mam trochę czasu dla siebie, ale nie wytrzymuję dłużej niż do 23, źle znosze wczesne wstawanie
[...] Nie pisze tego, ┼╝eby si─Ö wy┼╝ali─ç, tylko u┼Ťwiadomi─ç tym, kt├│rzy nie maj─ů dzieci, jakie to jest absorbuj─ůce wszytsko. Jak nie ma zebrania w przedszkolu, to jest w szkole, albo jakie┼Ť inne atrakcje, a czasem fryzjer, czy kosmetyczka albo kinderbal.

tongue Ja mam podobnie, a kinderbal przeżyłam w poniedziałek lol Uczcie się, kobietki młode a niedzieciate big_smile

#125 2006-10-04 16:39:41

Robert_Benett
U┐ytkownik

"Posiadanie dziecka bez zony jest zasadniczo bardzo wygodne i wielu m─Ö┼╝czyznom odpowiada, szczg├│lnie, ┼╝e jest r├│wnoznaczne z widywaniem dziecka raz, g├│ra dwa razy w tygodniu i minimalnego udzia┼éu z codziennych zwi─ůzanych z nim obowi─ůzkach "

To ju┼╝ m─Özczyzna nie potrafilby wychowa─ç sam dziecka? W┼éasnie takie idiotyzmy sa w naszym prawodawstwie, ze facetowi dziecka nie dadz─ů..to absurd...
Chętnie chciałbym wychowywać dziecko...ale posiadać żonę niekoniecznie

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -

Stopka forum