Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2006-09-14 12:17:21

pak4
Użytkownik

Re: Idealni kandydaci na m??a ;-)

Jak schodzimy na grunt statystyki, to musz? si? zgodzi?. Tyle, ?e oprócz ?redniej warto rozpatrywa? cho?by odchylenie standardowe big_smile

(Przyznaj?, ?e odchylenia standardowego nie znalaz?em, a tylko same ?rednie -- GUS podaje, ?e ?rednia wieku panów m?odych to 26,2; a panien m?odych: 24,2 -- s? to dane na rok 2002, co jest o tyle wa?ne, ?e ten wiek si? stopniowo podnosi. Tak to jest dyskutowa? o statystyce ze "?cis?owcem" wink )

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#52 2006-09-14 12:38:22

Marija
Użytkownik

Jak schodzimy na grunt statystyki, to musz? si? zgodzi?. Tyle, ?e oprócz ?redniej warto rozpatrywa? cho?by odchylenie standardowe big_smile

(Przyznaj?, ?e odchylenia standardowego nie znalaz?em, a tylko same ?rednie -- GUS podaje, ?e ?rednia wieku panów m?odych to 26,2; a panien m?odych: 24,2 -- s? to dane na rok 2002, co jest o tyle wa?ne, ?e ten wiek si? stopniowo podnosi. Tak to jest dyskutowa? o statystyce ze "?cis?owcem" wink )

Pak, lito?ci, lito?ci!!!!!!!!!! big_smile

#53 2006-09-14 12:55:27

AineNiRigani
Użytkownik

Tak to jest dyskutowa? o statystyce ze "?cis?owcem" wink )

POkazuj? to samo co ta psina big_smile
http://img183.imageshack.us/img183/5686/psinakcd0.jpg

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#54 2006-09-14 14:58:26

Dione
Użytkownik

pak tylko nie statystyka :x
Mnie nied?ugo czeka statystyczne opracowywanie wyników bada? i ju? mi to sp?dza sen z powiek. Przeci?tny statystyk z wykszta?cenia na widok podobnych danych ucieka jak najdalej. Kole?ance z pracy statystyk opracowywa? dane przez kilka miesi?cy, a ona ju? od dwóch czy trzech tygodni usi?uje to wszystko przegry??. :?

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#55 2006-09-14 15:15:19

AineNiRigani
Użytkownik

Hmm. Ja jak musia?am obliczy? statystyczn? skuteczno?? szabli, to wyniki wysy?a?am do przyjació?ki do W?och, a analiz? dosta?am SMS (analiza skrócona big_smile)

#56 2006-09-15 12:33:21

megg
Użytkownik

Aine, czyja to ta pi?kniasta psina!! Jejku....

#57 2006-09-15 13:23:08

AineNiRigani
Użytkownik

no, niestety po?yczona big_smile

#58 2006-09-15 21:05:45

angelo
Użytkownik

Dione napisał:

Nie wiem jak moi szanowni koledzy, w ka?dym razie ja protestuj?! wink

W ramach dok?adno?ci: przeciwko czemu protestujesz? Czy?by? by? jednym z tych klasycznych idea?ów, którzy s?:
- romantyczni, ale rozs?dni
- dbaj?cy o wygl?d, ale nie lalusiowaty
- umiej?cy p?aka?, ale nie mazgaj
- przystojny
- oczytany i wykszta?cony
- inteligentny
- lubi?cy sport, ale nie kibic
- dowcipny, ale powa?ny
- umiej?cy gotowa?
- lubi?cy dzieci
- nosz?cy swoj? kobiet? na r?kach
- nie pij?cy i nie pal?cy
- maj?cy umys? techniczny, ale artysta
- bogaty
- wysoki
- odwa?ny
- rycerski
- z samochodem
- z domem
Wow! Czy jest na swiecie chociaz jeden facet posiadajacy chociaz polowe wmienionych zalet??? (ostatnia moge odpusic big_smile )

#59 2006-09-15 22:16:55

AineNiRigani
Użytkownik

Angelo, znam takiego, który ma 13 z tych cech. He he i przenigdny nie my?la?am o nim jak o jakimkolwiek kandydacie. On po prostu nie wchodzi w gr? big_smile

#60 2006-09-15 23:42:22

Robert_Benett
Użytkownik

patrz?c z perspektywy faceta..z takim idea?em kazda kobieta pr?dzej czy pó?niej zanudzi?aby si? na ?mier?....

Kwitn?ce irysy
U moich stóp -
Sanda?y sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#61 2006-09-16 00:11:59

AineNiRigani
Użytkownik

Robercie ta lista ma niemal wszystko co potrzeba do szcz??cia kobiecie (aczkolwiek jak dla mnie zabrak?o do?? wa?nej sprawy - ?e tak ujm? - bieg?o?ci w ars amandi ;D), a nawet wi?cej, bo ja bym z niej wywali?a jakie? 8-10 punktów big_smile
Je?li mamy do czynienia z przystojnym, inteligentnym, oczytanym facetem z poczuciem humoru, to jak mo?na si? z nim nudzi??

#62 2006-09-16 07:09:15

pak4
Użytkownik

aczkolwiek jak dla mnie zabrak?o do?? wa?nej sprawy - ?e tak ujm? - bieg?o?ci w ars amandi ;D

Anio?kom nie wypada o tym pisa? smile No, chyba, ?e chodzi?oby o bieg?o?? w niebia?skiej ars amandi big_smile

A tak w ogóle, to listy s? do?? przygn?biaj?ce i nie powinno si? ich czyta? na czczo sad

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#63 2006-09-16 11:26:54

angelo
Użytkownik

czyzby prowadzily do niestrawnosci? lol

#64 2006-09-16 11:29:04

angelo
Użytkownik

Angelo, znam takiego, który ma 13 z tych cech. He he i przenigdny nie my?la?am o nim jak o jakimkolwiek kandydacie. On po prostu nie wchodzi w gr? big_smile

Aine jesli moge zapytac: dlaczego nie wchodzi w rachube?
Zaintrygowalas mnie roll

#65 2006-09-16 13:04:57

AineNiRigani
Użytkownik

Aine jesli moge zapytac: dlaczego nie wchodzi w rachube?
Zaintrygowalas mnie roll

Z dwóch powodów:
po pierwsze oprócz tych wszystkich zalet ma równie liczn? (albo i liczniejsz?) list? wad i z?o?liwy charakter ( co tylko dodowodzi, ?e ta lista to pic na wod?, jest nieprecyzyjna itd big_smile)
a po drugie - to mój brat

#66 2006-09-16 14:12:30

angelo
Użytkownik

big_smile A ja obstawialam ojca. lol

#67 2006-09-16 19:19:30

pak4
Użytkownik

czyzby prowadzily do niestrawnosci? lol

Co to, to nie. Ale jak cz?owiek jest najedzony, to bardziej optymistycznie spogl?da na ?wiat. A tu mnie tak dobijacie sad

Mog? jedynie powiedzie?, ?e Darcy te? nie mia? samochodu big_smile I nawet chyba nie potrafi? gotowa?, wi?c jaki tam z niego idea? big_smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#68 2006-09-16 20:07:55

megg
Użytkownik

Tak, ale on chyba nie musia? umie?, a dziewcz?ta chyba ju? nie ?mia?y do listy zalet dopisa? zatrudniania przez 'idea?' kucharza...
A ja Wam mog? powiedzie?, ?e przesta?am my?le? nad tym, jakie cechy powinien mie? idealny kandydat na m??a, kiedy pomy?la?am, jak? ja by?abym ?on?...Có?...bez komentarza...i nie tylko przez brak umiej?tno?ci gotowania winkwink

#69 2006-09-16 21:02:04

AineNiRigani
Użytkownik

Có?, jak wspomina?am dla mnie ta lista to pic na wod?. Mog? z niej wywali? punkty: 1, 7, 9 (biliby?my si? o kuchnie big_smile)11, 13, 14, 15, 18, 19 ewentualnie po namy?le mog?abym zrezygnowa? z 3, 12 (pi? mo?e, ale rozs?dnie, gdyby pali? fajeczke, dopisa?abym to do zalet big_smile), 16.
Do tego doda?abym kilka swoich prywatnych punktów big_smile

#70 2006-09-16 22:22:02

megg
Użytkownik

Aine, jak Ty umiesz gotowa? i to do tego stopnia, ?e gotowa jeste? bi? si? o kuchni?, to...hm...ja si? z Tob? o?eni?! Pal sze?? orientacj?, b?dziesz mog?a mie? kochanka (mam nadziej?, ?e ja te? :oops: )....

A tak serio, to chcia?abym, ?eby? zdradzi?a te swoje prywatne punkty big_smile Chyba ?e s? ...no...nieprzyzwoite wink
Co do fajeczki, to nawet si? zgadzam, podobnie jak w kwestii ars amandi :oops: wink Ale tak jak powiedzia?am, gdyby m??szczy?ni zrobili swoj? list? idealnych kobiet to nie wiem, czy bym si? za?apa?a na jakikolwiek punkt:)

#71 2006-09-17 01:06:48

AineNiRigani
Użytkownik

Megg Twoja propozycja jest 6 (za mój sernik dosta?am ju? 5 propozycji ma??e?stwa, w tym 3 lesbijskie big_smile). To czy umiem, to inksza inkszo??. Ja w ogóle uwa?am, ?e je?li chodzi o kucharzenie, kobiety sa u?omne pod tym wzgl?dem. Feminizm feminizmem, ale kobieta nigdy nie b?dzie dobrym muzykiem, ani kucharzem. Przez biologi? big_smile
Pochodz? z kucharzuj?cej rodziny i przyznaj?, jestem ostatnia w kolejce i jak si? dopcham do kuchenki, to ho ho ho - ?wi?tuje przez reszt? roku big_smile
Ale pichce i mi wychodzi (moj? specjalno??i? jest kuchnia w?oska, aczkolwiek pochwal? si?, ?e szyneczke domowej roboty i swojsk? równie? kie?bask? potrafi? zrobi? big_smile) . Rodzina ?yje, przyjaciele tako? - to chyba dowód, nie?

Co do spowiedzi, to spowied? powszechna - oki. Ale ?ebym ja si? mia?a. Moja lista jest naprawd? nad wyraz skromna, ale punkty nieprzyzwoite z ca?? pewno?ci? s? (jakby mog?o nie by?? Jestem ralistk?. W dodatku ze sk?onno?ciami heodnistycznymi), ale z umiarem. Co do reszty (poza punktami ju? wcze?niej wymienionymi). Hmm.
1. Dla mnie najwa?niejsz? cech? jest pozucie humoru, najlepiej ciut ironiczne. Facet musi mnie bawi?, ale nie robi? z siebie pajaca. Po prostu ja bez ?miechu wi?dn?. Musz? si? ?mia? i je?li trafi?abym na ponuraka, pewnie zatraci?aby si? gdzie? jaka? wa?na cz??c mojej osobowo?ci.
2. Turystyka. Uwielbiam wyje?d?a?, zwiedza?, ogl?da?, spacerowa?. I nie lubi? tego robi? sama. Marzy mi si? facet ciekawy ?wiata.
3. Filmy - to moja kolejna mi?o??. Ale do kina te? nie lubi? chodzi? sama (tzn. moge i?? na inny film ni? towarzysz, ale sama fakt wyj?cia)
4. WARUNEK NIEZB?DNY!!! Musi kochac zwierz?ta i akceptowa? koty. Ja nie mog? ?y? bez jakiego? futrzaka pod r?k?. Mam kota na punkcie kotów i chocia? nie wymagam od Idealnego Kandydata tego samego, musi je akceptowa?.
5. Mam wiele pasji. nie wymagam, ?eby mój idea? je dzieli? (aczkolwiek gdyby tak by?o, by?by idea?em idealnym big_smile), ale nie mo?e mi ich zabrania?, gasi?, zniech?ca? mnie itp.
6. Brwi. Musi mie? odlotowe brwi.

I na razie to by by?o na tyle. Tak na gor?co. Chyba nic wielkiego i wygórowanego, nie? big_smile

#72 2006-09-17 10:38:52

pak4
Użytkownik

[...]ale kobieta nigdy nie b?dzie dobrym muzykiem, ani kucharzem. Przez biologi? big_smile

Rozumiem, ?e jak podam przyk?ady Marty Argerich, Agnieszki Duczmal, Marie Claire Alain, czy Emmanuelle Haim, to uznasz to za wyj?tki potwierdzaj?ce regu???

6. Brwi. Musi mie? odlotowe brwi.

Zach?cony wspomnianym sernikiem podbieg?em do lustra. Ale nic z tego sad

A tak w ogóle, to bardzo sympatyczna lista. Do przeczytania i na czczo smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#73 2006-09-17 11:44:03

AineNiRigani
Użytkownik

Jakby? zgad?. Wyj?tki. Teraz tylko tak gwoli wyja?nienia spytam, czy to s? jakie? kucharki? :twisted:

A co do brwi - cóz, to tylko ja jestem w stanie stwierdzi? big_smile

#74 2006-09-17 17:43:01

NieVe
Użytkownik

a co to znaczy odlotowe brwi?? big_smile

gg 6516634
"Dobra ksi??a to rodzaj alkoholu - te? idzie do g?owy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

#75 2006-09-17 17:53:32

AineNiRigani
Użytkownik

Nie ma regu?y. No po prostu s? odlotowe i albo ich nie ma. I tyle.

Stopka forum