Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-08-31 08:07:47

Marija
U┐ytkownik

Re: Idealni kandydaci na m─Ö┼╝a ;-)

lol zgadza si─Ö wink

#27 2006-09-05 09:11:25

Dione
U┐ytkownik

Wcale nie chodzi o to jaki powinien być, a jaki powinien nie być. Po prostu idealny kandydat na męża powinien być facetem, który gdyby nie jego wszystkie wady byłby wprost idealny.

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#28 2006-09-05 20:02:19

lemonick
U┐ytkownik

nie ma idea┼éu. ka┼╝dy m─Ö┼╝czyzna ma wady (je┼Ťli jest chodz─ůcym po Ziemi Bogiem, jest inteligentny i oczytany, wygadany i kulturalny- no i kocha Ci─Ö nad ┼╝ycie, to mo┼╝e by─ç uzale┼╝niony od le┼╝enia na kanapie, palenia papieros├│w, ogl─ůdania meczy, picia alkoholi, spogl─ůdania na Ciebie z g├│ry i rozkazywania wszystkim dooko┼éa w┼é─ůcznie z Twoim kotem/psem/rybk─ů/chomikiem, much─ů na ┼Ťcianie i Twoim rodzicom)
a idealni kandydaci na m─Ö┼╝a istniej─ů tylko w ksi─ů┼╝kach/filmach smile

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#29 2006-09-05 21:31:36

Vasco
Administrator

Nie wiem jak moi szanowni koledzy, w ka┼╝dym razie ja protestuj─Ö! wink

#30 2006-09-06 08:20:44

Marija
U┐ytkownik

Typowe niezrozumienie pomiędzy "płciami" (co za wyraz) lol lol lol

#31 2006-09-07 13:55:23

Dione
U┐ytkownik

Nie wiem jak moi szanowni koledzy, w ka┼╝dym razie ja protestuj─Ö! wink

W ramach dok┼éadno┼Ťci: przeciwko czemu protestujesz? Czy┼╝by┼Ť by┼é jednym z tych klasycznych idea┼é├│w, kt├│rzy s─ů:
- romantyczni, ale rozs─ůdni
- dbaj─ůcy o wygl─ůd, ale nie lalusiowaty
- umiej─ůcy p┼éaka─ç, ale nie mazgaj
- przystojny
- oczytany i wykształcony
- inteligentny
- lubi─ůcy sport, ale nie kibic
- dowcipny, ale powa┼╝ny
- umiej─ůcy gotowa─ç
- lubi─ůcy dzieci
- nosz─ůcy swoj─ů kobiet─Ö na r─Ökach
- nie pij─ůcy i nie pal─ůcy
- maj─ůcy umys┼é techniczny, ale artysta
- bogaty
- wysoki
- odwa┼╝ny
- rycerski
- z samochodem
- z domem
- i jeszcze ca┼éy szereg zalet, kt├│re powinien idea┼é posiada─ç (takie spisy kr─ů┼╝─ů w internecie pod has┼éem: czego kobiety wymagaj─ů od m─Ö┼╝czyzn, a m─Ö┼╝czy┼║ni od kobiet)
Je┼Ťli posiadasz wszystkie wymienione cechy to rozwa┼╝, ze na forum jest nas kilkaset i wszystkie poszukujemy takiego "jedynego" - b─Ödziemy musia┼éy si─Ö Tob─ů podzieli─ç. Ja jestem pierwsza w kolejce :twisted:

#32 2006-09-07 14:02:33

megg
U┐ytkownik

Osz.....istniej─ů tacy faceci? Ja ┼Ťmiem w─ůtpi─ç :oops:

#33 2006-09-07 14:09:52

Vasco
Administrator

Aby wyj┼Ť─ç z sytuacji z honorem powiem, ┼╝e jestem ┼╝onaty, wi─Öc nawet wymaga┼ä nie przeczyta┼éem wink

#34 2006-09-07 14:11:39

Dione
U┐ytkownik

Szczerze m├│wi─ůc znam jednego, kt├│remu jest blisko (no tak 10% mu brakuje) do takiego idea┼éu. Ale.... Cho─çby┼Ť zrobi┼éa mu najsmaczniejszy obiad, da┼éa najwi─Öksz─ů porcj─Ö, poda┼éa wszystko najpi─Ökniej, wygl─ůda┼éa naj┼Ťliczniej i on wszystko by pochwali┼é, to.... kwiatki w wazonie powinny by─ç innego koloru roll
I jak tu nie zgrzyta─ç z─Öbami lol

#35 2006-09-07 14:12:38

Dione
U┐ytkownik

Aby wyj┼Ť─ç z sytuacji z honorem powiem, ┼╝e jestem ┼╝onaty, wi─Öc nawet wymaga┼ä nie przeczyta┼éem wink

A to pech lol

#36 2006-09-09 20:55:53

lemonick
U┐ytkownik

no tak, najlepsi s─ů zawsze:
a) ┼╝onaci
b) ksi─Ö┼╝mi
c) "homoseksualistami"

reszta to "normalni", "przeci─Ötni" albo/i "beznadziejni" m─Ö┼╝czy┼║ni, oraz tacy, kt├│rzy... poprostu s─ů.... jak Collins wink

oczywi┼Ťcie zdarzaj─ů si─Ö przypadki, kt├│re, nie pasuj─ů do ┼╝adnego punktu. i tacy, kt├│rzy s─ů idealni pod ka┼╝dym wzgl─Ödem... wink ale to wyj─ůtki...

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#37 2006-09-12 12:46:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Nie znam ┼╝adnego fajnego faceta kt├│ry jest ksi─Ödzem, ani ┼╝adnego ksi─Ödza, kt├│ry jest fajnym facetem. Znam kilku zonatych (ale to wynika z mojego wieku big_smile) a homoseksuali┼Ťci nigdy nie b─Öda idea┼éem. Oni s─ů jedynie dobrymi przyjaci├│┼émi.
W zasadzie jak zwykle lemonick - chyba si─Ö nie zgadzam big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#38 2006-09-12 13:09:42

megg
U┐ytkownik

Nie znam ┼╝adnego fajnego faceta kt├│ry jest ksi─Ödzem, ani ┼╝adnego ksi─Ödza, kt├│ry jest fajnym facetem.

Ja te┼╝ :?

#39 2006-09-12 13:48:24

Marija
U┐ytkownik

Nie znam ┼╝adnego fajnego faceta kt├│ry jest ksi─Ödzem, ani ┼╝adnego ksi─Ödza, kt├│ry jest fajnym facetem.

Ja te┼╝ :?

A ja znam - wow!! Ale to naprawd─Ö cz┼éowiek zaanga┼╝owany w to, co robi - ksi─ůdz z tzw. powo┼éaniem :cry: Mo┼╝e to kwestia doj┼Ťcia do pewnego wieku, takie "zauwa┼╝anie"?? Z tego co wiem, licealistki inaczej rzecz widz─ů ni┼╝ dojrza┼ée niewiasty?? Uszy do g├│ry big_smile

#40 2006-09-12 13:51:05

Marija
U┐ytkownik

Hehe, wysz┼éa ma┼éa prowokacja :oops: Tusz─Ö, ┼╝e Aine i megg si─Ö nie wzburz─ů. smile

#41 2006-09-13 00:07:50

AineNiRigani
U┐ytkownik

Oko to ja mia┼éam zawsze, niezale┼╝nie od wieku (big_smile). Aczkolwiek przyznaj─Ö - mam wybitne nieszcz─Ö┼Ťcie trafiania na zupe┼énie beznadziejnych ksi─Ö┼╝y, kt├│rym powinno zakaza─ç si─Ö kontaktu z dzie─çmi i m┼éodzie┼╝─ů.
Marija, jedna jask├│┼éka deszczu nie czyni. Na dzie┼ä dzisiejszy z autopsji wynika mi, ┼╝e do tego zawodu lgn─ů sami palanci. I dobrze :twisted:

#42 2006-09-13 00:19:51

AineNiRigani
U┐ytkownik

Tusz─Ö, ┼╝e Aine i megg si─Ö nie wzburz─ů. smile

Och, mo┼╝e gdyby┼Ť napisa┼éa, ┼╝e lody czekoladowe s─ů smaczniejsze ni┼╝ pistacjowe - pewnie bym si─Ö wzburzy┼éa... wink

#43 2006-09-13 13:50:15

Dione
U┐ytkownik

Tusz─Ö, ┼╝e Aine i megg si─Ö nie wzburz─ů. smile

Och, mo┼╝e gdyby┼Ť napisa┼éa, ┼╝e lody czekoladowe s─ů smaczniejsze ni┼╝ pistacjowe - pewnie bym si─Ö wzburzy┼éa... wink

Ja preferuj─Ö ┼Ťmietankowe lol
Tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e ci fajni faceci do wzi─Öcia, to ju┼╝ niestety wymar┼éy gatunek. roll

#44 2006-09-13 16:02:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

Tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e ci fajni faceci do wzi─Öcia, to ju┼╝ niestety wymar┼éy gatunek. roll

Jestem w takim wieku, ┼╝e r├│wnoletni fajni faceci najcz─Ösciej sa ju┼╝ zaj─Öci. Teraz pozostaje tylko czeka─ç a┼╝ b─Öd─ů wolni big_smile

#45 2006-09-13 18:54:17

pak4
U┐ytkownik

Jestem w takim wieku, ┼╝e r├│wnoletni fajni faceci najcz─Ösciej sa ju┼╝ zaj─Öci. Teraz pozostaje tylko czeka─ç a┼╝ b─Öd─ů wolni big_smile

??
W ubieg┼éym roku o┼╝eni┼é si─Ö m├│j by┼éy dyrektor, zrywaj─ůc w ten spos├│b ze starokawalerstwem. W wieku 80 lat smile To a propos zaj─Ötych facet├│w w Twoim wieku big_smile

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#46 2006-09-13 19:18:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

W ubieg┼éym roku o┼╝eni┼é si─Ö m├│j by┼éy dyrektor, zrywaj─ůc w ten spos├│b ze starokawalerstwem. W wieku 80 lat smile To a propos zaj─Ötych facet├│w w Twoim wieku big_smile

Czy to jaka┼Ť insynuacja ( lol lol lol teraz czekam)

#47 2006-09-13 19:39:43

pak4
U┐ytkownik

Insynuacja? Nie! Za to prowokacja -- owszem big_smile

Do niedawna u mnie w pracy by┼éo sporo kawaler├│w starszych (o ile mam podstawy by to zgadywa─ç) od Ciebie. Teraz to si─Ö co prawda pozmienia┼éo i jeste┼Ťmy w mniejszo┼Ťci smile , lecz przecie┼╝ kawalerowie wci─ů┼╝ jeszcze trafiaj─ů si─Ö na tym ┼Ťwiecie. Co prawda starokawalerstwo prowadzi do zdziwaczenia, ale w sumie ka┼╝dy przypadek nale┼╝y rozpatrywa─ç oddzielnie.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#48 2006-09-13 20:19:52

AineNiRigani
U┐ytkownik

dobra dobra, ale musze Ci─Ö zmartwi─ç. Mnie 80-latkowie jednak chyba nie interesuj─ů :twisted:

#49 2006-09-14 07:23:34

pak4
U┐ytkownik

dobra dobra, ale musze Ci─Ö zmartwi─ç. Mnie 80-latkowie jednak chyba nie interesuj─ů :twisted:

No i jak tu utuli─ç sw├│j ┼╝al? :cry:

big_smile

A tak powa┼╝nie, trafia mi si─Ö wpada─ç na kawaler├│w starszych od Ciebie (niekoniecznie 80-latk├│w wink ), takich co to uczyli si─Ö i pracowali, a┼╝ zrobiwszy doktorat i osi─ůgn─ůwszy trzydzie┼Ťci kilka lat, orientuj─ů si─Ö, ┼╝e brakuje im rodzinnego ciep┼éa i ch─Ötnie znale┼║liby kogo┼Ť, by dzieli─ç z nim ┼╝ycie. Czy s─ů fajni, to ja si─Ö wypowiada─ç nie b─Öd─Ö, bo wiele z kryteri├│w 'm─Öskiego idea┼éu', to dla mnie niezrozumia┼éa metafizyka wink W ka┼╝dym razie, gdy twierdzisz, ┼╝e w Twoim wieku nie ma ju┼╝ fajnych kawaler├│w, to mnie bulwersujesz smile Takie zdania to mo┼╝na publicznie wypowiada─ç dopiero jak si─Ö setk─Ö przekroczy big_smile

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#50 2006-09-14 11:15:25

AineNiRigani
U┐ytkownik

Pak, ja napisałam najczesciej
I jakby nie patrze─ç, nadal uwa┼╝am, ┼╝e to prawda. A te wyj─ůtki, tylko potwierdzaj─ů regu┼é─Ö big_smile
Statystyczny Polak ┼╝eni si─Ö podobno maj─ůc 24 lata, Polka wychodzi za m─ů┼╝ maj─ůc lat 21

Stopka forum