Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#301 2009-07-20 17:46:46

Akaterine
Administrator

Re: Nowy design strony?

Twój projekt, Elbereth, jest przepiękny! Strona wyglądałaby idealnie.

elbereth napisał:

2. Boczne menu to w moim zamyśle nie tyle działy, co odsyłacze do najważniejszych informacji (innymi słowy, taki niezbędnik). Czyli pod każdym z tych linków będzie pojedyncze, obszerne opracowanie, a nie zbiór artykułów/newsów luźno związanych z tematem. Najważniejsze opracowania osobno, newsy osobno (tj. na stronie głównej i w archiwum) - to powinno ułatwić nawigację na stronie i odnajdywanie konkretnych informacji.

Albo, choć nie wiem, czy to da radę od strony technicznej, w przypadku gdy jest jedno opracowanie, odnośnik z menu prowadziłby do niego, a gdy więcej - do listy artykułów. Bo w przypadku biografii Jane - jej życia dotyczą zarówno 4 pierwsze artykuły ze strony (pierwsze chronologicznie), jak i artykuły o niej i Tomie Lefroy'u które pojawiły się po premierze "BJ", i wiele innych.

elbereth napisał:

I tak, trzeba napisać artykuł o modzie.

Może znajdzie się chętny? wink. Chyba Tamara się orientowała się dobrze w temacie, no i kajani, autorka strony o modzie XIX wieku, ale chyba nie zaglądają często na forum. No i nie wiadomo, czy by się tego podjęły, bo napisanie spójnego i jasnego tekstu może być trudne.


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB