Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-08-15 22:43:23

oszollomka
U┐ytkownik

komplet powie┼Ťci

Witam! big_smile Czy mo┼╝e orientuje si─Ö kto┼Ť czy mo┼╝na zakupi─ç wszytkie powiesci JA wydane w tej samej seri wydawniczej? chodzi mi o to zeby nie miec kilku ksi─ůzek innych format├│w i w innej szacie graficznej. z tego co uda┼éo mi si─Ö odszuka─ç w internecie znalaz┼éam ksi─ůzki z wydawnicta Pruszy┼äkiego ("Dum─Ö i Uprzedzenie", "Rozwa┼╝n─ů i Romantyczn─ů", "Opactwo Northanger", "Perswazje", "Sandition", "Emm─Ö", "Lady Susan, Watsonowie, Sandition" i brakuje mi tam jedynie "Mansfield Park" :cry: . Przetrz─ůsne┼éam ca┼éy internet ale nigdzie nie mog┼éam natrafi─ç na to wydanie tej ksi─ů┼╝ki. Wydaje si─Ö dziwne aby wydali np "Lady Susan" a MP ju┼╝ nie ;/ Co prawda znalaz┼éam jakie┼Ť oferty kt├│re my┼Ťle ze mog┼éyby zawiera─ç to czego poszukuje, jednak nigdzie nie by┼éy zamieszczone zdj─Öcia ksi─ů┼╝ki, a niechcia┼éabym zam├│wi─ç takiej, kt├│ra okaze sie po dostarczeniu do domu ze nie bedzie tym czego poszukuje (7 ┼éadnie, cacy a 8 brzydkie kacz─ůtko) Wi─Öc chcia┼éabym si─Ö spyta─ç czy kto┼Ť si─Ö orientuje czy istanieje wydanie ksi─ů┼╝ki MP pruszy┼äki i sp├│┼éka tej samej seri co reszta wymienionych ksi─ů┼╝ek wym.20x14 badz 20,5x14,5 Ewentualnie prosze o wiadomo┼Ťci o seriach ksi─ůzek zawieraj─ůce podane przezemnie tytu┼éy b─ůd┼║ serie obszerniejsze, wszystko jednak w j─Özyku polskim i b─Öd─ůce w miare dost─Öpne. Za wszelk─ů pomoc z g├│ry dzi─Ökuje. smile

#2 2006-08-16 09:55:34

lady_kasiek
U┐ytkownik

Re: komplet powie┼Ťci

Z tego co się orientuję nie kupisz już Sandationu, LAdy Susan i Watsonów bo nakład im się wyczerpał( o ile się orientuję)
Pr├│szy┼äski wyda┼é seri─Ö kieszonkow─ů i i kupisz j─ů na pewno za ok 15 z┼é sztuka smile

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#3 2006-08-16 11:16:06

elbereth
U┐ytkownik

Zajrzyj tutaj (druga pozycja): http://www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=163 smile To wprawdzie wydanie kieszonkowe (10 na 17 cm), ale w tej serii ukaza┼éy si─Ö wszystkie uko┼äczone powie┼Ťci J.A. --> http://www.proszynski.pl/asp/autorzycd. … or_id=1231

Pozosta┼ée, jak pisze lady_kasiek, ci─Ö┼╝ko dosta─ç, bo nak┼éady s─ů wyczerpane.

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#4 2006-08-16 11:25:58

Marija
U┐ytkownik

Komplecik od Pr├│szy┼äskiego to ja naby┼éam jakie┼Ť 10 lat temu, ale m┼éodsze PT Forumowiczki to nie mog─ů takiej okazji pami─Öta─ç - to by┼éo w zesz┼éym wieku lol Dawno, dawno temu, kiedy o internecie cz─Ö┼Ťciej si─Ö s┼éysza┼éo, ni┼╝ go widzia┼éo, i nikt nie m├│g┼é grasowa─ç po Goooglu, Merlinie ani innym Allegro......Jak my┼Ťmy ┼╝yli? Zam├│wienie trza by┼éo w z─Öbach na poczt─Ö, kosz-marite!!! 8O I kom├│rek nie by┼éo (takie rozmiar├│w ceg┼éy pojawia┼éy si─Ö w ameryka┼äskich filmach, patrz "Adwokat diab┼éa" czy jakos tak big_smile ). A wracaj─ůc do wyd. Pr├│szy┼äski i ska, to nie┼║le si─Ö m├│j komplecik trzyma, mimo cz─Östego u┼╝ywania, kartki nie wypadaj─ů, ok┼éadka trzyma. Warto na nie polowa─ç na Allegro.
A na stronie www. to zupełnie inne wydania, nie taka okładka.

#5 2006-08-16 14:35:37

oszollomka
U┐ytkownik

hmm... czyli nie mam co liczy─ç, ┼╝e zbior─Ö te wszystkie ksi─ů┼╝ki sad. B─Öd─Ö chyba musia┼éa si─Ö zadowoli─ç tymi jedynie doko┼äczonymi. Jest wydana seria pruszy┼äkiego ale gdzie┼Ť natrafi┼éam jeszcze na jedn─ů kt├│ra r├│wnie┼╝ zawiera 6 pozycji. No trudno trzeba b─Ödzie si─Ö zdecydowa─ç na co┼Ť z tego, bo u mnie "na wsi" nic nie mo┼╝na dosta─ç... Dzi─Öki za pomoc :*

#6 2006-08-16 15:14:22

oszollomka
U┐ytkownik

ehh nie okaza┼éo si─Ö ze tamta seria jest angloj─Özyczna ;/. Hmm wi─Öc pozostaje tylko ta z pruszy┼äkiego, zabardzo mi si─Ö to nie podoba, ale w sumie chodzi o zawarto┼Ť─ç big_smile . A mo┼╝e kto┼Ť si─Ö orientuje czy w najbli┼╝szym mo┼╝e si─Ö co┼Ť ukaza─ç od JA?:>

#7 2006-08-16 16:32:19

lady_kasiek
U┐ytkownik

JA mam prawie wszystkie z tej serii kieszonkowej i chwal─Ö sobie smile
A o wznowienie...
Oj nie wiem ale nie ma co liczy─ç chyba....

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#8 2006-08-16 17:09:17

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mansfield też tam było (tzn, u Prószyńskiego). Jak dopadnę i odkopię moje wydanie z kosza, możemy się zamienić (o ile to będzie to samo wydanie).
Mnie nie zależy na tym aby wszystko było z jednego wydania i jest mi wszystko jedno.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#9 2006-08-16 21:47:58

caroline
U┐ytkownik

Mansfield jest na pewno w tej serii (m├│wisz o Klasyce Powie┼Ťci?), szukaj w antykwariatach, czasem si─Ö pojawia. wink

#10 2006-08-16 23:57:40

oszollomka
U┐ytkownik

antykwariaty to dobry pomys┼é ale nie w trzydziesto tysi─Öcznym miasteczku. kompletne zadupie ;/ a do najblizszego wiekszego miasta 100 km. hmm nie wiem musze sie zastanowic i zacz─ůc co┼Ť kombinowac, bo wole miec swoje ksi─ů┼╝ki ni┼╝ z biblioteki a zreszt─ů tamtejszy zbi├│r JA jest do┼Ť─ç skromny

#11 2006-08-17 10:55:36

fringilla
U┐ytkownik

W serii klasyka powie┼Ťci wysz┼éo wszystko, co zosta┼éo przet┼éumaczone. Jesli chodzi o te, kt├│rych nak┼éady si─Ö wyczerpa┼éy, radz─Ö polowa─ç na allegro, osiagaj─ů co prawda wysokie ceny, alejak ci zalezy, to warto.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#12 2006-09-21 16:41:28

Jeanne
U┐ytkownik

Ja mam 5 na razie z kolekcji Hachette i sobie chwal─Ö. big_smile Ok┼éadka twarda, wszytsa zak┼éadka....20 z┼é sztuka, moim zdaniem warto. Jak kto┼Ť chce mog─Ö poda─ç nr telefonu, archiwalne numery mo┼╝na zam├│wi─ç, a koszt przesy┼éki tylko 5 z┼é. big_smile

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Stopka forum