Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-08-15 22:43:23

oszollomka
Użytkownik

komplet powie?ci

Witam! big_smile Czy mo?e orientuje si? kto? czy mo?na zakupi? wszytkie powiesci JA wydane w tej samej seri wydawniczej? chodzi mi o to zeby nie miec kilku ksi?zek innych formatów i w innej szacie graficznej. z tego co uda?o mi si? odszuka? w internecie znalaz?am ksi?zki z wydawnicta Pruszy?kiego ("Dum? i Uprzedzenie", "Rozwa?n? i Romantyczn?", "Opactwo Northanger", "Perswazje", "Sandition", "Emm?", "Lady Susan, Watsonowie, Sandition" i brakuje mi tam jedynie "Mansfield Park" :cry: . Przetrz?sne?am ca?y internet ale nigdzie nie mog?am natrafi? na to wydanie tej ksi??ki. Wydaje si? dziwne aby wydali np "Lady Susan" a MP ju? nie ;/ Co prawda znalaz?am jakie? oferty które my?le ze mog?yby zawiera? to czego poszukuje, jednak nigdzie nie by?y zamieszczone zdj?cia ksi??ki, a niechcia?abym zamówi? takiej, która okaze sie po dostarczeniu do domu ze nie bedzie tym czego poszukuje (7 ?adnie, cacy a 8 brzydkie kacz?tko) Wi?c chcia?abym si? spyta? czy kto? si? orientuje czy istanieje wydanie ksi??ki MP pruszy?ki i spó?ka tej samej seri co reszta wymienionych ksi??ek wym.20x14 badz 20,5x14,5 Ewentualnie prosze o wiadomo?ci o seriach ksi?zek zawieraj?ce podane przezemnie tytu?y b?d? serie obszerniejsze, wszystko jednak w j?zyku polskim i b?d?ce w miare dost?pne. Za wszelk? pomoc z góry dzi?kuje. smile

#2 2006-08-16 09:55:34

lady_kasiek
Użytkownik

Re: komplet powie?ci

Z tego co si? orientuj? nie kupisz ju? Sandationu, LAdy Susan i Watsonów bo nak?ad im si? wyczerpa?( o ile si? orientuj?)
Prószy?ski wyda? seri? kieszonkow? i i kupisz j? na pewno za ok 15 z? sztuka smile

GRITAR?? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#3 2006-08-16 11:16:06

elbereth
Użytkownik

Zajrzyj tutaj (druga pozycja): http://www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=163 smile To wprawdzie wydanie kieszonkowe (10 na 17 cm), ale w tej serii ukaza?y si? wszystkie uko?czone powie?ci J.A. --> http://www.proszynski.pl/asp/autorzycd. … or_id=1231

Pozosta?e, jak pisze lady_kasiek, ci??ko dosta?, bo nak?ady s? wyczerpane.

?ona: Dlaczego zostawi?e? mnie sam?? Wida? kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M??: Ale? sk?d! Gdyby?cie oboje ton?li w rzece, ratowa?bym Ciebie!
?ona: Naprawd??
M??: Oczywi?cie! Jeste? dwa razy l?ejsza! big_smile

#4 2006-08-16 11:25:58

Marija
Użytkownik

Komplecik od Prószy?skiego to ja naby?am jakie? 10 lat temu, ale m?odsze PT Forumowiczki to nie mog? takiej okazji pami?ta? - to by?o w zesz?ym wieku lol Dawno, dawno temu, kiedy o internecie cz??ciej si? s?ysza?o, ni? go widzia?o, i nikt nie móg? grasowa? po Goooglu, Merlinie ani innym Allegro......Jak my?my ?yli? Zamówienie trza by?o w z?bach na poczt?, kosz-marite!!! 8O I komórek nie by?o (takie rozmiarów ceg?y pojawia?y si? w ameryka?skich filmach, patrz "Adwokat diab?a" czy jakos tak big_smile ). A wracaj?c do wyd. Prószy?ski i ska, to nie?le si? mój komplecik trzyma, mimo cz?stego u?ywania, kartki nie wypadaj?, ok?adka trzyma. Warto na nie polowa? na Allegro.
A na stronie www. to zupe?nie inne wydania, nie taka ok?adka.

#5 2006-08-16 14:35:37

oszollomka
Użytkownik

hmm... czyli nie mam co liczy?, ?e zbior? te wszystkie ksi??ki sad. B?d? chyba musia?a si? zadowoli? tymi jedynie doko?czonymi. Jest wydana seria pruszy?kiego ale gdzie? natrafi?am jeszcze na jedn? która równie? zawiera 6 pozycji. No trudno trzeba b?dzie si? zdecydowa? na co? z tego, bo u mnie "na wsi" nic nie mo?na dosta?... Dzi?ki za pomoc :*

#6 2006-08-16 15:14:22

oszollomka
Użytkownik

ehh nie okaza?o si? ze tamta seria jest angloj?zyczna ;/. Hmm wi?c pozostaje tylko ta z pruszy?kiego, zabardzo mi si? to nie podoba, ale w sumie chodzi o zawarto?? big_smile . A mo?e kto? si? orientuje czy w najbli?szym mo?e si? co? ukaza? od JA?:>

#7 2006-08-16 16:32:19

lady_kasiek
Użytkownik

JA mam prawie wszystkie z tej serii kieszonkowej i chwal? sobie smile
A o wznowienie...
Oj nie wiem ale nie ma co liczy? chyba....

GRITAR?? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#8 2006-08-16 17:09:17

AineNiRigani
Użytkownik

Mansfield te? tam by?o (tzn, u Prószy?skiego). Jak dopadn? i odkopi? moje wydanie z kosza, mo?emy si? zamieni? (o ile to b?dzie to samo wydanie).
Mnie nie zale?y na tym aby wszystko by?o z jednego wydania i jest mi wszystko jedno.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#9 2006-08-16 21:47:58

caroline
Użytkownik

Mansfield jest na pewno w tej serii (mówisz o Klasyce Powie?ci?), szukaj w antykwariatach, czasem si? pojawia. wink

#10 2006-08-16 23:57:40

oszollomka
Użytkownik

antykwariaty to dobry pomys? ale nie w trzydziesto tysi?cznym miasteczku. kompletne zadupie ;/ a do najblizszego wiekszego miasta 100 km. hmm nie wiem musze sie zastanowic i zacz?c co? kombinowac, bo wole miec swoje ksi??ki ni? z biblioteki a zreszt? tamtejszy zbiór JA jest do?? skromny

#11 2006-08-17 10:55:36

fringilla
Użytkownik

W serii klasyka powie?ci wysz?o wszystko, co zosta?o przet?umaczone. Jesli chodzi o te, których nak?ady si? wyczerpa?y, radz? polowa? na allegro, osiagaj? co prawda wysokie ceny, alejak ci zalezy, to warto.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#12 2006-09-21 16:41:28

Jeanne
Użytkownik

Ja mam 5 na razie z kolekcji Hachette i sobie chwal?. big_smile Ok?adka twarda, wszytsa zak?adka....20 z? sztuka, moim zdaniem warto. Jak kto? chce mog? poda? nr telefonu, archiwalne numery mo?na zamówi?, a koszt przesy?ki tylko 5 z?. big_smile

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Stopka forum