Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-08-14 09:44:53

joana
U┐ytkownik

Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Dla mi┼éo┼Ťniczek Bollywoodu film z Sharhrukh Khanem w ALE KINO w czwartek 24 sierpnia , godz. 20. 00

#2 2006-08-14 13:40:52

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

to ogloszenie bardziej pasuje mi do tematu o tym co bedzie w telewizji. big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#3 2006-08-14 14:05:40

joana
U┐ytkownik

Źle się wstrzeliłam? 8)

#4 2006-08-14 14:15:57

AineNiRigani
U┐ytkownik

czy ┼║le? To chyba nie o t─ů kategori─Ö chodzi big_smile
W sumie ten w─ůtek nie b─Ödzie kontunuowany, bo nie ma raczej do tego podstaw, wi─Öc bardziej mi pasuje do zapowiedzi telewizyjnych. Tam wystarczy kr├│tka informacja.
Nowy temat to zapowied┼║ na jak─ů┼Ť dyskusje. Mo┼╝e nie wypali─ç, ale jednak jest to zapowied┼║. W tym przypadku temat jest wyczerpany sam w sobie, a to chyba troche zatraca jasno┼Ť─ç forum.
Tak mi si─Ö przynajmniej wydaje big_smile

#5 2006-08-14 15:55:56

elbereth
U┐ytkownik

Aine, zauwa┼╝ ┼╝e ju┼╝ od jakiego┼Ť czasu posty w tym dziale maj─ů w┼éa┼Ťnie tak─ů konstrukcj─Ö: na takim a takim kanale, wtedy i wtedy b─Ödzie film... Joana napisa┼éa sw├│j zgodnie ze schematem smile Dyskusja mo┼╝e si─Ö wywi─ůza─ç (lub nie) kiedy kto┼Ť obejrzy wspomniany film smile

Niemniej rozumiem, o co Ci chodzi: wszystkie informacje o wy┼Ťwietlanych w TV filmach powinny by─ç w jednym w─ůtku, tak jak to jest w SPD. Tylko nie kojarz─Ö, czy my na tutejszym forum wog├│le mamy taki w─ůtek smile Dlatego ju┼╝ od pewnego czasu wszystko jest wrzucane tutaj. Sama doda┼éam temat o "Jane Eyre" :oops:

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#6 2006-08-14 16:26:04

AineNiRigani
U┐ytkownik

Niemniej rozumiem, o co Ci chodzi: wszystkie informacje o wy┼Ťwietlanych w TV filmach powinny by─ç w jednym w─ůtku, tak jak to jest w SPD.

Niedok┼éadnie o to mi chodzi┼éo. S─ů czasem takie filmy, kt├│re mog─ů zainspirowa─ç dyskusj─Ö - tak jak jest w przypadku Jane Eyre (chocia┼╝ o ile pami─Ötam taki w─ůtek chyba by┼é). Dlatego te┼╝ nie napisa┼éam nic w kwestii Przemin─Ö┼éo z wiatrem, bo i w tym przypadku wra┼╝enia to temat - rzeka.
Natomiast rzucanie wszystkimi nowo┼Ťciami w nowym w─ůtku - to jest moim zdaniem za┼Ťmiecanie. W ich nat┼éoku moga zgin─ů─ç jakie┼Ť ciekawe i wa┼╝ne tematy.
Na pewno by┼é w─ůtek dotycz─ůcy nowo┼Ťci telewizyjnych, a nawet je┼Ťli go nie ma, to warto by stworzy─ç big_smile

#7 2006-08-14 16:43:03

elbereth
U┐ytkownik

Hmm, przejrza┼éam ca┼éy dzia┼é i z temat├│w "zbiorczych", ┼╝e si─Ö tak wyra┼╝─Ö, jest tylko: "Filmy z Colinem Firthem" (i to co najmniej ze trzy razy) smile Ale pomys┼é umieszczenia takiego w┼éa┼Ťnie "zbiorczego w─ůtku" jest dobry, wi─Öc przy najbli┼╝szej okazji si─Ö go stworzy, ja my┼Ťl─Ö big_smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#8 2006-08-14 17:19:26

AineNiRigani
U┐ytkownik

kurcze, tez nie widze, ale pami─Ötam, ┼╝e takie co┼Ť by┼éo, bo cz─Östo tam zagl─ůda┼éam (nie chcia┼éo mi si─Ö czyta─ç telewizyjnego rozk┼éadu jazdy, a tutaj zawsze by┼éo wy┼éuskane co┼Ť ciekawego)

Stopka forum