Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-27 11:23:04

karolcia
Użytkownik

Jane po kolei

roll [img][/img] Jestem wielbicielk? Jane od niedawna,czytam jej powiesci,ale nie wiem jak sa pisane po kolei,jesli ktos wie,a w to nie watpie ze takich fanow jest sporo to prosze o pomoc tongue dziekuje

?yj rozs?dnie, a ?ycie b?dzie pi?kniejsze.

#2 2005-07-01 21:41:03

Anonymous
Gość

Re: Jane po kolei

Karolciu, je?li wykarzesz si? cierpliwo?ci?, to ch?tnie napisz? dla Ciebie tak? chronologi?, jednak dopiero po 20 lipca. Mo?e która? z Dziewcz?t zrobi to szybciej? Je?li nie to ja ch?tnie to zrobie, prosz? jednak, by? przypomnia?a mi o tym mailowo (adres znajdziesz w moim profilu)
big_smile

#3 2005-07-01 21:43:41

sister
Użytkownik

Karolciu, je?li wyka?esz (ups... sory za byka w poprzednimn po?cie :oops: ) si? cierpliwo?ci?, to ch?tnie napisz? dla Ciebie tak? chronologi?, jednak dopiero po 20 lipca. Mo?e która? z Dziewcz?t zrobi to szybciej? Je?li nie to ja ch?tnie to zrobie, prosz? jednak, by? przypomnia?a mi o tym mailowo (adres znajdziesz w moim profilu)
big_smile

to by?am oczywi?cie ja, tylko zapomnia?am si? zalogowa? :oops:

Tak wi?c Karolciu, przypomnij si? a pomog? napewno smile

#4 2005-08-08 16:06:20

sister
Użytkownik

Napisa?am wi?c chronologi? prac Jane Austen. Mam nadziej?, ?e artyku? zostanie zaakceptowany i b?dziecie mog?y przeczyta?, je?li jeste?cie nadal ciekawe w jakiej kolejno?ci powstawa?y i ukazywa?y si? dzie?a JA.
smile

Stopka forum