Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-08-09 20:36:38

lady_kasiek
U┐ytkownik

Alessandro Nivola ciasteczko :D

czyli niedobry Henry Crawford.
Aktor jest uroczy. Ja ogl─ůdajac film zastanawia┼éam sie czy Fanny si─Ö g┼éupim na rozum pomienia┼éa czy tez si─Ö szaleju najad┼éa.
Aktor mi sie bowiem podoba:)
Nawet big_smile

http://www.filmweb.pl/Alessandro,Nivola … on,id=8226

http://www.jacneed.com/PhotoFile/Alessandro_Nivola.jpg

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#2 2006-08-09 20:48:02

kas1a
U┐ytkownik

Re: Alessandro Nivola ciasteczko :D

Racja, racja, te┼╝ si─Ö w┼Ťcieka┼éam na Fanny za g┼éupot─Ö.

A tak przy okazji to uwa┼╝am ┼╝e scena ┼é├│┼╝kowa z Mari─ů Bertram trafiona jak kul─ů w p┼éot, ca┼ékiem niejane'owska i psuje atmosfer─Ö. To chyba dla tych co nie znaj─ů i nie rozumiej─ů Jane i musz─ů dosta─ç taki pikantny obrazek ┼╝eby uzna─ç film za interesuj─ůcy. Nie wiem po co to dodali do scenariusza, my przecie┼╝ i tak by┼Ťmy ogl─ůda┼éy, nie? To takie moje ma┼ée spostrze┼╝enia, mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö nikt nie pogniewa:)

gg:5910992

Do not delay joy

#3 2006-08-09 21:22:46

fringilla
U┐ytkownik

Alessandro - fuj. Kurdupel i nie w moim typie. Natomiast James Purefoy, który grał Toma Bertrama - yummie big_smile

┼╗e Fanny powinna wyj┼Ť─ç za niego, to m├│wi┼éam juz dawno, ale nie ze wzgl─Ödu na ┼éadna buzi─Ö.

Co do sceny ┼é├│┼╝kowej, to nie przeszkadza mi ona sama, a raczej jej niedorzeczno┼Ť─ç. sama scena - ok, w ko┼äcu najprawdopodbniej tak w┼éa┼Ťnie by┼éo, tyle ┼╝e JA nie mog┼éa o tym napisa─ç. Ale po pierwsze: dlaczego w pokoju s─ůsiaduj─ůcym z pokojem Toma, gdzie ciagle sie kto┼Ť kr─Öci┼é? Dlaczego pod dachem Bertram├│w? Dalczego w og├│le Henry tam nocowa┼é? z punku widzenia obyczajowego w og├│le to sie kupy nie trzyma, ale pisa┼éam o tym ju┼╝ w watku o MP...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#4 2006-08-09 21:29:41

lady_kasiek
U┐ytkownik

fringillo.
Jaki tam kurdupel?
Ja zauważam że pod wpływem filmów mój gust zanika.
Mnie scena łóżkowa nie zbulwersowała tak jak powinna.
Uderzył mnie wyraz twarzy Henrego, szkoda mi go było big_smile

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#5 2006-08-10 02:52:23

AineNiRigani
U┐ytkownik

Alessandro - fuj. Kurdupel i nie w moim typie. Natomiast James Purefoy, który grał Toma Bertrama - yummie big_smile

Fringillo, to si─Ö robi nudne.
Czy ja naprawd─Ö zawsze musze si─Ö z Tob─ů zgadza─ç? big_smile
na tym zdjeciu Al ma ┼éadny u┼Ťmiech - fakt, ale w filmie?
Og├│lnie zgadzam sie z przedm├│wczyniami - Fanny by┼éa g┼éupia, je┼Ťli spodoba┼é si─Ö jej taki wo┼éek zbo┼╝owy jak Edzio.
A Tom to jedyna posta─ç w filmie, na kt├│ra warto zwraca─ç uwag─Ö big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#6 2006-08-10 09:59:51

fringilla
U┐ytkownik

E tam, zaraz: nudne smile

Ja ostatnio ogl─ůda┼éam Targowisko Pr├│┼╝no┼Ťci, z Jamesem P. - jest stanowczo w moim typie smile Niedawno wypozyczy┼éam tez bajeczk─Ö George & the Dragon, tylko dla niego, bo ten film nawet dla takiej wielbicielki fantasy jak ja by┼éby bez niego trudny do prze┼ékni─Öcia wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#7 2006-08-10 14:26:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja ogl─ůda┼éam W┼éadc├│w Ognia. big_smile
Fajne nawet. Od dw├│ch dni smoki mi si─Ö ┼Ťni─ů. big_smile
A ┼╝eby by┼éo w temacie, to zainteresowa┼éa mnie tam rola Matthew McConaughey. On zawsze gra wo┼éeczk├│w - ┼Ťlicznych, przystojnych, cacy i wog├│le.
Tam jest ogolony, wytatu┼éowany, ma brod─Ö, jest brudny, chodzi w ┼éachmanach i wygl─ůda bosko!! To dziwne jak nas interesuj─ů trampowie, traperzy, obierzy┼Ťwiaty i inne wycierusy. Podejrzewam, ┼╝e dlatego, ┼╝e nie musimy ich w─ůcha─ç :twisted:
Tak czy inaczej jego rola mnie mocno zainteresowała. W sumie chociaż nie gra roli głównej, zdominował film.
No i wspomn─Ö o moim ukochanym Gerardzie, kt├│ry tam tak s┼éodko wygl─ůda┼é ze swoj─ů wad─ů zgryzu big_smile
A i jeszcze jeden dialog, który mnie powalił
M├│wi facet do faceta:
"Nie chodz tam. Przecie┼╝ to jest niebezpieczne. Ja p├│jd─Ö"

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Stopka forum