Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-08-09 14:57:48

elbereth
U┐ytkownik

"Dziwne losy Jane Eyre" w TVP 3

Dzi┼Ť (a w┼éa┼Ťciwie jutro) o godz. 01:15 :? w TVP 3 emisja filmu na podstawie powie┼Ťci Charlotte Bronte. B─Ödzie to wersja z 1997 roku z Samanth─ů Morton w roli g┼é├│wnej. Wi─Öcej o filmie tutaj: http://www.filmweb.pl/Film?id=127590

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#2 2006-08-09 15:04:30

Marija
U┐ytkownik

Re: "Dziwne losy Jane Eyre" w TVP 3

Jezu, dla kogo ta emisja? sad Dla lunatyk├│w? Ale paskudny ten Ciaran, feeeee :?

#3 2006-08-09 15:14:18

elbereth
U┐ytkownik

Ostatecznie mo┼╝na nagra─ç... smile Cho─ç ja miewam czasem napady bezsenno┼Ťci, wi─Öc jak mi si─Ö dzisiaj taki trafi to obejrz─Ö wink

Pan Rochester faktycznie nienajlepiej dobrany, ale mo┼╝e obroni sie dobr─ů gr─ů aktorsk─ů?

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#4 2006-08-09 17:31:32

kas1a
U┐ytkownik

ano tak to przecie┼╝ Hrriet z serialu! wiedzia┼éam ze mi kogo┼Ť przypomina... Moim zdaniem fatalna, w tym filmie warto chyba jedynie pos┼éucha─ç pi─Öknego angielskiego akcentu, bo popatrze─ç za bardzo nie ma na co, ale w telewizji i tak b─Ödzie lektor :twisted:

gg:5910992

Do not delay joy

#5 2006-08-09 19:22:22

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja na szczescie nie jestem skazana w przypadku tego filmu na telewizorni─Ö big_smile
Rochester w tej wersji jest du┼╝o lepszy. Mo┼╝e troszk─Ö za bardzo krzyczy na t─ů biedn─ů Jane, mo┼╝e nie jest najprzystojniejszy (ale Rocheste nie ma by─ç przystojny), mo┼╝e i ma wad─Ö zgrysu (na szcze┼Ťcie zamaskowan─ů w─ůsami big_smile)
Ale za to jak patrzy!!!
Ten wzrok hipnotyzuje. Uwielbiam ten film w┼éa┼Ťnie ze wzgl─Ödu na Ciarana. Samantha te┼╝ mi bardziej odpowiada jako Jane. Og├│lnie bardzo lubi─Ö ten zestaw aktorski i z przyjemno┼Ťci─ů ogl─ůdam filmy z nimi big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#6 2006-08-10 08:28:25

Marija
U┐ytkownik

Ju┼╝ zapomnia┼éam, jak si─Ö nagrywa na wideokaset─Ö, a DVD nie mam z taka funkcj─ů (mam prostackie tylko do odtwarzania :? ). Z g├│ry zapowiadam wszystkim, ┼╝e ja do 00.15 nie wysiedz─Ö. Robota czeka!!!

#7 2006-08-10 13:42:00

AineNiRigani
U┐ytkownik

No to rzuc mi maila big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#8 2006-08-10 13:46:48

Marija
U┐ytkownik

No to rzuc mi maila big_smile

Dzięki, ale muszę pomysleć, czyjego (z przyczyn techniczno-prawnych, rzekłabym) :oops: smile

#9 2006-08-10 17:50:28

lemonick
U┐ytkownik

super, kolejny film ktory chce obejrzec o nienormalnej porze.... :cry:

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Stopka forum