Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-10-02 09:49:01

kas1a
Użytkownik

Re: Wroc?awianki(anie:)! A mo?e by taniec dworski?

UWAGA UWAGA!!!
PIERWSZE ZAJ?CIA: sobota, 7 pa?dziernika, godz.11:30-12:30. Akademia muzyczna przy placu 1 Maja (Jana Paw?a II)
Strój lu?ny, baletki, mo?e by? w skarpetkach czy boso.

Uda nam si? big_smile

gg:5910992

Do not delay joy

#27 2006-10-02 14:32:18

Marija
Użytkownik

No, a po pierwszej lekcji opowiedzcie, jak posz?o. Bardzo jestem ciekawe, co te? b?dziecie wyta?cowywa? big_smile

#28 2006-10-05 08:40:10

Karenina
Użytkownik

Koniecznie, prosimy o dok?adn? relacj?. A mo?e jakie? fotki, hmmm? lol

?wiat widzie? w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydro?nej koniczynie, d?oni? ogarn?? Niesko?czono??, a Wieczno?? zamkn?? w godzinie...

#29 2006-10-05 09:08:16

Marija
Użytkownik

Koniecznie, prosimy o dok?adn? relacj?. A mo?e jakie? fotki, hmmm? lol

Otó? to: mog? by? same nogi od stóp po pup? lol

#30 2006-10-06 12:48:18

kas1a
Użytkownik

Dla wszystkich zainteresowanych (optymistycznie zak?adam ?e ich przyby?o, hehe...ale a nó? kto? tu nowy zajrzy i co?) komunikat:
ZAJ?CIA PRZENIESIONE NA ?ROD?, je?li kto? chce si? zjawi? to bli?sze informacje ch?tnie przeka?? na maila 8)

Do not delay joy

#31 2006-10-12 18:06:21

kas1a
Użytkownik

By?y?my wczoraj t?umnie, a mianowicie w liczbie trzech, na pierwszych zaj?ciach ta?ca dawnego. big_smile Uczy?y?my si? ta?ca który nazw? mia? od pawia, (ratunku, Loano, napisz jak on si? nazywa? bo my z Ani? by?y?my zbyt skupione na krokach :oops: i mamy w g?owach pusto) a kroki lewa-prawa-do góry-prawa-lewa-do góry i tym podobne, mnie si? podoba?o. Napisa?am "uczy?y?my si?" bo co do tego czy si? nauczy?y?my mam powa?ne w?tpliwo?ci 8) Mo?e dziewczyny co? dodadz? od siebie. Jak b?dziemy planowa?y tournee po Europie to damy Wam zna? wink

Do not delay joy

#32 2006-10-12 18:32:38

pak4
Użytkownik

To chyba pawana.

Jako osba, która niejednej rzeczy w ?yciu si? uczy?a, cho? ma?o czego nauczy?a mog? jedynie doda?, ?e pocz?tki zawsze s? trudne. Ale ?ycze powodzenia i tournee, nie tylko europejskiego, ale i ?wiatowego wink

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#33 2006-10-13 09:09:46

Marija
Użytkownik

To kiedy si? objawicie ?wiatu w postaci fotograficznej? big_smile

#34 2006-10-13 14:16:29

AineNiRigani
Użytkownik

ja bym proponowa?a raczej wersj? filmow? big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-10-13 14:28:45

Marija
Użytkownik

ja bym proponowa?a raczej wersj? filmow? big_smile

Telenowel??? wink

#36 2006-10-17 08:13:02

Loana
Użytkownik

Hej!
Na tancach bylo super smile. Nazw w ogole nie pamietam, sa na razie zbyt obce. Jedynie bola troche lydki po zajeciach, bo sporo nawet jest skakania - osobiscie nie lubie skakac, bo to boli (mam troche za duze gabaryty tongue), ale same tance sa sliczne. I wcale nie takie trudne, chociaz na poczatku nie mozna sie polapac tongue. Zdjec zadnych nie mam, nie wiem, jak dziewczyny. Jak juz sie poczuje bardziej swojsko i rodzinnie na zajeciach, to wezme aparat i porobie zdjecia.
Pan prowadzacy jest super przystrojny i super gibki (czlowiek-guma, tylko sie przebral za zwyklego przechodnia ;P) i naprawde dobrze prowadzi zajecia, az chce sie tanczyc. Jesli jest wiecej dziewczyn z Wrocka to naprawde zapraszam smile. Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily, przyszla do tej pory tylko jedna dziewczyna z Wrocka.
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#37 2006-10-17 08:53:44

Marija
Użytkownik

Przystojny cz?owiek-guma i taneczne skoki?? Nie s? to aby zaj?cia dla elfów? big_smile

#38 2006-10-17 12:26:36

AineNiRigani
Użytkownik

Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily,

Nooo, zale?y gdzie nie wypali?y big_smile

#39 2006-10-17 17:04:53

kas1a
Użytkownik

We Wroc?awiu no przecie? pisze.
Loano, superprzystojny...? 8O Miej si? na baczno?ci bo si? jeszcze zadurzysz a pan chyba zaj?ty. 8)
Ale chyba dobrze uczy skoro nas, niekumate, nauczy? na tyle ?e po szkolnych korytarzach pl?samy gayardy i pavan? ta?czymy.

Do not delay joy

#40 2006-10-17 20:18:49

AineNiRigani
Użytkownik

We Wroc?awiu no przecie? pisze. .

wi?c ja napisa?am, ?e zale?y gdzie nie wypali?y, bo poza Wrockiem by?o kilka.

#41 2006-10-19 18:21:17

miss-p
Użytkownik

ja si? na tych ta?cach czuj? jako? tak nierealnie i zastanawiam si? co ja tam robi? big_smile ale pozytywne mam wra?enia ogólnie...
niestety jak wracam ze szko?y to nie mam ju? czasu i ochoty ?wiczy? gayardy :oops: a jak ta?czymy na korytarzu to wszyscy si? dziwnie gapi?.. jakby cos dziwnego by?o w ta?czeniu pawany w szkole smile

#42 2006-10-20 11:17:21

kas1a
Użytkownik

Ekhem... Na tym szkolnym korytarzu nasza nadgorliwa kole?anka chcia?a nam poustawia? r?ce i nogi jak do poloneza bo co? nie zjarzy?a ?e to nie to samo, :? a ja boj? si?, ?e to my tak beznadziejnie ta?czymy ?e nie wida? w ogóle co to... Ale co tam, b?dzie dobrze big_smile
Zapraszamy d?entelmanów, bo brakuje :!:

Do not delay joy

#43 2006-10-22 14:24:54

Karenina
Użytkownik

No to si? bardzo ciesz?, ?e Wam si? spodoba?o. Mówi?am, ?e w tych ta?cach mo?na si? zakocha? na zabój :mrgreen:
A co do m??czyzn....hmm, u nas na ta?cach zawsze brakuje kobiet, wi?c mamy w czym wybiera? smile

?wiat widzie? w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydro?nej koniczynie, d?oni? ogarn?? Niesko?czono??, a Wieczno?? zamkn?? w godzinie...

#44 2006-10-22 17:58:04

kas1a
Użytkownik

No nie! Czy to w ogóle mo?liwe? Wi?cej panów ni? pa?? Kareninko, kochana, pode?lij nam kilku smile

Do not delay joy

#45 2006-10-22 18:23:00

Lilia
Użytkownik

Ohhh ale wam zazdroszcz?, czemu nie ma takich zaj?? w Szczecinie. No ale ?ycz? wam dobrej zabawy, ?eby nie by?o, ?e jestem jaka? zawistna smile

#46 2006-10-23 18:33:03

miss-p
Użytkownik

ale? Kasiu jak ci tak bardzo brakuje m??czyzn na ta?cach to zawsze mozesz namówi? którego? z naszych kolegów z klasy :twisted: ostatnio tak si? patrzyli jakby si? chcieli przy??czy?.

#47 2006-10-24 15:28:58

Karenina
Użytkownik

Kasiu, chyba mieliby troch? za daleko do Wroc?awia, ale na pocieszenie powiem Ci, ?e w takim Wroc?awiu ogólnie jest wi?cej m??czyzn ni? w Gliwicach big_smile

#48 2006-10-24 17:38:03

kas1a
Użytkownik

?adne mi pocieszenie, jak oni nie chc? ta?czy?! A co do ch?opców z naszej klasy to nawet mi o nich nie przypominaj Panno P. bo je?li co? mnie powstrzyma od chodzenia na te ta?ce, to ich pojawienie si? tam - napewno. Ble, ale mnie zniesmaczy?a? :?

Do not delay joy

#49 2007-01-01 15:51:10

princessita
Użytkownik

Pozdrowienia dla Serenissimy ;-) Ja tam czekam az moze jakas grupa powstanie w Gdansku ktora bedzie chciala trenowac tance z Dumy i Uprzedzenia( moje marzenie )
A tak wogle to pawany i gagliardy to XVI wiek, tereny Francji i Italii -tez sa sliczne :-)

#50 2007-01-02 21:59:24

peri
Użytkownik

Hej dziewczyny! Jak wasze post?py - napiszcie co? smile

"... strze? si? tak odda? serce pon?tom wy?nionym: któ? by? odblaskiem wody napojony, albo czy? kiedy kto b?dzie?"
Haffiz "Gazele"

Stopka forum