Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-10-02 09:49:01

kas1a
U┐ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

UWAGA UWAGA!!!
PIERWSZE ZAJ─śCIA: sobota, 7 pa┼║dziernika, godz.11:30-12:30. Akademia muzyczna przy placu 1 Maja (Jana Paw┼éa II)
Str├│j lu┼║ny, baletki, mo┼╝e by─ç w skarpetkach czy boso.

Uda nam si─Ö big_smile

gg:5910992

Do not delay joy

#27 2006-10-02 14:32:18

Marija
U┐ytkownik

No, a po pierwszej lekcji opowiedzcie, jak poszło. Bardzo jestem ciekawe, co też będziecie wytańcowywać big_smile

#28 2006-10-05 08:40:10

Karenina
U┐ytkownik

Koniecznie, prosimy o dok┼éadn─ů relacj─Ö. A mo┼╝e jakie┼Ť fotki, hmmm? lol

┼Üwiat widzie─ç w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydro┼╝nej koniczynie, d┼éoni─ů ogarn─ů─ç Niesko┼äczono┼Ť─ç, a Wieczno┼Ť─ç zamkn─ů─ç w godzinie...

#29 2006-10-05 09:08:16

Marija
U┐ytkownik

Koniecznie, prosimy o dok┼éadn─ů relacj─Ö. A mo┼╝e jakie┼Ť fotki, hmmm? lol

Ot├│┼╝ to: mog─ů by─ç same nogi od st├│p po pup─Ö lol

#30 2006-10-06 12:48:18

kas1a
U┐ytkownik

Dla wszystkich zainteresowanych (optymistycznie zak┼éadam ┼╝e ich przyby┼éo, hehe...ale a n├│┼╝ kto┼Ť tu nowy zajrzy i co?) komunikat:
ZAJ─śCIA PRZENIESIONE NA ┼ÜROD─ś, je┼Ťli kto┼Ť chce si─Ö zjawi─ç to bli┼╝sze informacje ch─Ötnie przeka┼╝─Ö na maila 8)

Do not delay joy

#31 2006-10-12 18:06:21

kas1a
U┐ytkownik

By┼éy┼Ťmy wczoraj t┼éumnie, a mianowicie w liczbie trzech, na pierwszych zaj─Öciach ta┼äca dawnego. big_smile Uczy┼éy┼Ťmy si─Ö ta┼äca kt├│ry nazw─Ö mia┼é od pawia, (ratunku, Loano, napisz jak on si─Ö nazywa┼é bo my z Ani─ů by┼éy┼Ťmy zbyt skupione na krokach :oops: i mamy w g┼éowach pusto) a kroki lewa-prawa-do g├│ry-prawa-lewa-do g├│ry i tym podobne, mnie si─Ö podoba┼éo. Napisa┼éam "uczy┼éy┼Ťmy si─Ö" bo co do tego czy si─Ö nauczy┼éy┼Ťmy mam powa┼╝ne w─ůtpliwo┼Ťci 8) Mo┼╝e dziewczyny co┼Ť dodadz─ů od siebie. Jak b─Ödziemy planowa┼éy tournee po Europie to damy Wam zna─ç wink

Do not delay joy

#32 2006-10-12 18:32:38

pak4
U┐ytkownik

To chyba pawana.

Jako osba, kt├│ra niejednej rzeczy w ┼╝yciu si─Ö uczy┼éa, cho─ç ma┼éo czego nauczy┼éa mog─Ö jedynie doda─ç, ┼╝e pocz─ůtki zawsze s─ů trudne. Ale ┼╝ycze powodzenia i tournee, nie tylko europejskiego, ale i ┼Ťwiatowego wink

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#33 2006-10-13 09:09:46

Marija
U┐ytkownik

To kiedy si─Ö objawicie ┼Ťwiatu w postaci fotograficznej? big_smile

#34 2006-10-13 14:16:29

AineNiRigani
U┐ytkownik

ja bym proponowa┼éa raczej wersj─Ö filmow─ů big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-10-13 14:28:45

Marija
U┐ytkownik

ja bym proponowa┼éa raczej wersj─Ö filmow─ů big_smile

Telenowel─Ö?? wink

#36 2006-10-17 08:13:02

Loana
U┐ytkownik

Hej!
Na tancach bylo super smile. Nazw w ogole nie pamietam, sa na razie zbyt obce. Jedynie bola troche lydki po zajeciach, bo sporo nawet jest skakania - osobiscie nie lubie skakac, bo to boli (mam troche za duze gabaryty tongue), ale same tance sa sliczne. I wcale nie takie trudne, chociaz na poczatku nie mozna sie polapac tongue. Zdjec zadnych nie mam, nie wiem, jak dziewczyny. Jak juz sie poczuje bardziej swojsko i rodzinnie na zajeciach, to wezme aparat i porobie zdjecia.
Pan prowadzacy jest super przystrojny i super gibki (czlowiek-guma, tylko sie przebral za zwyklego przechodnia ;P) i naprawde dobrze prowadzi zajecia, az chce sie tanczyc. Jesli jest wiecej dziewczyn z Wrocka to naprawde zapraszam smile. Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily, przyszla do tej pory tylko jedna dziewczyna z Wrocka.
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#37 2006-10-17 08:53:44

Marija
U┐ytkownik

Przystojny cz┼éowiek-guma i taneczne skoki?? Nie s─ů to aby zaj─Öcia dla elf├│w? big_smile

#38 2006-10-17 12:26:36

AineNiRigani
U┐ytkownik

Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily,

Nooo, zależy gdzie nie wypaliły big_smile

#39 2006-10-17 17:04:53

kas1a
U┐ytkownik

We Wrocławiu no przecież pisze.
Loano, superprzystojny...? 8O Miej si─Ö na baczno┼Ťci bo si─Ö jeszcze zadurzysz a pan chyba zaj─Öty. 8)
Ale chyba dobrze uczy skoro nas, niekumate, nauczy┼é na tyle ┼╝e po szkolnych korytarzach pl─ůsamy gayardy i pavan─Ö ta┼äczymy.

Do not delay joy

#40 2006-10-17 20:18:49

AineNiRigani
U┐ytkownik

We Wrocławiu no przecież pisze. .

więc ja napisałam, że zależy gdzie nie wypaliły, bo poza Wrockiem było kilka.

#41 2006-10-19 18:21:17

miss-p
U┐ytkownik

ja si─Ö na tych ta┼äcach czuj─Ö jako┼Ť tak nierealnie i zastanawiam si─Ö co ja tam robi─Ö big_smile ale pozytywne mam wra┼╝enia og├│lnie...
niestety jak wracam ze szko┼éy to nie mam ju┼╝ czasu i ochoty ─çwiczy─ç gayardy :oops: a jak ta┼äczymy na korytarzu to wszyscy si─Ö dziwnie gapi─ů.. jakby cos dziwnego by┼éo w ta┼äczeniu pawany w szkole smile

#42 2006-10-20 11:17:21

kas1a
U┐ytkownik

Ekhem... Na tym szkolnym korytarzu nasza nadgorliwa kole┼╝anka chcia┼éa nam poustawia─ç r─Öce i nogi jak do poloneza bo co┼Ť nie zjarzy┼éa ┼╝e to nie to samo, :? a ja boj─Ö si─Ö, ┼╝e to my tak beznadziejnie ta┼äczymy ┼╝e nie wida─ç w og├│le co to... Ale co tam, b─Ödzie dobrze big_smile
Zapraszamy d┼╝entelman├│w, bo brakuje :!:

Do not delay joy

#43 2006-10-22 14:24:54

Karenina
U┐ytkownik

No to się bardzo cieszę, że Wam się spodobało. Mówiłam, że w tych tańcach można się zakochać na zabój :mrgreen:
A co do mężczyzn....hmm, u nas na tańcach zawsze brakuje kobiet, więc mamy w czym wybierać smile

┼Üwiat widzie─ç w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydro┼╝nej koniczynie, d┼éoni─ů ogarn─ů─ç Niesko┼äczono┼Ť─ç, a Wieczno┼Ť─ç zamkn─ů─ç w godzinie...

#44 2006-10-22 17:58:04

kas1a
U┐ytkownik

No nie! Czy to w og├│le mo┼╝liwe? Wi─Öcej pan├│w ni┼╝ pa┼ä? Kareninko, kochana, pode┼Ťlij nam kilku smile

Do not delay joy

#45 2006-10-22 18:23:00

Lilia
U┐ytkownik

Ohhh ale wam zazdroszcz─Ö, czemu nie ma takich zaj─Ö─ç w Szczecinie. No ale ┼╝ycz─Ö wam dobrej zabawy, ┼╝eby nie by┼éo, ┼╝e jestem jaka┼Ť zawistna smile

#46 2006-10-23 18:33:03

miss-p
U┐ytkownik

ale┼╝ Kasiu jak ci tak bardzo brakuje m─Ö┼╝czyzn na ta┼äcach to zawsze mozesz nam├│wi─ç kt├│rego┼Ť z naszych koleg├│w z klasy :twisted: ostatnio tak si─Ö patrzyli jakby si─Ö chcieli przy┼é─ůczy─ç.

#47 2006-10-24 15:28:58

Karenina
U┐ytkownik

Kasiu, chyba mieliby trochę za daleko do Wrocławia, ale na pocieszenie powiem Ci, że w takim Wrocławiu ogólnie jest więcej mężczyzn niż w Gliwicach big_smile

#48 2006-10-24 17:38:03

kas1a
U┐ytkownik

┼éadne mi pocieszenie, jak oni nie chc─ů ta┼äczy─ç! A co do ch┼éopc├│w z naszej klasy to nawet mi o nich nie przypominaj Panno P. bo je┼Ťli co┼Ť mnie powstrzyma od chodzenia na te ta┼äce, to ich pojawienie si─Ö tam - napewno. Ble, ale mnie zniesmaczy┼éa┼Ť :?

Do not delay joy

#49 2007-01-01 15:51:10

princessita
U┐ytkownik

Pozdrowienia dla Serenissimy ;-) Ja tam czekam az moze jakas grupa powstanie w Gdansku ktora bedzie chciala trenowac tance z Dumy i Uprzedzenia( moje marzenie )
A tak wogle to pawany i gagliardy to XVI wiek, tereny Francji i Italii -tez sa sliczne :-)

#50 2007-01-02 21:59:24

peri
U┐ytkownik

Hej dziewczyny! Jak wasze post─Öpy - napiszcie co┼Ť smile

"... strze┼╝ si─Ö tak odda─ç serce pon─Ötom wy┼Ťnionym: kt├│┼╝ by┼é odblaskiem wody napojony, albo czy┼╝ kiedy kto b─Ödzie?"
Haffiz "Gazele"

Stopka forum