Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-02-15 12:11:18

Loana
U┐ytkownik

Ma┼Ťlane oczka do posiadaczek Osio┼éka

Hejka!
Ostatnio dowiedzia┼éam si─Ö od Dorotki, ┼╝e po sieci kr─ů┼╝y dobra wersja filmu Persuasion. I dlatego robi─Ö "ma┼Ťlane oczka" do wszystkich dziewczyn (tudzie┼╝ ch┼éopak├│w), kt├│re obs┼éuguj─ů Emule, ┼╝eby poszuka┼éy i ┼Ťci─ůgn─Ö┼éy ten film. B─Öd─Ö bardzo wdzi─Öczna smile.

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#2 2005-02-15 19:53:12

dorotka
U┐ytkownik

Re: Ma┼Ťlane oczka do posiadaczek Osio┼éka

A ja si─Ö do┼é─ůczam do pro┼Ťby i te┼╝ robi─Ö ma┼Ťlane oczka - powiedzcie, ┼╝e mam dar przekonywania i znajd┼║cie ten film proooosz─Ö!

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-02-17 19:32:08

moniczek
U┐ytkownik

A konkretnie to o jak─ů wersj─Ö Persuasion chodzi?? Bo ja znalaz┼éam 2 - ale niestety nie wiem jakiej jako┼Ťci zanim nie ┼Ťci─ůgn─Ö 25% (co najmniej!)
:?:

#4 2005-02-17 20:34:53

Loana
U┐ytkownik

Kazda bedzie dobra smile Uwielbiam zbierac filmy w roznych kopiach, zeby sobie potem najlepsze wybierac tongue

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2005-02-22 12:24:34

Sylwia
U┐ytkownik

Je┼╝eli kt├│ra┼Ť b─Ödzie mia┼éa ju┼╝ ten filmik to prosi┼éabym o powiadoniemie ch─Ötnie bym go naby┼éa. smile Loana zapomnia┼éam Ci jeszcze podzi─Ökowac za przes┼éanie Mi p┼éytek z P&P. Wielkie dzi─Öki kochana jeste┼Ť!! wink

#6 2005-02-22 12:34:35

ula
U┐ytkownik

Please please we┼║cie i mnie pod uwag─Ö!!! :mrgreen:

#7 2005-02-22 17:10:22

angelix
U┐ytkownik

JA TE┼╗ PROSZ─ś O TEN FILM, PROSZ─ś ,PROSZ─ś........ :cry: roll
BEATA

#8 2005-02-22 17:44:29

dorotka
U┐ytkownik

I jak ci idzie ┼Ťci─ůganie Monika? Bo widz─Ö, ┼╝e popyt ro┼Ťnie big_smile

#9 2005-02-22 18:53:09

ula
U┐ytkownik

Dorotko, nie nad─ů┼╝am za Twoim logo lol lol lol lol ci─ůgle my┼Ťl─Ö, ┼╝e to kto┼Ť nowy lol

#10 2005-02-23 15:26:08

sister
U┐ytkownik

Dorotko, fajne te logasy smilesmilesmile

JA TE┼╗ POPROSZ─ś TEN FILM!!!!

pisa┼éam w innym po┼Ťcie, ┼╝e ja w og├│le nie mam innych ekranizacji ni┼╝ serial P&P i to, co ukaza┼éo si─Ö w gazetach, wi─Öc gdyby kt├│ra┼Ť z Was mog┼éa mi pom├│c w tej materii, to b┼éagam o kontakt jbujnowska@wp.pl smile

#11 2005-02-23 20:54:00

moniczek
U┐ytkownik

Z tym ┼Ťci─ůganiem niestety nienajlepiej - idzie jak krew z nosa - i nie mam na mysli krwotoku wink
Pewnie zacznie dobrze zasysa─ç dopiero w marcu, kiedy zn├│w b─Öd─Ö mie─ç "normalny " transfer - je┼Ťli 128 kabepees├│w mo┼╝na nazwa─ç normalnym. wink
P.S. Dla wyja┼Ťnienia - mam t─ů najgorsz─ů (i najta┼äsz─ů wink ) wersj─Ö neostrady, i spada mi transfer, jak ┼Ťci─ůgn─Ö 7 giga, a to nast─Öpuje zawsze w pierwszej dekadzie niesi─ůca, bo ja uwielbiam ┼Ťci─ůga─ç i filmy i muz─Ö... :oops: Dlatego - cierpliwo┼Ťci :!:

#12 2005-02-24 08:46:03

sister
U┐ytkownik

hihihi, ja te┼╝ mam t─ů neostrad─Ö od niedawna. mia┼éam fajne sta┼ée ┼é─ůcze lokalnej sieci blokowej, ale kole┼Ť by┼é jaki┼Ť nieodpowiedzialny i cz─Östo mi pada┼é internet, wi─Öc zmieni┼éam. Ale ja w sumie nic nie ┼Ťci─ůgam, bo nie umiem, wi─Öc mi wystarcza smile

#13 2005-02-24 15:42:23

dorotka
U┐ytkownik

A tak sobie eksperymentowałam z tymi obrazkami, na razie robię przerwę.

Tez mam te neostrad─Ö, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzy┼éo przekroczyc limitu, moze nie ┼Ťciagam a┼╝ tak du┼╝o jak marudzi m├│j tata. wink

#14 2005-08-07 02:26:22

Anonymous
GoŠ

Mam Perswazje ale ustawiam dziek bo ta wersja ,,osiolkowa'' ma przesuniecie w dzieku w stosunku do obrazu o parenascie minut.jak ustawie to dam cynk smile
pozdrawiam

#15 2005-08-13 14:20:43

demi
U┐ytkownik

no w┼éa┼Ťnie mi si─Ö tez uda┼éo zdoby─ç tylko i wy┼é─ůcznie ta wersj─Ö kt├│ra ma paskudnie przesuni─Öty dzwi─Ök, w dodatku w r├│┼╝nych miejscach filmu s─ů r├│zne warto┼Ťci tego rpzesuni─Öcia
i dlatego do┼é─ůczam si─Ö do listy oczekuj─ůcych na normalna wersj─Ö bo mam nadziej─Ö ┼╝e takowa si─Ö ukaza keidy┼Ť, mo┼╝e jakas gazetka zrobi nam mi┼é─ů niespodziank─Ö smile
jak by┼Ťcie mia┼éy dobra wersj─Ö to dajcie zna─ç

#16 2005-08-14 19:02:38

Aga85
U┐ytkownik

Jak da rad─Ö, to ja te┼╝ ch─Ötnie dopisz─Ö si─Ö do tej listy. Marz─Ö by obejrzec "Perswazje" - wczoraj przeczyta┼éam ksi─ů┼╝k─Ö i mam wielk─ů chrapk─Ö na ten film. Jak komu┼Ť uda si─Ö zdobyc t─ů ekranizacj─Ö, to niech nie zapomni te┼╝ o mnie. B─Öd─Ö baaarrrdzoo wdzi─Öczna big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

#17 2005-08-14 23:28:24

ingerin
U┐ytkownik

Z ktorego roku polecacie ekranizacje

#18 2005-09-04 23:45:00

moniczek
U┐ytkownik

Wiecie, ┼╝e ja ca┼éy czas to ┼Ťci─ůgam... Spojrza┼éam w┼éa┼Ťnie na dat─Ö - od LUTEGO!!! Nie ma co, neostrada niez┼éa jest... (co prawda z przerwami ┼Ťci─ůgam, ale naprawd─Ö baaaaaardzo wolno idzie). Mam nadziej─Ö, ┼╝e jest to chocia┼╝ dobra kopia (jest dwup┼éytowa), bez przesuni─Ötego d┼║wi─Öku, bo jak nie to si─Ö za┼éami─Ö...

#19 2005-09-05 17:17:17

dorotka
U┐ytkownik

Tu nawet nie chodzi o neostrad─Ö, bo ona jak chce to potrafi big_smile Po prostu jest niesamowicie ma┼éo ┼║r├│de┼é. Te┼╝ ┼Ťci─ůga┼éam, ale da┼éam sobie spok├│j, bo na mojej wersji d┼║wi─Ök by┼é kilku minut w tyle za obrazem. Mam dosy─ç - jak kto┼Ť wreszcie dorwie normaln─ů wersj─Ö, to niech da zna─ç - zaczn─Ö skamle─ç tongue

Stopka forum