Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-02-15 12:11:18

Loana
Użytkownik

Ma?lane oczka do posiadaczek Osio?ka

Hejka!
Ostatnio dowiedzia?am si? od Dorotki, ?e po sieci kr??y dobra wersja filmu Persuasion. I dlatego robi? "ma?lane oczka" do wszystkich dziewczyn (tudzie? ch?opaków), które obs?uguj? Emule, ?eby poszuka?y i ?ci?gn??y ten film. B?d? bardzo wdzi?czna smile.

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#2 2005-02-15 19:53:12

dorotka
Użytkownik

Re: Ma?lane oczka do posiadaczek Osio?ka

A ja si? do??czam do pro?by i te? robi? ma?lane oczka - powiedzcie, ?e mam dar przekonywania i znajd?cie ten film proooosz?!

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2005-02-17 19:32:08

moniczek
Użytkownik

A konkretnie to o jak? wersj? Persuasion chodzi?? Bo ja znalaz?am 2 - ale niestety nie wiem jakiej jako?ci zanim nie ?ci?gn? 25% (co najmniej!)
:?:

#4 2005-02-17 20:34:53

Loana
Użytkownik

Kazda bedzie dobra smile Uwielbiam zbierac filmy w roznych kopiach, zeby sobie potem najlepsze wybierac tongue

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2005-02-22 12:24:34

Sylwia
Użytkownik

Je?eli która? b?dzie mia?a ju? ten filmik to prosi?abym o powiadoniemie ch?tnie bym go naby?a. smile Loana zapomnia?am Ci jeszcze podzi?kowac za przes?anie Mi p?ytek z P&P. Wielkie dzi?ki kochana jeste?!! wink

#6 2005-02-22 12:34:35

ula
Użytkownik

Please please we?cie i mnie pod uwag?!!! :mrgreen:

#7 2005-02-22 17:10:22

angelix
Użytkownik

JA TE? PROSZ? O TEN FILM, PROSZ? ,PROSZ?........ :cry: roll
BEATA

#8 2005-02-22 17:44:29

dorotka
Użytkownik

I jak ci idzie ?ci?ganie Monika? Bo widz?, ?e popyt ro?nie big_smile

#9 2005-02-22 18:53:09

ula
Użytkownik

Dorotko, nie nad??am za Twoim logo lol lol lol lol ci?gle my?l?, ?e to kto? nowy lol

#10 2005-02-23 15:26:08

sister
Użytkownik

Dorotko, fajne te logasy smilesmilesmile

JA TE? POPROSZ? TEN FILM!!!!

pisa?am w innym po?cie, ?e ja w ogóle nie mam innych ekranizacji ni? serial P&P i to, co ukaza?o si? w gazetach, wi?c gdyby która? z Was mog?a mi pomóc w tej materii, to b?agam o kontakt jbujnowska@wp.pl smile

#11 2005-02-23 20:54:00

moniczek
Użytkownik

Z tym ?ci?ganiem niestety nienajlepiej - idzie jak krew z nosa - i nie mam na mysli krwotoku wink
Pewnie zacznie dobrze zasysa? dopiero w marcu, kiedy znów b?d? mie? "normalny " transfer - je?li 128 kabepeesów mo?na nazwa? normalnym. wink
P.S. Dla wyja?nienia - mam t? najgorsz? (i najta?sz? wink ) wersj? neostrady, i spada mi transfer, jak ?ci?gn? 7 giga, a to nast?puje zawsze w pierwszej dekadzie niesi?ca, bo ja uwielbiam ?ci?ga? i filmy i muz?... :oops: Dlatego - cierpliwo?ci :!:

#12 2005-02-24 08:46:03

sister
Użytkownik

hihihi, ja te? mam t? neostrad? od niedawna. mia?am fajne sta?e ??cze lokalnej sieci blokowej, ale kole? by? jaki? nieodpowiedzialny i cz?sto mi pada? internet, wi?c zmieni?am. Ale ja w sumie nic nie ?ci?gam, bo nie umiem, wi?c mi wystarcza smile

#13 2005-02-24 15:42:23

dorotka
Użytkownik

A tak sobie eksperymentowa?am z tymi obrazkami, na razie robi? przerw?.

Tez mam te neostrad?, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzy?o przekroczyc limitu, moze nie ?ciagam a? tak du?o jak marudzi mój tata. wink

#14 2005-08-07 02:26:22

Anonymous
Gość

Mam Perswazje ale ustawiam dziek bo ta wersja ,,osiolkowa'' ma przesuniecie w dzieku w stosunku do obrazu o parenascie minut.jak ustawie to dam cynk smile
pozdrawiam

#15 2005-08-13 14:20:43

demi
Użytkownik

no w?a?nie mi si? tez uda?o zdoby? tylko i wy??cznie ta wersj? która ma paskudnie przesuni?ty dzwi?k, w dodatku w ró?nych miejscach filmu s? rózne warto?ci tego rpzesuni?cia
i dlatego do??czam si? do listy oczekuj?cych na normalna wersj? bo mam nadziej? ?e takowa si? ukaza keidy?, mo?e jakas gazetka zrobi nam mi?? niespodziank? smile
jak by?cie mia?y dobra wersj? to dajcie zna?

#16 2005-08-14 19:02:38

Aga85
Użytkownik

Jak da rad?, to ja te? ch?tnie dopisz? si? do tej listy. Marz? by obejrzec "Perswazje" - wczoraj przeczyta?am ksi??k? i mam wielk? chrapk? na ten film. Jak komu? uda si? zdobyc t? ekranizacj?, to niech nie zapomni te? o mnie. B?d? baaarrrdzoo wdzi?czna big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

#17 2005-08-14 23:28:24

ingerin
Użytkownik

Z ktorego roku polecacie ekranizacje

#18 2005-09-04 23:45:00

moniczek
Użytkownik

Wiecie, ?e ja ca?y czas to ?ci?gam... Spojrza?am w?a?nie na dat? - od LUTEGO!!! Nie ma co, neostrada niez?a jest... (co prawda z przerwami ?ci?gam, ale naprawd? baaaaaardzo wolno idzie). Mam nadziej?, ?e jest to chocia? dobra kopia (jest dwup?ytowa), bez przesuni?tego d?wi?ku, bo jak nie to si? za?ami?...

#19 2005-09-05 17:17:17

dorotka
Użytkownik

Tu nawet nie chodzi o neostrad?, bo ona jak chce to potrafi big_smile Po prostu jest niesamowicie ma?o ?róde?. Te? ?ci?ga?am, ale da?am sobie spokój, bo na mojej wersji d?wi?k by? kilku minut w tyle za obrazem. Mam dosy? - jak kto? wreszcie dorwie normaln? wersj?, to niech da zna? - zaczn? skamle? tongue

Stopka forum