Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#76 2006-08-10 11:11:39

elbereth
U┐ytkownik

Re: Alan Rickman i Jane Austen

Nie goń, dziewczyno, za aktorem w necie,
Skoro ci ch┼éopak o mi┼éo┼Ťci plecie.
Aktor wprawdzie przystojniejszy,
Ale chłopak jest pewniejszy.

Pak4 jeste┼Ť geniuszem! big_smile Prus si─Ö chowa! big_smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#77 2006-08-10 12:52:21

megg
U┐ytkownik

Lubi─Ö Wickham├│w big_smile

Tak, oni s─ů zaiste fajni, ale tak na....hm....no na romans jaki┼Ť albo co, bo na sta┼éy zwi─ůzek za bardzo si─Ö nie nadaj─ů..... :?

Ale ale....Wchodz─Ö na w─ůtek o naszym Alanku, a tu prosz─Ö....mamy w┼Ťr├│d nas poet─Ö big_smile Pak,masz tego wi─Öcej? Jak si─Ö ┼éadnie do mnie u┼Ťmiechniesz, to mog─Ö Ci za┼éatwi─ç wydawc─Ö 8) Sama mia┼éam by─ç wydawc─ů, ale jako┼Ť tak na inn─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö mnie skierowa┼éo, nie mniej jednak znam kilku..... wink

#78 2006-08-10 20:25:46

caroline
U┐ytkownik

Nie goń, dziewczyno, za aktorem w necie,
Skoro ci ch┼éopak o mi┼éo┼Ťci plecie.
Aktor wprawdzie przystojniejszy,
Ale chłopak jest pewniejszy.
big_smile

big_smile Pak, mistrzostwo!

Acha, ja mog─Ö si─Ö z Tob─ů zapisa─ç do fanklubu Kate Beckinsale, przynajmniej za rol─Ö Emmy smile

#79 2006-08-10 20:41:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Tak, oni s─ů zaiste fajni, ale tak na....hm....no na romans jaki┼Ť albo co, bo na sta┼éy zwi─ůzek za bardzo si─Ö nie nadaj─ů..... :?

Ale┼╝ ja na razie niczym innym nie jestem zainteresowana big_smile

pak4 - chylę czoła big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#80 2006-08-10 22:30:29

megg
U┐ytkownik

Aine, to podobnie jak ja.....Zawsze zwala┼éam win─Ö na fakt, ┼╝e nie znalaz┼éam jeszcze Darcy'ego, ale moja mama twierdzi, ┼╝e dobrze dogaduj─Ö si─Ö z Wickhamami, bo sama jestem Wickhamem, tyle ┼╝e w sp├│dnicy....No i co ja mam na to zaradzi─ç? big_smile Na razie kupi─Ö sobie psa i z nim stworz─Ö partnerski zwi─ůzek chyba, bo nie ma kto na mnie szczekn─ů─ç w domu wink wink

#81 2006-08-10 23:16:47

AineNiRigani
U┐ytkownik

je┼Ťli chodzi o zwierzaki, to partnerski zwi─ůzek mo┼╝esz za┼éo┼╝y─ç jedynie z kotem. Zwi─ůzek z psem to zwi─ůzek pana i s┼éugi big_smile

#82 2006-08-11 08:10:45

pak4
U┐ytkownik

Nie mam jak odpowiedzie─ç Megg poza forum... W ka┼╝dym razie znajoma, kt├│ra si─Ö na psach i wszelkich zwierz─Ötach zna bardzo dobrze twierdzi, ┼╝e osoby samotne powinny sobie kupi─ç kota, a psy s─ů tylko dla tych, co pozostaj─ů w trwa┼éych zwi─ůzkach. Chodzi o to, ┼╝e pies wymaga intensywniejszej opieki i po prostu trzeba mie─ç "kogo┼Ť w rezerwie".

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#83 2006-08-11 12:02:16

megg
U┐ytkownik

Aha...Cholera, nie lubi─Ö kot├│w :cry: Poza tym one nie szczekaj─ů wink A odpowiedzie─ç poza forum mo┼╝esz na m├│j mail-ch─Ötnie przeczytam jaki┼Ť wyk┼éad o zwierz─Ötach, bo doprawdy nie wiem, kogo wybra─ç na swojego towarzysza wink Mo┼╝e chomika? big_smile

A co do Alana-obejrza┼éam film "Bob Roberts" (czy jako┼Ť tak...) i tam nasz Alan ma paskudne z─Öby....Nie wiem, co mu zrobili...A┼╝ w┼é─ůczy┼éam na chwil─Ö "RiR", ┼╝eby zobaczy─ç, czy tam te┼╝ takie mia┼é, ale nie....Co mu zrobili? :evil:

#84 2006-08-11 12:52:27

lady_kasiek
U┐ytkownik

Nie lubi kot├│w tez co┼Ť :twisted:
Wiesz jakie to mile uczuccie jak taki kiciu┼Ť wpycha ci g┼é├│wk─Ö do glaskania pod r─Ök─Ö. Jak w ocy przychopdzi k┼éadzie si─Ö na tobie i mruczy a ty ┼╝eby go nie budzi─ç le┼╝ysz nieruchomo.
Kicie s─ů kochane big_smilebig_smile

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#85 2006-08-11 17:01:47

kas1a
U┐ytkownik

To ja Ci poradz─Ö papug─Ö smile B─Ödzie z kim pogada─ç, a szczekn─ů─ç te┼╝ szczeknie, je┼Ťli j─ů nauczysz wink za kotami r├│wnie┼╝ nie przepadam, bywaj─ů upiorne :evil:

A miało być o Alanie smile

gg:5910992

Do not delay joy

#86 2006-08-11 17:46:00

megg
U┐ytkownik

Papug─Ö zam─Öczy┼éabym, pr├│buj─ůc j─ů nauczy─ç m├│wi─ç...Ptaki i delfiny maj─ů najwi─Öksze predyspozycje do porozumiewania si─Ö za pomoc─ů d┼║wi─Ök├│w, a delfina raczej sobie nie kupi─Ö, chyba ┼╝e po┼Ťlubi─Ö kiedy┼Ť Darcy'ego, kt├│ry mi kupi basen z delfinem, bo w moim zawodzie nie dorobi─Ö si─Ö sama... :evil:

A Alan.....hm.....Znalaz┼éam o nim artyku┼é w jakim┼Ť starym "Filmie" i tam jest, ┼╝e celowo wybra┼é karier─Ö brytyjskiego aktora zamiast hollywoodzkiego, gdy┼╝ nie chcia┼é sprzedawa─ç swojego talentu i wola┼é wybiera─ç role bardziej wedle upodoba┼ä ni┼╝ wysoko┼Ťci ga┼╝y. I ┼╝e podobno jest znakomitym aktorem teatralnym...O czym p├│ki co chyba si─Ö nie przekonamy na w┼éasne oczy (i uszy, bo g┼éos tak┼╝e ma cudny)..........

#87 2006-08-11 18:06:38

NieVe
U┐ytkownik

głos także ma cudny)..........

gdzies czyata┼éam ze gdyby aksamit mia┼é g┼éos to by┼éy to g┼éos w┼éa┼Ťnie Alana big_smile roll-,,zmys┼éowy i uwodzicielski" :twisted:

gg 6516634
"Dobra ksi─ů┼╝a to rodzaj alkoholu - te┼╝ idzie do g┼éowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

#88 2006-08-11 18:11:23

NieVe
U┐ytkownik

a tak poza tematem

Nie lubi kot├│w tez co┼Ť :twisted:
Wiesz jakie to mile uczuccie jak taki kiciu┼Ť wpycha ci g┼é├│wk─Ö do glaskania pod r─Ök─Ö. Jak w ocy przychopdzi k┼éadzie si─Ö na tobie i mruczy a ty ┼╝eby go nie budzi─ç le┼╝ysz nieruchomo.
Kicie s─ů kochane big_smilebig_smile

widieli┼Ťcie ta s┼éodk─ů reklame Wiskasa(nie mam pojecia jak to sie pisze) :evil:
jak panu ktek zasn─ů┼é na reku i zeby go nie budzic zdejmuje butka i st├│pk─ů obs┼éuguje pilota a kotu┼Ť tak ┼Ťlicznie mruczy..... roll big_smile

gg 6516634
"Dobra ksi─ů┼╝a to rodzaj alkoholu - te┼╝ idzie do g┼éowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

#89 2006-08-11 18:23:19

lady_kasiek
U┐ytkownik

Moja Melania mruczy jeszcze g┼éo┼Ťniej.

Kotki s─ů ┼Ťwietne

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#90 2006-08-11 18:55:02

kas1a
U┐ytkownik

No to co, jedziemy na jaki┼Ť spektakl? big_smile

Do not delay joy

#91 2006-08-11 19:01:33

AineNiRigani
U┐ytkownik

Alan ma kocie spojrzenie - wi─Öc jest w temacie big_smile

W zasadzie chyba nigdy nie zrozumiem jak mo┼╝na nie lubi─ç jakiegokolwiek sier┼Ťciucha. kot, pies, chomik, kr├│lik - wszystkie s─ů kochane big_smile
Chocia┼╝ ja wol─Ö koty.
psychologowie stwierdzili, ┼╝e zami┼éowanie do kot├│w i ps├│w zale┼╝y od tego czego cz┼éowiek chce w zwi─ůzku z innymi. je┼Ťli lubi dominowa─ç i rz─ůdzi─ç - woli psy. one si─Ö zawsze poddaj─ů woli cz┼éowieka. S┼éu┼╝─ů.
Je┼Ťli kto┼Ť preferuje zwi─ůzki partnerskie - woli koty. kot nie pozwoli si─Ö zdominowa─ç, otoczy cz┼éowieka prawdziw─ů i szczer─ů mi┼éo┼Ťci─ů (chyba nawet wi─Öksza ni┼╝ niejeden pies), uzale┼╝nia si─Ö od cz┼éowieka, ale nigdy mu nie b─Ödzie s┼éu┼╝y┼é. Zaoferuje mu pi─Ökn─ů, wspania┼éa i wiern─ů przyja┼║┼ä na dobre i na z┼ée.

#92 2006-08-11 19:05:16

megg
U┐ytkownik

Kasiu, my to sobie mo┼╝emy i┼Ť─ç obejrze─ç co┼Ť we Wsp├│┼éczesnym i pos┼éucha─ç g┼éosu ewntualnie Sambora Dudzi┼äskiego tudzie┼╝ kto┼Ť jeszcze by si─Ö znalaz┼é, ale na Alana nie robi─Ö sobie nadziei .....

#93 2006-08-11 19:09:16

megg
U┐ytkownik

Zaoferuje mu pi─Ökn─ů, wspania┼éa i wiern─ů przyja┼║┼ä na dobre i na z┼ée.

O.k to dobry argument big_smile
A serio-po prostu jako┼Ť nie widz─Ö siebie z kotem.....Z tego wniosek, ┼╝e lubi─Ö dominowa─ç...Moja przyjaci├│┼éka jest psychologiem, chyba si─Ö do niej za chwile przejd─Ö.....wink big_smile

#94 2006-08-11 19:09:56

kas1a
U┐ytkownik

Ogólnie nie lubię teatru (przyjmuję z góry wszystkie wyrazy oburzenia), więc chyba tylko do Alanka na scenie bym pognała błyskawicznie 8)

Do not delay joy

#95 2006-08-11 19:17:51

megg
U┐ytkownik

No ja nie przepadam niestety za naszymi wroc┼éawskimi, ale by┼éam miesi─ůc temu na "Balladynie" i bardzo mi sie podoba┼éa big_smile Z tego wniosek, ┼╝e czasem warto odrzuci─ç "uprzedzenia" wink

#96 2006-08-11 19:24:45

kas1a
U┐ytkownik

Pewnie warto, ale ile bym musia┼éa pr├│bowa─ç ┼╝eby si─Ö przekona─ç? Nie mam cierpliwo┼Ťci ani funduszy :? Jak narazie ze wszystkich w og├│le przedstawie┼ä kt├│re widzia┼éam to podoba┼éy mi si─Ö Piosenki Morderc├│w czy kogo┼Ť, nie pami─Ötam, dawno to by┼éo, a poza tym to w ko┼äcu piosenki nie sztuka...mo┼╝e i si─Ö nie znam, ale mi to nie le┼╝y, a przynajmniej to co do tej pory widzia┼éam wystarczy┼éo by mnie zniech─Öci─ç.

Awracaj─ůc do Tematu 8) , to ma kto┼Ť jaki┼Ť film z Alanem i ma ochot─Ö si─Ö podzieli─ç? <robi s┼éodkie oczy>

Do not delay joy

#97 2006-08-11 19:30:31

megg
U┐ytkownik

Chodzi Ci o "Ballady Morderców" z repertuaru Nicka Cave'a i The Bad Seeds w wykonaniu Kingi Preiss i Mariusza Drężka? Jak mi się to podobało!! heh....widziałam chyba z 8 razy.....

#98 2006-08-11 19:31:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

Nie┼Ťmiertelne Heniek i To w┼éasnie mi┼éo┼Ť─ç big_smile

#99 2006-08-11 19:32:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja uwielbiam teatr, z wyj─ůtkiem tzw. awangardy i modernizmu.
nie rozumiem tego cudoka.

#100 2006-08-11 19:35:51

kas1a
U┐ytkownik

Ano, ano Ballady. Tak, to mog─Ö zrozumie─ç i polubi─ç smile, ale teatralne wra┼╝enia moje to og├│lnie wrzaski zag┼éuszaj─ůce muzyk─Ö i odwrotnie i roznegli┼╝owane kobiety lol

Nie┼Ťmiertelne Heniek?!
TWM bym poprosiła bardzo big_smile

Do not delay joy

Stopka forum