Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#301 2007-08-28 13:18:44

el_karola
U┐ytkownik

Re: Powitalnia :)

pak4 napisa│:

No wiesz, matematyka na pocz─ůtku nie jest gro┼║na, ale po latach wchodzi w krew... Ja tu nie chc─Ö straszy─ç wink

W┼éa┼Ťnie to jest najlepsze, dlatego nie dam si─Ö wystraszy─ç :]

#302 2007-08-28 20:13:58

czytelniczka
U┐ytkownik

WIPSANIO witam cie tym serdeczniej, ┼╝e nareszcie pojawi┼é sie ktos z moich stron , bo na tym forum prym wiod─ů - zreszt─ů bardzo, bardzo ciekawie wroc┼éawianki.

#303 2007-08-28 21:19:51

AineNiRigani
U┐ytkownik

c├│z... ja bym uj─Ö┼éa, ┼╝e wroc┼éawianki s─ů... g┼éo┼Ťniejsze big_smile
He he - Loano rozszala┼éa┼Ť si─Ö big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#304 2007-08-28 21:37:44

pak4
U┐ytkownik

el_karola napisa│:

pak4 napisa│:

No wiesz, matematyka na pocz─ůtku nie jest gro┼║na, ale po latach wchodzi w krew... Ja tu nie chc─Ö straszy─ç wink

W┼éa┼Ťnie to jest najlepsze, dlatego nie dam si─Ö wystraszy─ç :]

Ja nie strasz─Ö. Ja po prostu znam troch─Ö ┼Ťcis┼éowc├│w, zreszt─ů sam jestem "┼Ťcis┼éowcem" smile I widzia┼éem przer├│┼╝ne problemy z dogadywaniem si─Ö z humanistyczn─ů reszt─ů ┼Ťwiata. Pocz─ůwszy od tego, ┼╝e si─Ö nie ma z kim pogada─ç w rocznic─Ö matury, sko┼äczywszy na uczeniu trzyletniej dziewczynki s┼éowa 'deltoid', by nauczy─ç j─ů prawid┼éowej nazwy kszta┼étu latawca big_smile

Oddaj wierzbie
Ca┼é─ů nienawi┼Ť─ç, ca┼ée po┼╝─ůdanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#305 2007-08-28 22:04:36

el_karola
U┐ytkownik

O tak, o tych problemach z dogadywaniem si─Ö z humanistyczn─ů reszt─ů ┼Ťwiata to ja co┼Ť wiem. Dlatego obracam si─Ö raczej w tym.. "lepszym" gronie.. ;D

#306 2007-08-29 09:06:32

Loana
U┐ytkownik

O_O szok, jak to niby jeste┼Ťmy najg┼éo┼Ťniejsze i wiedziemy prym??? Jak dot─ůd jedyn─ů udzielaj─ůc─ů si─Ö mocniej wroc┼éawiank─ů jestem ja! tongue I meg, ale dawno jej nie widzia┼éam. Skad wi─Öc wra┼╝enie, ┼╝e wsz─Ödzie nas pe┼éno??? tongue

Pak4, to masz raczej dla mnie niespotykany problem - jestem otoczona raczej m─Öskimi ┼Ťcis┼éowcami, tylko dziewczyny zwykle reprezentuj─ů bardziej humanistyczn─ů cz─Ö┼Ť─ç ┼Ťwiata, no i Mike smile.

El_karola: kim jest "lepsze" grono?

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#307 2007-08-29 11:51:04

Dione
U┐ytkownik

A ja to chyba ┼é─ůcz─Ö oba ┼Ťwiaty: humanistyczny i ┼Ťcis┼éy....
Tak przynajmniej mi si─Ö czasem wydaje. W ko┼äcu mia┼éam na studiach i filozofi─Ö i psychologi─Ö i biofizyk─Ö i statystyk─Ö matematyczn─ů. Ale chyba najbardziej lubi─Ö nauki ┼Ťrodka big_smile

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#308 2007-08-29 12:51:31

AineNiRigani
U┐ytkownik

Loana napisa│:

Jak dot─ůd jedyn─ů udzielaj─ůc─ů si─Ö mocniej wroc┼éawiank─ů jestem ja! tongue I meg, ale dawno jej nie widzia┼éam. Skad wi─Öc wra┼╝enie, ┼╝e wsz─Ödzie nas pe┼éno??? tongue

bo s─ů g┼éo┼Ťne? big_smile
Słońce - i dobrze.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#309 2007-08-29 13:30:40

pak4
U┐ytkownik

Loana napisa│:

Pak4, to masz raczej dla mnie niespotykany problem - jestem otoczona raczej m─Öskimi ┼Ťcis┼éowcami, tylko dziewczyny zwykle reprezentuj─ů bardziej humanistyczn─ů cz─Ö┼Ť─ç ┼Ťwiata, no i Mike smile.

Nie tyle ja mam problem, co moja licealna kole┼╝anka. Osobi┼Ťcie wydaje mi si─Ö, ┼╝e rozumiem, co Humani┼Ťci m├│wi─ů. Ale tak do ko┼äca to pewny nie jestem wink

Zawsze tam, gdzie Nas nie ma wink Albo odwrotnie big_smile

Dione napisa│:

W ko┼äcu mia┼éam na studiach i filozofi─Ö i psychologi─Ö i biofizyk─Ö i statystyk─Ö matematyczn─ů.

Ja mia┼éem na studiach filozofi─Ö, chocia┼╝ nie psychologi─Ö. W ka┼╝dym razie dostatecznie cz─Östo ┼éapi─Ö si─Ö na my┼Ťleniu 'technicznym' (bardziej nawet ni┼╝ '┼Ťcis┼éym'), ┼╝e przedstawiam si─Ö jako 'in┼╝ynier' smile W sumie mam prawo.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#310 2007-08-30 00:17:14

el_karola
U┐ytkownik

Loana napisa│:

"lepsze" - dziwne, specyficzne, oryginalne, z dziwnymi, ┼Ťmiesznymi odchy┼éami - grono ┼Ťcis┼éowc├│w

#311 2007-08-30 10:10:18

snowdrop
U┐ytkownik

To pozw├│lcie ┼╝e i ja si─Ö przedstawi─Ö.
Czytaj─ůc powitalnie widz─Ö ┼╝e nie jestem odosobniona w tym ┼╝e najpierw dokonywa┼éam wpis├│w a dopiero potem si─Ö przedstawiam.
Przez moment poczułam się jak pan Collins.

Nie nale┼╝─Ö do najm┼éodszych, mam 29 lat. Jestem m─Ö┼╝atk─ů od 3 lat i mam 15 miesi─Öcznego synka. Mam na imi─Ö Monika i mieszkam w ma┼éej miejscowo┼Ťci w woj. ┼é├│dzkim.
Nie jestem te┼╝ humanistk─ů, raczej ┼Ťcis┼éowcem. Chociaz mo┼╝na powiedzie─ç ┼╝e jestem rozdarta pomiedzy tymi dwoma ┼Ťwiatami. Studiowa┼éam ekonomi─Ö, a ┼Ťci┼Ťlej finanse i inwestycje.
Pracuje w finansach, jestem analitykiem finansowym.
Ksi─ů┼╝ki czytam jak uda mi si─Ö wygospodarowac czas.

Duma i uprzedzenie mnie urzekła i zachwyciła. W moim najblizszym otoczeniu nikt nie podziela zamiłowania do JA. Próbowałam nawet namówic męża na przeczytanie Dumy.

Uwielbiam muzyk─Ö (rock ale ten ambitny nie komercyjny), taniec, ─çwicz─Ö od czasu do czasu jog─Ö. I uwielbiam grac w gry strategiczne na PC. Tak, one zajmuj─ů mi te┼╝ du┼╝o czasu.

Pozdrawiam wszystkich.

moje gg to 2035375

#312 2007-08-30 10:16:34

Dione
U┐ytkownik

Witamy serdecznie nowo przybyłe forumowiczki big_smile

snowdrop napisa│:

Nie należę do najmłodszych, mam 29 lat.

Ja bym powiedzia┼éa, ┼╝e wiekowo plasujesz si─Ö w przewa┼╝aj─ůcej grupie oko┼éo 30-tki wink

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#313 2007-08-30 11:20:47

pak4
U┐ytkownik

Witamy!
I nie ma si─Ö czego sobie wyrzuca─ç -- bynajmniej nie wszyscy zaczynaj─ů od Powitalni wink
Pan Collins to by do dzisiaj nie odnalazł wink (Choć w sumie obawiam sie, że on mógł Jane Austen nie lubić... Bo czytać trzeba i w ogóle...)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#314 2007-09-01 23:29:38

Ulka
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ witam wszystkie nowe osoby smile serdecznie smile

"cierpliwo┼Ť─ç - spok├│j ┼╝e przecie┼╝ si─Ö stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#315 2007-09-03 20:31:08

fanturia
U┐ytkownik

pak4 napisa│:

bynajmniej nie wszyscy zaczynaj─ů od Powitalni wink

To ja zaczn─Ö :-) Dzisiaj znalaz┼éam Was, Jane Austen czytuj─Ö od dawna, P&P (1995) mog┼éabym ogl─ůda─ç co tydzie┼ä. Mam prawie 32 lata, mieszkam we Wroc┼éawiu, na co dzie┼ä zajmuj─Ö si─Ö dzie─çmi i rob├│tkami.

#316 2007-09-03 21:35:21

pak4
U┐ytkownik

Witamy!!!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#317 2007-09-04 08:58:00

Loana
U┐ytkownik

Aaaa! Jeszcze jedna osoba z Wrocławia!!! I na dokładkę zajmuje się robotkami i dziecmi! Wspaniale! Pierwszy temat bardzo mnie interesuje, poniewaz ucze sie go, a drugi interesuje mnie przyszlosciowo! Moje szczescie zaczyna siegac zenitu!!! smile
Witaj Fanturia! Moze spotkanko, co?

#318 2007-09-04 14:03:24

fanturia
U┐ytkownik

Bardzo ch─Ötnie Loano :-)

#319 2007-09-08 21:22:02

Dorfi
U┐ytkownik

Witaj Fanturio smile

#320 2007-09-10 13:36:25

Loana
U┐ytkownik

Fanturio, moze spotkanie na kawie w przyszlym tygodniu? Pasuje mi od poniedzialku do czwartku kazdy wieczor smile.

#321 2007-09-10 14:54:11

Marija
U┐ytkownik

Wy si─Ö tam kochane nie opijajcie kaw─ů na noc - chyba ┼╝e jaki┼Ť d┼éu┼╝szy seansik nocny przed Wami wink

#322 2007-09-10 16:45:02

elbereth
U┐ytkownik

fanturio, to rozumiem że jako wrocławianka idziesz z nami do kina na "becoming jane" w sobotę? smile

┼╗ona: Dlaczego zostawi┼ée┼Ť mnie sam─ů? Wida─ç kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M─ů┼╝: Ale┼╝ sk─ůd! Gdyby┼Ťcie oboje ton─Öli w rzece, ratowa┼ébym Ciebie!
┼╗ona: Naprawd─Ö?
M─ů┼╝: Oczywi┼Ťcie! Jeste┼Ť dwa razy l┼╝ejsza! big_smile

#323 2007-09-10 18:42:37

pak4
U┐ytkownik

A ja ju┼╝ kombinowa┼éem czy si─Ö z Wami (Wroc┼éawiankami, wliczaj─ůc w to Mike'a big_smile) nie spotka─ç przy jakiej┼Ť kawie... Ale b─Öd─Ö we Wroc┼éawiu w niedziel─Ö i to przelotem (no, prawie).

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#324 2007-09-10 20:36:35

fanturia
U┐ytkownik

Niestety sobota odpada - m─ů┼╝ idzie do pracy. A ch┼éopcami do kina na pewno nie p├│jd─Ö. Na kaw─Ö tez chyba nie (bo b─Öd─ů chcieli wypi─ç wink )

#325 2007-09-27 18:23:23

MiMi
U┐ytkownik

No to i ja si─Ö przywitam. Ju┼╝ do┼Ť─ç d┼éugo jestem zalogowana na forum North and South i postanowi┼éam si─Ö zalogowa─ç tutaj. Mieszkam na ┼Ül─ůsku, mam 17 lat i chodz─Ö do liceum. Oczywi┼Ťcie uwielbiam JA i jej powie┼Ťci. Ostatnio ogromne wra┼╝enie wywar┼éa na mnie ekranizacja N&S. i to chyba na tyle...

Stopka forum