Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#301 2007-08-28 13:18:44

el_karola
Użytkownik

Re: Powitalnia :)

pak4 napisał:

No wiesz, matematyka na pocz?tku nie jest gro?na, ale po latach wchodzi w krew... Ja tu nie chc? straszy? wink

W?a?nie to jest najlepsze, dlatego nie dam si? wystraszy? :]

#302 2007-08-28 20:13:58

czytelniczka
Użytkownik

WIPSANIO witam cie tym serdeczniej, ?e nareszcie pojawi? sie ktos z moich stron , bo na tym forum prym wiod? - zreszt? bardzo, bardzo ciekawie wroc?awianki.

#303 2007-08-28 21:19:51

AineNiRigani
Użytkownik

cóz... ja bym uj??a, ?e wroc?awianki s?... g?o?niejsze big_smile
He he - Loano rozszala?a? si? big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#304 2007-08-28 21:37:44

pak4
Użytkownik

el_karola napisał:

pak4 napisał:

No wiesz, matematyka na pocz?tku nie jest gro?na, ale po latach wchodzi w krew... Ja tu nie chc? straszy? wink

W?a?nie to jest najlepsze, dlatego nie dam si? wystraszy? :]

Ja nie strasz?. Ja po prostu znam troch? ?cis?owców, zreszt? sam jestem "?cis?owcem" smile I widzia?em przeró?ne problemy z dogadywaniem si? z humanistyczn? reszt? ?wiata. Pocz?wszy od tego, ?e si? nie ma z kim pogada? w rocznic? matury, sko?czywszy na uczeniu trzyletniej dziewczynki s?owa 'deltoid', by nauczy? j? prawid?owej nazwy kszta?tu latawca big_smile

Oddaj wierzbie
Ca?? nienawi??, ca?e po??danie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#305 2007-08-28 22:04:36

el_karola
Użytkownik

O tak, o tych problemach z dogadywaniem si? z humanistyczn? reszt? ?wiata to ja co? wiem. Dlatego obracam si? raczej w tym.. "lepszym" gronie.. ;D

#306 2007-08-29 09:06:32

Loana
Użytkownik

O_O szok, jak to niby jeste?my najg?o?niejsze i wiedziemy prym??? Jak dot?d jedyn? udzielaj?c? si? mocniej wroc?awiank? jestem ja! tongue I meg, ale dawno jej nie widzia?am. Skad wi?c wra?enie, ?e wsz?dzie nas pe?no??? tongue

Pak4, to masz raczej dla mnie niespotykany problem - jestem otoczona raczej m?skimi ?cis?owcami, tylko dziewczyny zwykle reprezentuj? bardziej humanistyczn? cz??? ?wiata, no i Mike smile.

El_karola: kim jest "lepsze" grono?

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#307 2007-08-29 11:51:04

Dione
Użytkownik

A ja to chyba ??cz? oba ?wiaty: humanistyczny i ?cis?y....
Tak przynajmniej mi si? czasem wydaje. W ko?cu mia?am na studiach i filozofi? i psychologi? i biofizyk? i statystyk? matematyczn?. Ale chyba najbardziej lubi? nauki ?rodka big_smile

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#308 2007-08-29 12:51:31

AineNiRigani
Użytkownik

Loana napisał:

Jak dot?d jedyn? udzielaj?c? si? mocniej wroc?awiank? jestem ja! tongue I meg, ale dawno jej nie widzia?am. Skad wi?c wra?enie, ?e wsz?dzie nas pe?no??? tongue

bo s? g?o?ne? big_smile
S?o?ce - i dobrze.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#309 2007-08-29 13:30:40

pak4
Użytkownik

Loana napisał:

Pak4, to masz raczej dla mnie niespotykany problem - jestem otoczona raczej m?skimi ?cis?owcami, tylko dziewczyny zwykle reprezentuj? bardziej humanistyczn? cz??? ?wiata, no i Mike smile.

Nie tyle ja mam problem, co moja licealna kole?anka. Osobi?cie wydaje mi si?, ?e rozumiem, co Humani?ci mówi?. Ale tak do ko?ca to pewny nie jestem wink

Zawsze tam, gdzie Nas nie ma wink Albo odwrotnie big_smile

Dione napisał:

W ko?cu mia?am na studiach i filozofi? i psychologi? i biofizyk? i statystyk? matematyczn?.

Ja mia?em na studiach filozofi?, chocia? nie psychologi?. W ka?dym razie dostatecznie cz?sto ?api? si? na my?leniu 'technicznym' (bardziej nawet ni? '?cis?ym'), ?e przedstawiam si? jako 'in?ynier' smile W sumie mam prawo.

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#310 2007-08-30 00:17:14

el_karola
Użytkownik

Loana napisał:

"lepsze" - dziwne, specyficzne, oryginalne, z dziwnymi, ?miesznymi odchy?ami - grono ?cis?owców

#311 2007-08-30 10:10:18

snowdrop
Użytkownik

To pozwólcie ?e i ja si? przedstawi?.
Czytaj?c powitalnie widz? ?e nie jestem odosobniona w tym ?e najpierw dokonywa?am wpisów a dopiero potem si? przedstawiam.
Przez moment poczu?am si? jak pan Collins.

Nie nale?? do najm?odszych, mam 29 lat. Jestem m??atk? od 3 lat i mam 15 miesi?cznego synka. Mam na imi? Monika i mieszkam w ma?ej miejscowo?ci w woj. ?ódzkim.
Nie jestem te? humanistk?, raczej ?cis?owcem. Chociaz mo?na powiedzie? ?e jestem rozdarta pomiedzy tymi dwoma ?wiatami. Studiowa?am ekonomi?, a ?ci?lej finanse i inwestycje.
Pracuje w finansach, jestem analitykiem finansowym.
Ksi??ki czytam jak uda mi si? wygospodarowac czas.

Duma i uprzedzenie mnie urzek?a i zachwyci?a. W moim najblizszym otoczeniu nikt nie podziela zami?owania do JA. Próbowa?am nawet namówic m??a na przeczytanie Dumy.

Uwielbiam muzyk? (rock ale ten ambitny nie komercyjny), taniec, ?wicz? od czasu do czasu jog?. I uwielbiam grac w gry strategiczne na PC. Tak, one zajmuj? mi te? du?o czasu.

Pozdrawiam wszystkich.

moje gg to 2035375

#312 2007-08-30 10:16:34

Dione
Użytkownik

Witamy serdecznie nowo przyby?e forumowiczki big_smile

snowdrop napisał:

Nie nale?? do najm?odszych, mam 29 lat.

Ja bym powiedzia?a, ?e wiekowo plasujesz si? w przewa?aj?cej grupie oko?o 30-tki wink

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#313 2007-08-30 11:20:47

pak4
Użytkownik

Witamy!
I nie ma si? czego sobie wyrzuca? -- bynajmniej nie wszyscy zaczynaj? od Powitalni wink
Pan Collins to by do dzisiaj nie odnalaz? wink (Cho? w sumie obawiam sie, ?e on móg? Jane Austen nie lubi?... Bo czyta? trzeba i w ogóle...)

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#314 2007-09-01 23:29:38

Ulka
Użytkownik

Ja równie? witam wszystkie nowe osoby smile serdecznie smile

"cierpliwo?? - spokój ?e przecie? si? stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#315 2007-09-03 20:31:08

fanturia
Użytkownik

pak4 napisał:

bynajmniej nie wszyscy zaczynaj? od Powitalni wink

To ja zaczn? :-) Dzisiaj znalaz?am Was, Jane Austen czytuj? od dawna, P&P (1995) mog?abym ogl?da? co tydzie?. Mam prawie 32 lata, mieszkam we Wroc?awiu, na co dzie? zajmuj? si? dzie?mi i robótkami.

#316 2007-09-03 21:35:21

pak4
Użytkownik

Witamy!!!

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#317 2007-09-04 08:58:00

Loana
Użytkownik

Aaaa! Jeszcze jedna osoba z Wroc?awia!!! I na dok?adk? zajmuje si? robotkami i dziecmi! Wspaniale! Pierwszy temat bardzo mnie interesuje, poniewaz ucze sie go, a drugi interesuje mnie przyszlosciowo! Moje szczescie zaczyna siegac zenitu!!! smile
Witaj Fanturia! Moze spotkanko, co?

#318 2007-09-04 14:03:24

fanturia
Użytkownik

Bardzo ch?tnie Loano :-)

#319 2007-09-08 21:22:02

Dorfi
Użytkownik

Witaj Fanturio smile

#320 2007-09-10 13:36:25

Loana
Użytkownik

Fanturio, moze spotkanie na kawie w przyszlym tygodniu? Pasuje mi od poniedzialku do czwartku kazdy wieczor smile.

#321 2007-09-10 14:54:11

Marija
Użytkownik

Wy si? tam kochane nie opijajcie kaw? na noc - chyba ?e jaki? d?u?szy seansik nocny przed Wami wink

#322 2007-09-10 16:45:02

elbereth
Użytkownik

fanturio, to rozumiem ?e jako wroc?awianka idziesz z nami do kina na "becoming jane" w sobot?? smile

?ona: Dlaczego zostawi?e? mnie sam?? Wida? kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
M??: Ale? sk?d! Gdyby?cie oboje ton?li w rzece, ratowa?bym Ciebie!
?ona: Naprawd??
M??: Oczywi?cie! Jeste? dwa razy l?ejsza! big_smile

#323 2007-09-10 18:42:37

pak4
Użytkownik

A ja ju? kombinowa?em czy si? z Wami (Wroc?awiankami, wliczaj?c w to Mike'a big_smile) nie spotka? przy jakiej? kawie... Ale b?d? we Wroc?awiu w niedziel? i to przelotem (no, prawie).

Oddaj wierzbie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

#324 2007-09-10 20:36:35

fanturia
Użytkownik

Niestety sobota odpada - m?? idzie do pracy. A ch?opcami do kina na pewno nie pójd?. Na kaw? tez chyba nie (bo b?d? chcieli wypi? wink )

#325 2007-09-27 18:23:23

MiMi
Użytkownik

No to i ja si? przywitam. Ju? do?? d?ugo jestem zalogowana na forum North and South i postanowi?am si? zalogowa? tutaj. Mieszkam na ?l?sku, mam 17 lat i chodz? do liceum. Oczywi?cie uwielbiam JA i jej powie?ci. Ostatnio ogromne wra?enie wywar?a na mnie ekranizacja N&S. i to chyba na tyle...

Stopka forum