Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-07-13 21:12:38

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

Czy ja wiem. Reszta kolekcji w formacie VCD zaj??aby 8 p?yt. Mog?oby to kosztowa? nawet kolejne 80 z?. Dodaj ju? wydane 40 z?. Kolekcj? mo?na naby? ju? od 185-190 z?. Ja mimo wszystko wol? ca?o?? na DVD. Nie chwal?c si? - dzi? kupi?em!

#27 2006-07-13 21:16:07

Areliee
Użytkownik

No, to gratuluj?!

Ale wiesz... W takiej dziurze, jak ta, w której mieszkam, to ci??ko co? takiego znale??... Wiem, ?e sprzeda? internetowa itd., ale u mnie kiepsko z finansami... ;/

No i wi?cej nic nie powiem, bo zaczynam offtopi? wink

#28 2006-07-13 21:26:03

Robert_Benett
Użytkownik

Kolekcja JA na dvd...jest strasznie droga..lekko przesadzili z cen?...z tej serii uda?o mi si? kupi? na allegro Opactwo oraz Perswazje..niestety troszk? si? naci??em bo kobitka sprzeda?a mi zacinaj?ce si? plytki..ale...uda?o mi si? zrobi? z doskona?e kopie..zatem mog? sobie spokojnie ogl?dac...czyli seria daje sie dobrze kopiowa? na dvd...
Mysl? ?e fani mogliby sobie wzajemnie pomaga? w materii filmów...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..

Kwitn?ce irysy
U moich stóp -
Sanda?y sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#29 2006-07-14 09:21:33

Dione
Użytkownik

Mysl? ?e fani mogliby sobie wzajemnie pomaga? w materii filmów...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..

Jestem jak najbardziej za. Cieszy mnie, ?e kto? wyszed? z takim pomys?em. big_smile

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#30 2006-07-14 10:30:56

finka
Użytkownik

Zainspirowana Wasz? rozmow? wlaz?am ja na allegro... i oczom nie wierz?. Niektóre licytowane ceny "D&U" z "Przyjació?ki" s? zawroooootne i troch? juz nieracjonalne! Zap?acilibyscie 100 z? za VCD?
Jak to dobrze, ?e uda?o mi si? kupi? w kiosku wink

#31 2006-07-14 10:35:51

Dione
Użytkownik

No cena nieziemska ...........
Dlatego je?li chodzi o D&U i R&R s?u?? kopi? VCD, a "Emm?" w formie zwyk?ego video (ale wersj? z K.Backingsale i M.Strongiem)

Mój ch?opak si? w?a?nie o?eni?....

#32 2006-07-14 11:02:56

Vasco
Administrator

Jak ju? rzek?em, mam ca?o?? na DVD + Emm? z G. Paltrow. Tylko jak bym mia? dla 10 osób robi?, to z góry mówi? nie, bo nie dam rady. Mog? zrobi? 2-3 szt., komu? wys?a?, a te osoby wy?l? dalej itd.

#33 2006-07-18 12:19:45

NieVe
Użytkownik

gdyby? by? tak dobry i zrobi? cho? jedn? kopie dla kogo?... to dalej by to posz?o big_smile wystarcz? dobre ch?ci i pare p?ytek.... big_smile
zrób tak i wyslij do kogo?.... tylko nie tak po cichu ?eby nikt nie wiedzia?wink
a tak ?eby mo?na by?o to zdoby? od tego komu wy?lesz;)
P.S jestem tu nowa mam nadzieje ze mnie od razu nie zbesztacie:D za g?upotki które wypisuje:)

gg 6516634
"Dobra ksi??a to rodzaj alkoholu - te? idzie do g?owy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

#34 2006-09-11 18:08:40

Van-Rijn
Użytkownik

mo?na by zalozyc oddzielny topic, gdzie w pierwszym poscie bylaby aktualizowana lista, kto do kogo wysyla plytki, a w postach pod spodem 'rezerwowali' by sobie kolejke kolejni chetni i dodatkowo mogloby byc info u kogo w danej chwili plytki s? ... cos takiego bylo swego czasu na forum innego serialu,

alternatywny rozwiazaniem, ale nie wiem czy by to przeszlo i z gory sorqa za lekki off-top od tematu, byloby utworzenie dzialu Download dla filmow i seriali kostiumowych, gdzie mozna by podac linki do shostowanych filmow z instrukcja jak je sciagnac i ewentualnie polaczyc...

#35 2006-10-05 15:15:38

Ulka
Użytkownik

mam pytanie
czy ktos moze widzial i porownal jak sie ma jakosc plyt VCD z przyjaciolki do plyt z kolekcji na dvd??
chodzi mi o obraz, dzwiek, napisy etc
widzialam fragmenty VCD i szczerze mowiac nie spodobaly mi sie, mysle wiec o rzuceniu sie i kupieniu calej kolekcji (ha, choc koszt jednorazowy jeszcze mnie wstrzymuje sad ) ale czy warto?

"cierpliwo?? - spokój ?e przecie? si? stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#36 2006-10-05 15:55:46

Vasco
Administrator

Na pewno DVD ma lepsz? jako??, cho? z drugiej strony to VCD by?o ca?kiem przyzwoite moim zdaniem i do tego w wersji szerokoekranowej. Do zakupu bardziej mnie przekona?y napisy.

#37 2006-10-05 15:59:09

anika
Użytkownik

Z numerem 40 Przyjacó?ki mo?na kupi? znowu VCD "D&U" i "R&R".
Jak kto? jest zaineresowany to juz w kioskach.
Mi?ego ogl?dania big_smile

anika

#38 2006-12-30 20:45:26

Asia Katastrofa
Użytkownik

To mój pierwszy post tutaj wi?c witajcie serdecznie :-)
(nie mia?am poj?cia, ?e istniejecie, na forum natkn??am sie ca?kiem przypadkowo przegl?daj?c sie?)

Jestem szcz??liw? posiadaczk? kompletu "Dumy" z Przyjació?ki, ale moim zdaniem jako?? obrazu jest ra??co kiepska. Lektor niestety te? nie najlepszy :-( ?a?uj?, ?e nie ma po prostu napisów.
Swoj? drog? wydaje mi si?, ?e kiedy dawno temu serial by? prezentowany w TV /niedziela po "Wiadomo?ciach" - zamierzch?e czasy :-)/ to tekst czyta? kto inny... G?owy nie dam sobie uci??, w ka?dym razie wtedy nie mia?am wra?enia, ?e interpretacja jest mocno ?rednia. Teraz prze?y?am zawód /jedynie w tej kwestii, gdy? film nadal uwa?am za rewelacyjny!/.

?a?uj? te?, ?e jako DVD seriale BBC ukaza?y si? tylko w pakiecie.
?e te? nie mo?na kupi? ich pojedy?czo!!!
To kompletna paranoja!
Serial uwielbiam, ale blisko 190 z? za ca?o?? niestety nie jestem w stanie da?, tym bardziej, ?e interesowa?aby mnie tylko "Duma".
Wiem, ?e w innych krajach kupno tego serialu jako pojedy?cza p?yta (-y) jest mo?liwe (sprawdza?am na Ebay-u).
Pozostaje mie? nadziej?, ?e nasi wydawcy kiedy? wpadn? na ten pomys? i dokonaj? "rozbioru" kolekcji.

Gdyby kto? na ten temat co? s?ysza? please dajcie zna?!

Dzi?ki, pozdrawiam :-)

#39 2006-12-31 00:04:51

AineNiRigani
Użytkownik

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#40 2006-12-31 00:30:48

Asia Katastrofa
Użytkownik

AineNiRigani napisał:

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.

Ale mówimy o tej wersji z "Przyjació?ki"?
Je?li tak, to podpowiedz jak to robisz :-) Ja nie mam zielonego poj?cia.

#41 2006-12-31 01:00:20

AineNiRigani
Użytkownik

Hmm. si? pogubi?am. Mo?e chodzi mi o to, co by?o w Gali. Obiecuj? ?e sprawdze to z Przyjació?ki jak mi sie pilot odblokuje big_smile
A ustawienia zmieniam w?a?nie przez pilota. Mam jeden guziczek do zmiany napisów, a drugi do zmiany j?zyka.

#42 2006-12-31 12:50:50

Vasco
Administrator

W "Gali" by?a DiU95?

Wersja z "Przyjació?ki" ma lektora na sta?e i nie ma napisów. Co prawda standard VCD umo?liwia 2 ?cie?ki d?wi?kowe i nawet chyba napisy (nie pami?tam ju?), ale nie spotka?em si? w ?yciu z tak? p?yt?.

#43 2006-12-31 13:18:42

AineNiRigani
Użytkownik

Upsss. Nie bijcie!!!
To nie Gala (dostalam ten egzemlarz od forumowej Moniki29.09) i jak pisalo "Tygodnik Gala poleca" to pomyslalam, ze to wlasnie Gala wyda?a... a to chyba Epelpol...
No nawet sie zdziwilam, ze sa materialy dodatkowe jak w Amazonie...

Stopka forum