Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-07-13 21:12:38

Vasco
Administrator

Re: P&P w formacie VCD

Czy ja wiem. Reszta kolekcji w formacie VCD zaj─Ö┼éaby 8 p┼éyt. Mog┼éoby to kosztowa─ç nawet kolejne 80 z┼é. Dodaj ju┼╝ wydane 40 z┼é. Kolekcj─Ö mo┼╝na naby─ç ju┼╝ od 185-190 z┼é. Ja mimo wszystko wol─Ö ca┼éo┼Ť─ç na DVD. Nie chwal─ůc si─Ö - dzi┼Ť kupi┼éem!

#27 2006-07-13 21:16:07

Areliee
U┐ytkownik

No, to gratuluj─Ö!

Ale wiesz... W takiej dziurze, jak ta, w kt├│rej mieszkam, to ci─Ö┼╝ko co┼Ť takiego znale┼║─ç... Wiem, ┼╝e sprzeda┼╝ internetowa itd., ale u mnie kiepsko z finansami... ;/

No i wi─Öcej nic nie powiem, bo zaczynam offtopi─ç wink

#28 2006-07-13 21:26:03

Robert_Benett
U┐ytkownik

Kolekcja JA na dvd...jest strasznie droga..lekko przesadzili z cen─ů...z tej serii uda┼éo mi si─Ö kupi─ç na allegro Opactwo oraz Perswazje..niestety troszk─Ö si─Ö naci─ů┼éem bo kobitka sprzeda┼éa mi zacinaj─ůce si─Ö plytki..ale...uda┼éo mi si─Ö zrobi─ç z doskona┼ée kopie..zatem mog─Ö sobie spokojnie ogl─ůdac...czyli seria daje sie dobrze kopiowa─ç na dvd...
Mysl─Ö ┼╝e fani mogliby sobie wzajemnie pomaga─ç w materii film├│w...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..

Kwitn─ůce irysy
U moich st├│p -
Sandały sznurowane na niebiesko.(Basho Matsuo )

#29 2006-07-14 09:21:33

Dione
U┐ytkownik

Mysl─Ö ┼╝e fani mogliby sobie wzajemnie pomaga─ç w materii film├│w...ale nie wiem czy wszyscy sa jednego zdania..

Jestem jak najbardziej za. Cieszy mnie, ┼╝e kto┼Ť wyszed┼é z takim pomys┼éem. big_smile

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#30 2006-07-14 10:30:56

finka
U┐ytkownik

Zainspirowana Wasz─ů rozmow─ů wlaz┼éam ja na allegro... i oczom nie wierz─Ö. Niekt├│re licytowane ceny "D&U" z "Przyjaci├│┼éki" s─ů zawroooootne i troch─Ö juz nieracjonalne! Zap┼éacilibyscie 100 z┼é za VCD?
Jak to dobrze, że udało mi się kupić w kiosku wink

#31 2006-07-14 10:35:51

Dione
U┐ytkownik

No cena nieziemska ...........
Dlatego je┼Ťli chodzi o D&U i R&R s┼éu┼╝─Ö kopi─ů VCD, a "Emm─Ö" w formie zwyk┼éego video (ale wersj─Ö z K.Backingsale i M.Strongiem)

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#32 2006-07-14 11:02:56

Vasco
Administrator

Jak ju┼╝ rzek┼éem, mam ca┼éo┼Ť─ç na DVD + Emm─Ö z G. Paltrow. Tylko jak bym mia┼é dla 10 os├│b robi─ç, to z g├│ry m├│wi─Ö nie, bo nie dam rady. Mog─Ö zrobi─ç 2-3 szt., komu┼Ť wys┼éa─ç, a te osoby wy┼Ťl─ů dalej itd.

#33 2006-07-18 12:19:45

NieVe
U┐ytkownik

gdyby┼Ť by┼é tak dobry i zrobi┼é cho─ç jedn─ů kopie dla kogo┼Ť... to dalej by to posz┼éo big_smile wystarcz─ů dobre ch─Öci i pare p┼éytek.... big_smile
zr├│b tak i wyslij do kogo┼Ť.... tylko nie tak po cichu ┼╝eby nikt nie wiedzia┼éwink
a tak ┼╝eby mo┼╝na by┼éo to zdoby─ç od tego komu wy┼Ťlesz;)
P.S jestem tu nowa mam nadzieje ze mnie od razu nie zbesztacie:D za głupotki które wypisuje:)

gg 6516634
"Dobra ksi─ů┼╝a to rodzaj alkoholu - te┼╝ idzie do g┼éowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

#34 2006-09-11 18:08:40

Van-Rijn
U┐ytkownik

mo┼╝na by zalozyc oddzielny topic, gdzie w pierwszym poscie bylaby aktualizowana lista, kto do kogo wysyla plytki, a w postach pod spodem 'rezerwowali' by sobie kolejke kolejni chetni i dodatkowo mogloby byc info u kogo w danej chwili plytki s─ů ... cos takiego bylo swego czasu na forum innego serialu,

alternatywny rozwiazaniem, ale nie wiem czy by to przeszlo i z gory sorqa za lekki off-top od tematu, byloby utworzenie dzialu Download dla filmow i seriali kostiumowych, gdzie mozna by podac linki do shostowanych filmow z instrukcja jak je sciagnac i ewentualnie polaczyc...

#35 2006-10-05 15:15:38

Ulka
U┐ytkownik

mam pytanie
czy ktos moze widzial i porownal jak sie ma jakosc plyt VCD z przyjaciolki do plyt z kolekcji na dvd??
chodzi mi o obraz, dzwiek, napisy etc
widzialam fragmenty VCD i szczerze mowiac nie spodobaly mi sie, mysle wiec o rzuceniu sie i kupieniu calej kolekcji (ha, choc koszt jednorazowy jeszcze mnie wstrzymuje sad ) ale czy warto?

"cierpliwo┼Ť─ç - spok├│j ┼╝e przecie┼╝ si─Ö stanie"
(Ks. J. Twardowski)

#36 2006-10-05 15:55:46

Vasco
Administrator

Na pewno DVD ma lepsz─ů jako┼Ť─ç, cho─ç z drugiej strony to VCD by┼éo ca┼ékiem przyzwoite moim zdaniem i do tego w wersji szerokoekranowej. Do zakupu bardziej mnie przekona┼éy napisy.

#37 2006-10-05 15:59:09

anika
U┐ytkownik

Z numerem 40 Przyjacółki można kupić znowu VCD "D&U" i "R&R".
Jak kto┼Ť jest zaineresowany to juz w kioskach.
Mi┼éego ogl─ůdania big_smile

anika

#38 2006-12-30 20:45:26

Asia Katastrofa
U┐ytkownik

To m├│j pierwszy post tutaj wi─Öc witajcie serdecznie :-)
(nie mia┼éam poj─Öcia, ┼╝e istniejecie, na forum natkn─Ö┼éam sie ca┼ékiem przypadkowo przegl─ůdaj─ůc sie─ç)

Jestem szcz─Ö┼Ťliw─ů posiadaczk─ů kompletu "Dumy" z Przyjaci├│┼éki, ale moim zdaniem jako┼Ť─ç obrazu jest ra┼╝─ůco kiepska. Lektor niestety te┼╝ nie najlepszy :-( ┼╗a┼éuj─Ö, ┼╝e nie ma po prostu napis├│w.
Swoj─ů drog─ů wydaje mi si─Ö, ┼╝e kiedy dawno temu serial by┼é prezentowany w TV /niedziela po "Wiadomo┼Ťciach" - zamierzch┼ée czasy :-)/ to tekst czyta┼é kto inny... G┼éowy nie dam sobie uci─ů─ç, w ka┼╝dym razie wtedy nie mia┼éam wra┼╝enia, ┼╝e interpretacja jest mocno ┼Ťrednia. Teraz prze┼╝y┼éam zaw├│d /jedynie w tej kwestii, gdy┼╝ film nadal uwa┼╝am za rewelacyjny!/.

Żałuję też, że jako DVD seriale BBC ukazały się tylko w pakiecie.
Że też nie można kupić ich pojedyńczo!!!
To kompletna paranoja!
Serial uwielbiam, ale blisko 190 z┼é za ca┼éo┼Ť─ç niestety nie jestem w stanie da─ç, tym bardziej, ┼╝e interesowa┼éaby mnie tylko "Duma".
Wiem, że w innych krajach kupno tego serialu jako pojedyńcza płyta (-y) jest możliwe (sprawdzałam na Ebay-u).
Pozostaje mie─ç nadziej─Ö, ┼╝e nasi wydawcy kiedy┼Ť wpadn─ů na ten pomys┼é i dokonaj─ů "rozbioru" kolekcji.

Gdyby kto┼Ť na ten temat co┼Ť s┼éysza┼é please dajcie zna─ç!

Dzi─Öki, pozdrawiam :-)

#39 2006-12-31 00:04:51

AineNiRigani
U┐ytkownik

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#40 2006-12-31 00:30:48

Asia Katastrofa
U┐ytkownik

AineNiRigani napisa│:

ale ja nie mam najmniejszych proiblemow z wylaczeniem lektora i wlaczeniem polskich napisow. to tylko kwestia ustawien.

Ale mówimy o tej wersji z "Przyjaciółki"?
Je┼Ťli tak, to podpowiedz jak to robisz :-) Ja nie mam zielonego poj─Öcia.

#41 2006-12-31 01:00:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

Hmm. się pogubiłam. Może chodzi mi o to, co było w Gali. Obiecuję że sprawdze to z Przyjaciółki jak mi sie pilot odblokuje big_smile
A ustawienia zmieniam w┼éa┼Ťnie przez pilota. Mam jeden guziczek do zmiany napis├│w, a drugi do zmiany j─Özyka.

#42 2006-12-31 12:50:50

Vasco
Administrator

W "Gali" była DiU95?

Wersja z "Przyjaci├│┼éki" ma lektora na sta┼ée i nie ma napis├│w. Co prawda standard VCD umo┼╝liwia 2 ┼Ťcie┼╝ki d┼║wi─Ökowe i nawet chyba napisy (nie pami─Ötam ju┼╝), ale nie spotka┼éem si─Ö w ┼╝yciu z tak─ů p┼éyt─ů.

#43 2006-12-31 13:18:42

AineNiRigani
U┐ytkownik

Upsss. Nie bijcie!!!
To nie Gala (dostalam ten egzemlarz od forumowej Moniki29.09) i jak pisalo "Tygodnik Gala poleca" to pomyslalam, ze to wlasnie Gala wydała... a to chyba Epelpol...
No nawet sie zdziwilam, ze sa materialy dodatkowe jak w Amazonie...

Stopka forum