Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-05-16 08:13:51

asiek
U┐ytkownik

Re: "Fajny film wczoraj widziałem..."

Ostanio nadrobi┼éam troch─Ö zaleg┼éo┼Ťci filmowych. W wypo┼╝yczalni wpad┼é mi w r─Öce szwecki obraz "Jak w niebie" w re┼╝. Kay`a Pollaka.
Polecam. Mimo prostej i oszcz─Ödnej fabu┼éy film wci─ůga i sk┼éania do refleksji.

#27 2006-05-16 12:29:14

fringilla
U┐ytkownik

Ja w ramach odrabiania zaleg┼éo┼Ťci obejrza┼éam Wiernego ogrodnika i Hooligans.
Wierny ogrodnik okaza┼é si─Ö by─ç o wiele bardzie sensacyjny ni┼╝ mi si─Ö wydawa┼éo - intryga do┼Ťc zawi┼éa, ale ciekawa i w og├│le fabu┼éa intryguj─ůca, cho─ç motyw z ukrywaniem wszystkiego przed m─Ö┼╝em dla jego dobra mnie nie przekona┼é - to nie spojler wink
Hooligani mnie zachwycili. Wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e to raczej m─Öski film - o m─Ö┼╝czyznach i dla m─Ö┼╝czyzn, ale okaza┼é si─Ö ca┼ékowicie uniwersalny, obejrza┼éam go z zapartym tchem i to nie tylko dlaetego, ┼╝e Charlie Hunnam jest ├│w dech zapieraj─ůcy. Ogl─ůda┼éam go z m─Özem i powstrzymywa┼éam si─Ö od zachwyt├│w, ale gdy pojawi┼é sie w samym r─Öczniku wyrwa┼éo mi sie westchnienie wink Elijah - Hobbit te┼╝ spisa┼é si─Ö znakomicie. Film m─ůdry, poruszaj─ůcy, na ko┼äcu sp┼éaka┼éam si─Ö jak b├│br, cho─ç by┼é do przewidzenia.
No i wog├│le aktualny w kontek┼Ťcie ostatnich zamieszek w Warszawie i problem├│w z pseudokibicami... Jak to si─Ö robi w GB wink

A tak niezupe┼énie a propos, ale jak ju┼╝ jeste┼Ťmy przy filmach, to polecam kolejny, obok "Czego pragnie dziewczyna" z boskim Colinem, film dla matek i c├│rek "Ice Princess" u nas chyba "Ksi─Ö┼╝niczka na lodzie", jedna z moich ulubionych pozycji na babskie wieczory z c├│rk─ů wink

http://ksiezniczka.na.lodzie.filmweb.pl/

Pozdr. Agata
gg 5739618

#28 2006-05-16 21:44:02

Agn
U┐ytkownik

Ooo, chodz─Ö wok├│┼é tych Hooligans od jakiego┼Ť czasu i si─Ö zastanawiam, czy w ko┼äcu si─Ö nie skusi─ç, dzi─Öki za recenzj─Ö.

obejrza┼éam go z zapartym tchem i to nie tylko dlaetego, ┼╝e Charlie Hunnam jest ├│w dech zapieraj─ůcy

Mnie Charlie Hunnam wci─ů┼╝ kojarzy si─Ö tylko z jedn─ů rol─ů, potem w Nicholasie Nickleby nie mog┼éam si─Ö przestawi─ç, ┼╝e w tym filmie do dziewczyn go ci─ůgnie wink Za dobrze chyba zagra┼é wink

I'm teething on the answers you're saving
How are you going to make me understand
I'm dreaming while you're stealing babies
How are you going to help me sleep again

#29 2006-05-16 21:54:50

ewelinka
U┐ytkownik

A tak niezupe┼énie a propos, ale jak ju┼╝ jeste┼Ťmy przy filmach, to polecam kolejny, obok "Czego pragnie dziewczyna" z boskim Colinem, film dla matek i c├│rek "Ice Princess" u nas chyba "Ksi─Ö┼╝niczka na lodzie", jedna z moich ulubionych pozycji na babskie wieczory z c├│rk─ů wink

http://ksiezniczka.na.lodzie.filmweb.pl/

O tak ja r├│wnie┼╝ polecam ksi─Ö┼╝niczke na lodzie.Film super.Polecam nawet je┼Ťli kto┼Ť nie ma c├│rki wink

Stopka forum