Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-05-09 23:52:30

Beata
U┐ytkownik

Śniadanie u Tiffany,ego z Audrey Hepburn

Dzisiaj naby┼éam razem z gazet─ů ┼Üwiat Kobiety -┼Üniadanie u Tiffany,ego (1961)
- Audrey Hepburn jako Holly Golightly
- ┼Ťcie┼╝ka d┼╝wi─Ökowa Moon River skomponowana przez Henrego Mancini to moim zdaniem najpi─Ökniejsza muzyka filmowa wszech czas├│w ( oskar)
Film to czaruj─ůca, romantyczna komedia na podstawie noweli Trumana Capote.
Zap┼éaci┼éam 11,99. Naprawd─Ö warto , gor─ůco polecam!![/list][/code]

Beata

#2 2006-05-10 00:03:59

Kaziuta
U┐ytkownik

Re: Śniadanie u Tiffany,ego z Audrey Hepburn

Podobne ogloszenie chyba zamie┼Ťci┼éa gdzies Alison, i tak jak J─ů pytam i Ciebie, czy to DVD czy VCD?

#3 2006-05-10 08:00:47

Alison
U┐ytkownik

Podobne ogloszenie chyba zamie┼Ťci┼éa gdzies Alison, i tak jak J─ů pytam i Ciebie, czy to DVD czy VCD?

Taż mówiłam Ci Kaziutka, że VCD. Nie wieszysz mi czy czo? ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#4 2006-05-10 10:00:36

Beata
U┐ytkownik

Zgadza się 2 płyty VCD , wersja z lektorem, odtwarzam na DVD przed telewizorkiem.
Dziewczyny , je┼╝eli kt├│ra┼Ť nie mo┼╝e kupi─ç z r├│┼╝nych wzgl─Öd├│w tej gazety, a kocha bosk─ů Audrey , mo┼╝na si─Ö do mnie odezwa─ç. Pomog─Ö

Beata

#5 2006-05-10 14:11:12

Kaziuta
U┐ytkownik

Taż mówiłam Ci Kaziutka, że VCD. Nie wieszysz mi czy czo? ;-)

Ale┼╝ wierz─Ö Matko wierz─Ö, tylko my┼Ťla┼éam ,┼╝e to inna gazeta wi─Öc by─ç mo┼╝e i inny film. Przyznaje (tu nastepuje bicie w pier┼Ť) nie sprawdzi┼éam Twojej wczesniejszej wiadomo┼Ťci i tytu┼éu gazety.

Stopka forum