Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#101 2006-05-09 15:00:08

Reghina
Użytkownik

Re: Bollywood

Tak big_smile Zawsze pojawiali si? faceci i grali na skrzypcach wink Sympatyczny film, ale oczywi?cie nie oby?o si? bez "dramatycznych" momentów, jak odej?cie z domu.

#102 2006-05-09 15:58:51

aragonte
Użytkownik

Caitriono, a "Jestem przy tobie" widzia?a?? Albo "Bride and prejudice"? Bo jakby co, to mam 8)

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widzia?am, ale "Jestem przy tobie" nie, wi?c mo?e wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

A ten nowy filmik o jutro co? tam widzia?am, ale nie naby?am jeszcze... Poczekam, a? b?dzie bli?ej pensji chyba wink

#103 2006-05-09 18:36:59

Caitriona
Użytkownik

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widzia?am, ale "Jestem przy tobie" nie, wi?c mo?e wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

Juz pisz?! wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#104 2006-05-09 19:33:37

Reghina
Użytkownik

Nie mog? darowa? temu m?odszemu (na L., nie pami?tam imienia) ?e pod koniec filmu ?ci?? w?osy. A tak mu by?o ?adnie sad

#105 2006-05-09 19:59:43

Caitriona
Użytkownik

Migotka, a na tym pierwszym to kto? Hrithik Roshan?

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#106 2006-05-09 20:56:01

Trzykrotka
Użytkownik

Hritrika mo?na pozna? bezb??dnie po przero?cie muskulatury. Kiedy zobaczy?am jego fotki z Czasem s?o?ce, skojarzy? mi si? z Pluszczenk? i tym jego popisowym numerem z pokazów.

#107 2006-05-09 21:10:26

Caitriona
Użytkownik

Hritrika mo?na pozna? bezb??dnie po przero?cie muskulatury. Kiedy zobaczy?am jego fotki z Czasem s?o?ce, skojarzy? mi si? z Pluszczenk? i tym jego popisowym numerem z pokazów.

A tak!! Hehe, dobre lol

#108 2006-05-09 21:42:01

GosiaJ
Użytkownik

Fakt, przero?ni?t? ma, to nie moj typ, ale Hrithik jest tak pora?aj?co pi?kny, ?e nie dziwi? si?, ?e go w Indiach za boga uwa?aj?. Taki perfekcyjny nadcz?owiek :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#109 2006-05-09 22:11:41

Trzykrotka
Użytkownik

Mia?am takie momenty w K3G, ?e kiedy H. ta?czy?, zastanawia?m si? tylko ile on ma centymertów nóg. Modelka by si? nie powstydzi?a. Tylko ramiona rozd?? sobie przesadnie.

#110 2006-05-09 23:37:43

GosiaJ
Użytkownik

Mia?am takie momenty w K3G, ?e kiedy H. ta?czy?, zastanawia?m si? tylko ile on ma centymertów nóg. Modelka by si? nie powstydzi?a. Tylko ramiona rozd?? sobie przesadnie.

A ta?czy cudnie! Zreszt? oni tam wszyscy. A Hrithik to jeszcze ?piewa, na koncerty je?dzi do USA i GB, a Hinduski wariuj? ;-)
Co do rewelacyjnych scen z "Jestem przy tobie", to oprócz sekwencji walki na platformie (jak z jakiej? gry komputerowej, genialnie zrobiona!) uwielbiam scen? na balu, kiedy major Ram Sharma w zwolnionym tempie rzuca si? na pod?og?, a potem rzuca si? i sunie na kolanach (z zakr?tem!) przed partnerk? :-) I scen?, w której strzela do terrorysty przez sari dziewczyny (pomi?dzy jej nogami - jakie oko, Bond wysiada :-))

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#111 2006-05-10 00:00:33

Reghina
Użytkownik

Oni tam wszyscy maj? takie figury, tak ?wietnie ta?cz?, i s? tak wy?wiczeni ?e a? szcz?ka opada. A co do Hrithika... Có?, ma te mi??nie, ale akurat u niego jako? mi to nie przeszkadza smile

#112 2006-05-10 11:23:38

Trzykrotka
Użytkownik

Ja te mi??nie i te przezroczyste koszule te? mog? ogl?da? ale tylko w indyjskich produkcjach

Wiecie, ja tego u siebie nie mog? poj??: normalnie mam du?e wyczulenie na kicz i obciach, wol? zawsze za ma?o ni? za du?o i zmys? ironii dzia?a u mnie w stopniu wysokim. Tymczasem w bollywood lampka si? nie zapala, albo zapala si? ?rednio o 50% rzadziej. Ogl?da?am wczoraj z zapartym tchem scen? "wet sari" z Kuch Kuch Hota Hai: SRK w przezroczystej i rozpi?tej koszuli (ach, jak ja marz?, ?eby tylko raz po?ozy? mu r?k? na sercu, tak jak Naina w "Gdyby jutra nie by?o" wink ), Kajol w przecudnym czerwonym sari, oboje mokrzy, wokó? ciemno?ci, seans dotykania si?, zaplatania r?k, wpatrywania si? w siebie i g?adzenia po szyi i twarzy - normalnie nie wy?abym ze ?miechu. Wczoraj przewin??am sobie ze trzy razy.
No przepraszam, jeszcze w jednym przypadku toleruj?: kiedy podobne rzeczy robi Upiór-Gerard (Mi?osz, to dla Ciebie lol )

#113 2006-05-10 13:02:50

Trzykrotka
Użytkownik

I w ogóle, GosiuJ, stwierdzam jednak, ?e erotyzm sugerowany, a nie pokazywany jest strrasznie gor?cy. Scen?, w której Kajol przesuwa palcami po mokrej twarzy Sharuka, coraz ni?ej, od brwi po brod?, z ma?ym przystankiem na ustach zg?aszam do plebiscytu na najbardziej motylkowy bollywoodzki "moment". Na drugim miejscu: bransoletki z K3G.

#114 2006-05-10 13:41:57

Kaziuta
Użytkownik

W majowym numerze "Filmu" jest du?y artyku? na temat Bollywood i recenzja filmu "Gdyby jutra nie by?o", który to film uzyska? w?ród dosy? ostrych krytyków tego czasopisma a? 4 gwiazdki na 6 mo?liwych.

Napisano m.in. "Bollywoodzkie emocje s? silniejsze ni? europejskie wzruszenia. Na tym polega sukces kina z Indii".

#115 2006-05-10 13:56:00

Reghina
Użytkownik

Hehe, zgadzam si?. Ja te? nie lubi? kiczu, i takich strasznie "emocjonalnych" sytuacji w filmach. Jednak w tych z Bollywood jako? one mnie nie ra??. To w ko?cu wreszcie co? innego po tym do czego przyzwyczai?y nas ameryka?skie produkcje.

#116 2006-05-10 14:30:25

Trzykrotka
Użytkownik

Dzi?ki Kaziutko za namiar na FILM! Od jakiego? czasu go przesta?am kupowa?, ale zrobi? wyj?tek.
Przy okazji: w smile czoraj by?am na Jasminum (polecem!!) - przeor "pachn?cego" klasztoru by? pasjonatem kina i k?ad? sie do ?ó?ka z egzemplarzem FILMU (na ok?adce Lord Vader). By?o to przekomiczne.

#117 2006-05-10 14:40:26

Kaziuta
Użytkownik

Czyta?am wiele dobrego na temat filmu "Jasminum" i mam zamiar sie wybra?, chocia? (o dziwo) dosta? od "Filmu" tylko 3 gwiazdki.

#118 2006-05-10 15:43:34

aragonte
Użytkownik

Hrithik? big_smile czy te oooczyyy mooog??? k?aaaaamaaaa?? 8)

#119 2006-05-10 15:47:39

Trzykrotka
Użytkownik

Chybaaaaa nieeeeeeee

O rany, te oczy s? :oops: najpi?kniejsze na ?wiecie, w ?yciu czego? takiego nie widzia?am.
Jasminum ogl?da si? ?wietnie, a krytyka niech sobie mówi co chce. Zach?cam naprawd? i szczerze - rzecz jest o mi?o?ci, zapachach i ?wi?to?ci, melodie Koniecznego nucone przez ma?? dziewczynk? ("pim-pim-pim"), troch? ?miesznie, troch? smutno, troche tajemniczo - czegó? chcie? wi?cej? Do kompletu Gajos, Linda, Ferency, Globisz i ma?y elf smile

#120 2006-05-10 16:23:40

aragonte
Użytkownik

nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi si? oczy u facetów

mnie te?...a oczy Hrithika...?LICZNE!

Sanjana, czy Twoim zdaniem tamte ocz?ta (ocz?ta solo) Hrithika by?y w?a?nie, czy nie? Bo zdaje mi si?, ze tak, ale pewno?ci nie mam...

#121 2006-05-10 17:40:59

AineNiRigani
Użytkownik

a to jest TEN z motoru (patrz strona wczesniej)
JOHN ABRAHAM
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/12122-2-b.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/10001/26sd8.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/normal_movgal2272.jpg

No i w ko?cu kto? w miare strawialny!!!

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#122 2006-05-10 18:50:11

AineNiRigani
Użytkownik

nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi si? oczy u facetów, moja kumpela zwraca uwag? na buty (sic) a inna na d?onie

A moim fetyszem s? brwi, stopy i d?onie big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#123 2006-05-10 20:11:38

Caitriona
Użytkownik

JOHN ABRAHAM

A ten pan to kto? Ale jako? tak mniej ciekawy jest...

A te ocz?ta! O mamo! No cude?ko po prostu!
Ja patrz? na: 1 oczy 2 wzrost wink

#124 2006-05-10 20:26:18

Trzykrotka
Użytkownik

Taram taram, og?aszam, kupcie FILM!!
W majowym numerze nie tylko fajna recenzja "Gdyby jutra nie by?a", ale jeszcze artyku? o przyj?ciu bollywood w Polsce, namiary na ludzi, strony www, imprezy, troche analizy zjawiska. Polecam, nie jeste?my same w tym zimnym ?wiecie big_smile

#125 2006-05-10 20:29:16

Trzykrotka
Użytkownik

Pan od motoru te? ma oczy- jak migda?y. Ale nie znam cz?owieka.
Moja cz??? - fetysz na któr? zwracam uwag? u ka?dego m??czyzny to g?os. No i te odwieczne oczy, ale w realu niewielu jest takich z pi?knymi.

Stopka forum