Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2006-05-09 15:00:08

Reghina
U┐ytkownik

Re: Bollywood

Tak big_smile Zawsze pojawiali si─Ö faceci i grali na skrzypcach wink Sympatyczny film, ale oczywi┼Ťcie nie oby┼éo si─Ö bez "dramatycznych" moment├│w, jak odej┼Ťcie z domu.

#102 2006-05-09 15:58:51

aragonte
U┐ytkownik

Caitriono, a "Jestem przy tobie" widzia┼éa┼Ť? Albo "Bride and prejudice"? Bo jakby co, to mam 8)

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widziałam, ale "Jestem przy tobie" nie, więc może wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

A ten nowy filmik o jutro co┼Ť tam widzia┼éam, ale nie naby┼éam jeszcze... Poczekam, a┼╝ b─Ödzie bli┼╝ej pensji chyba wink

#103 2006-05-09 18:36:59

Caitriona
U┐ytkownik

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widziałam, ale "Jestem przy tobie" nie, więc może wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

Juz pisz─Ö! wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#104 2006-05-09 19:33:37

Reghina
U┐ytkownik

Nie mog─Ö darowa─ç temu m┼éodszemu (na L., nie pami─Ötam imienia) ┼╝e pod koniec filmu ┼Ťci─ů┼é w┼éosy. A tak mu by┼éo ┼éadnie sad

#105 2006-05-09 19:59:43

Caitriona
U┐ytkownik

Migotka, a na tym pierwszym to kto? Hrithik Roshan?

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#106 2006-05-09 20:56:01

Trzykrotka
U┐ytkownik

Hritrika mo┼╝na pozna─ç bezb┼é─Ödnie po przero┼Ťcie muskulatury. Kiedy zobaczy┼éam jego fotki z Czasem s┼éo┼äce, skojarzy┼é mi si─Ö z Pluszczenk─ů i tym jego popisowym numerem z pokaz├│w.

#107 2006-05-09 21:10:26

Caitriona
U┐ytkownik

Hritrika mo┼╝na pozna─ç bezb┼é─Ödnie po przero┼Ťcie muskulatury. Kiedy zobaczy┼éam jego fotki z Czasem s┼éo┼äce, skojarzy┼é mi si─Ö z Pluszczenk─ů i tym jego popisowym numerem z pokaz├│w.

A tak!! Hehe, dobre lol

#108 2006-05-09 21:42:01

GosiaJ
U┐ytkownik

Fakt, przero┼Ťni─Öt─ů ma, to nie moj typ, ale Hrithik jest tak pora┼╝aj─ůco pi─Ökny, ┼╝e nie dziwi─Ö si─Ö, ┼╝e go w Indiach za boga uwa┼╝aj─ů. Taki perfekcyjny nadcz┼éowiek :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#109 2006-05-09 22:11:41

Trzykrotka
U┐ytkownik

Mia┼éam takie momenty w K3G, ┼╝e kiedy H. ta┼äczy┼é, zastanawia┼ém si─Ö tylko ile on ma centymert├│w n├│g. Modelka by si─Ö nie powstydzi┼éa. Tylko ramiona rozd─ů┼é sobie przesadnie.

#110 2006-05-09 23:37:43

GosiaJ
U┐ytkownik

Mia┼éam takie momenty w K3G, ┼╝e kiedy H. ta┼äczy┼é, zastanawia┼ém si─Ö tylko ile on ma centymert├│w n├│g. Modelka by si─Ö nie powstydzi┼éa. Tylko ramiona rozd─ů┼é sobie przesadnie.

A ta┼äczy cudnie! Zreszt─ů oni tam wszyscy. A Hrithik to jeszcze ┼Ťpiewa, na koncerty je┼║dzi do USA i GB, a Hinduski wariuj─ů ;-)
Co do rewelacyjnych scen z "Jestem przy tobie", to opr├│cz sekwencji walki na platformie (jak z jakiej┼Ť gry komputerowej, genialnie zrobiona!) uwielbiam scen─Ö na balu, kiedy major Ram Sharma w zwolnionym tempie rzuca si─Ö na pod┼éog─Ö, a potem rzuca si─Ö i sunie na kolanach (z zakr─Ötem!) przed partnerk─Ö :-) I scen─Ö, w kt├│rej strzela do terrorysty przez sari dziewczyny (pomi─Ödzy jej nogami - jakie oko, Bond wysiada :-))

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#111 2006-05-10 00:00:33

Reghina
U┐ytkownik

Oni tam wszyscy maj─ů takie figury, tak ┼Ťwietnie ta┼äcz─ů, i s─ů tak wy─çwiczeni ┼╝e a┼╝ szcz─Öka opada. A co do Hrithika... C├│┼╝, ma te mi─Ö┼Ťnie, ale akurat u niego jako┼Ť mi to nie przeszkadza smile

#112 2006-05-10 11:23:38

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ja te mi─Ö┼Ťnie i te przezroczyste koszule te┼╝ mog─Ö ogl─ůda─ç ale tylko w indyjskich produkcjach

Wiecie, ja tego u siebie nie mog─Ö poj─ů─ç: normalnie mam du┼╝e wyczulenie na kicz i obciach, wol─Ö zawsze za ma┼éo ni┼╝ za du┼╝o i zmys┼é ironii dzia┼éa u mnie w stopniu wysokim. Tymczasem w bollywood lampka si─Ö nie zapala, albo zapala si─Ö ┼Ťrednio o 50% rzadziej. Ogl─ůda┼éam wczoraj z zapartym tchem scen─Ö "wet sari" z Kuch Kuch Hota Hai: SRK w przezroczystej i rozpi─Ötej koszuli (ach, jak ja marz─Ö, ┼╝eby tylko raz po┼éozy─ç mu r─Ök─Ö na sercu, tak jak Naina w "Gdyby jutra nie by┼éo" wink ), Kajol w przecudnym czerwonym sari, oboje mokrzy, wok├│┼é ciemno┼Ťci, seans dotykania si─Ö, zaplatania r─ůk, wpatrywania si─Ö w siebie i g┼éadzenia po szyi i twarzy - normalnie nie wy┼éabym ze ┼Ťmiechu. Wczoraj przewin─Ö┼éam sobie ze trzy razy.
No przepraszam, jeszcze w jednym przypadku toleruję: kiedy podobne rzeczy robi Upiór-Gerard (Miłosz, to dla Ciebie lol )

#113 2006-05-10 13:02:50

Trzykrotka
U┐ytkownik

I w og├│le, GosiuJ, stwierdzam jednak, ┼╝e erotyzm sugerowany, a nie pokazywany jest strrasznie gor─ůcy. Scen─Ö, w kt├│rej Kajol przesuwa palcami po mokrej twarzy Sharuka, coraz ni┼╝ej, od brwi po brod─Ö, z ma┼éym przystankiem na ustach zg┼éaszam do plebiscytu na najbardziej motylkowy bollywoodzki "moment". Na drugim miejscu: bransoletki z K3G.

#114 2006-05-10 13:41:57

Kaziuta
U┐ytkownik

W majowym numerze "Filmu" jest du┼╝y artyku┼é na temat Bollywood i recenzja filmu "Gdyby jutra nie by┼éo", kt├│ry to film uzyska┼é w┼Ťr├│d dosy─ç ostrych krytyk├│w tego czasopisma a┼╝ 4 gwiazdki na 6 mo┼╝liwych.

Napisano m.in. "Bollywoodzkie emocje s─ů silniejsze ni┼╝ europejskie wzruszenia. Na tym polega sukces kina z Indii".

#115 2006-05-10 13:56:00

Reghina
U┐ytkownik

Hehe, zgadzam si─Ö. Ja te┼╝ nie lubi─Ö kiczu, i takich strasznie "emocjonalnych" sytuacji w filmach. Jednak w tych z Bollywood jako┼Ť one mnie nie ra┼╝─ů. To w ko┼äcu wreszcie co┼Ť innego po tym do czego przyzwyczai┼éy nas ameryka┼äskie produkcje.

#116 2006-05-10 14:30:25

Trzykrotka
U┐ytkownik

Dzi─Öki Kaziutko za namiar na FILM! Od jakiego┼Ť czasu go przesta┼éam kupowa─ç, ale zrobi─Ö wyj─ůtek.
Przy okazji: w smile czoraj by┼éam na Jasminum (polecem!!) - przeor "pachn─ůcego" klasztoru by┼é pasjonatem kina i k┼éad┼é sie do ┼é├│┼╝ka z egzemplarzem FILMU (na ok┼éadce Lord Vader). By┼éo to przekomiczne.

#117 2006-05-10 14:40:26

Kaziuta
U┐ytkownik

Czytałam wiele dobrego na temat filmu "Jasminum" i mam zamiar sie wybrać, chociaż (o dziwo) dostał od "Filmu" tylko 3 gwiazdki.

#118 2006-05-10 15:43:34

aragonte
U┐ytkownik

Hrithik? big_smile czy te oooczyyy mooog─ů─ů─ů k┼éaaaaamaaaa─ç? 8)

#119 2006-05-10 15:47:39

Trzykrotka
U┐ytkownik

Chybaaaaa nieeeeeeee

O rany, te oczy s─ů :oops: najpi─Ökniejsze na ┼Ťwiecie, w ┼╝yciu czego┼Ť takiego nie widzia┼éam.
Jasminum ogl─ůda si─Ö ┼Ťwietnie, a krytyka niech sobie m├│wi co chce. Zach─Öcam naprawd─Ö i szczerze - rzecz jest o mi┼éo┼Ťci, zapachach i ┼Ťwi─Öto┼Ťci, melodie Koniecznego nucone przez ma┼é─ů dziewczynk─Ö ("pim-pim-pim"), troch─Ö ┼Ťmiesznie, troch─Ö smutno, troche tajemniczo - czeg├│┼╝ chcie─ç wi─Öcej? Do kompletu Gajos, Linda, Ferency, Globisz i ma┼éy elf smile

#120 2006-05-10 16:23:40

aragonte
U┐ytkownik

nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi si─Ö oczy u facet├│w

mnie też...a oczy Hrithika...ŚLICZNE!

Sanjana, czy Twoim zdaniem tamte ocz─Öta (ocz─Öta solo) Hrithika by┼éy w┼éa┼Ťnie, czy nie? Bo zdaje mi si─Ö, ze tak, ale pewno┼Ťci nie mam...

#121 2006-05-10 17:40:59

AineNiRigani
U┐ytkownik

a to jest TEN z motoru (patrz strona wczesniej)
JOHN ABRAHAM
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/12122-2-b.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/10001/26sd8.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/normal_movgal2272.jpg

No i w ko┼äcu kto┼Ť w miare strawialny!!!

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#122 2006-05-10 18:50:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi się oczy u facetów, moja kumpela zwraca uwagę na buty (sic) a inna na dłonie

A moim fetyszem s─ů brwi, stopy i d┼éonie big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#123 2006-05-10 20:11:38

Caitriona
U┐ytkownik

JOHN ABRAHAM

A ten pan to kto? Ale jako┼Ť tak mniej ciekawy jest...

A te oczęta! O mamo! No cudeńko po prostu!
Ja patrz─Ö na: 1 oczy 2 wzrost wink

#124 2006-05-10 20:26:18

Trzykrotka
U┐ytkownik

Taram taram, ogłaszam, kupcie FILM!!
W majowym numerze nie tylko fajna recenzja "Gdyby jutra nie by┼éa", ale jeszcze artyku┼é o przyj─Öciu bollywood w Polsce, namiary na ludzi, strony www, imprezy, troche analizy zjawiska. Polecam, nie jeste┼Ťmy same w tym zimnym ┼Ťwiecie big_smile

#125 2006-05-10 20:29:16

Trzykrotka
U┐ytkownik

Pan od motoru też ma oczy- jak migdały. Ale nie znam człowieka.
Moja cz─Ö┼Ť─ç - fetysz na kt├│r─ů zwracam uwag─Ö u ka┼╝dego m─Ö┼╝czyzny to g┼éos. No i te odwieczne oczy, ale w realu niewielu jest takich z pi─Öknymi.

Stopka forum