Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-05-04 16:32:01

Alison
Użytkownik

Fajne filmy w gazetach!!!

Hej Dzieweczki!
Za?o?y?am taki temat, ?eby si? tu informowa? jak si? có? ?adnego uka?e, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przyk?ad, ja dzi? przypadeczkiem absolutnem odkry?am, ?e ze ?wiatem kobiety mo?na kupi? moje ukochane "?niadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dosta?am je dopiero w szóstym kiosku, bo wsz?dzie s?ysza?am - "ju? nie ma", wi?c si? spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty? ?wietny film do polecenia, tylko gazety nie pami?tam, ale chyba "Naj".

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#2 2006-05-04 16:39:01

Caitriona
Użytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty? ?wietny film do polecenia, tylko gazety nie pami?tam, ale chyba "Naj".

To chyba "Na ?ywo" by?o... A film wart polecenia wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#3 2006-05-04 17:09:52

monika_29_09
Użytkownik

Hej Dzieweczki!
Za?o?y?am taki temat, ?eby si? tu informowa? jak si? có? ?adnego uka?e, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przyk?ad, ja dzi? przypadeczkiem absolutnem odkry?am, ?e ze ?wiatem kobiety mo?na kupi? moje ukochane "?niadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dosta?am je dopiero w szóstym kiosku, bo wsz?dzie s?ysza?am - "ju? nie ma", wi?c si? spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty? ?wietny film do polecenia, tylko gazety nie pami?tam, ale chyba "Naj".

Alison,
daruj, ?e troszk? obok tematu, ale jednak nie do ko?ca smile:

http://tnij.pl/iu7

pozdr.
m.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#4 2006-05-04 17:23:42

Monika24
Użytkownik

To ja te? troch? obok tematu wink
W Media Markt widzia?am ostatnio za 5z? "Pani Dalloway", a ju? w supermarkecie w koszach kosztowa?a dwa razy tyle. W ogóle w Media M. mo?na znale?? sporo ciekawych filmów, o których telewizja dawno zapomnia?a

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#5 2006-05-04 18:42:22

Diana
Użytkownik

W pi?tek wraz z Dziennikiem za 1.50 z?. mo?na naby? "Kill Bill" cz. II. Krwawe, bo krwawe, ale jakim? trafem robi na mnie du?e wra?enie. 8O

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#6 2006-05-04 20:09:14

AineNiRigani
Użytkownik

wpisuje sie zeby by? na big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#7 2006-05-04 21:20:06

Kaziuta
Użytkownik

Alison, a "?niadanie u Tiffaniego" (te? uwielbiam) to DVD czy VCD?

#8 2006-05-04 21:31:24

Trzykrotka
Użytkownik

"?niadanie..." - cudownie! Pi?kny film, cho? spa?cili zako?czenie - ten ameryka?ski obowi?zkowy happy end. Ale Audrey Hepburn mo?na ogl?da? bez ko?ca i ci?gle od nowa. W ?yciu nie widzia?am pi?kniejszej kobiety. Wcielony wdzi?k, czar, magia wielkich oczu, u?miechu... Pi?kna osoba - cia?em i dusz?. Kupi? ten ?wiat kobiety - u mnie ZAWSZE s? takie rzeczy.

#9 2006-05-04 22:15:07

Alison
Użytkownik

Alison, a "?niadanie u Tiffaniego" (te? uwielbiam) to DVD czy VCD?

VCD Kaziutko. Nie wiem czy stety czy nie-stety. (?)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#10 2006-05-04 22:59:44

Kaziuta
Użytkownik

Troch? "niestety" bo na VCD ju? mam. Chcia?am sobie polepszy?.
Trudno. Jak si? nie ma co si? lubi, to si? lubi co si? ma.

#11 2006-05-05 01:17:35

ewelinka
Użytkownik

W Glamour jest film "ksi??? i ja" wink

#12 2006-05-05 09:25:07

Trzykrotka
Użytkownik

Uch! I tego nie lubi?! Gazety, których nie znosz? i nie kupowa?abym maj? najlepsze filmy. No, s? wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzy?ców, Kumple)

#13 2006-05-05 11:37:51

Alison
Użytkownik

Uch! I tego nie lubi?! Gazety, których nie znosz? i nie kupowa?abym maj? najlepsze filmy. No, s? wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzy?ców, Kumple)

No niestety, ja te? te gazety najcz??ciej od razu wywalam, ale co tam, fajny film za dyszk?, mo?na si? po?wi?ci? ;-)

#14 2006-05-05 11:44:06

Trzykrotka
Użytkownik

Mo?na, ale przy Glamour ju? mi r?ka dr?y.

#15 2006-05-05 11:47:33

Diana
Użytkownik

Jeszcze nigdy nie kupi?am tej gazety na G. Nie warto?
Dzi? zrobi?am sobie odciski lataj?c z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty w?o?y?am, idiotka!

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#16 2006-05-05 11:49:10

Alison
Użytkownik

Mo?na, ale przy Glamour ju? mi r?ka dr?y.

No mnie te? wstyd potem z taka gazetuni? paradowa?, ale na szcz??cie nosz? wielgachne torby, to od razu chowam smile . Kiedy? nawet chcia?am pani w kiosku zaproponowa? ?eby mi tylko te filmy dawa?a, a gazete sobie mo?e drugi raz sprzeda?, ale by?a jaka? niedzisiejszo uczciwa i nie chcia?a sad

#17 2006-05-05 11:57:41

Trzykrotka
Użytkownik

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyja?nienia - jest typow? gazetka dla pa?, które maja mnóstwo pieni?dzy i ?adnych zainteresowa? poza tym, ?eby ?adnie si? ubiera? i pi?knie pachnie?. Drogie nic.

#18 2006-05-05 12:39:40

Admete
Użytkownik

To ja w jakiej? gazecie o modzie za jedyne 4 z? widzialam w wtym tygodniu dziewczyn? z Per??. "?niadanie..." chyba przegapi?am. :-(

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#19 2006-05-05 14:20:49

Caitriona
Użytkownik

Dzi? zrobi?am sobie odciski lataj?c z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty w?o?y?am, idiotka!

Zdoby?am cz??? drug?. Nawet bez wi?kszych problemów wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#20 2006-05-05 14:26:50

Alison
Użytkownik

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyja?nienia - jest typow? gazetka dla pa?, które maja mnóstwo pieni?dzy i ?adnych zainteresowa? poza tym, ?eby ?adnie si? ubiera? i pi?knie pachnie?. Drogie nic.

lol lol lol Wiesz co, po tej naszej rozmowie posz?am i kupi?am i prze?y?am, ale to co jest w ?rodku... to przechodzi wszelk? imaginacj? 8O
Najbardziej mi si? podoba ostatnia strona jak jaki? przyg?upek radzi co wolno a czego nie, jak si? cz?owiek ubiera na bia?o, i jeszcze gdzie? tam oceniaj? kto si? ?adnie ubra? a kto brzydko i jest tam jedna panienka z jakiego? zespo?u co wygl?da jak menel spod mostu i dosta?a TAK, ale fajnie ;-)

#21 2006-05-05 15:03:23

Trzykrotka
Użytkownik

Nic doda? nic uj??. Nie mog? si? prze?ama?, ?eby to kupowa?, bo nawet tych 10 z? szkoda.

#22 2006-05-05 16:15:30

milosz
Użytkownik

Migotka - sorry na Gal? to te? mi szkoda. Siano takie a aspiracje maj? takie jakby mieliby by? periodykiem jakim :evil:

Po filmy chadzam na place - na stoiskach mo?na kupi? filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#23 2006-05-05 16:34:24

Narya
Użytkownik

Po filmy chadzam na place - na stoiskach mo?na kupi? filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...

Robi? tak samo big_smile I nawet tygodniowe opó?nienie -z jakim filmy si? na placu pojawiaj? - mi nie przeszkadza. Wychodzi taniej i bez makulatury big_smile

#24 2006-05-05 17:03:46

Narya
Użytkownik

Rozumiem - sama dopiero od niedawna mam dost?p do takiego placu. Ale ju? lepiej kupowa? z gazet? ni? na allegeo. Tam wi?cej zap?aci si? za przesy?k?, ni? za film sad A tak to jeszcze ma si? gazetk? - mo?na na rozpa?k? u?y? big_smile Jak nie pieca, to chocia? ogniska wink

#25 2006-05-05 17:18:56

Alison
Użytkownik

trzeba miec najpierw "TAKIE PLACE" , czasami nie ma wyjscia lub jest allegro

Na tych placach to si? jednak nabija kiesze? piratom. Nie ?ebym by?a jaka? do bólu praworz?dna, ale jako? tak wol?...legalnie. No chyba, ?e mi kto? w prezencie có? kopnie ;-)

Stopka forum