Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-05-04 16:32:01

Alison
U┐ytkownik

Fajne filmy w gazetach!!!

Hej Dzieweczki!
Za┼éo┼╝y┼éam taki temat, ┼╝eby si─Ö tu informowa─ç jak si─Ö c├│┼Ť ┼éadnego uka┼╝e, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przyk┼éad, ja dzi┼Ť przypadeczkiem absolutnem odkry┼éam, ┼╝e ze ┼Üwiatem kobiety mo┼╝na kupi─ç moje ukochane "┼Üniadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dosta┼éam je dopiero w sz├│stym kiosku, bo wsz─Ödzie s┼éysza┼éam - "ju┼╝ nie ma", wi─Öc si─Ö spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty┼╝ ┼Ťwietny film do polecenia, tylko gazety nie pami─Ötam, ale chyba "Naj".

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#2 2006-05-04 16:39:01

Caitriona
U┐ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty┼╝ ┼Ťwietny film do polecenia, tylko gazety nie pami─Ötam, ale chyba "Naj".

To chyba "Na żywo" było... A film wart polecenia wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#3 2006-05-04 17:09:52

monika_29_09
U┐ytkownik

Hej Dzieweczki!
Za┼éo┼╝y┼éam taki temat, ┼╝eby si─Ö tu informowa─ç jak si─Ö c├│┼Ť ┼éadnego uka┼╝e, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przyk┼éad, ja dzi┼Ť przypadeczkiem absolutnem odkry┼éam, ┼╝e ze ┼Üwiatem kobiety mo┼╝na kupi─ç moje ukochane "┼Üniadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dosta┼éam je dopiero w sz├│stym kiosku, bo wsz─Ödzie s┼éysza┼éam - "ju┼╝ nie ma", wi─Öc si─Ö spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" ty┼╝ ┼Ťwietny film do polecenia, tylko gazety nie pami─Ötam, ale chyba "Naj".

Alison,
daruj, że troszkę obok tematu, ale jednak nie do końca smile:

http://tnij.pl/iu7

pozdr.
m.

czy istnieje pi─Ökniejszy u┼Ťmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#4 2006-05-04 17:23:42

Monika24
U┐ytkownik

To ja te┼╝ troch─Ö obok tematu wink
W Media Markt widziałam ostatnio za 5zł "Pani Dalloway", a już w supermarkecie w koszach kosztowała dwa razy tyle. W ogóle w Media M. można znaleźć sporo ciekawych filmów, o których telewizja dawno zapomniała

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#5 2006-05-04 18:42:22

Diana
U┐ytkownik

W pi─ůtek wraz z Dziennikiem za 1.50 z┼é. mo┼╝na naby─ç "Kill Bill" cz. II. Krwawe, bo krwawe, ale jakim┼Ť trafem robi na mnie du┼╝e wra┼╝enie. 8O

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#6 2006-05-04 20:09:14

AineNiRigani
U┐ytkownik

wpisuje sie zeby by─ç na big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#7 2006-05-04 21:20:06

Kaziuta
U┐ytkownik

Alison, a "Śniadanie u Tiffaniego" (też uwielbiam) to DVD czy VCD?

#8 2006-05-04 21:31:24

Trzykrotka
U┐ytkownik

"┼Üniadanie..." - cudownie! Pi─Ökny film, cho─ç spa┼Ťcili zako┼äczenie - ten ameryka┼äski obowi─ůzkowy happy end. Ale Audrey Hepburn mo┼╝na ogl─ůda─ç bez ko┼äca i ci─ůgle od nowa. W ┼╝yciu nie widzia┼éam pi─Ökniejszej kobiety. Wcielony wdzi─Ök, czar, magia wielkich oczu, u┼Ťmiechu... Pi─Ökna osoba - cia┼éem i dusz─ů. Kupi─Ö ten ┼Üwiat kobiety - u mnie ZAWSZE s─ů takie rzeczy.

#9 2006-05-04 22:15:07

Alison
U┐ytkownik

Alison, a "Śniadanie u Tiffaniego" (też uwielbiam) to DVD czy VCD?

VCD Kaziutko. Nie wiem czy stety czy nie-stety. (?)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#10 2006-05-04 22:59:44

Kaziuta
U┐ytkownik

Trochę "niestety" bo na VCD już mam. Chciałam sobie polepszyć.
Trudno. Jak si─Ö nie ma co si─Ö lubi, to si─Ö lubi co si─Ö ma.

#11 2006-05-05 01:17:35

ewelinka
U┐ytkownik

W Glamour jest film "ksi─ů┼╝─Ö i ja" wink

#12 2006-05-05 09:25:07

Trzykrotka
U┐ytkownik

Uch! I tego nie lubi─Ö! Gazety, kt├│rych nie znosz─Ö i nie kupowa┼éabym maj─ů najlepsze filmy. No, s─ů wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzy┼äc├│w, Kumple)

#13 2006-05-05 11:37:51

Alison
U┐ytkownik

Uch! I tego nie lubi─Ö! Gazety, kt├│rych nie znosz─Ö i nie kupowa┼éabym maj─ů najlepsze filmy. No, s─ů wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzy┼äc├│w, Kumple)

No niestety, ja te┼╝ te gazety najcz─Ö┼Ťciej od razu wywalam, ale co tam, fajny film za dyszk─Ö, mo┼╝na si─Ö po┼Ťwi─Öci─ç ;-)

#14 2006-05-05 11:44:06

Trzykrotka
U┐ytkownik

Mo┼╝na, ale przy Glamour ju┼╝ mi r─Öka dr┼╝y.

#15 2006-05-05 11:47:33

Diana
U┐ytkownik

Jeszcze nigdy nie kupiłam tej gazety na G. Nie warto?
Dzi┼Ť zrobi┼éam sobie odciski lataj─ůc z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty w┼éo┼╝y┼éam, idiotka!

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#16 2006-05-05 11:49:10

Alison
U┐ytkownik

Mo┼╝na, ale przy Glamour ju┼╝ mi r─Öka dr┼╝y.

No mnie te┼╝ wstyd potem z taka gazetuni─ů paradowa─ç, ale na szcz─Ö┼Ťcie nosz─Ö wielgachne torby, to od razu chowam smile . Kiedy┼Ť nawet chcia┼éam pani w kiosku zaproponowa─ç ┼╝eby mi tylko te filmy dawa┼éa, a gazete sobie mo┼╝e drugi raz sprzeda─ç, ale by┼éa jaka┼Ť niedzisiejszo uczciwa i nie chcia┼éa sad

#17 2006-05-05 11:57:41

Trzykrotka
U┐ytkownik

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyja┼Ťnienia - jest typow─ů gazetka dla pa┼ä, kt├│re maja mn├│stwo pieni─Ödzy i ┼╝adnych zainteresowa┼ä poza tym, ┼╝eby ┼éadnie si─Ö ubiera─ç i pi─Öknie pachnie─ç. Drogie nic.

#18 2006-05-05 12:39:40

Admete
U┐ytkownik

To ja w jakiej┼Ť gazecie o modzie za jedyne 4 z┼é widzialam w wtym tygodniu dziewczyn─Ö z Per┼é─ů. "┼Üniadanie..." chyba przegapi┼éam. :-(

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#19 2006-05-05 14:20:49

Caitriona
U┐ytkownik

Dzi┼Ť zrobi┼éam sobie odciski lataj─ůc z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty w┼éo┼╝y┼éam, idiotka!

Zdoby┼éam cz─Ö┼Ť─ç drug─ů. Nawet bez wi─Ökszych problem├│w wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#20 2006-05-05 14:26:50

Alison
U┐ytkownik

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyja┼Ťnienia - jest typow─ů gazetka dla pa┼ä, kt├│re maja mn├│stwo pieni─Ödzy i ┼╝adnych zainteresowa┼ä poza tym, ┼╝eby ┼éadnie si─Ö ubiera─ç i pi─Öknie pachnie─ç. Drogie nic.

lol lol lol Wiesz co, po tej naszej rozmowie posz┼éam i kupi┼éam i prze┼╝y┼éam, ale to co jest w ┼Ťrodku... to przechodzi wszelk─ů imaginacj─Ö 8O
Najbardziej mi si─Ö podoba ostatnia strona jak jaki┼Ť przyg┼éupek radzi co wolno a czego nie, jak si─Ö cz┼éowiek ubiera na bia┼éo, i jeszcze gdzie┼Ť tam oceniaj─ů kto si─Ö ┼éadnie ubra┼é a kto brzydko i jest tam jedna panienka z jakiego┼Ť zespo┼éu co wygl─ůda jak menel spod mostu i dosta┼éa TAK, ale fajnie ;-)

#21 2006-05-05 15:03:23

Trzykrotka
U┐ytkownik

Nic doda─ç nic uj─ů─ç. Nie mog─Ö si─Ö prze┼éama─ç, ┼╝eby to kupowa─ç, bo nawet tych 10 z┼é szkoda.

#22 2006-05-05 16:15:30

milosz
U┐ytkownik

Migotka - sorry na Gal─Ö to te┼╝ mi szkoda. Siano takie a aspiracje maj─ů takie jakby mieliby by─ç periodykiem jakim :evil:

Po filmy chadzam na place - na stoiskach mo┼╝na kupi─ç filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#23 2006-05-05 16:34:24

Narya
U┐ytkownik

Po filmy chadzam na place - na stoiskach mo┼╝na kupi─ç filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...

Robi─Ö tak samo big_smile I nawet tygodniowe op├│┼║nienie -z jakim filmy si─Ö na placu pojawiaj─ů - mi nie przeszkadza. Wychodzi taniej i bez makulatury big_smile

#24 2006-05-05 17:03:46

Narya
U┐ytkownik

Rozumiem - sama dopiero od niedawna mam dost─Öp do takiego placu. Ale ju┼╝ lepiej kupowa─ç z gazet─ů ni┼╝ na allegeo. Tam wi─Öcej zap┼éaci si─Ö za przesy┼ék─Ö, ni┼╝ za film sad A tak to jeszcze ma si─Ö gazetk─Ö - mo┼╝na na rozpa┼ék─Ö u┼╝y─ç big_smile Jak nie pieca, to chocia┼╝ ogniska wink

#25 2006-05-05 17:18:56

Alison
U┐ytkownik

trzeba miec najpierw "TAKIE PLACE" , czasami nie ma wyjscia lub jest allegro

Na tych placach to si─Ö jednak nabija kiesze┼ä piratom. Nie ┼╝ebym by┼éa jaka┼Ť do b├│lu praworz─ůdna, ale jako┼Ť tak wol─Ö...legalnie. No chyba, ┼╝e mi kto┼Ť w prezencie c├│┼Ť kopnie ;-)

Stopka forum