Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2004-11-10 20:48:40

dorotka
Użytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

to wystarczy, obejrz? na pewno, o ile mnie do telewizora dopu?ci szanowna rodzinka

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#52 2004-11-11 14:13:37

moniczek
Użytkownik

The Imnportance of being Ernest jest w wypozyczalniach pod tytu?em: B?d?my powa?ni na serio. Colin tworzy tam wspoania?? par? z Rupertem Everettem, wygl?da bosko, ?piewaj? nawet piosenk?! Zainteresowanym mog? przes?a? mp3, jest naprwde extra.

Ja te? jestem zainteresowana. Mog? prosi? o kontakt?? mój adres: moniczekw@o2.pl
Dzi?kuje.

#53 2004-11-11 15:55:57

ula
Użytkownik

Dorotka, jak tam wra?enia z kina??

#54 2004-11-11 17:35:41

demi
Użytkownik

W?a?nie sko?czy?am ogl?dac film z Colinem na dwójce.
Colin jest boski, te? gra arytokrat? ale w taki prze?miewczy sposób. Te jego u?miechy sa rozbrajaj?ce.
A "panna Bates" to juz ca?kowicie powali?a mnie na kolana.
Polecam jak kto? nie da? rady obejrze?.

#55 2004-11-11 17:42:56

ula
Użytkownik

ja te? w?a?nie obejrza?am i najbardziej ubawi?y mnie zniewie?cia?e ruchy Colina lol

#56 2004-11-11 17:48:48

demi
Użytkownik

Te? to zauwa?y?am lol a tak wogóle to my?la?am ?e to jaki? stary film,a jest z 2000, Colin wygl?da tak m?odo big_smile

#57 2004-11-11 18:32:06

fringilla
Użytkownik

Hehe, wreszcie mia? okazj? sparodiowac samego siebie.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#58 2004-11-11 19:17:58

dorotka
Użytkownik

No nie, a ja nie mog?am obejrze? - no wiecie , prawo d?ungli, mo?e te? to macie w domu sad Silniejszy wygrywa w walce o telewizor. Wszystko by?o dobrze póki dzia?a?y oba odbiorniki, ale u mnie sprz?ty ?yj? w?asnym ?yciem i psuj? si? nie wiadomo jak. Jak my?licie, czy telewizor mo?e tak zupe?nie znienacka straci? g?os?

#59 2004-11-11 20:01:51

ula
Użytkownik

szczerze mówi?c dorotka to nie s?dz?, ?eby to by? przypadek.... My?l?, ?e to by?a udana próba sabotowania Colina wink tylko nie wiem perzez kogo, czy przez Hugh Granta czy te? Wikhama wink jak myslisz?

#60 2004-11-11 21:53:03

dorotka
Użytkownik

hehe, to na pewno który? z nich, obstawiam jednak Wickhama (bo Grant móg?by go spokojnie zagra? tak czy inaczej). Ale co tam mnie nikt nie zniech?ci od obejrzenia Colina w akcji - jako? ten film dorw? wink

#61 2004-11-12 10:02:43

ula
Użytkownik

Dorotka - nic nie piszesz o Bridget Jones, czy?by Ci si? nie spodoba???

#62 2004-11-12 10:31:41

dorotka
Użytkownik

jeszcze nie by?am dopiero w sobot? sad ale jak tylko obejrz?, to si? naczytacie sporo o filmie , obiecuj?

#63 2004-11-12 11:05:16

ula
Użytkownik

ooops, te wolne dni zburzy?y chyba mój porz?dek tygodnia wink ale chyba dzisiaj ja pójd? bo nieoczekiwanie trafi? mi si? wolny wieczór lol ale nie martw si?, obiecuj? ?e b?d? trzyma? j?zyk za z?bami do soboty wink

#64 2004-11-12 14:59:54

dorotka
Użytkownik

szcz??ciara - poczekaj do soboty, po po?udniu mo?emy rozpocz?? dyskusj? big_smile

#65 2004-11-12 23:11:29

moniczek
Użytkownik

Ja te? ju? by?am - dzi?. A? mnie palce ?wierzbi?, ?eby co? napisa?... No ale te? nie b?d? zdradza? póki nie obejrzysz... WARTO!!! Darcy jak zwykle niesamowity... te jego miny... hmmm....
big_smile

#66 2004-11-13 08:38:12

ula
Użytkownik

prawda???!!! ca?y on smile wyidealizowany do granic mo?liwo?ci.... hmmm a? si? chce westchn??, dlaczego poza ekranem, tacy nie istniej? wink to ja te? tylko tyle, bo nie mog?am si? powstrzyma? :oops:

#67 2004-11-13 15:53:55

dorotka
Użytkownik

Na pocz?tku dzi?ki, dzi?ki, dzi?ki, ?e na mnie poczeka?y?cie. W?a?nie wróci?am z kina i jestem wci?? w stanie euforii.
No wi?c po pierwsze musz? powiedzie? :
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach!
Dodam jeszcze:
oooooooooooooooooooooooooch!
Przeurocze, naprawd?. Colin by?, przepraszam za to wyra?enie, istne ciasteczko, nic tylko schrupa? takiego.
Ogólnie film by? ?mieszny i przesympatyczny. A która scena podoba?a wam si? najbardziej???
Ja mam kilka typów. Rzecz jasna - bójka bezapelacyjnie do nich nale?y. Chyba lepsza ni? w pierwszej cz??ci big_smile A co Wy s?dzicie? Bo mog?abym d?uuuugo wymienia? fajne sceny, ale nie chc? mie? monopolu w tej sprawie wink

#68 2004-11-13 16:44:33

ula
Użytkownik

ufffff no to mog? ju? co? powiedzie? wink martwi? si? tylko, ?eby nikt kto nie by? jeszcze w kinie i nie widzia? tego przesympatycznego, przeuroczego, nieopwtarzalnego, niesamowitego itp itd "ciasteczka" u boku Bridget Jones, nie mia? nam za z?e tej dyskusji sad
Chocia? z drugiej strony po obejrzeniu tego filmu mo?na tylko wzdycha? "ach Colin" albo jak kto woli "ach Darcy" - obie formy dozwolone lol
Ja praktycznie ?mia?am si? w czasie ca?ego filmu, no, mo?e poza scen? spotkania w wi?zieniu.
Film podoba? mi si? 100 tysi?cy razy bardziej ni? cz??? pierwsza.
Bójka - TAK - zdecydowanie pierwsze miejsce, ale jego miny podczas gaf Bridget typu wej?cie na przyj?cie po robieniu makijarzu w taksówce.... hahahahaha albo telefon na pocz?tku filmu odebrany przez g?o?nik podczas konferencji z ministrami buahahahaha To by?y istne pere?ki...
Ja chyba te? jestem w stanie euforii, trzeba by by?o przeczyta? mo?e jak?? krytyk? - t? z serii konstruktywnych, ?eby si? dowiedzie? co by?o w tym filmie nie tak, bo sama nie umia?abym nic takiego znale?? big_smile

#69 2004-11-13 17:09:39

ula
Użytkownik

aaaaa i jeszcze dodam:
DARCY na PREZYDENTA!!!

#70 2004-11-13 17:43:06

dorotka
Użytkownik

moja kumpela i ja by?y?my chyba najg?o?niejsze w kinie, polewa?y?my przez ca?y film. Te jego o?wiadczyny - rozczulaj?ce po prostu. Tylko sk?d ja podejrzewa?am, ?e na ko?cu Rebecca oka?e si? lesbijk?? Mo?e ja si? na medium nadaj?, tylko do tej pory w sobie nie odkry?am wewn?trznej mocy?
Kurcz?, bardzo chcia?am zosta? krytykiem filmowym, ale ten film tak mnie roz?o?y?, ?e b?d? musia?a obejrze? go kilka razy, ?eby znale?? w nim co?, co by by?o nie tak, a na tym polega g?ównie ta praca . Nie jestem tylko pewna, czy chc? szuka? big_smile I znale??.
O, wiem co mi si? nie podoba?o - to, ?e utuczyli Bridget jeszcze bardziej ni? w pierwszej cz??ci. To ju? lekka przesada by?a.
A co do twojego ostatniego postu, Ula, to popieram - mo?e utworzymy jaki? sztab wyborczy? big_smile wink

#71 2004-11-14 19:56:10

ula
Użytkownik

sztab?? bardzo ch?tnie , prosz? bardzo!! lol
DARCY NA PREZYDENTA!!!
lol

#72 2004-11-14 22:45:00

fringilla
Użytkownik

No troch? przesadzi?y?cie drogie panie! Nic nie mowilam, bo nie wiem kiedy w koncu uda mi sie pojsc do kina, nie chcialam wiec powstzrymywac rozpierajacych Was zachwytow, ale zdradzac tu takie szczegoly!!! Nie?adnie. Prosz? ograniczy? si? do zachwytów, które w pe?ni podzielam. ;-)

Pozdr. Agata
gg 5739618

#73 2004-11-15 09:16:03

ula
Użytkownik

ok bij? si? w piersi, nie powiem wi?cej ani s?owa na temat fabu?y :cry:

ale za to
DARCY NA PREZYDENTA!!! - tak to mog? do ko?ca ?ycia big_smile

#74 2004-11-15 10:30:57

moniczek
Użytkownik

hej!! Do??czam si? do ochów i achów!!!
Co do najlepszej ?miesznej sceny doda?abym od siebie zjazd Bridget na nartach "po br?zowy medal w dziwacznym stylu". lol Ja si? pop?akak?am ze ?miechu.
A czyta?y?cie ksi??k?? Bo ja tak no i musz? napisa?, ?e j? kompletenie pozmieniali i przeinaczyli (Rebecca lesbijk???!!??). Ale mimo to film by? rewelacja i ja te? nie ma zastrze?e?. Po prostu inny niz ksi??ka. I chyba rzeczywi?cie lepszy od pierwszej cz??ci.

Darcy na prezydenta!!!

#75 2004-11-15 16:54:53

dorotka
Użytkownik

fringilla wybacz, my?la?am, ?e ju? wszyscy prócz mnie zd??yli obejrze? film zaraz po premierze, dlatego si? tak wyrwa?am zaraz po pobejrzeniu filmu :oops:
zaraz mi si? oberwie znowu, ale musz? napisa?, ?e mi si? podoba?a mi si? porywaj?ca znajomo?? niemieckiego Bridget - scena w aptece by?a ?wietna!
no to ?eby tradycji sta?o si? zado?? : Darcy na prezydenta!

Stopka forum