Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#226 2006-05-13 18:04:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

To chyba nie jest kwestia szcz─Öscia, czy nieszcz─Ö┼Ťcia.
Nie wiedziałam, ze kiedykolwiek będę to mówić: Dla mnie tez big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#227 2006-05-13 19:06:28

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Dla czesci forumowiczek jedyny Darcy to Mateusz big_smile

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

Podpisuj─Ö si─Ö pod tym r─Ökami i nogami! Darcy to CF. Mateuszkowi dzi─Ökujemy big_smile

#228 2006-05-15 14:04:46

ewelinka
U┐ytkownik

Oj dziewczyny nie b─ůd┼║my takie okrytne. Ja r├│wnie┼╝ uwa┼╝am,┼╝e Colina nikt nie pobije,ale Mateusz nie by┼é taki z┼éy.

#229 2006-05-15 19:32:20

monika_29_09
U┐ytkownik

Teledysk z DiU 95 do ┼Ťci─ůgni─Öcia (mam nadz., ze jeszcze go tu nie by┼éo). Piosenka ta sama, co w teledysku do S&N i DiU05.

┼Üci─ůga si─Ö do┼Ť─ç d┼éugo, ale wg mnie warto:

http://www.stykera.com/wallpapers/music … scvids.htm

pozdr. monika

ps. trzeba kilkn─ů─ç na zdj─Öcie (ostatnie na dole) i potem ju┼╝ wiadomo.

m.

czy istnieje pi─Ökniejszy u┼Ťmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#230 2006-05-16 13:37:56

Kika
U┐ytkownik

dzi─Öki Moniko.... w┼éa┼Ťnie ┼Ťci─ůgam...

gg 2775021

#231 2006-05-16 14:02:05

Kika
U┐ytkownik

bardzo fajny teledysk.... tym bardziej ┼╝e jestem na ┼Ťwie┼╝o po kolejnym seansie z P&P A.D. 1995....

mógłby być tylko inny podkład, bo ta muzyka była już chyba w teledysku N&S - P&P i z nim mi się kojarzy.... no ale cóż...

gg 2775021

#232 2006-05-16 21:12:53

Narya
U┐ytkownik

Moniczko ┼Ťwietna rzecz big_smile Tylko troch─Ö s┼éaba ostro┼Ť─ç u mnie :? Ale poza tym miodzio. Polubi┼éam ten kawa┼éek z wcze┼Ťniejszego klipu i tu te┼╝ bardzo pasuje.

#233 2006-05-16 21:31:21

ewelinka
U┐ytkownik

ja tez w┼éa┼Ťnie ┼Ťci─ůgam.Dzi─Ökuj─Ö Moniczko wink

#234 2006-06-19 16:12:09

Katarzyna
U┐ytkownik

Hej ju┼╝ od najm┼éodszych lat lubi┼éam filmy na podstawie ksi─ů┼╝ek Jane Austen jako ma┼éa dziewczynka zakrada┼éam si─Ö do pokoju gdzie by┼é telewizor i nie s┼éuchaj─ůc mamy ogl─ůa┼éam DiU.Ale dopiero od p├│┼é roku jestem jej prawdziw─ů fank─ů. Ogl─ůda┼éam now─ů Dume ale niestety nie pami─Ötam tej z 1995 dopiero jutro kupi─Ö j─ů sobie z gazet─ů. Czy mo┼╝ecie mi co┼Ť opowiedzie─ç bo ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, o co chodzi z t─ů mokr─ů koszul─ů i czy jest fina┼éowy poca┼éunek?

#235 2006-06-19 19:03:08

AineNiRigani
U┐ytkownik

jest, w finale big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#236 2006-06-19 20:45:17

caroline
U┐ytkownik

Czy mo┼╝ecie mi co┼Ť opowiedzie─ç bo ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, o co chodzi z t─ů mokr─ů koszul─ů i czy jest fina┼éowy poca┼éunek?

Z koszul─ů to jest tak, ┼╝e nie wszyscy si─Ö t─ů scen─ů tak szale┼äczo zachwycaj─ů big_smile Najlepiej da─ç si─Ö zaskoczy─ç wink

#237 2006-06-19 23:28:51

angelo
U┐ytkownik

nieee no scena jest slodka ... lol

#238 2006-06-26 16:20:03

Katarzyna
U┐ytkownik

Ju┼╝ jutro 4i5 cz─Ö┼Ť─ç Dumy i Uprzedzenia. Nareszcie dowiem si─Ö o co chodzi z mokra koszul─ů. Tzn. dlaczego ma mokr─ů koszul─Ö to ju┼╝ wiem. Tak strasznie nie mog┼éam si─Ö tego doczeka─ç, ┼╝e poszpera┼éam troch─Ö i ju┼╝ wiem. Na jednej stronie jest kr├│tki filmik kt├│ry pokazyje ┼╝e Colin skacze do jeziora albo do stawu mniejsza z tym. I teraz nareszcie wiem czemu jest mokry, ale pojawia si─Ö nast─Öpne pytanie po co tam skacze.

#239 2006-06-27 11:24:56

beju
U┐ytkownik

ja te┼╝ si─Ö nareszcie dowiem big_smile mia┼éam wcze┼Ťniej problem bo ogl─ůda┼éam wersj─Ö z 95 roku ale niestety bez odcinka w kt├│rym Colin pojawia si─Ö w mokrej koszuli big_smile tak wi─Öc jutro robie wcze┼Ťnie pobudk─Ö i biegn─Ö do kiosku (tylko najpierw jakie┼Ť pieni─ůdze trzeba sko┼éowa─ç)

#240 2006-06-27 12:01:26

erka44
U┐ytkownik

Na oryginalnym dvd z tym filme jest pokazane kr─Öcenie tej s┼éynnej sceny,wygl─ůda to baaardzo ma┼éo seksownie , ale zabawnie,pan Darcy si─Ö nic nie umoczy┼é,niestety

#241 2006-06-27 13:55:11

Katarzyna
U┐ytkownik

Niestety w┼éa┼Ťnie si─Ö dowiedzia┼éam, ┼╝e DiU b─Ödzie dopiero w czwartek. To straszne czeka─ç jeszcze tyle czasu. B┼éagam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

#242 2006-06-27 14:36:29

Monika24
U┐ytkownik

Niestety w┼éa┼Ťnie si─Ö dowiedzia┼éam, ┼╝e DiU b─Ödzie dopiero w czwartek. To straszne czeka─ç jeszcze tyle czasu. B┼éagam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

Dla och┼éody? big_smile A tak powa┼╝nie m├│wi─ůc Darcy wraca┼é z podr├│┼╝y i chcia┼é si─Ö od┼Ťwie┼╝y─ç k─ůpiel─ů w stawie (tak s─ůdz─Ö). Swoj─ů drog─ů bardzo elektryzuj─ůca scena, ale same zobaczycie wink

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#243 2006-06-27 15:06:22

Katarzyna
U┐ytkownik

A wi─Öc chodzi tylko o to, chce si─Ö poprostu od┼Ťwie┼╝y─ç. sad Widzia┼éam podobnie jak erka44 kr─Öcenie tej sceny na jakiejs stronie z DiU. I po obejrzeniu tego materia┼éu nie spodziewa┼éam si─Ö ┼╝e np. b─Ödzie skaka┼é bo Lizzy si─Ö topi. Ale my┼Ťla┼éam, ┼╝e chocia┼╝ pow├│d tego skoku jest troch─Ö bardziej romantycznty. Niech mi chocia┼╝ kto┼Ť powie czy ten skok widzi Elizabeth czy jest to scena zrobiona wy┼é─ůcznie dla fanek Colina?

#244 2006-06-27 21:16:32

angelo
U┐ytkownik

obawiam si─Ö ┼╝e dla fanek Colina lol

#245 2006-06-27 21:30:41

angelo
U┐ytkownik

a tak na powa┼╝nie zobaczysz ca┼éo┼Ť─ç i sama ocenisz, ja osobi┼Ťcie jak zobaczy┼éam 4 odcinek (w telewizji) to poprostu zwariowa┼éam do 3 odcinka jako┼Ť si─Ö trzyma┼éam ale czwarty - ze s┼éynn─ů scen─ů to by┼éo szale┼ästwo do godz. 4 rano siedzia┼éam i patrzy┼éam i ju┼╝ by┼éo po mnie

big_smile zreszt─ů to jest nadal m├│j NAJ odcinek> ta przemiana uczu─ç P. Darcy i Lizzy i te sceny w Pemberley - Uwielbiam tongue tongue

#246 2006-06-27 21:54:09

erka44
U┐ytkownik

Dla mnie ta scena zawsze pozostawa┼éa w ┼Ťcis┼éym w zwi─ůzku ze scen─ů,gdzie pan Darcy usi┼éuje zwalczyc swoje uczucie do El┼╝biety m.in. intensywnie ─çwicz─ůc szermierk─Ö,krzycz─ůc "I`ll fight this feeling",i ta k─ůpiel ma ostudzi─ç jego rozpalone zmys┼éy,zreszt─ů obydwie sceny nast─Öpuj─ů chyba po sobie

#247 2006-06-28 14:21:24

Beata
U┐ytkownik

Darcy skacze do wody wy┼é─ůcznie dla och┼éody, a Elizabeth nie widzi tego(szkoda!). Natomiast widzi go w mokrej koszuli po wyj┼Ťciu z wody nad stawem w Pemberley ( bardzo sexy).

Beata

#248 2006-06-28 20:50:18

agnes
U┐ytkownik

Hej.
Witam wszystkich po raz pierwszy. W┼éa┼Ťnie sta┼éam si─Ö fank─ů P&P. Ogl─ůda┼éam ten serial o ile pami─Ötam 10 lat temu, kiedy by┼é emitowany w polskiej jedynce. Potem mia┼éam tylko raz styczno┼Ť─ç z niekt├│rymi scenami z tego filmu. Prze┼é─ůczaj─ůc bezmy┼Ťlnie kana┼éy, trafi┼éam na bodaj┼╝e trzeci odcinek tego serialu, emitowanej w telewizji DUNA. Do tej pory nie wiem czy jest to w─Ögierska, czy du┼äska telewizja czy jaka┼Ť inna. Nie zra┼╝ajac si─Ö, ┼╝e nic nie rozumiem, ogl─ůda┼éam dalej serial. Oczywi┼Ťcie kupi┼éam ten film z Przyjaci├│┼éka, ogl─ůdn─Ö┼éam go chyba z 10 razy, a przynajmniej niekt├│re ulubione sceny. Oczywi┼Ťcie g┼é├│wnie z panem Darcy. Nie widzia┼éam filmu z 2005 roku, ale jak dla mnie Colin w tej roli jest jak najbardziej rewelacyjny. Jestem ciekawa, czy w mo┼╝e kto┼Ť wie czy by┼éy w polskiej telewizji od tego pierwszego razu powt├│rki tego serialu, czy mo┼╝e ja nie zauwa┼╝y┼éam tego.

#249 2006-06-28 21:32:41

beju
U┐ytkownik

jesli bylo to jaa tez nie zauwazylam...

#250 2006-06-28 21:33:30

beju
U┐ytkownik

no a teraz czesc oficjalna ktora powinna sie znalesc w powitalni:
WItaJ!!

Stopka forum