Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#226 2006-05-13 18:04:46

AineNiRigani
Użytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

To chyba nie jest kwestia szcz?scia, czy nieszcz??cia.
Nie wiedzia?am, ze kiedykolwiek b?d? to mówi?: Dla mnie tez big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#227 2006-05-13 19:06:28

otherwaymistercollins
Użytkownik

Dla czesci forumowiczek jedyny Darcy to Mateusz big_smile

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

Podpisuj? si? pod tym r?kami i nogami! Darcy to CF. Mateuszkowi dzi?kujemy big_smile

#228 2006-05-15 14:04:46

ewelinka
Użytkownik

Oj dziewczyny nie b?d?my takie okrytne. Ja równie? uwa?am,?e Colina nikt nie pobije,ale Mateusz nie by? taki z?y.

#229 2006-05-15 19:32:20

monika_29_09
Użytkownik

Teledysk z DiU 95 do ?ci?gni?cia (mam nadz., ze jeszcze go tu nie by?o). Piosenka ta sama, co w teledysku do S&N i DiU05.

?ci?ga si? do?? d?ugo, ale wg mnie warto:

http://www.stykera.com/wallpapers/music … scvids.htm

pozdr. monika

ps. trzeba kilkn?? na zdj?cie (ostatnie na dole) i potem ju? wiadomo.

m.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#230 2006-05-16 13:37:56

Kika
Użytkownik

dzi?ki Moniko.... w?a?nie ?ci?gam...

gg 2775021

#231 2006-05-16 14:02:05

Kika
Użytkownik

bardzo fajny teledysk.... tym bardziej ?e jestem na ?wie?o po kolejnym seansie z P&P A.D. 1995....

móg?by by? tylko inny podk?ad, bo ta muzyka by?a ju? chyba w teledysku N&S - P&P i z nim mi si? kojarzy.... no ale có?...

gg 2775021

#232 2006-05-16 21:12:53

Narya
Użytkownik

Moniczko ?wietna rzecz big_smile Tylko troch? s?aba ostro?? u mnie :? Ale poza tym miodzio. Polubi?am ten kawa?ek z wcze?niejszego klipu i tu te? bardzo pasuje.

#233 2006-05-16 21:31:21

ewelinka
Użytkownik

ja tez w?a?nie ?ci?gam.Dzi?kuj? Moniczko wink

#234 2006-06-19 16:12:09

Katarzyna
Użytkownik

Hej ju? od najm?odszych lat lubi?am filmy na podstawie ksi??ek Jane Austen jako ma?a dziewczynka zakrada?am si? do pokoju gdzie by? telewizor i nie s?uchaj?c mamy ogl?a?am DiU.Ale dopiero od pó? roku jestem jej prawdziw? fank?. Ogl?da?am now? Dume ale niestety nie pami?tam tej z 1995 dopiero jutro kupi? j? sobie z gazet?. Czy mo?ecie mi co? opowiedzie? bo ju? nie mog? si? doczeka?, o co chodzi z t? mokr? koszul? i czy jest fina?owy poca?unek?

#235 2006-06-19 19:03:08

AineNiRigani
Użytkownik

jest, w finale big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#236 2006-06-19 20:45:17

caroline
Użytkownik

Czy mo?ecie mi co? opowiedzie? bo ju? nie mog? si? doczeka?, o co chodzi z t? mokr? koszul? i czy jest fina?owy poca?unek?

Z koszul? to jest tak, ?e nie wszyscy si? t? scen? tak szale?czo zachwycaj? big_smile Najlepiej da? si? zaskoczy? wink

#237 2006-06-19 23:28:51

angelo
Użytkownik

nieee no scena jest slodka ... lol

#238 2006-06-26 16:20:03

Katarzyna
Użytkownik

Ju? jutro 4i5 cz??? Dumy i Uprzedzenia. Nareszcie dowiem si? o co chodzi z mokra koszul?. Tzn. dlaczego ma mokr? koszul? to ju? wiem. Tak strasznie nie mog?am si? tego doczeka?, ?e poszpera?am troch? i ju? wiem. Na jednej stronie jest krótki filmik który pokazyje ?e Colin skacze do jeziora albo do stawu mniejsza z tym. I teraz nareszcie wiem czemu jest mokry, ale pojawia si? nast?pne pytanie po co tam skacze.

#239 2006-06-27 11:24:56

beju
Użytkownik

ja te? si? nareszcie dowiem big_smile mia?am wcze?niej problem bo ogl?da?am wersj? z 95 roku ale niestety bez odcinka w którym Colin pojawia si? w mokrej koszuli big_smile tak wi?c jutro robie wcze?nie pobudk? i biegn? do kiosku (tylko najpierw jakie? pieni?dze trzeba sko?owa?)

#240 2006-06-27 12:01:26

erka44
Użytkownik

Na oryginalnym dvd z tym filme jest pokazane kr?cenie tej s?ynnej sceny,wygl?da to baaardzo ma?o seksownie , ale zabawnie,pan Darcy si? nic nie umoczy?,niestety

#241 2006-06-27 13:55:11

Katarzyna
Użytkownik

Niestety w?a?nie si? dowiedzia?am, ?e DiU b?dzie dopiero w czwartek. To straszne czeka? jeszcze tyle czasu. B?agam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

#242 2006-06-27 14:36:29

Monika24
Użytkownik

Niestety w?a?nie si? dowiedzia?am, ?e DiU b?dzie dopiero w czwartek. To straszne czeka? jeszcze tyle czasu. B?agam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

Dla och?ody? big_smile A tak powa?nie mówi?c Darcy wraca? z podró?y i chcia? si? od?wie?y? k?piel? w stawie (tak s?dz?). Swoj? drog? bardzo elektryzuj?ca scena, ale same zobaczycie wink

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#243 2006-06-27 15:06:22

Katarzyna
Użytkownik

A wi?c chodzi tylko o to, chce si? poprostu od?wie?y?. sad Widzia?am podobnie jak erka44 kr?cenie tej sceny na jakiejs stronie z DiU. I po obejrzeniu tego materia?u nie spodziewa?am si? ?e np. b?dzie skaka? bo Lizzy si? topi. Ale my?la?am, ?e chocia? powód tego skoku jest troch? bardziej romantycznty. Niech mi chocia? kto? powie czy ten skok widzi Elizabeth czy jest to scena zrobiona wy??cznie dla fanek Colina?

#244 2006-06-27 21:16:32

angelo
Użytkownik

obawiam si? ?e dla fanek Colina lol

#245 2006-06-27 21:30:41

angelo
Użytkownik

a tak na powa?nie zobaczysz ca?o?? i sama ocenisz, ja osobi?cie jak zobaczy?am 4 odcinek (w telewizji) to poprostu zwariowa?am do 3 odcinka jako? si? trzyma?am ale czwarty - ze s?ynn? scen? to by?o szale?stwo do godz. 4 rano siedzia?am i patrzy?am i ju? by?o po mnie

big_smile zreszt? to jest nadal mój NAJ odcinek> ta przemiana uczu? P. Darcy i Lizzy i te sceny w Pemberley - Uwielbiam tongue tongue

#246 2006-06-27 21:54:09

erka44
Użytkownik

Dla mnie ta scena zawsze pozostawa?a w ?cis?ym w zwi?zku ze scen?,gdzie pan Darcy usi?uje zwalczyc swoje uczucie do El?biety m.in. intensywnie ?wicz?c szermierk?,krzycz?c "I`ll fight this feeling",i ta k?piel ma ostudzi? jego rozpalone zmys?y,zreszt? obydwie sceny nast?puj? chyba po sobie

#247 2006-06-28 14:21:24

Beata
Użytkownik

Darcy skacze do wody wy??cznie dla och?ody, a Elizabeth nie widzi tego(szkoda!). Natomiast widzi go w mokrej koszuli po wyj?ciu z wody nad stawem w Pemberley ( bardzo sexy).

Beata

#248 2006-06-28 20:50:18

agnes
Użytkownik

Hej.
Witam wszystkich po raz pierwszy. W?a?nie sta?am si? fank? P&P. Ogl?da?am ten serial o ile pami?tam 10 lat temu, kiedy by? emitowany w polskiej jedynce. Potem mia?am tylko raz styczno?? z niektórymi scenami z tego filmu. Prze??czaj?c bezmy?lnie kana?y, trafi?am na bodaj?e trzeci odcinek tego serialu, emitowanej w telewizji DUNA. Do tej pory nie wiem czy jest to w?gierska, czy du?ska telewizja czy jaka? inna. Nie zra?ajac si?, ?e nic nie rozumiem, ogl?da?am dalej serial. Oczywi?cie kupi?am ten film z Przyjació?ka, ogl?dn??am go chyba z 10 razy, a przynajmniej niektóre ulubione sceny. Oczywi?cie g?ównie z panem Darcy. Nie widzia?am filmu z 2005 roku, ale jak dla mnie Colin w tej roli jest jak najbardziej rewelacyjny. Jestem ciekawa, czy w mo?e kto? wie czy by?y w polskiej telewizji od tego pierwszego razu powtórki tego serialu, czy mo?e ja nie zauwa?y?am tego.

#249 2006-06-28 21:32:41

beju
Użytkownik

jesli bylo to jaa tez nie zauwazylam...

#250 2006-06-28 21:33:30

beju
Użytkownik

no a teraz czesc oficjalna ktora powinna sie znalesc w powitalni:
WItaJ!!

Stopka forum