Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#151 2006-05-01 22:55:55

caroline
U┐ytkownik

Re: gro┼╝─ůce staropanie┼ästwo

Eeeeee, no tak... smile
Boski avatarek otherway. Czy Twoja rodzina nie obawia si─Ö, kogo mo┼╝esz sobie przysposobic maj─ůc takiego ulubie┼äca? wink

#152 2006-05-01 22:59:24

Alison
U┐ytkownik

Eeeeee, no tak... smile
Boski avatarek otherway. Czy Twoja rodzina nie obawia si─Ö, kogo mo┼╝esz sobie przysposobic maj─ůc takiego ulubie┼äca? wink

Caroline! Musz─Ö Ci─Ö przywo┼éa─ç do porz─ůdku. To, ┼╝e kto┼Ť Cie dzisiaj skrzywdzi┼é nie upowa┼╝nia Ci─Ö... simply shut up Charles ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#153 2006-05-01 23:01:21

caroline
U┐ytkownik

No co? No co? Otherway obraziłam Cię?
lol
No dobra, zamykam si─Ö :oops:

#154 2006-05-01 23:01:26

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Eeeeee, no tak... smile

Moja mi┼éo┼Ť─ç do pana Collinsa to wy┼é─ůcznie wynik dzia┼éa┼ä mojej rodziny! Bo oni mi samych pan├│w Collins├│w podtykaj─ů pod nos! big_smile

#155 2006-05-01 23:04:19

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

lol

Ani troch─Ö! Ja si─Ö nie wstydze moich uczu─ç do pana C. big_smile

#156 2006-05-01 23:15:48

Alison
U┐ytkownik

lol

Ani troch─Ö! Ja si─Ö nie wstydze moich uczu─ç do pana C. big_smile

Dobrze! Nigdy nie dawaj si─Ö sprowokowa─ç skrzywdzonym moderatorom!
Jako ja uczyniłam!
Ale ona jest kochana, tylko ma dzisiaj taki dzień nie tego...
A pan Collins z jego komplemencikami jest super. Z braku laku to chociaż komplementów mozna posłuchać....

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#157 2006-05-01 23:28:21

Kaziuta
U┐ytkownik

Nikt nigdy nie nazwa┼é mnie stara pann─ů (przynajmniej nie s┼éysza┼éam) chocia┼╝ m├│g┼éby. Jedyne czego w ┼╝yciu b─Öd─Ö ┼╝a┼éowa─ç to tylko tego ┼╝e nie mam dzieci.
A ┼╝ycie w pojedynke te┼╝ mo┼╝e byc pi─Ökne pod warunkiem, ┼╝e podejdziemy do niego z du┼╝ym poczuciem humoru i pomys┼éem na nie. Bez roz┼╝alenia i pretensji do ca┼é─Ögo ┼Ťwiata za w┼éasne niepowodzenia i jak to ┼Ťpiewa┼é W.M┼éynarski "spierniczejemy sielankowo".

#158 2006-05-01 23:55:55

ewa7
U┐ytkownik

Do kobiet jako┼Ť lubia przykleja─ç przymiotnik stara
Stara baba, stara panna , stara wariatka ,a ja na przyk┼éad zosta┼éam star─ů pierwiastk─ů.
Jeszcze wszystko przed wami dziewczyny wink

#159 2006-05-02 08:04:31

frycia
U┐ytkownik

kurcze jak tak Was czytam to naprawde zaczynam my┼Ťle─ç o sobie jak o starje pannie hehe. A tak serio to uwa┼╝am, ┼╝e mo┼╝na kogo┼Ť nazwa─ç star─ů pann─ů( tudzie┼╝ kawalerem wink ) je┼Ťli ta osoba tak sie czuje. Ja podejrzewam, ┼╝e nawet maj─ůc czterdzieche na karku nadal b─Öd─Ö wierzy┼éa, ┼╝e jednak ten Darcy sie zjawi ,a jak kto┼Ť mnie nazwie star─ů panna to sko┼äczy w m─Öczarniach :twisted:

,, ┼╝ycie to ┼╝art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#160 2006-05-02 11:39:44

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Mnie m├│j ojciec nazywa┼é "Star─ů bab─ů", kiedy ju┼╝ mia┼éam 5 lat! Jako┼Ť tak si─Ö ju┼╝ do tego przyzwyczai┼éam, ┼╝e nie umiem ju┼╝ o sobie my┼Ťle─ç w innej kategorii. Zw┼éaszcza, ┼╝e kiedy┼Ť by┼éa taka sytuacja - nie chcia┼éam (jako ma┼ée dziecko oczywi┼Ťcie), ┼╝eby mnie ubrano w czerwone rajtki, bo ubzdura┼éam sobie, ┼╝e czerwone rajtki nosz─ů tylko stare baby. Gdy w ko┼äcu wypreswadowano mi to moje dziwne uprzedzenie (big_smile) do czerwonych rajtek i je za┼éo┼╝y┼éam i wysz┼éam z domu, zobaczy┼éam.... id─ůc─ů starowink─Ö w... CZERWONYCH RAJTKACH! Wr├│ci┼éam do domu roz┼╝alona na ca┼é─ů rodzin─Ö.

#161 2006-05-02 11:52:54

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Starowinka w czerwonych rajtkach??? Więc to musiała być starowinka młoda duchem big_smile Skoro sie tak młodzieżowo ubrała big_smile

#162 2006-05-02 11:54:31

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Starowinka w czerwonych rajtkach??? Więc to musiała być starowinka młoda duchem big_smile Skoro sie tak młodzieżowo ubrała big_smile

Nie wiem... nie pyta┼éam. By┼éam w szoku, ┼╝e po zapewnieniach rodziny, ┼╝e ┼╗ADNA starsza kobieta nie nosi czerwonych rajtek pierwsz─ů osob─ů jak─ů zobacze na ulicy b─Ödzie kobieta podesz┼éego wieku w takich w┼éa┼Ťnie rajtuzach.

#163 2006-05-02 15:14:02

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Czy twoja rodzina szybko otrz─ůsn─Ö┼éa si─Ö z szoku, bo u┼Ťwiadomieniu sobie, ┼╝e istniej─ů "starowinki w czerwonych rajtkach"?

Szoku? dla nich to by┼é niez┼éy ubaw... i kolejny pow├│d dla kt├│rego mieliby mnie nazywa─ç star─ů bab─ů. Wi─Öc czy chc─Ö czy nie - star─ů bab─ů jestem od pi─ůtego roku ┼╝ycia big_smile

#164 2006-05-02 15:15:47

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Wczoraj chcia┼éy┼Ťmy i┼Ť─ç na rower z Otherway w celu zawarcia jakich┼Ť znajomo┼Ťci z jakimi┼Ť Willoughby'mi. Ale pada┼éo za mocno nawet jak na Willoughbych i pewnie ┼╝aden by si─Ö nie zjawi┼é, gdyby┼Ťmy si─Ö po┼Ťlizgn─Ö┼éy. Dlatego pr├│bujemy dzisiaj big_smile

#165 2006-05-02 15:52:12

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Wczoraj chcia┼éy┼Ťmy i┼Ť─ç na rower z Otherway w celu zawarcia jakich┼Ť znajomo┼Ťci z jakimi┼Ť Willoughby'mi. Ale pada┼éo za mocno nawet jak na Willoughbych i pewnie ┼╝aden by si─Ö nie zjawi┼é, gdyby┼Ťmy si─Ö po┼Ťlizgn─Ö┼éy. Dlatego pr├│bujemy dzisiaj big_smile

No spr├│bujmy, ale nie na rowerach tylko 'on foot' big_smile Nawiasem m├│wi─ůc uwa┼╝am ┼╝e nasze starania s─ů godne pochwa┼éy big_smile

#166 2006-05-02 15:56:54

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Wymarzone warunki... nasze pobliskie pola wygl─ůdaj─ů jak te z DiU z 6 odcinka, gdzie Darcy i Lizzy id─ů i przekonuj─ů si─Ö oboje o wzajemnych uczuciach big_smile A┼╝ grzech nie wykorzysta─ç takich "pi─Öknych okoliczno┼Ťci przyrody".

#167 2006-05-02 16:03:34

Jeanne
U┐ytkownik

┼╗yczymy udanego spadania z g├│rki..... lol i masy Collins├│w....yyyy......to znaczy Willoughbych........ wink

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#168 2006-05-02 17:22:40

caroline
U┐ytkownik

Eee, a kt├│ra z Was si─Ö po┼Ťwi─Öci i skr─Öci kostk─Ö? wink
Napiszcie jak było, czy był przystojny i czy potrzebny jest gips wink

#169 2006-05-02 18:44:08

milosz
U┐ytkownik

A ja Wam powiem ┼╝e wys┼éucha┼éam dzi┼Ť wyk┼éadu niejakiej Mary┼Ťki Pie┼äkowskiej - i co jej kole┼╝anka wysz┼éa za m─ů┼╝ (b─Öd─ůc pann─ů) w wieku lat 63!!!!!

Niezbadane s─ů wyroki...............

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#170 2006-05-02 18:47:49

Alison
U┐ytkownik

Do kobiet jako┼Ť lubia przykleja─ç przymiotnik stara
Stara baba, stara panna , stara wariatka ,a ja na przyk┼éad zosta┼éam star─ů pierwiastk─ů.
Jeszcze wszystko przed wami dziewczyny wink

O Jezu - stara pierwiastka, to chyba najwi─Ökszy horhor. Przerabia┼éam to na porod├│wce, b─Öd─ůc jeszcze we w┼éasnym mniemaniu dzierlatk─ů nieledwie, zreszt─ů wygl─ůdaj─ůc─ů najm┼éodziej, a jak si─Ö okaza┼éo, by┼éam najstarsza na swojej sali, bo le┼╝a┼éy tam ze mn─ů kobietki co to rodzi─ç zacz─Ö┼éy od 17 roku zycia i mia┼éy ju┼╝ po 3 i 4 dzieci ;-)

#171 2006-05-02 18:50:05

Alison
U┐ytkownik

je za┼éo┼╝y┼éam i wysz┼éam z domu, zobaczy┼éam.... id─ůc─ů starowink─Ö w... CZERWONYCH RAJTKACH! Wr├│ci┼éam do domu roz┼╝alona na ca┼é─ů rodzin─Ö.

A czy ta starowinka mia┼éa 31 lat? Je┼Ťli wolno spyta─ç ;-)

#172 2006-05-02 20:44:14

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Eee, a kt├│ra z Was si─Ö po┼Ťwi─Öci i skr─Öci kostk─Ö? wink
Napiszcie jak było, czy był przystojny i czy potrzebny jest gips wink

Zawiadamiamy: nie skr─Öci┼éy┼Ťmy kostek, pana Willoughby'ego nie spotka┼éay┼Ťmy, pana Collinsa r├│wnie┼╝ nie big_smile Zawi─ůzanie nowych znajomo┼Ťci utrudni┼éa nam obecno┼Ť─ç przyzwoitki (przyzwoitka?- brat bezpaznokcianki, lat 10 ). Nast─Öpne polowanie w najbli┼╝szym terminie, gdy pogoda dopisze. B─Ödziemy zdawa─ç relacje z pola bitwy big_smile

#173 2006-05-02 20:50:55

Jeanne
U┐ytkownik

Koniecznie jed┼║cie wierzchem! Mo┼╝e dojrzy was jaki┼Ť Bingley? wink

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#174 2006-05-02 23:15:32

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

A czy ta starowinka mia┼éa 31 lat? Je┼Ťli wolno spyta─ç ;-)

To by┼éa babcia pod tzn. kryk─ů Alison big_smile (s─ůdz─Ö ┼╝e wiesz co to znaczy big_smile)

#175 2006-05-03 12:11:08

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Koniecznie jed┼║cie wierzchem! Mo┼╝e dojrzy was jaki┼Ť Bingley? wink

horse back on Nelly? big_smile
Obawiam si─Ö, ┼╝e konie s─ů potrzebne w polu panu Bennetowi. Chyba rowery b─Öd─ů musia┼éy wystarczy─ç.

Stopka forum