Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2006-04-27 22:06:05

Gosia
U┐ytkownik

Re: gro┼╝─ůce staropanie┼ästwo

"Twoja przysz┼éo┼Ť─ç wed┼éug polskich standard├│w nie wygl─ůda r├│┼╝owo. Wyl─ůdujesz w kawalerce, otoczona kotami, kadzide┼ékami i muszlami, a na wakacje b─Ödziesz je┼║dzi─ç do sanatorium. Albo pozostaniesz z rodzicami, kt├│rzy b─Öd─ů ci wypomina─ç, ┼╝e pozbawi┼éa┼Ť ich zaszczytnego tytu┼éu dziadk├│w. B─Ödziesz si─Ö ubiera─ç ekstrawagancko, a ostatnie dni sp─Ödzisz w domu starc├│w. Pora pogodzi─ç si─Ö z tym, ┼╝e jeste┼Ť star─ů pann─ů!"

lol lol lol lol

Ubawilam sie setnie big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#102 2006-04-27 22:08:41

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

na moim wydziale NORMALNYCH facet├│w nie ma. Sami Marsjanie big_smile

Śmiem twierdzić, że nie tylko na Twoim wydziale.
Generalnie normalni s─ů tylko w naszych g┼éowach, bo my wiemy jacy oni maja by─ç. Ale oni tacy nie s─ů i nie b─Öd─ů. Wi─Öc albo zakochasz si─Ö na jaki┼Ť czas w jakim┼Ť Marsjaninie, albo powi─Ökszysz statystyk─Ö ;-)

Chyba zaczne sie uczyć marsjańskiego big_smile

#103 2006-04-27 22:12:30

Gosia
U┐ytkownik

otherwaymistercollins, ladny avatar, swoja droga ... wink

Z Południa na Północ:

#104 2006-04-27 22:16:55

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Dziękuję że pochwalasz mój wybór big_smile spodobał mi się wyraz twarzy Thorntona big_smile Nie mogę się już doczekać żeby obejrzeć serial big_smile Ale już niedługo...Do soboty

#105 2006-04-27 22:20:26

Gosia
U┐ytkownik

Zazdroszcze Ci, ze masz to jeszcze przed soba... te pierwsze wzruszenia ...ojej... choc wlasciwie to zostalo mi do dzis ... big_smile

Z Południa na Północ:

#106 2006-04-27 22:26:50

GosiaJ
U┐ytkownik

Hmmm, to pewnie nienormalne, ale ja sie czuje jakbym miala 20 lat big_smile
A i nie wygladam podobno na swoj wiek big_smile

No widzisz! A takie uczucia i pasje rozmaite to jeszcze odm┼éadzaj─ů ;-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#107 2006-04-27 22:30:45

GosiaJ
U┐ytkownik

Tak jakby si─Ö zgadzam, cudny avatar, ach... A co do facet├│w, otherway... Nie-Marsjanie tez si─Ö zdarzaj─ů, chocia┼╝ je┼Ťli studiujesz polonistyk─Ö, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj─ů si─Ö, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

#108 2006-04-27 22:45:35

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Tak jakby si─Ö zgadzam, cudny avatar, ach... A co do facet├│w, otherway... Nie-Marsjanie tez si─Ö zdarzaj─ů, chocia┼╝ je┼Ťli studiujesz polonistyk─Ö, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj─ů si─Ö, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

Studiuje kulturoznawstwo czyli jest jeszcze gorzej big_smile Wi─Öc chyba rzeczywi┼Ťcie to ja bed─Ö musia┼éa poszuka─ç swojego 'ksi─Öcia', bo mnie jako┼Ť ┼╝aden znale┼╝─ç nie chce...

#109 2006-04-27 23:05:49

GosiaJ
U┐ytkownik

Studiuje kulturoznawstwo czyli jest jeszcze gorzej big_smile Wi─Öc chyba rzeczywi┼Ťcie to ja bed─Ö musia┼éa poszuka─ç swojego 'ksi─Öcia', bo mnie jako┼Ť ┼╝aden znale┼╝─ç nie chce...

Kierunek ciekawy, ale facet├│w rzeczywi┼Ťcie nie ma, a jak ju┼╝ s─ů - ┼Ťwiry i poeci, ale tacy wysztucznieni, blah... Darcych nie u┼Ťwiadczysz ;-) Ale czesto "ksi─Öcia" znajduje si─Ö przypadkiem, wi─Öc nie szukaj a┼╝ tak intensywnie. A poza tym - ksi─ů┼╝─Ö jest dobry w bajce, w ┼╝yciu lepiej jaki┼Ť prawdziwy m─Ö┼╝czyzna, maj─ůcy chocia┼╝ kilka cech Darcy'ego czy Thorntona - s─ů tacy, zapewniam :-)

#110 2006-04-29 21:46:06

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Dzi┼Ť upewni┼éam si─Ö ┼╝e zostan─Ö star─ů pann─ů. Bo zakocha┼éam si─Ö, zupe┼énie beznadziejnie oczywi┼Ťcie, w... Thorntonie big_smile

#111 2006-04-29 22:43:21

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

A co do facet├│w, otherway... Nie-Marsjanie tez si─Ö zdarzaj─ů, chocia┼╝ je┼Ťli studiujesz polonistyk─Ö, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj─ů si─Ö, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

O-o... j studiuję polonistykę. I niestety potwierdzam big_smile ale ja nie poszłam na studia szukać męża, tylko wiedzy.

#112 2006-04-29 22:47:33

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Dzi┼Ť upewni┼éam si─Ö ┼╝e zostan─Ö star─ů pann─ů. Bo zakocha┼éam si─Ö, zupe┼énie beznadziejnie oczywi┼Ťcie, w... Thorntonie big_smile

He is mine tongue other way Otherwaymistercollins...
Bosze... to spojrzenie, ten profil, te włosy i ten... biały kołnierzyk... przepadłam. Któż mu dorówna? (no chyba tylko pan Darcy)

#113 2006-04-29 22:49:25

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

He is mine tongue other way Otherwaymistercollins...
Bosze... to spojrzenie, ten profil, te włosy i ten... biały kołnierzyk... przepadłam. Któż mu dorówna? (no chyba tylko pan Darcy)

Zapomnia┼éa┼Ť jeszcze : TEN G┼éOS!!

#114 2006-04-29 22:56:21

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

Zapomnia┼éa┼Ť jeszcze : TEN G┼éOS!!

To dlatego, że za dużo ma w sobie tego, co mi się podoba... To niemożliwe, żeby tacy ludzie chodzili po ziemi! A głos... umarłam gdy go usłyszałam. Z zachwytu! MM się nie umywa ani trochę!!!

#115 2006-04-29 23:10:22

monika_29_09
U┐ytkownik

[

A głos... umarłam gdy go usłyszałam. Z zachwytu! MM się nie umywa ani trochę!!!

eee tam wink

pozdrawiam,
m.

czy istnieje pi─Ökniejszy u┼Ťmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#116 2006-04-29 23:17:44

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

eee tam wink

pozdrawiam,
m.

Ja ci dam "Eee tam". Boski jest i ju┼╝. A MM jest "zaledwie zno┼Ťny, ale nie na tyle przystojny, bym mia┼éa si─Ö o niego pokusi─ç" big_smile

#117 2006-04-30 03:50:24

GosiaJ
U┐ytkownik

O-o... j studiuję polonistykę. I niestety potwierdzam big_smile ale ja nie poszłam na studia szukać męża, tylko wiedzy.

No, moja droga, ja tak samo, dlatego męża nie znalazłam na polonistyce ;-) Męża to się podobno szuka na polibudzie lol

#118 2006-04-30 03:52:29

GosiaJ
U┐ytkownik

Bo w Thorntonie si─Ö nie da nie zakocha─ç :-) Nawet pan Collins z Twojego avatarka dziwnie po┼╝─ůdliwie patrzy, pozwoli┼éa┼Ť mu ogl─ůda─ç "N&S"? ;-)

#119 2006-04-30 08:10:46

otherwaymistercollins
U┐ytkownik

Bo w Thorntonie si─Ö nie da nie zakocha─ç :-) Nawet pan Collins z Twojego avatarka dziwnie po┼╝─ůdliwie patrzy, pozwoli┼éa┼Ť mu ogl─ůda─ç "N&S"? ;-)

Nie pozwoli┼éam, ale zabronic tez nie mog┼éam big_smile Spr├│buj komu┼Ť zabroni─ç ogl─ůdania 'North and South'!! big_smile

#120 2006-04-30 08:59:53

ewa7
U┐ytkownik

Jak się ma 17 lat, to każdy powyżej 20 roku życia wydaje się zmurszałym starcem.

Ja w odleg┼éej m┼éodo┼Ťci przezywa┼éam prawdziwe katusze. Gdy na dyskotece zjawia┼é sie jaki┼Ť podstarza┼éy m┼éodzie┼╝owiec ( taki ko┼éo trzydziestki) to wiedzia┼éam , ┼╝e zaraz wyrosnie jak spod ziemi i b─Ödzie prosi┼é mnie do ta┼äca. Doprowadza┼éy mnie takie sytuacje do p┼éaczu. Oczywi┼Ťcie odmawia┼éam, a potem ┼║le si─Ö z tym czu┼éam i zabaw─Ö mia┼éam z g┼éowy.
Z czasem rzeczywi┼Ťcie inaczej na to zacz─Ö┼éam patrze─ç. I tak np pierwszy Bond jest jak stare wino. Im starszy tym bardziej interesuj─ůcy. A jest chyba bliski osiemdziesi─ůtki............. :oops:

#121 2006-04-30 09:03:22

ewa7
U┐ytkownik

A ja do┼Ť─ç d┼éugo zakochana by┼éam w Redfordzie i w niczym mi to nie przeszkadza┼éo
Mojemu mężowi też . Mówił nawet , że mogę spać z telewizorem nie będzie protestował big_smile

#122 2006-04-30 11:20:50

monika_29_09
U┐ytkownik

Moniko, czy to "ee tam" oznacza, ┼╝e pozostajesz wierna Mateuszkowi?

w┼éa┼Ťnie tak smile I widz─Ö, ┼╝e w jego w─ůtku zosta┼éam prawie sama wink Chyba za p├│┼║no do Was do┼é─ůczy┼éam, bo posty lutowo-marcowe by┼éy tam bardzo gor─ůce.

Na razie jestem wierna, zobaczymy ile wytrwam http://img142.imageshack.us/img142/9342/image0214ij.gif

pozdrawiam,
m.

czy istnieje pi─Ökniejszy u┼Ťmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#123 2006-04-30 16:00:27

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

A tak zmieniaj─ůc temat (a w┼éa┼Ťciwie powracaj─ůc do tematu) - moja mama powiedzia┼éa, ┼╝e musz─Ö sobie szuka─ç faceta, kt├│ry b─Ödzie mia┼é hodowl─Ö owczark├│w niemieckich. "Z takim sobie przynajmniej pogadasz, oboje b─Ödziecie mieli tak─ů sam─ů pasj─Ö"- powiedzia┼éa.
Czy to dobrze, ┼╝eby wybranek mia┼é ┼Ťwiara na tym samym punkcie co ja? (nie m├│wi─Ö tu o DUMIE albo N&S bo to niemo┼╝liwe, ┼╝eby facet si─Ö interesowa┼é tym a┼╝ tak, ┼╝eby popa┼Ť─ç w mani─Ö). Czy mo┼╝e wr─Öcz to niew┼éa┼Ťciwe, bo wtedy przejem si─Ö t─ů ca┼é─ů mani─ů i mi... przejdzie zar├│wno pasja jak zainteresowanie tym facetem.

#124 2006-04-30 16:04:23

bezpaznokcianka
U┐ytkownik

M─Ö┼╝a to si─Ö podobno szuka na polibudzie lol

Tak jakby wszyscy faceci na polibudzie si─Ö przed nami chowali. Bo uwierz─Ö.
Jecha┼éam do domu z ca┼é─ů jednost─ů wojskow─ů i naprawd─Ö si─Ö baaardzo uprzedzi┼éam do tego typu facet├│w. hmm Inna sprawa, ┼╝e oni mog─ů by─ç fajni, ┼╝e tak powiem osobno, bo jak jechali tak─ů gromad─ů to popisywali si─Ö jacy to oni nie s─ů jeden przed drugim.

#125 2006-04-30 16:05:08

Alison
U┐ytkownik

Je┼Ťli chodzi o prawdziwie m─Öskich facet├│w na studiach, musicie wym─Öczy─ç Alison, ┼╝eby skorzysta┼éa ze swoich znajomo┼Ťci avatarowych i dowiedzia┼éa si─Ö od Colinka, co on studiowa┼é w "P&P", kiedy mia┼é na sobie t─Ö sza┼éow─ů czapeczk─Ö... smile

Prawo, Guniu kochana. Pan Darcy studiował prawo razem z tym paskudnym Wickhamem, który wolał panienki od paragrafów ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

Stopka forum