Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#101 2006-04-27 22:06:05

Gosia
Użytkownik

Re: gro??ce staropanie?stwo

"Twoja przysz?o?? wed?ug polskich standardów nie wygl?da ró?owo. Wyl?dujesz w kawalerce, otoczona kotami, kadzide?kami i muszlami, a na wakacje b?dziesz je?dzi? do sanatorium. Albo pozostaniesz z rodzicami, którzy b?d? ci wypomina?, ?e pozbawi?a? ich zaszczytnego tytu?u dziadków. B?dziesz si? ubiera? ekstrawagancko, a ostatnie dni sp?dzisz w domu starców. Pora pogodzi? si? z tym, ?e jeste? star? pann?!"

lol lol lol lol

Ubawilam sie setnie big_smile

#102 2006-04-27 22:08:41

otherwaymistercollins
Użytkownik

na moim wydziale NORMALNYCH facetów nie ma. Sami Marsjanie big_smile

?miem twierdzi?, ?e nie tylko na Twoim wydziale.
Generalnie normalni s? tylko w naszych g?owach, bo my wiemy jacy oni maja by?. Ale oni tacy nie s? i nie b?d?. Wi?c albo zakochasz si? na jaki? czas w jakim? Marsjaninie, albo powi?kszysz statystyk? ;-)

Chyba zaczne sie uczy? marsja?skiego big_smile

#103 2006-04-27 22:12:30

Gosia
Użytkownik

otherwaymistercollins, ladny avatar, swoja droga ... wink

#104 2006-04-27 22:16:55

otherwaymistercollins
Użytkownik

Dzi?kuj? ?e pochwalasz mój wybór big_smile spodoba? mi si? wyraz twarzy Thorntona big_smile Nie mog? si? ju? doczeka? ?eby obejrze? serial big_smile Ale ju? nied?ugo...Do soboty

#105 2006-04-27 22:20:26

Gosia
Użytkownik

Zazdroszcze Ci, ze masz to jeszcze przed soba... te pierwsze wzruszenia ...ojej... choc wlasciwie to zostalo mi do dzis ... big_smile

#106 2006-04-27 22:26:50

GosiaJ
Użytkownik

Hmmm, to pewnie nienormalne, ale ja sie czuje jakbym miala 20 lat big_smile
A i nie wygladam podobno na swoj wiek big_smile

No widzisz! A takie uczucia i pasje rozmaite to jeszcze odm?adzaj? ;-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#107 2006-04-27 22:30:45

GosiaJ
Użytkownik

Tak jakby si? zgadzam, cudny avatar, ach... A co do facetów, otherway... Nie-Marsjanie tez si? zdarzaj?, chocia? je?li studiujesz polonistyk?, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj? si?, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

#108 2006-04-27 22:45:35

otherwaymistercollins
Użytkownik

Tak jakby si? zgadzam, cudny avatar, ach... A co do facetów, otherway... Nie-Marsjanie tez si? zdarzaj?, chocia? je?li studiujesz polonistyk?, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj? si?, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

Studiuje kulturoznawstwo czyli jest jeszcze gorzej big_smile Wi?c chyba rzeczywi?cie to ja bed? musia?a poszuka? swojego 'ksi?cia', bo mnie jako? ?aden znale?? nie chce...

#109 2006-04-27 23:05:49

GosiaJ
Użytkownik

Studiuje kulturoznawstwo czyli jest jeszcze gorzej big_smile Wi?c chyba rzeczywi?cie to ja bed? musia?a poszuka? swojego 'ksi?cia', bo mnie jako? ?aden znale?? nie chce...

Kierunek ciekawy, ale facetów rzeczywi?cie nie ma, a jak ju? s? - ?wiry i poeci, ale tacy wysztucznieni, blah... Darcych nie u?wiadczysz ;-) Ale czesto "ksi?cia" znajduje si? przypadkiem, wi?c nie szukaj a? tak intensywnie. A poza tym - ksi??? jest dobry w bajce, w ?yciu lepiej jaki? prawdziwy m??czyzna, maj?cy chocia? kilka cech Darcy'ego czy Thorntona - s? tacy, zapewniam :-)

#110 2006-04-29 21:46:06

otherwaymistercollins
Użytkownik

Dzi? upewni?am si? ?e zostan? star? pann?. Bo zakocha?am si?, zupe?nie beznadziejnie oczywi?cie, w... Thorntonie big_smile

#111 2006-04-29 22:43:21

bezpaznokcianka
Użytkownik

A co do facetów, otherway... Nie-Marsjanie tez si? zdarzaj?, chocia? je?li studiujesz polonistyk?, tam na pewno nie ;-) Ale zdarzaj? si?, tylko wiesz - "you have to look hard" lol

O-o... j studiuj? polonistyk?. I niestety potwierdzam big_smile ale ja nie posz?am na studia szuka? m??a, tylko wiedzy.

#112 2006-04-29 22:47:33

bezpaznokcianka
Użytkownik

Dzi? upewni?am si? ?e zostan? star? pann?. Bo zakocha?am si?, zupe?nie beznadziejnie oczywi?cie, w... Thorntonie big_smile

He is mine tongue other way Otherwaymistercollins...
Bosze... to spojrzenie, ten profil, te w?osy i ten... bia?y ko?nierzyk... przepad?am. Któ? mu dorówna? (no chyba tylko pan Darcy)

#113 2006-04-29 22:49:25

otherwaymistercollins
Użytkownik

He is mine tongue other way Otherwaymistercollins...
Bosze... to spojrzenie, ten profil, te w?osy i ten... bia?y ko?nierzyk... przepad?am. Któ? mu dorówna? (no chyba tylko pan Darcy)

Zapomnia?a? jeszcze : TEN G?OS!!

#114 2006-04-29 22:56:21

bezpaznokcianka
Użytkownik

Zapomnia?a? jeszcze : TEN G?OS!!

To dlatego, ?e za du?o ma w sobie tego, co mi si? podoba... To niemo?liwe, ?eby tacy ludzie chodzili po ziemi! A g?os... umar?am gdy go us?ysza?am. Z zachwytu! MM si? nie umywa ani troch?!!!

#115 2006-04-29 23:10:22

monika_29_09
Użytkownik

[

A g?os... umar?am gdy go us?ysza?am. Z zachwytu! MM si? nie umywa ani troch?!!!

eee tam wink

pozdrawiam,
m.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#116 2006-04-29 23:17:44

bezpaznokcianka
Użytkownik

eee tam wink

pozdrawiam,
m.

Ja ci dam "Eee tam". Boski jest i ju?. A MM jest "zaledwie zno?ny, ale nie na tyle przystojny, bym mia?a si? o niego pokusi?" big_smile

#117 2006-04-30 03:50:24

GosiaJ
Użytkownik

O-o... j studiuj? polonistyk?. I niestety potwierdzam big_smile ale ja nie posz?am na studia szuka? m??a, tylko wiedzy.

No, moja droga, ja tak samo, dlatego m??a nie znalaz?am na polonistyce ;-) M??a to si? podobno szuka na polibudzie lol

#118 2006-04-30 03:52:29

GosiaJ
Użytkownik

Bo w Thorntonie si? nie da nie zakocha? :-) Nawet pan Collins z Twojego avatarka dziwnie po??dliwie patrzy, pozwoli?a? mu ogl?da? "N&S"? ;-)

#119 2006-04-30 08:10:46

otherwaymistercollins
Użytkownik

Bo w Thorntonie si? nie da nie zakocha? :-) Nawet pan Collins z Twojego avatarka dziwnie po??dliwie patrzy, pozwoli?a? mu ogl?da? "N&S"? ;-)

Nie pozwoli?am, ale zabronic tez nie mog?am big_smile Spróbuj komu? zabroni? ogl?dania 'North and South'!! big_smile

#120 2006-04-30 08:59:53

ewa7
Użytkownik

Jak si? ma 17 lat, to ka?dy powy?ej 20 roku ?ycia wydaje si? zmursza?ym starcem.

Ja w odleg?ej m?odo?ci przezywa?am prawdziwe katusze. Gdy na dyskotece zjawia? sie jaki? podstarza?y m?odzie?owiec ( taki ko?o trzydziestki) to wiedzia?am , ?e zaraz wyrosnie jak spod ziemi i b?dzie prosi? mnie do ta?ca. Doprowadza?y mnie takie sytuacje do p?aczu. Oczywi?cie odmawia?am, a potem ?le si? z tym czu?am i zabaw? mia?am z g?owy.
Z czasem rzeczywi?cie inaczej na to zacz??am patrze?. I tak np pierwszy Bond jest jak stare wino. Im starszy tym bardziej interesuj?cy. A jest chyba bliski osiemdziesi?tki............. :oops:

#121 2006-04-30 09:03:22

ewa7
Użytkownik

A ja do?? d?ugo zakochana by?am w Redfordzie i w niczym mi to nie przeszkadza?o
Mojemu m??owi te? . Mówi? nawet , ?e mog? spa? z telewizorem nie b?dzie protestowa? big_smile

#122 2006-04-30 11:20:50

monika_29_09
Użytkownik

Moniko, czy to "ee tam" oznacza, ?e pozostajesz wierna Mateuszkowi?

w?a?nie tak smile I widz?, ?e w jego w?tku zosta?am prawie sama wink Chyba za pó?no do Was do??czy?am, bo posty lutowo-marcowe by?y tam bardzo gor?ce.

Na razie jestem wierna, zobaczymy ile wytrwam http://img142.imageshack.us/img142/9342/image0214ij.gif

pozdrawiam,
m.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#123 2006-04-30 16:00:27

bezpaznokcianka
Użytkownik

A tak zmieniaj?c temat (a w?a?ciwie powracaj?c do tematu) - moja mama powiedzia?a, ?e musz? sobie szuka? faceta, który b?dzie mia? hodowl? owczarków niemieckich. "Z takim sobie przynajmniej pogadasz, oboje b?dziecie mieli tak? sam? pasj?"- powiedzia?a.
Czy to dobrze, ?eby wybranek mia? ?wiara na tym samym punkcie co ja? (nie mówi? tu o DUMIE albo N&S bo to niemo?liwe, ?eby facet si? interesowa? tym a? tak, ?eby popa?? w mani?). Czy mo?e wr?cz to niew?a?ciwe, bo wtedy przejem si? t? ca?? mani? i mi... przejdzie zarówno pasja jak zainteresowanie tym facetem.

#124 2006-04-30 16:04:23

bezpaznokcianka
Użytkownik

M??a to si? podobno szuka na polibudzie lol

Tak jakby wszyscy faceci na polibudzie si? przed nami chowali. Bo uwierz?.
Jecha?am do domu z ca?? jednost? wojskow? i naprawd? si? baaardzo uprzedzi?am do tego typu facetów. hmm Inna sprawa, ?e oni mog? by? fajni, ?e tak powiem osobno, bo jak jechali tak? gromad? to popisywali si? jacy to oni nie s? jeden przed drugim.

#125 2006-04-30 16:05:08

Alison
Użytkownik

Je?li chodzi o prawdziwie m?skich facetów na studiach, musicie wym?czy? Alison, ?eby skorzysta?a ze swoich znajomo?ci avatarowych i dowiedzia?a si? od Colinka, co on studiowa? w "P&P", kiedy mia? na sobie t? sza?ow? czapeczk?... smile

Prawo, Guniu kochana. Pan Darcy studiowa? prawo razem z tym paskudnym Wickhamem, który wola? panienki od paragrafów ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

Stopka forum