Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#226 2006-05-10 17:46:08

AineNiRigani
Użytkownik

Re: gro??ce staropanie?stwo

Och to zaluj, bo czasami mozna boki zrywac ze smiechu z nieudolnych swatow krewnych-i-znajomych, ktory chca cie uszczesliwic na sile, a szczescie to widza wlasnie w kazdym nowo poznanym mezyczznie.

Mnie jako? do ?miechu nie bywa. Nigdy.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#227 2006-05-10 19:27:11

otherwaymistercollins
Użytkownik

Och to zaluj, bo czasami mozna boki zrywac ze smiechu z nieudolnych swatow krewnych-i-znajomych, ktory chca cie uszczesliwic na sile, a szczescie to widza wlasnie w kazdym nowo poznanym mezyczznie.

Mnie jako? do ?miechu nie bywa. Nigdy.

Mnie te? nie. Ale to w du?ej mierze zale?y od tego z kim mnie swataj?. Gdyby mnie tak chcieli zeswata? z jakim? Thorntonem albo Darcym...wtedy bym sie nie buntowa?a big_smile

#228 2006-05-10 20:51:56

AineNiRigani
Użytkownik

Czy chociazby Mark Darcy (ju? nawet bym ?cierpia?a o wygl?dzie Colina).
Otherway, ale czy kiedykolwiek kto? Ci si? taki trafi?, jak mamy, babcie i ciotki si? bior? za swatanie? Jako? dziwnym trafem ich gusta s? zawsze sprzeczne z naszymi wink wink wink

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#229 2006-05-10 21:01:10

bezpaznokcianka
Użytkownik

Eee.. to chyba nie macie angielskiego poczucia humoru, girls! big_smile Monty Phyton i te sprawy wink . Ja tam sie smieje z absurdu, a takie swatanie wydaje mi sie baaardzo absurdalnym zajeciem. Nie mowie, ze chca mnie swatac z Collinsami!
Ale ale.... (wybaczcie jestem po lekturze Bridget J.) - jak mama B. chciala ja zeswatac z M. Darcym. to ta sie bardzo zapierala. A gdy zaczeli jej juz dawac spokoj, ona nagle odkryla ze Darcy ja pociaga. Cos w tym jest. Swoja droga usmialam sie niezle, czytajac o terapi na smutki, serwujac sobie kawalek z mokra koszula z Dumy i uprzedzenia big_smile Trzeba wyprobowac.
Pan Darcy dobry na wszystko. Ciekawe czy pomoglby mi w jutrzejszym 8O kolokwium??

#230 2006-05-10 21:06:32

otherwaymistercollins
Użytkownik

Czy chociazby Mark Darcy (ju? nawet bym ?cierpia?a o wygl?dzie Colina).
Otherway, ale czy kiedykolwiek kto? Ci si? taki trafi?, jak mamy, babcie i ciotki si? bior? za swatanie? Jako? dziwnym trafem ich gusta s? zawsze sprzeczne z naszymi wink wink wink

Wcale nie dziwnym big_smile Ale co tam babcie, ciocie! Gdyby? widzia?a jakich kandydatów mi mój w?asny brat podtyka!!!Koszmar!!

#231 2006-05-10 21:13:33

bezpaznokcianka
Użytkownik

Gdyby? widzia?a jakich kandydatów mi mój w?asny brat podtyka!!!Koszmar!!

8O 8O 8O 8O Czemu ja nic nie wiem o tym??? Jakich ci podtyka?
Mojego kleryka - niedoszlego ksiedza nic nie pobije tongue ale on nie byl ze mna swatany...
I cale szczescie, ze moi "kochani bracia" nikogo mi nie "podtykaja". Tego by brakowalo.

#232 2006-07-17 21:03:51

lady_kasiek
Użytkownik

Hej zrobi?am sobie ten uroczy test wysz?o mi ?e jestem Jane a mój wymarzony partner to Bingley ktov by pomysla????

Ale ja i tak b?d? tara panna hmmhmm

GRITAR?? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#233 2006-07-17 21:04:17

lady_kasiek
Użytkownik

Hej zrobi?am sobie ten uroczy test wysz?o mi ?e jestem Jane a mój wymarzony partner to Bingley ktov by pomysla????

CULTURA POPULAR...

#234 2006-07-17 21:05:22

lady_kasiek
Użytkownik

CULTURA POPULAR...

#235 2006-07-27 03:50:05

Marianna
Użytkownik

W?a?nie tu wpad?am i przerazi?o mnie ogromne zainteresowanie tym tematem. Czekanie na ksi?cia z bajki prowadzi niestety do staropanie?stwa. Ja mam tylko dwie opcje przysz?o?ci: albo wytrwam w oczekiwaniu i zostan? star? pann?, albo nie wytrwam i wyjd? za pana Collinsa. Obie wersje przedstawiaj? si? ?a?o?nie. Czytanie powie?ci i ogl?danie komedii romantycznych prowadzi do tego, ?e kobieta jest ca?e ?ycie nieszcz??liwa sad sad :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sko?cz? ?a?o?nie, po co ja czyta?am t? Austen hlip hlip :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

#236 2006-07-27 13:10:18

lady_kasiek
Użytkownik

Fakt to jest ból bo niestety ma?o facet wytrzyma porównanie chocby z Panem Darcym

CULTURA POPULAR...

#237 2006-07-27 13:12:30

lady_kasiek
Użytkownik

Fakt to jest ból bo niestety ma?o facet wytrzyma porównanie chocby z Panem Darcym

CULTURA POPULAR...

#238 2006-07-27 13:14:48

lady_kasiek
Użytkownik

CULTURA POPULAR...

Stopka forum