Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#251 2006-04-23 23:36:40

GosiaJ
U┐ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

To nie ja! big_smile Nie wiem kto, naprawde!

No, nie podejrzewam, ┼╝e wycofa┼éa┼Ť si─Ö z poparcia dla omawianej d┼éugo kwestii o┼Ťwiadczynowej!

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#252 2006-04-23 23:40:14

Gosia
U┐ytkownik

No skadze! Wycofac sie?
Jak on mowi dramatycznie: "I spoke to you about my feelings because I love you..." to az moglby tak "spokac" i "spokac" bez konca wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#253 2006-04-24 09:04:57

milosz
U┐ytkownik

Look back. Look back at me

Mmmmmmmmmmmm spojrza┼éabym!! A on to tak m├│wi, ┼╝e piersi opadaj─ů (jak m├│wi┼é m├│j ┼éacinnik;) )

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#254 2006-04-24 10:14:46

Gosia
U┐ytkownik

A to ciekawe, bo lubie jego spojrzenie w tym momencie (mowie o Look back), ale glos jakim to wypowiada nie kreci mnie, az tak jak w innych momentach, jest taki smutny i ta przerazajaco depresyjna muzyka..... i snieg...
Nie jest to moja ulubiona scena w tym filmie (chyba ze chodzi tylko o zblizenie twarzy, ktore jest swietne), jesli juz to ta wczesniej, kiedy on pyta: czy ona nigdy nie wroci?.

Z Południa na Północ:

#255 2006-04-24 10:17:56

Alison
U┐ytkownik

Nie jest to moja ulubiona scena w tym filmie, jesli juz to ta wczesniej, kiedy on pyta: czy ona nigdy nie wroci?.

Oh yes, ta scena jest super, aż kipi od uczuć. Jego, bo ona sie w tej scenie co najmniej głupio zachowała. Dlatego marudzę, że nie można 2 razy zagłosować, bo ja mam kilka "ulubionych" kwestii.
Nie ma sprawiedliwo┼Ťci dziejowej... :evil:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#256 2006-04-24 10:21:11

Gosia
U┐ytkownik

Alez, Ali! Ja tez bym chciala jeszcze zaglosowac na te zarosla, co to trzeba w nich kwiatkow szukac, ale coz, wybor jest tylko jeden ...

Z Południa na Północ:

#257 2006-04-24 10:36:42

Alison
U┐ytkownik

Alez, Ali! Ja tez bym chciala jeszcze zaglosowac na te zarosla, co to trzeba w nich kwiatkow szukac, ale coz, wybor jest tylko jeden ...

Do..... taka ankieta :evil:

Czlowiek sie nawet zrealizować w pełni nie może... :evil: :!:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#258 2006-04-24 10:59:01

Kika
U┐ytkownik

Do..... taka ankieta

Czlowiek sie nawet zrealizować w pełni nie może...

zawsze mo┼╝esz zalogowa─ç si─Ö na forum jako Alison2.... Alison3 etc. i wykorzysta─ç wszystkie mo┼╝liwo┼Ťci... wink
ju┼╝ my┼Ťl─Ö o tym rozwi─ůzaniu od jakiego┼Ť czasu :twisted:

gg 2775021

#259 2006-04-24 11:00:56

milosz
U┐ytkownik

Do..... taka ankieta

Czlowiek sie nawet zrealizować w pełni nie może...

zawsze mo┼╝esz zalogowa─ç si─Ö na forum jako Alison2.... Alison3 etc. i wykorzysta─ç wszystkie mo┼╝liwo┼Ťci... wink
ju┼╝ my┼Ťl─Ö o tym rozwi─ůzaniu od jakiego┼Ť czasu :twisted:

:mrgreen:

powiem Wam, że tez mi to przyszło do łba ,hihihi

#260 2006-04-24 11:26:55

Gosia
U┐ytkownik

No wiecie! Uczciwie trzeba! A nie jakies machloje! 8O
Ja ubolewam, ale coz, wybor to wybor, trzeba sie pogodzic z faktami.
a nie jakies hucpy urzadzac!

Z Południa na Północ:

#261 2006-04-24 11:35:52

Kika
U┐ytkownik

No wiecie! Uczciwie trzeba! A nie jakies machloje! 8O
Ja ubolewam, ale coz, wybor to wybor, trzeba sie pogodzic z faktami.
a nie jakies hucpy urzadzac!

to┼╝ przecie┼╝ by┼éa tylko taka male┼äka propozycja .... smile jak do tej pory ┼╝adna z nas nie posun─Ö┼éa si─Ö jeszcze do kr─Ötactwa, oszustwa i nieuczciwo┼Ťci.....

BARDZO UCZCIWE Z NAS KOBIETKI wink

gg 2775021

#262 2006-04-24 11:46:51

Alison
U┐ytkownik

No i co nam po tej uczciwo┼Ťci? Uczciwe ale sfrustrowane. Nawet nie mo┼╝na si─Ö w pe┼éni wypowiedzie─ç :?
Czniam tak─ů ankiet─Ö, by┼éo zrobi─ç tak, ┼╝eby jakie┼Ť zestawy wybiera─ç, a nie tak... czarno-bia┼éo. ┼╗ycie to odcienie szaro┼Ťci...
Uczciwo┼Ťci-szaro┼Ťci. Nie uciekn─Ö od tych rym├│w... :evil:

#263 2006-04-24 11:48:13

milosz
U┐ytkownik

o mamo a jak on te ręce rozkłada i woła "zabijcie mnie za to wszystko! Zabijcie jęsli tego chcecie!"
malyna, malyna :!:

#264 2006-04-24 11:51:48

Alison
U┐ytkownik

o mamo a jak on te ręce rozkłada i woła "zabijcie mnie za to wszystko! Zabijcie jęsli tego chcecie!"
malyna, malyna :!:

Mi┼éosz, pogo┼ä Ty tego Prosiaczka, bo jak on mi tu tak chichocze z boku, to ja nie wiem czy Ty siem powa┼╝nie zachwycasz, czy siem powa┼╝nie wy┼Ťmiewasz ;-)

#265 2006-04-24 12:49:50

Gosia
U┐ytkownik

Dyc ja innej ankiety z wieloma mozliwosciami to zrobic nie moglam!
A jakbym zrobila, to pewnie zostalyby wszystkie kwestie zaznaczone wink

Z Południa na Północ:

#266 2006-04-24 12:52:53

Alison
U┐ytkownik

By┼éo nie robic takiej frustruj─ůcej ankiety. Sama si─Ö z ni─ů mordowa┼éa┼Ť ze dwa tygodnie. Oj Gosia, Gosia, ma┼éo to cz┼éowiek ma w ┼╝yciu zmartwie┼ä, to jeszcze mu dok┼éadasz... :?

#267 2006-04-24 13:00:07

Gosia
U┐ytkownik

Tak, to zakrawa na masochizm, ale chyba jestem masochistka, skoro tu ciagle wchodze i mecze sie z ta namietnoscia do Thorntona wink big_smile

Z Południa na Północ:

#268 2006-04-24 14:00:13

Alison
U┐ytkownik

A ja po tej Dumie wczoraj i po tych zdj─Öciach Colina, jako┼Ť czuj─Ö, ┼╝e odzyskuj─Ö r├│wnowag─Ö. I ogromnie zat─Öskni┼éam za dawnym colinowymi wzlotami...
A u Ciebie jak ta sprawa wygl─ůda? wink

#269 2006-04-24 16:10:40

GosiaJ
U┐ytkownik

Oh yes, ta scena jest super, aż kipi od uczuć. Jego, bo ona sie w tej scenie co najmniej głupio zachowała. Dlatego marudzę, że nie można 2 razy zagłosować, bo ja mam kilka "ulubionych" kwestii.
Nie ma sprawiedliwo┼Ťci dziejowej... :evil:

No w┼éa┼Ťnie, i trzeba wybiera─ç jedn─ů sentencj─Ö, a to rani serce i dusza zawodzi, i wyje okrutnie, a pocieszenia szuka, nigdzie go nie znajduj─ůc!
;-)
A ona mu m├│wi, ┼╝e ┼╝yczy mu wszystkiego najlepszego! Dy─ç bym j─ů tym Platonem przez ┼éeb trzepn─Ö┼éa, jakbym sta┼éa w pobli┼╝u. A Jasiu taki nieszcz─Ö┼Ťliwy, g┼éos mu si─Ö ┼éamie (G┼éos znaczy), i popatruje tak oczkami, ┼╝e normalnie ka┼╝da, ka┼╝da z nas, powiadam, rzek┼éa by mu, ┼╝e oczywi┼Ťcie wraca, odwo┼éuje t─Ö ichni─ů taks├│wk─Ö, ciotk─Ö Shawow─ů zostawia - a ona mu "wish very well", bez serca kobiecina!

#270 2006-04-24 16:12:39

GosiaJ
U┐ytkownik

Tak, to zakrawa na masochizm, ale chyba jestem masochistka, skoro tu ciagle wchodze i mecze sie z ta namietnoscia do Thorntona wink big_smile

Tak, u mnie te┼╝ daleko do r├│wnowagi, czy da si─Ö do niej wr├│ci─ç w og├│le? A jeszcze ta wiosna otumania i od razu Thornton w Helstone jak ┼╝ywy staje :-)
Nie ma r├│wnowagi, oj nie! :-)

#271 2006-04-24 17:00:58

Gosia
U┐ytkownik

A u Ciebie jak ta sprawa wygl─ůda?

U mene?
Colinek fajny chlopak jest big_smile
Ale teraz panuje w moim sercu niepodzielnie Thornton i nic na to nie poradze.
Jeszcze mi nie przeszlo ... oj nie....

Zgadzam sie Gosiu, ona jest bez serca w tej scenie...

Z Południa na Północ:

#272 2006-04-24 18:30:09

caroline
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťnie jej ojczulek zmar┼é i zosta┼éa sama na ┼Ťwiecie, w dodatku my┼Ťli, ┼╝e jego "foolish passion" ju┼╝ bye, bye. :?
Ona te┼╝ smutna... :cry:

#273 2006-04-24 18:39:09

GosiaJ
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťnie jej ojczulek zmar┼é i zosta┼éa sama na ┼Ťwiecie, w dodatku my┼Ťli, ┼╝e jego "foolish passion" ju┼╝ bye, bye. :?
Ona te┼╝ smutna... :cry:

No ja rozumiem, ona smutna, ja kocham nasz─ů Margaretk─Ö, ale co ona? Zmys┼éy czy wzrok postrada┼éa? Jego foolish passion bye??? Czy ona nie s┼éyszy jego g┼éosu, kiedy m├│wi do niej? Nie widzi, jak patrzy? Dwa razy powtarza z absolutn─ů rozpacz─ů, ┼╝e ona wyje┼╝d┼╝a - no to ju┼╝ durny by jaki zauwa┼╝y┼é, ┼╝e jego serducho krzyczy "NIE JED┼╣!", mamu┼Ťka Thorntonowa to widzi. A ona ma dla niego tylko zdawkowe po┼╝egnanie! I Platona na pocieszenie, dobre sobie! I nawet nie popatrzy┼éa! Oj, niedobra Margaretka, zadr─Öczy┼éa Jasia na ┼Ťmier─ç prawie! Przecie┼╝ on w tych nast─Öpnych scenach to ju┼╝ taki nieszcz─Ö┼Ťliwy jest, ┼╝e pracowa─ç nie mo┼╝e, marnieje nam najlepsza partia w okolicy!
Ech, genialny odcinek :-)

#274 2006-04-24 18:40:45

Alison
U┐ytkownik

A ona mu m├│wi, ┼╝e ┼╝yczy mu wszystkiego najlepszego! Dy─ç bym j─ů tym Platonem przez ┼éeb trzepn─Ö┼éa, jakbym sta┼éa w pobli┼╝u. A Jasiu taki nieszcz─Ö┼Ťliwy, g┼éos mu si─Ö ┼éamie (G┼éos znaczy), i popatruje tak oczkami, ┼╝e normalnie ka┼╝da, ka┼╝da z nas, powiadam, rzek┼éa by mu, ┼╝e oczywi┼Ťcie wraca, odwo┼éuje t─Ö ichni─ů taks├│wk─Ö, ciotk─Ö Shawow─ů zostawia - a ona mu "wish very well", bez serca kobiecina!

DURNA BABA! Rzeczy trzeba nazywa─ç po imieniu! A jak si─Ö to jeszcze g┼éupio u┼Ťmiechn─Ö┼éo :evil:
Jego g┼éos jak m├│wi to: so you ARE going....and never come back, jest taki, ┼╝e ja ju┼╝ mu wirtualnie wisz─Ö na szyi zwisem pt. "oto jam ci jest twoja", a ta..... ┼╝yczy mu... a niech j─ů wszyscy...robotnicy bawe┼éniani..
Qrde, sie zdenerwowałam "rormalnie"....

#275 2006-04-24 18:43:32

GosiaJ
U┐ytkownik

A u Ciebie jak ta sprawa wygl─ůda?

U mene?
Colinek fajny chlopak jest big_smile
Ale teraz panuje w moim sercu niepodzielnie Thornton i nic na to nie poradze.
Jeszcze mi nie przeszlo ... oj nie....
Zgadzam sie Gosiu, ona jest bez serca w tej scenie...

Och fajny Colinek, fajny, te zdj─Öcia wczorajsze ogl─ůda┼éam i zapisywa┼éam z zachwytem :-) Colinek cudny jest i na zawsze b─Ödzie - ale zdradzi┼éam Colinka, wyznaj─Ö. I'm ill - it's Thornton disease :-)

Stopka forum