Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2007-11-14 16:37:11

Ika74
U┐ytkownik

Re: Quiz: Kt├│r─ů bohaterk─ů ksi─ů┼╝ek Jane Austen jeste┼Ť?

noooo, schizofrenia, czy co? wink
Darsik? dla mnie bomba smile

#102 2007-11-14 17:04:03

Dione
U┐ytkownik

No wiesz, często powtarzam, że w pełni władz umosływowych to ja raczej nie jestem, a tylko okazjonalnie bywam;)

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#103 2007-11-15 07:55:58

Loana
U┐ytkownik

Hej, a ktory tescik robicie? Bo nie wiem, z jakiego linka skorzystac...

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#104 2007-11-15 09:04:44

AineNiRigani
U┐ytkownik

Loano - z wszystkich big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#105 2007-11-15 22:06:16

Dione
U┐ytkownik

I oczywi┼Ťcie si─Ö pochwali─ç wynikiem lol

M├│j ch┼éopak si─Ö w┼éa┼Ťnie o┼╝eni┼é....

#106 2009-10-01 21:04:29

madlenemadlene
U┐ytkownik

A mnie wysz┼éo, ┼╝e jestem skrzy┼╝owaniem Bingleya/Jane Bennet z panem Willoughby. Ciekawe, a my┼Ťla┼éam, ┼╝e ju┼╝ niczego nowego si─Ö na sw├│j temat nie dowiem

#107 2010-01-18 22:13:27

Elka
U┐ytkownik

Ja te┼╝ si─Ö skusi┼éam i zrobi┼éam test - na bohaterk─Ö (bohatera?) powie┼Ťci Jane Austen.
Wynik by┼é zaskakuj─ůcy - Fanny z MP. Ale po chwili zastanowienia - i takim obiektywnym spojrzeniu na siebie - stwierdzi┼éam, ┼╝e w sumie chyba mi do niej najbli┼╝ej (chocia┼╝ w pierwszej kolejno┼Ťci obstawia┼éabym Ann─Ö Elliot).

Drugim typem by┼éa Katarzynka Morland, czym te┼╝ by┼éam zaskoczona - znacznie bardziej ni┼╝ Fanny, bo w tym przypadku nie znajduj─Ö w sobie zbyt wielu podobie┼ästw. Czytaj─ůc wypowiedzi w tej dyskusji, zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e poczciwa Katarzynka trafia┼éa si─Ö do┼Ť─ç cz─Östo smile i najcz─Ö┼Ťciej wi─ůza┼éo si─Ö to z do┼Ť─ç ch┼éodnym przyj─Öciem. Powiedzia┼éabym nawet, ┼╝e pierwszym odruchem by┼éo zakwestionowanie sensu ca┼éego testu smile
Ja tam do panny Morland nic nie mam. Jak sobie zaobserwuj─Ö wsp├│┼éczesne pi─Ötnastolatki... Przepraszam! Pi─Ötnastolatki s─ů ju┼╝ "doros┼ée". No wi─Öc poprawi─Ö si─Ö: ...trzynastolatki (wi─Ökszo┼Ť─ç kobiet przechodzi┼éa kiedy┼Ť ten dziwny etap ┼╝ycia), to nie odbiegaj─ů za bardzo swoim zachowaniem od Katarzynki. Z t─ů r├│┼╝nic─ů, ┼╝e teraz nie czytaj─ů w opactwie "mro┼╝─ůcych krew w ┼╝y┼éach" powie┼Ťci gotyckich, tylko id─ů do kina na "Zmierzch" (tudzie┼╝ kolejne cz─Ö┼Ťci) smile

Reasumuj─ůc, te┼Ťcik ca┼ékiem sympatyczny. My┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝na by si─Ö pokusi─ç o por├│wnanie naszych oczekiwa┼ä i wynik├│w. Na pewno by┼éoby to interesuj─ůcym przedsi─Öwzi─Öciem...

Stopka forum