Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#101 2007-11-14 16:37:11

Ika74
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

noooo, schizofrenia, czy co? wink
Darsik? dla mnie bomba smile

Offline

 

#102 2007-11-14 17:04:03

Dione
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

No wiesz, często powtarzam, że w pełni władz umosływowych to ja raczej nie jestem, a tylko okazjonalnie bywam;)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#103 2007-11-15 07:55:58

Loana
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

Hej, a ktory tescik robicie? Bo nie wiem, z jakiego linka skorzystac...


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#104 2007-11-15 09:04:44

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

Loano - z wszystkich big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#105 2007-11-15 22:06:16

Dione
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

I oczywiście się pochwalić wynikiem lol


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#106 2009-10-01 21:04:29

madlenemadlene
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

A mnie wyszło, że jestem skrzyżowaniem Bingleya/Jane Bennet z panem Willoughby. Ciekawe, a myślałam, że już niczego nowego się na swój temat nie dowiem

Offline

 

#107 2010-01-18 22:13:27

Elka
U¿ytkownik

Re: Quiz: Którą bohaterką książek Jane Austen jesteś?

Ja też się skusiłam i zrobiłam test - na bohaterkę (bohatera?) powieści Jane Austen.
Wynik był zaskakujący - Fanny z MP. Ale po chwili zastanowienia - i takim obiektywnym spojrzeniu na siebie - stwierdziłam, że w sumie chyba mi do niej najbliżej (chociaż w pierwszej kolejności obstawiałabym Annę Elliot).

Drugim typem była Katarzynka Morland, czym też byłam zaskoczona - znacznie bardziej niż Fanny, bo w tym przypadku nie znajduję w sobie zbyt wielu podobieństw. Czytając wypowiedzi w tej dyskusji, zauważyłam, że poczciwa Katarzynka trafiała się dość często smile i najczęściej wiązało się to z dość chłodnym przyjęciem. Powiedziałabym nawet, że pierwszym odruchem było zakwestionowanie sensu całego testu smile
Ja tam do panny Morland nic nie mam. Jak sobie zaobserwuję współczesne piętnastolatki... Przepraszam! Piętnastolatki są już "dorosłe". No więc poprawię się: ...trzynastolatki (większość kobiet przechodziła kiedyś ten dziwny etap życia), to nie odbiegają za bardzo swoim zachowaniem od Katarzynki. Z tą różnicą, że teraz nie czytają w opactwie "mrożących krew w żyłach" powieści gotyckich, tylko idą do kina na "Zmierzch" (tudzież kolejne części) smile

Reasumując, teścik całkiem sympatyczny. Myślę, że można by się pokusić o porównanie naszych oczekiwań i wyników. Na pewno byłoby to interesującym przedsięwzięciem...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB