Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1451 2006-05-10 23:46:40

Narya
U┐ytkownik

Re: N&S cd.

GosiuJ mog─Ö poprosi─ç o ten dzisiejszy fragmencik fanfika smile I tak z g├│ry prosi┼éabym ┼éadnie o kolejne big_smile Bardzo ┼éadnie si─Ö do Ciebie u┼Ťmiecham big_smile big_smile big_smile

#1452 2006-05-10 23:50:52

aragonte
U┐ytkownik

Oj tak :oops: big_smile Chcialabym sie tam znalezc dzis w nocy ...
Chyba fanfik podzialal wink
Gosiu! Kategorycznie kaze Ci tlumaczyc go dalej! big_smile

lol Wasze ┼╝yczenie jest dla mnie rozkazem :-) Aragonte, oczywi┼Ťcie, ┼╝e by┼é ┼Ťlub! Ja w og├│le nie wiem, dlaczego przychodz─ů Ci takie bezece┼ästwa na my┼Ťl, jak brak ┼Ťlubu! W epoce wiktoria┼äskiej??
;-)

Dobrze, że królowa Wiktoria nie czytała tego fanfika lol
Nawet po ┼Ťlubie takie bezece┼ästwa nie powinny mie─ç miejsca, no :twisted:
Ocz─Öta nale┼╝y tylko zamkn─ů─ç i my┼Ťle─ç o Anglii... ew. o Jasiu Thorntonie 8)

#1453 2006-05-10 23:55:48

Gosia
U┐ytkownik

Nie wiem, czy Gosia nie poszla juz w objecia ... Morfeusza.
w razie czego rzuc maila

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#1454 2006-05-10 23:57:31

aragonte
U┐ytkownik

Nie wiem, czy Gosia nie poszla juz w objecia ... Morfeusza.
w razie czego rzuc maila

No prosze, zdradza Thorntona z jakim┼Ť Morfeuszem, wstyd :twisted:

Ale chyba p├│jd─Ö jej ┼Ťladem, bo nie wstan─Ö jutro o sz├│stej, brrrrrrrrrrrrr.

#1455 2006-05-11 00:04:20

Gosia
U┐ytkownik

Ja na koniec zacytuje jeszcze jeden fragment, ktory nadaje sie na forum:
"Nie planowa┼é niczego. To by┼éo jak sen, kt├│ry zamieni┼é si─Ö w rzeczywisto┼Ť─ç"

Dobranoc big_smile

Z Południa na Północ:

#1456 2006-05-11 00:24:49

GosiaJ
U┐ytkownik

GosiuJ mog─Ö poprosi─ç o ten dzisiejszy fragmencik fanfika smile I tak z g├│ry prosi┼éabym ┼éadnie o kolejne big_smile Bardzo ┼éadnie si─Ö do Ciebie u┼Ťmiecham big_smile big_smile big_smile

Naryo, wys┼éa┼éam od razu po poprzednim po┼Ťcie. Nie doszed┼é? :-(
Wpisuję Cię w każdym razie na listę stałych subskrybentów ;-) Tylko mail do Ciebie muszę zweryfikować, bo skoro nie chce poczta docierać...

Gosia, miało nie być więcej cytatów! ;-) Dobranoc, jeszcze raz - miłych snów, panie :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#1457 2006-05-11 00:44:35

Narya
U┐ytkownik

GosiuJ mail ju┼╝ dotar┼é big_smile Mo┼╝e przeci─ů┼╝enie na linii wink Ale adres jest ok. Bardzo dzi─Ökuj─Ö za wpisanie na list─Ö :* Id─Ö si─Ö delektowa─ç przesy┼ék─ů :oops:

#1458 2006-05-11 01:00:34

Kaziuta
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éam z balu na kt├│ry zaprosili mnie studenci i mimo p├│┼║nej pory nie omieszka┼éam tu zajrze─ç, po prostu juz chyba nie umiem bez Was ┼╝y─ç. I jak zwykle warto by┼éo.
Caroline fragmenci by┼é smutny, ale za to Gosia da┼éa nam takie emocje, ┼╝e kl─Ökajcie narody. I tak jak to w ┼╝yciu gorycz po┼é─ůczy┼éa si─Ö z miodem, a ┼Ťmier─ç z mi┼éo┼Ťci─ů i ┼╝yciem.
Ale teraz to już idę lulu, bo studenci z racji balu maja jutro godziny dziekańskie, a ja muszę być na 8,00.
Życie nie jest sprawiedliwe, nie było i nigdy nie będzie.

#1459 2006-05-11 06:19:35

basiek
U┐ytkownik

Sanjana, a ja Ci m├│wi─Ö, nadrabiaj! Ja nadrabia┼éam i sie czu┼éam jak spaniel w wywieszonym j─Özorem, bo k├│┼éko r├│┼╝a┼äcowe dodawa┼éo codziennie po 10 stron, ale tam po drodze s─ů takie per┼éy, ┼╝e tylko ┼éowi─ç, ┼Ťci─ůga─ç, rozaniela─ç si─Ö.

Oj szczera prawda z tym nadrabianiem , pies gończy to mało powiedziane big_smile big_smile big_smile
Ale za to jakie cudeńka można przeczytać

#1460 2006-05-11 06:34:43

basiek
U┐ytkownik

Acha, dziewczeta, dostalam juz zaleglosci od Was.
Dzieks!!!

A u mnie nic.

Wiem że strasznie namieszałam z tym moim adresem :oops: :oops:
Ale lito┼Ťci nie karzcie mnie za to roztrzepanie wykluczeniem z
tak ciekawego drugiego obiegu. wink wink

barbara.walus@onet.eu (3X sprawdziłam wink )

#1461 2006-05-11 07:17:11

Kika
U┐ytkownik

dziewuszki... ju┼╝ dawno wpisywa┼éam sie na list─Ö subskrybent├│w fanficka, ale chyba gdzie┼Ť komu┼Ť zagin─Ö┼éam.... bardzo prosi┼éabym o dopisanie mojego maila do listy spo┼éecznej... b─Öd─Ö niezmiernie wdzi─Öczna...... big_smile

gg 2775021

#1462 2006-05-11 07:51:02

Gosia
U┐ytkownik

Niedlugo i ten watek N&S c.d. dojdzie do setki wink
Ja po obejrzeniu serialu, a bylo to juz z poltora miesiaca temu, przeczytalam od poczatku caly watek N&S z prawdziwa przyjemnoscia big_smile
A pozniej sama produkowalam pare postow dziennie wink

Gosiu, takie niewinniutkie zdanko to chyba wolna cytowac wink

Z Południa na Północ:

#1463 2006-05-11 09:17:01

Trzykrotka
U┐ytkownik

Mi┼ée Panie, nadrabia┼éam wczoraj zaleg┼éo┼Ťci w czytaniu gazet i patrzcie co ┼éadnego znalazlam:
"Kobieta, kt├│ra z┼éapie m─ů┼╝czyzn─Ö za serce, powinna by─ç dla niego pe┼éna dobra, czu┼éo┼Ťci. Powinna mie─ç co┼Ť, co fascynuje i pozwala mu oderwa─ç od niej spojrzenia. Co┼Ť, co powoduje, ┼╝e cz┼éowiek dotkniety przez inn─ů kobiete poczu┼éby si─Ö zgwa┼écony"
Co powiecie? Prawie jakby John mówił o Margaret!
I zgadnijcie kto to powiedział? lol

#1464 2006-05-11 09:20:02

Kika
U┐ytkownik

Armitage

gg 2775021

#1465 2006-05-11 09:26:38

Trzykrotka
U┐ytkownik

Hehe, ┼╗ebrowski!! ┼╗ebrowski w wywiadzie dla Domagalik. No i co, moje Panie, Thorntonowie s─ů w┼Ťr├│d nas! big_smile

#1466 2006-05-11 09:28:19

Kika
U┐ytkownik

Hehe, ┼╗ebrowski!! ┼╗ebrowski w wywiadzie dla Domagalik. No i co, moje Panie, Thorntonowie s─ů w┼Ťr├│d nas! big_smile

masz ┼Ťwi─Öt─ů racj─Ö... czyta┼éam ten wywiad, ale jako┼Ť nie potrafi┼éam go umiejscowi─ç... my┼Ťla┼éam, ┼╝e to by┼éo w internecie.... ┼╗ebrowski bez dw├│ch zda┼ä.... smile

gg 2775021

#1467 2006-05-11 09:29:54

Kika
U┐ytkownik

┼╗ebrowski - Tornthon... tak s─ů bardzo podobni.... tacy temperamentni obydwaj..... wink

gg 2775021

#1468 2006-05-11 09:33:38

Trzykrotka
U┐ytkownik

Niewielu m─Ö┼╝czyzn rozumie, ┼╝e kobiet─Ö mo┼╝na uwie┼Ť─ç li i jedynie pi─Öknymi s┼éowami. M├│j kolega kiedy si─Ö zakocha┼é, uczy┼é si─Ö na pami─Ö─ç Lechonia, bo ona go uwielbia┼éa. Po prostu: "m├│w do mnie jeszcze...", czyli przypadek Cyrana de Bergerac.

#1469 2006-05-11 09:38:49

Gitka
U┐ytkownik

O, jak tu si─Ö pi─Öknie dzi─Ö┼ä zacz─ů┼é.
Pi─Ökny ten cytat ┼╗ebrowskiego wink
A z tym nadrabianiem czytania tego tematu - to ┼Ťwi─Öta racja (mo┼╝na znale┼║─ç sporo pere┼éek)
http://img318.imageshack.us/img318/8496/ufra27zg3df.jpg

#1470 2006-05-11 09:45:35

milosz
U┐ytkownik

"Kobieta, kt├│ra z┼éapie m─ů┼╝czyzn─Ö za serce, powinna by─ç dla niego pe┼éna dobra, czu┼éo┼Ťci. Powinna mie─ç co┼Ť, co fascynuje i pozwala mu oderwa─ç od niej spojrzenia. Co┼Ť, co powoduje, ┼╝e cz┼éowiek dotkniety przez inn─ů kobiete poczu┼éby si─Ö zgwa┼écony"

No cytat zaiste boski .................

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#1471 2006-05-11 09:47:37

Kika
U┐ytkownik

tutaj tych perełek jest całe zatrzęsienie....

du┼╝o czasu trzeba wygospodarowa─ç aby je wszystkie wy┼éowi─ç i po┼Ťci─ůga─ç.... jak kto┼Ť na bierz─ůo tego nie robi┼é.... jednak┼╝e ich piekno rekompensuje trudy poszukiwa┼ä....
big_smile

gg 2775021

#1472 2006-05-11 09:49:01

Trzykrotka
U┐ytkownik

To jeszcze dam ci─ůg dalszy:
"To daje m─Ö┼╝czy┼║nie poczucie szcz─Ö┼Ťcia, godno┼Ťci i wtedy my┼Ťli: jestem tu, gdzie powinienem by─ç. Nie ogl─ůdam si─Ö za innymi."

#1473 2006-05-11 10:01:46

Kika
U┐ytkownik

""Kobieta, kt├│ra z┼éapie m─ů┼╝czyzn─Ö za serce, powinna by─ç dla niego pe┼éna dobra, czu┼éo┼Ťci. Powinna mie─ç co┼Ť, co fascynuje i pozwala mu oderwa─ç od niej spojrzenia. Co┼Ť, co powoduje, ┼╝e cz┼éowiek dotkniety przez inn─ů kobiete poczu┼éby si─Ö zgwa┼écony"

To daje m─Ö┼╝czy┼║nie poczucie szcz─Ö┼Ťcia, godno┼Ťci i wtedy my┼Ťli: jestem tu, gdzie powinienem by─ç. Nie ogl─ůdam si─Ö za innymi."

co prawda nie jestem m─Ö┼╝czyzn─ů i nie wiem jak si─Ö on tam czuje... ale jako kobieta to nie chcia┼éabym tylko ┼éapa─ç za serce, ale byc te┼╝ z┼éapan─ů.....
wink

to by┼éa bardzo interesuj─ůca rozmowa....

gg 2775021

#1474 2006-05-11 10:12:06

Kaziuta
U┐ytkownik

Niewielu m─Ö┼╝czyzn rozumie, ┼╝e kobiet─Ö mo┼╝na uwie┼Ť─ç li i jedynie pi─Öknymi s┼éowami. M├│j kolega kiedy si─Ö zakocha┼é, uczy┼é si─Ö na pami─Ö─ç Lechonia, bo ona go uwielbia┼éa. Po prostu: "m├│w do mnie jeszcze...", czyli przypadek Cyrana de Bergerac.

Masz racje Trzykrotko, bo nie od dzisiaj wiadomo, ┼╝e m─Ö┼╝czyzna kocha oczami, a m─ůdra kobieta uszami.

#1475 2006-05-11 10:12:45

Monika24
U┐ytkownik

Gosie┼äko, to mo┼╝e nie┼Ťmia┼éo zasugeruj─Ö by┼Ť m├│j mailik na sta┼ée na takie paczuszki jak funficki dopisa┼éa lol monika51@interia.pl

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Stopka forum