Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#726 2006-05-03 10:10:57

Gitka
Użytkownik

Re: N&S cd.

By?am tylko lekko zdziwiona, ?e doda?a? zdj?cie Rysia z koralikami wink
Gosiu, a mog? poprosi? do muzyki
Ronan Keating - I wouldnt change a thing

Dodalam, bo jest ladne w sumie to zdjecie.
A przeczytalam gdzies ze on do tego wywiadu (bo to zdjecie z wywiadu przeprowadzonego specjalnie dla DVD N&S) zostal ubrany w ciuchy Vivienne Westwood. I wlasciwie marzyl, zeby zaraz po zakonczeniu je zdjac big_smile wiec koraliki to byla pewnie wizja wizazysty big_smile

Co do wygaszacza, przypuszczam ze brakuje Wam jakiegos kodeka do tego mp3 - I wouldnt change a thing.
Poszukam innej wersji tej piosenki.

Gosiu ju? ?ci?gam lol
A dlaczego mi nie powiedzia?a? od razu o tych koralikach, ?e chcia? je od razu zdj?? itp (mia?am mu je za z?e) :cry:

#727 2006-05-03 10:16:08

Gosia
Użytkownik

Ja tez mialam mu je za zle, ale zupelnie niedawno przeczytalam o tym w jakims artykule i spiesze Wam doniesc, ze to jego ubranie w tym wywiadzie to byla wizja artystyczna wizazysty (oczywiscie jesli dobrze zrozumialam to co powiedzial) wink

#728 2006-05-03 10:19:58

Gitka
Użytkownik

Gosiu, ja nadal mam t? sam? piosenk?, a ona mnie co? nie kr?ci :cry:
A zdj?cia t a k i e fajne, które dobra?a? :oops:

#729 2006-05-03 10:21:24

Gosia
Użytkownik

Tak wiem, to "Cant take my eyes off you", szukam innej wersji tamtej Ronana Keatinga, ale to wymaga czasu, bo trudno ja znalezc.
Jak tylko znajde to zamieszcze, slowo!

#730 2006-05-03 10:26:21

Gitka
Użytkownik

Dobrze Gosiu, to ja cierpliwie czekam big_smile
http://img72.imageshack.us/img72/3186/ksiadz1cv.jpg

#731 2006-05-03 10:48:02

Gosia
Użytkownik

Dla pewnosci zamieszcze ten fragment artykulu:
"I spoke to Richard after he had spent a day working on an exclusive interview for the DVD. It was part of a barrage of publicity he's been doing since the series ended. One of the most surreal being a photo shoot with other up and coming actors for a trendy fashion magazine. When I pointed out that I'd spotted Mr. Thornton, the stern and forbidding mill owner dressed in a Vivienne Westwood kilt, he groans. "Oh, have you seen it? It was a mad stylist's idea. I'm game for anything, but I couldn't wait to get it off. It's not easy to sit down without showing everything off! I really feel for you....."?

Rozmawiam z Richardem po tym, jak spedzil dzien pracy na wylacznym wywiadzie przygotowywanym dla wydania DVD. Po zakonczeniu krecenia filmu, wpadl w wir promocji i reklamy. Jednym najbardziej surrealistycznych by?y fotografie z innymi obiecuj?cymi aktorami dla magazynu mody.
Kiedy zwróci?am uwag?, ?e Pan Thornton surowy i pos?pny w?a?ciciel prz?dzalni bawe?ny ubrany zosta? w ciuchy od Vivienne Westwood, on zamrucza?. "Widzia?a? to? To by?a szalona idea stylistow. Bawi?em si? tym, ale nie mog?em si? doczeka?, ?eby to zdj??. To nie?atwe siedzie? tak i nic nie robi?."

#732 2006-05-03 11:02:41

Gosia
Użytkownik

To zdjecie to taka fantazja fanow wink

#733 2006-05-03 11:06:12

Gitka
Użytkownik

"I spoke to Richard after he had spent a day working on an exclusive interview for the DVD. It was part of a barrage of publicity he's been doing since the series ended. One of the most surreal being a photo shoot with other up and coming actors for a trendy fashion magazine. When I pointed out that I'd spotted Mr. Thornton, the stern and forbidding mill owner dressed in a Vivienne Westwood kilt, he groans. "Oh, have you seen it? It was a mad stylist's idea. I'm game for anything, but I couldn't wait to get it off. It's not easy to sit down without showing everything off! I really feel for you....."?

Rozmawiam z Richardem po tym, jak spedzil dzien pracy na wylacznym wywiadzie przygotowywanym dla wydania DVD. Po zakonczeniu krecenia filmu, wpadl w wir promocji i reklamy. Jednym najbardziej surrealistycznych by?y fotografie z innymi obiecuj?cymi aktorami dla magazynu mody.
Kiedy zwróci?am uwag?, ?e Pan Thornton surowy i pos?pny w?a?ciciel prz?dzalni bawe?ny ubrany zosta? w ciuchy od Vivienne Westwood, on zamrucza?. "Widzia?a? to? To by?a szalona idea stylistow. Bawi?em si? tym, ale nie mog?em si? doczeka?, ?eby to zdj??. To nie?atwe siedzie? tak i nic nie robi?."

Gosiu, tak wi?c wszystko jasne.
To my go te? troch? poprzebierajmy tongue

http://img64.imageshack.us/img64/4059/superment3xs.jpg

#734 2006-05-03 11:14:31

GosiaJ
Użytkownik

Thorton mia? jednak t? przewag? nad Wokulskim, ?e zakocha? si? w kobiecie z krwi i ko?ci chocia? to okrutnica jaka? by?a :twisted: ( ale tylko do po?owy serialu wink )
Co do ??ckiej to ja j? widz? jako z?? mar? , wizj? nieszcz??cia. Niestety ten mocno stoj?cy na nogach Wokulski traci bardzo w moich oczach lokuj?c tak swoje uczucia

??cka te? by?a z krwi i ko?ci, tylko ?e arystokratka nieprzejednana, moim zdaniem kompletnie ?le wychowana przez ojca i ciotk?, pogardzaj?ca innymi, patrz?ca z góry. Panna Hale jednak by?a wychowana o wiele lepiej, w poczuciu wspó?czucia dla innych (ona przecie? troch? wspó?czuje nawet Thorntonowi po o?wiadczynach), w poczuciu, ?e trzeba innym pomaga?. Jej ojciec nie by? bezmy?lnym, ?yj?cym na kredyt arystokrat?, tylko duchownym.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#735 2006-05-03 11:19:13

GosiaJ
Użytkownik

Ona dam? nie by?a bo nie gra?a na pianinie ;

Na dodatek nie by?a wykszta?cona, bo nie gra?a na pianinie ;-)

Hm, Alison poprostu nie lubisz Margoski wink W przeciwie?stwie do innych - a M. w ko?cu zrozumie swój b??d, na swoje szcz??cie. A John j? pokocha? tak g??boko, ?e nawet ta odmowa to jemu rura. I tyle.

I w ko?cu za to tak mocno Ja?ka kochamy, ?e mu to rura, prawda? Bo on si? nie poddaje.
I pewnie nie by?oby tylu wra?e?, gdyby ona tak od razu si? zgodzi?a, dlatego jej wybaczam - ale okropna jest w tym momencie (nie moge si? powstrzyma?!).

#736 2006-05-03 11:26:35

GosiaJ
Użytkownik

Ale?cie si? tych jego koralików przyczepi?y! Ja si? te? nimi nie zachwycam, ale mo?e dlatego mi nie przeszkadzaj?, ?e moi uczniowie takie nosz? :-) Jestem przyzwyczajona :-)
A jesli rzeczywi?cie jaki? chory stylista go ubra?, to mu wspó?czuj? :-)
Ooooch, uwielbiam, jak boski RA "mruczy" :oops:

#737 2006-05-03 11:27:52

GosiaJ
Użytkownik

nie powiem , ?e mu koloratka nie pasuje, ale ....czasami faceci przystojni z tym powo?aniem to chyba przesadzaj?...a potem w kosciele tylko wzdychania s?ycha?

Ano ano - stanowczo przystojni nie powinni zostawa? ksi??mi :-)

#738 2006-05-03 13:09:43

caroline
Użytkownik

Tutaj chyba chodzi o to, ?e on nosi? szkock? spódniczk?. Gdzie? czyta?am fragment tej rozmowy, on mówi? jeszcze, ?e wspó?czuje kobietom, bo ci??ko jest usi??? w takiej kiecce nie pokazuj?c wszystkiego. A dziennikarka ?artowa?a, ?e na co dzie? nie nosi takich krótkich spódniczek, jak ta jego wink

#739 2006-05-03 13:28:03

GosiaJ
Użytkownik

Tutaj chyba chodzi o to, ?e on nosi? szkock? spódniczk?.

Aaaa, dawa? zdj?cie Rysia w szkockiej, uwielbiam facetów w szkockich spódniczkach :-)

#740 2006-05-03 14:03:47

Gosia
Użytkownik

Czyli jednak poplatalam, a moze chcialam go wytlumaczyc wink

#741 2006-05-03 14:05:10

Alison
Użytkownik

I w ko?cu za to tak mocno Ja?ka kochamy, ?e mu to rura, prawda? Bo on si? nie poddaje.
I pewnie nie by?oby tylu wra?e?, gdyby ona tak od razu si? zgodzi?a, dlatego jej wybaczam - ale okropna jest w tym momencie (nie moge si? powstrzyma?!).

Kij jej w oko czy mu odmówi?a czy nie, chodzi o to w jaki sposób to zrobi?a, ale ko?cz? temat bo si? z Wami nie dogadam tak jak przy tym "I shall conque this, I shall". No mam inny mózg i tego nie zmieni?! ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#742 2006-05-03 14:06:07

Gosia
Użytkownik

Na stronie Armitage Army znalazlam to:
http://thearmitagearmy.co.uk/album/19/49920509.jpg

#743 2006-05-03 14:08:08

Gosia
Użytkownik

Alez Ali, ja tez uwazam, ze Margaret gupia jakas tu byla, ale staram sie ja troszku wytlumaczyc wink

#744 2006-05-03 14:09:28

Alison
Użytkownik

Alez Ali, ja tez uwazam, ze Margaret gupia jakas tu byla, ale staram sie ja troszku wytlumaczyc wink

A co z tego b?dziesz mia?a, ?e j? wyt?umaczysz. Jeszcze Ry?ka t?umaczy? to rozumiem, ale tak? lodowat? kobitk?? :?

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#745 2006-05-03 14:12:24

Gosia
Użytkownik

Kazdego trzeba starac sie zrozumiec,
Zreszta mam sentyment do Margaret filmowej i to sie przeklada na ksiazkowa.

#746 2006-05-03 14:14:09

Alison
Użytkownik

Kazdego trzeba starac sie zrozumiec,
Zreszta mam sentyment do Margaret filmowej i to sie przeklada na ksiazkowa.

A mnie si? nie przek?ada. Ja filmow? bardzo lubi? i nawet nie jest mi bardzo przykro, ?e mu odmówi?a, bo sama by?a a? biedna w tej scenie, ale ksi??kowej to bym waln??a w...tiurniur?...

#747 2006-05-03 14:18:09

Gosia
Użytkownik

Do Milosza i innych chetnych!
Zmienilam bitrate i przekonwertowalam ten mp3 z "I wouldnt change a thing" Ronana Keatinga.
Nowy plik tego screensavera z Richardem Armitagem jest tu:
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=95825
lub
http://www.savefile.com/files/4686288
Mam nadzieje, ze tym razem piosenke bedzie slychac.
I zamienilam pare zdjec, co by nudno nie bylo wink

#748 2006-05-03 14:44:18

Gosia
Użytkownik

Ale slychac piosenke w tym screensaverze "I wouldnt change a thing"?

#749 2006-05-03 14:48:48

Alison
Użytkownik

Go?ku, mam, obejrzalam, nie mog? oceni? jak z muzyk?, bo w pracy nie mam glo?niczkow, ale jutro obacze w domku. Bajerow roznych wykorzysta?a?, ?e hej! Ja zdecydowanie wol? ten poprzedni wygaszacz, bo ju? bez niego nie mog?abym ?y? ;-) a tamta piosenka, po prostu ci?gle gra mi w g?owie. W tym teraz, niektóre zdj?cia Ry?ka, nooo, nawet ... ten....bardzo ;-) Musz? powiedzie?, ?e coraaz bardziej podoba mi si? jako Monet. Druga uwaga, spójrzcie na jego uszy, on chyba jest elfem, na paru uj?ciach, ma te uszka takie u góry spiczaste, ?e bez dwóch zda? ;-). I jeszcze jedno Gosiu, w tym ostatnim zdj?ciu gdzie jest napis From Gosia with love, on wygl?da jakby mia? z?bów sztuk 1. Zmie? je mo?e coooo? ;-)

#750 2006-05-03 14:49:14

Gosia
Użytkownik

Bo to zalezy od odswiezania monitora.
Uff, wreszcie slychac! Przekonwertowanie pomoglo widac.
Tam bylo bitrate 192, zamienilam na 128 i widac tak trzeba bylo.

A ktory profil Ci sie tak podoba?
Jak chcesz sama piosenke, to moge Ci przeslac, bo normalnie w necie jej nie ma na zadnej stronie.

Alison, hehe, nie przesadzaj z tymi zebami, nie jest tak zle, ale jak chcesz to zamienie wink
Co do uszu zgodze sie smile

Stopka forum