Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-04-14 17:21:55

Alison
U┐ytkownik

Re: N&S cd.

Pytalam (chyba nie zdradzam tajemnicy 8O ), ale powiedzial, zebym nie chciala tego slyszec, co ma do powiedzenia na ten temat wink

Czy┼╝by to samo, co m├│j m─ů┼╝? ;-) Ze ┼Ťmiechem: "Ale wiesz, to troch─Ö dziwne i zabawne, ┼╝e stado kobiet ┼Ťwiruje na punkcie jakiego┼Ť faceta z filmu, jak nastolatki?" ;-)

Z zazdro┼Ťci tak m├│wi. Na jego punkcie pewnie nigdy tyle bab nie ┼Ťwirowa┼éo (nie ujmuj─ůc nikomu), jedna ┼Ťlubna mu pozosta┼éa to si─Ö wyz┼éo┼Ťliwia... Ciekawe, ┼╝e m├│j, co by o nim nie m├│wi─ç, to zawsze popiera┼é te moje filmowe mi┼éo┼Ťci, nawet mi zdj─Öcia z internetu wyszukiwa┼é. Pewnie bezpiecznie si─Ö z tym czu┼é, bo ju┼╝ takich na jawie adorator├│w to nie trawi┼é :-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#27 2006-04-14 18:01:37

GosiaJ
U┐ytkownik

Z zazdro┼Ťci tak m├│wi. Na jego punkcie pewnie nigdy tyle bab nie ┼Ťwirowa┼éo (nie ujmuj─ůc nikomu), jedna ┼Ťlubna mu pozosta┼éa to si─Ö wyz┼éo┼Ťliwia... Ciekawe, ┼╝e m├│j, co by o nim nie m├│wi─ç, to zawsze popiera┼é te moje filmowe mi┼éo┼Ťci, nawet mi zdj─Öcia z internetu wyszukiwa┼é. Pewnie bezpiecznie si─Ö z tym czu┼é, bo ju┼╝ takich na jawie adorator├│w to nie trawi┼é :-)

Musz─Ö tu stan─ů─ç w obronie mojego m─Ö┼╝a kochanego, bo mo┼╝e i on w tej kwestii troch─Ö z┼éo┼Ťliwy (┼╝e nie widzi atrakcyjno┼Ťci Thorntona, to si─Ö mu nie dziwi─Ö ;-)), ale tak w og├│le to bardzo otwarty na moje pasje. Ostatnio zrobi┼é mi niespodziank─Ö w postaci zakupu na Allegro "Opactwa Northanger" (jeszcze tylko tego mi brakowa┼éo), a teraz zam├│wi┼é mi angielsk─ů wersj─Ö "North&South" na Merlinie. Wspania┼éy jest :-)
A że Twój adoratorów na jawie nie trawił, to się nie dziwię, mój też by pewnie tego nie zniósł :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#28 2006-04-14 19:27:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Gdzie┼Ť Ty znalaz┼éa taki idea┼é?

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#29 2006-04-14 19:33:58

GosiaJ
U┐ytkownik

Jak to gdzie? W Internecie of course lol

#30 2006-04-14 21:33:02

caroline
U┐ytkownik

Jak to gdzie? W Internecie of course lol

big_smile Ale┼╝ oczywiscie, pozdrowienia dla m─Ö┼╝a idealnego.

#31 2006-04-14 21:35:08

caroline
U┐ytkownik

Mam tak─ů propozycj─Ö, ┼╝eby ju┼╝ nie tworzy─ç wi─Öcej temat├│w o N&S, w ko┼äcu nie samym Thorntonem Pogaduchownia ┼╝yje i cho─ç mo┼╝e ci─Ö┼╝ko w to uwierzy─ç wink s─ů zapewne tacy, kt├│rych ten serial nie interesuje, albo jeszcze go nie widzieli, nie monopolizujmy forum. Oki?

#32 2006-04-14 21:42:07

Kazik
(Admin)

No w┼éa┼Ťnie.
Poza tym przypominam, ┼╝e przy zgodzie napisa┼éem: "w rozs─ůdnych proporcjach z dyskusjami o Jane". smile
Co prawda w przypadku zbiorowej histerii trudno m├│wi─ç o rozs─ůdku, wi─Öc okre┼Ťleniem proporcji zajm─Ö si─Ö ja smile

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#33 2006-04-20 20:48:50

caroline
U┐ytkownik

A tu mam linka do wszystkich wyci─Ötych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawd─Ö warto czeka─ç, bo ju┼╝ pierwsza scena jest zaskakuj─ůca ... ale nic wi─Öcej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma ┼╝adnej wyci─Ötej sceny z Thorntonem (opr├│cz o┼Ťwiadczyn) :cry:

Moniczko dzi─Öki, w┼éa┼Ťnie obejrza┼éam, zdj─Öcie w naszym malutkim 85-stronicowym temacie to chyba st─ůd, prawda?
Powiedz co┼Ť tutaj ze swoim gor─ůcym podpisem, mo┼╝e zwabi nasze "siostry" do tego temaciku wink
Co ciekawe, niemal wszystkie wyci─Öte sceny rzucaj─ů pozytywne ┼Ťwiat┼éo na Margaret :twisted:

#34 2006-04-20 21:06:46

Monika24
U┐ytkownik

A tu mam linka do wszystkich wyci─Ötych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawd─Ö warto czeka─ç, bo ju┼╝ pierwsza scena jest zaskakuj─ůca ... ale nic wi─Öcej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma ┼╝adnej wyci─Ötej sceny z Thorntonem (opr├│cz o┼Ťwiadczyn) :cry:

Moniczko dzi─Öki, w┼éa┼Ťnie obejrza┼éam, zdj─Öcie w naszym malutkim 85-stronicowym temacie to chyba st─ůd, prawda?
Powiedz co┼Ť tutaj ze swoim gor─ůcym podpisem, mo┼╝e zwabi nasze "siostry" do tego temaciku wink
Co ciekawe, niemal wszystkie wyci─Öte sceny rzucaj─ů pozytywne ┼Ťwiat┼éo na Margaret :twisted:

Caroline, tak to w┼éa┼Ťnie z wyci─Ötych scen big_smile
PS/ Mam nadziej─Ö ┼╝e ten gor─ůcy ca┼éus co┼Ť zdzia┼éa z t─ů 85 stronicow─ů histeri─ů lol

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#35 2006-04-20 21:09:17

Narya
U┐ytkownik

Mam nadziej─Ö ┼╝e ten gor─ůcy ca┼éus co┼Ť zdzia┼éa z t─ů 85 stronicow─ů histeri─ů

Co┼Ť na pewno - roznieci j─ů jeszcze bardziej lol
Je┼Ťli si─Ö w og├│le bardziej da wink

#36 2006-04-21 01:13:22

Marianna
U┐ytkownik

Ja my┼Ťl─Ö, ┼╝e ta histeria mo┼╝e nie umrze ┼Ťmierci─ů naturaln─ů, ale w ka┼╝dym razie w ko┼äcu si─Ö troch─Ö uspokoi i przycichnie. Oczywi┼Ťcie nie twierdz─Ö, ┼╝e przestaniemy nagle kocha─ç Ry┼Ťka, ale mo┼╝e odzyskamy troch─Ö rozumu. Przynajmniej mam tak─ů nadziej─Ö. Bo je┼Ťli to zjawisko zacznie si─Ö rozlewa─ç po tej uroczej stronce, to Kazik si─Ö wkurzy i wprowadzi kary za wymienianie nazwiska na A. (i nie mam tu na my┼Ťli AUSTEN). Na razie pozostaje czeka─ç na wyga┼Ťni─Öcie epidemii i liczy─ç na kazikow─ů pob┼éa┼╝liwo┼Ť─ç

#37 2006-04-21 18:23:52

caroline
U┐ytkownik

Ju┼╝ i tak wprowadzi┼éy┼Ťmy liczne restrykcje, (dramatycznie zreszt─ů dzi┼Ť z┼éamane przez w─ůtek o avatarkach) :twisted:
W końcu to Pogaduchownia, może nam wybaczy, inne tematy nie umarły na forum, więc chyba jest oki.

#38 2006-04-21 18:54:16

Marianna
U┐ytkownik

Te┼╝ tak my┼Ťl─Ö, w ko┼äcu chyba nie jest a┼╝ taki gro┼║ny ...

http://republika.pl/blog_oj_1240108/2546919/tr/stephens.jpg
a my a┼╝ takie niegrzeczne

#39 2006-04-21 20:38:47

milosz
U┐ytkownik

Ko┼äcz─Ö pierwszy odcinek N&S. Od pierwszego wejrzenie spodoba┼éa mi si─Ö posta─ç Margaret. Mamo od tego pierwszego moentu na tej cudnie ukwieconej plebanii, a┼╝ do "budzenia si─Ö" w smrodliwym i biednym Milton, w┼Ťr├│d k┼éebk├│w bawe┼ény.
Od pierwszego ujęcia wiedziałam, że to balsam dla mej skołatanej duszy, a nie zwykły film..................

I na koniec dodam, ┼╝e Margaret wygl─ůda mi na kobiet─Ö (pardon :oops: )
z jajami wink

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#40 2006-04-21 21:38:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#41 2006-04-21 21:47:46

GosiaJ
U┐ytkownik

Ko┼äcz─Ö pierwszy odcinek N&S. Od pierwszego wejrzenie spodoba┼éa mi si─Ö posta─ç Margaret. Mamo od tego pierwszego moentu na tej cudnie ukwieconej plebanii, a┼╝ do "budzenia si─Ö" w smrodliwym i biednym Milton, w┼Ťr├│d k┼éebk├│w bawe┼ény.
Od pierwszego ujęcia wiedziałam, że to balsam dla mej skołatanej duszy, a nie zwykły film..................
I na koniec dodam, ┼╝e Margaret wygl─ůda mi na kobiet─Ö (pardon :oops: )
z jajami wink

Hehe, my, Margaretki, tak mamy :-)
Zazdroszcz─Ö Ci, ┼╝e widzisz po raz pierwszy i dopiero b─Ödziesz to wszystko prze┼╝ywa─ç po raz pierwszy :-)

#42 2006-04-21 21:54:54

Kika
U┐ytkownik

Hehe, my, Margaretki, tak mamy
Zazdroszcz─Ö Ci, ┼╝e widzisz po raz pierwszy i dopiero b─Ödziesz to wszystko prze┼╝ywa─ç po raz pierwszy

do┼é─ůczam si─Ö Ma┼égosiu jako najprawdziwsza Margaretka.... smile

a tak swoj─ů drog─ů to na tym forum jest zadziwiaj─ůco du┼╝o os├│b o tym pieknym imieniu... pod r├│┼╝nymi nickami.... big_smile
milosz to to┼╝e Margaretka...

gg 2775021

#43 2006-04-21 22:12:49

milosz
U┐ytkownik

Poprostu wszystkie ma┼égo┼Ťki to fajne dziewczyny wink

#44 2006-04-21 22:25:57

GosiaJ
U┐ytkownik

N oto rzeczywi┼Ťcie wysyp :-) I mamy fajn─ů bohaterk─Ö literack─ů o tym imieniu, ju┼╝ nie musz─Ö zazdro┼Ťci─ç El┼╝bietom :-)

#45 2006-04-21 22:31:59

Alison
U┐ytkownik

N oto rzeczywi┼Ťcie wysyp :-) I mamy fajn─ů bohaterk─Ö literack─ů o tym imieniu, ju┼╝ nie musz─Ö zazdro┼Ťci─ç El┼╝bietom :-)

Ja te┼╝ mam swoja bohaterk─Ö literack─ů w Konradzie Wallenrodzie i mam nadziej─Ö, ┼╝e jestem tu jedna jedyna o takim imieniu, bo ju┼╝ si─Ö tak przyzwyczai┼éam ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#46 2006-04-22 07:16:56

GosiaJ
U┐ytkownik

Ja te┼╝ mam swoja bohaterk─Ö literack─ů w Konradzie Wallenrodzie i mam nadziej─Ö, ┼╝e jestem tu jedna jedyna o takim imieniu, bo ju┼╝ si─Ö tak przyzwyczai┼éam ;-)

Tutaj jeste┼Ť jedyna, ale pewna bliska mi osoba ma na imi─Ö tak jak Ty - moja te┼Ťciowa :-) Chocia┼╝ nie u┼╝ywa tego imienia, szkoda, bo jest piekne :-)

#47 2006-04-22 10:02:53

milosz
U┐ytkownik

Cowy┼Ťcie mi zrobi┼éy - cholera na moje utrapienie ten serial.

#48 2006-04-22 10:42:02

GosiaJ
U┐ytkownik

Cowy┼Ťcie mi zrobi┼éy - cholera na moje utrapienie ten serial.

Kt├│ry odcinek? Czy ju┼╝ wszystkie zobaczy┼éa┼Ť? ;-)

#49 2006-04-22 11:05:15

milosz
U┐ytkownik

Zaczynam czwarty, ale drugi ogl─ůdn─Ö┼éam chyba ze trzy razy ; ech westchn─Ö sobie

#50 2006-04-22 11:52:36

milosz
U┐ytkownik

Cholera - czy wy te┼╝ by┼Ťcie chcia┼éy ┼╝eby kto┼Ť was tak pocha┼é, tak a┼╝ do granic szale┼ästwa........
Obiadu dzi┼Ť nie ma :evil:

Stopka forum